MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

Krzyś

Palownica dzwigi

Krzyś

Hej dajcie znać co menard oferuje jakie stawki co i jak? Warto przyjść pracować?

Iwona
@Krzyś

A stawki na jakim stanowisku chcesz poznać?

CoffyLady

Uwaga na Leśnika uwaga....

Sebastian
@CoffyLady

O czym ty niby mówