MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

Maciek 2010-10-13 12:57:01
Bardzo pozytywanie, kierownik projektu (usunięte przez moderatora) bardzo slowny, nie to co u konkurencji - Kellerze...Umowa o prace a nie jakas umowa zlecenie, ludzkie stawki
anonim 2011-11-18 19:16:22
witam mam pytanie ile w menardzie moze zarobic spawacz
wyłupek 2012-04-12 16:57:55
Atmosfera w pracy normalna, normalne zarobki, fajni ludzie. Praca jak wszędzie - trzeba pracować ale jest dużo lepiej niż w Kellerze. Tutaj traktują ludzi tak jak powinni. Do tego nie zatrudniaja przez 3 lata na umowie zleceniu. Nie wróciłbym do kellera nawet za dużo większą stawkę i mam nadzieje że moi dawni współpracownicy pójdą w moje ślady...
dziadostwo i tyle 2012-05-15 23:05:51
do spawacza - może i zarobisz więcej jako spawacz niż w \"jakiejś tam firmie krzak\" ale nastaw się że jak będzie potrzeba to spawarke zamienisz na łopatę, albo szlifiere kątową i bez maski i okularó karzą ci ciąć beton (kolumny betonowe) - a jak nie będziesz mógł oddychać to nie przedłużą z Tobą umowy ;)
brat pana TIK-TAKA 2012-06-01 11:38:04
Gdyby nie ten ,,socjal,, to dawno bym tą robote walną
andrewandy 2012-06-02 00:13:41
Mnie się dobrze pracowało z kierownikiem na OPG Tomkiem Radziwanowskim, taki w miarę słowny i konkretny gość był, szkoda, że już nie pracuje w Menardzie.
brendy 2012-06-04 20:53:26
Nie jest zle, chyba jedyna firma która zatrudnia ludzi w tych czasach za przyzwoite pieniądze. W Kellerze do dopiero wyzysk, Terramost padł, inne firmy ledwie coś robią, na razie zostaje. Czasami trzeba zap.... a widze ze narzekaja Ci co im się robić nie chce, ja przy 3 dzieciach na prace nie narzekam. Zapraszam na budowę do Łodzi
koparkowy 2012-07-10 19:32:28
brat pana TIK-TAKA - 2012-06-01 11:38:04

Gdyby nie ten ,,socjal,, to dawno bym tą robote walną
Jak wygląda socjal w menardzie? Zastanawiam sie nad zmianą firmy, ma ktoś może porównanie do tego co jest w Kellerze?
m 2013-03-28 08:11:08
Ja z kolei zastanawiam się gdzie najdalej przyszło wam pracować i czy praca w menard to ciągła delegacja?
operator 2013-04-02 11:19:02
Chciałem zapytać czy w menardzie są teraz jakieś przyjęcia czy sytuacja wygląda jak wszedzie?
operator 2013-07-08 11:15:55
Ludzi zatrudniają na umowę o pracę, z tego co wiem tylko pare osob pracuje na zlecenie. Stawki tez dobre jak na te czasy, bez problemu 20 czy 25 zl da sie wyciagnac na godzine. Pracuje od 3 lat i nie narzekam
Baba Jaga 2014-04-29 20:58:32
Ostatnio trochę mniej pracy, ale ogólnie OK. Polecam, szczególnie operatorom z dużym doświadczeniem
Do Bimbo 2014-10-06 21:03:14
Menard nie Meandr
po "współpracy" 2014-11-05 23:40:40
muszę Cię zmartwić - moje doświadczenia są właśnie stricte takie jak piszesz. Menard to firma w której robi się właśnie wszystko za wszystkich jak nie ma komu to znajdą sobie zawsze Ciebie do czarnej roboty - bo musi być zrobione a nie ważne kto to zrobi - byle kierowniczyna po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dostał od kogoś z góry ;) o! tyle w temacie!
roco 2015-01-02 23:47:13
na stronie menard.pl pisza ze dla kazdego dziecka ktorego rodzic pracuje w Menardzie dali jakieś tam gadżety... he he nawet tam klamią bo kurwa zapomnieli dodac ze dla kazdego w biurze bo moje dzieci nic nie dostały...
prawda 2015-01-12 10:12:15
Ktoś wkoncu napisal tu prawde ja juz kilka lat tu pracuje nie powiem bylo dobrze ale teraz jest źle nawet bardzo źle, co mozna dopowiedzieć pan dyrektor mówi ze inżynier choćby nie mial racji to i tak ma racje, jeśli chodzi o zlom i o paliwo które wgl nie trafia na budowę to sie nie wypowiadam bo brak slów wśród nich to mafia paliwowa a ludzi za pusty baniak 5l po plynie do spryskiwaczy (co smieszne w którym jeszcze byl plyn)potrafia zwolnic bo zekomo to na paliwo... Co jeszcze mozna powiedzieć co rok wieksza stawka a owiele miejsze zarobki, Np w moim przypadku w listopadzie w banku godzin +258 w grudniu -28 nie wiem jak to sie stali okradli nas wszystkich.
oszuśći 2015-01-15 07:16:28
Sprostowanie do komentarza Bart-takich rzeczy sie nie pisze na forum,tu mają się znajdować opinie na temat firmy!A Maćiek sie zwolnił sam i to nawet po miesiącu od zaistniałej sytuacji z aktualnym Dyrektorem.A szfagier -jego zachowanie i wypowiedzi pozostawie bez komentarza ,bo w stosunku co do jego osoby to brak słów!To dobry chłopaczyna ,ale czesto szybciej mówi jak myśli,nie obraźając jego osoby.Ale takimi wpisami ktoś mu moze zaszkodzić.Słynne powiedzenie mówi-co było i nie jest nie pisze się w rejestr!Z pełnym szacunkiem dla Ciebie Bart.
kleszcz 2015-01-18 10:10:18
Rzadko wypowiadam się na takich posto-forach ,ale te wypowiedzi jednak skłoniły mnie ku temu. Jeśli chodzi o zatrudnianych inżynierów ... wątpie żeby pracownicy fizyczni mieli wgląd w to czy budowa wychodzi na plus czy na minus, w związku z tym nie rozumiem określenia pseudoinżynier. Skoro firma z roku na rok realizuje coraz więcej budów ( w tym roku ponad 100 ), znaczy że wychodzi na plus ... czyli Ci inżynierowie dają radę. Po drugie jeśli firma daje możliwość wykazania się młodym ludziom , zamiast zatrudniać starych inżynierów to wydaje mi się jak najbardziej na plus. Firma inwestuje w szkolenia dla pracowników co jest rzadkością na polskim rynku i daje możliwość rozwoju. Odnośnie dni zjazdowych się zgodzę, powinno się tego dnia krócej pracować , natomiast kwestia BHP wydaje mi się na dobrym poziomie ( chyba że pracownik nie ma oleju w głowie ).
śmiech 2015-01-19 14:02:06
Zgadzam się z "kleszcz" inżynierowie zatrudniani są młodzi, dostają szanse rozwoju i to jest bardzo dobre, ponieważ w szkole tego nauczyć się nie mogli czego uczą się w menardzie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę stronę pracowników to już inna bajka, ludzie są szantażowani i bez jakich kolwiek praw, kierownicy maja swoich pupili których klepią po plecach aby tylko meldowali na kolegów z pracy i tak po kilku latach bycia operatorem (dobrym) nagle kujesz pale po 12-14h dziennie, praca nie mniej niż 12h dziennie za ta sama stawkę bez nadgodzin. wystarczy jeden sprzeciw i od razu dostajesz ripostę typu " na twoje miejsce jest 100 innych, jest duże bezrobocie, jak ci się nie podoba wypier" 300h ciężkiej pracy w miesięcy i jesteś leń ;)ktoś chce być inżynierem niech wali śmiało innym odradzam, szkoda życia i nerwów.
oszuśći 2015-01-19 20:14:29
Odpowiedz na kleszcz - Otóż czemu użyłem słowa pseudoinz,a to dlatego że Ci inz sami swoim zachowaniem i brakiem kultury, sie kreują na pseudoinz.Oszukiwanie pracowników,zastraszanie,ucinanie godzin bez powodu,pokazywanie swojej wyższości(poprzez nawet nie podanie reki pracownikowi,uważając się za lepszego,co jest dla mnie zupełnie nie zrozumiałe,bo tak naprawde nie rozumiem z czym jest lepszy skoro jest tylko człowiekiem i tak samo jak my może zachorować lub kiedyś umrze),wyzywanie za plecami od lapsów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzików itd...to nie jest zachowanie prawdziwego inż. ..Wydaje mi się że, inź na budowie powinnien być autorytetem, a nie zachowywać się jak jakiś chłoptaś spod bloku.Masz racje że pracownik nie ma wzglądu czy budowa wyszła na plus czy minus,natomiast ja od początku roku 2014 słyszałem co budowe od nich ze budowa wyszła na minus lub źle,a Ty twierdzisz że wychodzą dobrze,wiec to kolejny dowód na to jak kłamią !Uwazasz ze skoro budowy wychodzą na plus to dają rade,w tej kwestii by mozna też długo polemizować,czy to oni dają rade czy pracownicy ?To ze firma daje możliwość przyuczanie się młodym inź to zzależy dla kogo na plus,dla inż owszem,ale dla pracownika napewno nie,bo on odczuwa kazdy jego bład na swojej skórze, ciężką i długą pracą!Odnośnie bhp,podam jeden przykład.Wchodzenie pracowników na palownice w czasie jakiejś awarii lub składaniu maszyny,gdzie tu jest zachowane bhp ?Czy uważasz że szkolenie wysokościowe daje nam jakiekolwiek uprawnienia do wchodzenia na wysokosć ,bo z tego co mi wiadomo to było szkolenie mające na celu nauczýc nas wchodzenia i zabezpieczenia się na wysokośći.Do kazdej tego typu pracy powinien być podnośnik koszowy,co jest rzadkością na budowach.Mozna by długo polemizowć w kwestii bhp i szkoleń ,ale szkoda czasu .Pozdrawiam...
gościnnie 2015-01-22 13:29:30
Pozwolę sobie skomentować odnośnie pracy na wysokości.... nie spodziewaj się "podnośnika koszowego" czy czegoś podobnego na każdej budowie, szkolenie z pracy na wysokości to bardzo rozsądne wyjście, o ile człowiek coś z niego wyniósł.
A właśnie... jaki jest limit wysokości powyżej którego należy założyć uprząż i zabezpieczenie?
Pozdrawiam...
Martin 2015-04-04 13:13:35
Panowie, panowie.....Większych głupot dawno sie czytałem. Po pierwsze, jak w każdej firmie trzeba pracować, a zawsze znajdzie sie grupa narzekaczy którzy niewiele robiąc chcieliby zarabiać miliony: przykładów można podać tyle ze palców u rak by zabrakło ( tak tak Panie J. Panie P. Itd.) Sam pracuje ponad 5 lat, lekko nie jest ale wynagrodzenia są całkiem ok, wypłata około 3500 - 4000 na rękę, do tego premia kwartalna, czasami 1000 a czasami 3000, bony na święta min. 1000 do tego delegacje kilka stowek. Zdarza sie ze czasami trafia sie jakiś INZ idiota, tak chyba jest wszędzie. Ogólnie polecam, a jak ktoś ma jakieś zarzuty to niech idzie z nimi do prezesa!
:) 2015-04-10 11:38:13
Teraz by sie przydalo dźwignąć kazdemu po minimum 2zl podniesc kilometrowke do 0,8 bo za 3500 w delegacji to trochę lipa... Jesc nie dadza kupujesz za swoje ucinają co mozliwe, kup paliwo... Dzięki Panie J. I panie D.
xgy 2015-04-18 10:54:14
Firma plywa w kasie, ale ludzią nie dadzą zarobic... 3500 za poświęcony czas firmie to trochę za Malo... My przecież zyjemy ta firma oddajemy swój cenny czas który niestety szybko przemija... Polecam prace u kierownika centrum da sie zarobic, wysilek jaki sie wklada w prace jest przez niego bardzo dobrze wynagrodzony... Nie rozumie tez czemu u jednego sie da a u drugiego nie albo ze u jednego jest śniadanie obiad i kolacja a u drugiego nie? Jak glownie to ma miejsce na południu zostajesz na weekend w hotelu bo masz za daleko żeby wracac do domu to nie masz nawet śniadania nie wspominajac o obiedzie... Poludnie jest ogólnie najgorsze bo kierownicy cwaniacy jak jestes na budowie to jestes wporzadku a tylko wyjdziesz za bramę to "wkoncu pojechaly te nieroby" obiecują kilometrowke itd( jak sie u nich jest) a potem nic nie ma... Dzwonisz do nich o godziny czy żeby zapytac o cokolwiek to jest arogandzki... Ogólnie śmieją sie z wszystkich tylko oni znaja sie na robocie itd wiele wiele moglbym tak wymieniac wiec POLUDNIE odradzam 100%... Centrum w miarę ok... O północ oprucz tego ze jest kilku inz. Nieogarniętych do których dzwonisz a maja ciebie gdzieś.. (W) to ok, da sie zarobic socjal w firmie ogólnie ok ubrania są pelen zus...
Mirko 2015-05-18 10:33:10
Orientuje się ktoś jak tam budowy na ten rok ?Bo narazie to Lipa,miało być pare fajnych budów pod drogi i narazie cisza.....
:-) :-) :-) :-) :-) 2015-07-04 20:01:01
Nie czas na narzekanie trzeba tez dac cos od siebie a nie zwalac na innych
nowy 2015-07-05 17:26:24
popieram,prawda!
zdzichu 2015-07-25 20:37:29
Rekrutacja a ty zawsze sprawdzasz formularze rekrutacyjne firm z twojej okolicy czy tylko wtedy kiedy w menardzie brakuje ludzi do pracy?? Ciekawy tez jestem kto usuwa prawdziwe opinie o firmie z tego forum? (usunięte przez administratora) Po co nam forum gdzie są tylko opinie pisane przez biuro??
Operator P**** 2015-07-27 14:31:36
(usunięte przez administratora) Do wszystkich nowych pracownikow: Menard nie jest złą firmą, mozna dość dobrze zarobić i wiele sie nauczyć, ale trzeba uważać bo kilka osób psuje cała atmosferę nie mając zbyt wiele wiedzy technicznej! Spotkania firmowe to porażka i sianie propagandy, tylko na tych w styczniu jest ciekawie, kto był ten wie o co chodzi hehe...
Nikt ważny 2015-07-29 09:26:36
Prawda jest taka że na rynku pracy niewiele jest firm które dają możliwośći rozwoju zawodowego i finansowego,Menard należy do tych niewielu firm.Pisze to bo zwiedziłem pare firm w poszukiwaniu lepszej pracy,finansów i podejścia do pracownika.Otóż bardzo niemile się zaskoczyłem ,wszędzie płacą grosze,żadnych szkoleń,żadnych dodatkowych kursów a wymagania jakby Ci płacili minimum z 6 tys...i te przedmiotowe podejśćie do człowieka....Menard teraz zlikwidował bank godzin ,co daje duży plus,mogli by jeszcze zmienić te stawki z 10+10 na normalne 20 zł,wtedy i nadgodziny by były normalnie płacone,ale i tak w porównaniu do firm typu Skanska,Strabag itd...to Menard naprawdę jest dobrą firmą...
Pan D***** 2015-10-22 21:49:37
Po wielkiej propagandzie sprzed kilku miesięcy nie ma śladu.. Znowu zabiera się dojazdówki i ucina delegacje za śniadania. I co "gosik" daje grupa Soiletanche Freyssinet, jak i tak operatorzy są niepewni swojego losu. A dyrekcja zamiast zająć się rozwiazywaniem PRAWDZIWY|CH problemów, szuka dziury w całym.... Żenada... A szansę rozwoju ma ten kto jest "mierny ale wierny"!
rd 2015-11-16 14:01:49
Byłem u nich na rozmowie i trochę mnie rozbroili. kazali sami mi dzwonić się dowiadywać. Cóż jeżeli to taka duża firma a na przysłowiowy jeden telefon ich nie stać żeby oddzwonić i poinformować o wyniku rekrutacji to jest to conajmniej niestosowne. lepiej że nie pracuje dla nich bo jeśli jest takie podejście do człowieka to dziękuję. cenie sobie swoje zdrowie psychiczne.
Pan D***** 2015-11-23 20:43:54
Jola, a w jakim dziale pracujesz że tyle wiesz o strukturze firmy Menard?
xd 2015-12-08 00:24:22
Awans??? Pewnie... musisz mieć bajere i nawijać dobrze makaron na uszy... Jestes pompiarzem(bez pojęcia) ale masz bajere i kierownik promuje cię na majstra... Hehehe wszystcy wiedza o kim mowa... Stajesz sie pseudo majstrem i jestes nim niby na budowie w malborku dajesz ciala (po raz kolejny) i w nagrodę po raz kolejny jedziesz do Niemiec... Moze jakas rotacja??? Dobre są tez smartfony dla GRUPY 1 i GRUPY 2 :) mamy 7 Grudnia panowie a nie mamy ubrań zimowych... Toć to szok ale metry trzeba robić i nie żadko ponadnadgodziny...
Jaco 2016-02-10 21:29:36
Jakis czas temu byłem na rozmowie w Menard na stanowisko majstra budowy. Troche byłem zaskoczony bo rekrutujący, (usunięte przez administratora) udaje ze sie zna na sprzęcie i maszynach ale niestety, niewiedza az wychodziła uszami. (usunięte przez administratora) I jeszcze ta propozycja, majster za pare groszy. Na szczęście znalazłem prace w duńskiej konkurencji, lepsze zarobki i atmosfera wydaje mi sie bardziej ludzka, (usunięte przez administratora)
yxi 2016-03-08 12:14:46
Gienio a coś Ty jest za figura ? (usunięte przez administratora)
Benek 2016-06-17 18:19:09
Witam Panowie.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć od jakich stawek zaczyna się w Menardzie pracę jako operator pompy,koparki,ładowarki czy palownicy i jak wygląda socjal? Pozdrawiam
3ed 2016-06-18 12:38:49
@idoen no to zazwyczaj wlasnie idzie w parze..teraz widze ze spawaczy- ślusarzy poszukuja do pracy wazna jest umiejętność samodzielnego wykonania prostych konstrukcji stalowych według rysunków technicznych staranność i dokładność
Zostaw swoją opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MENARD POLSKA Sp.zoo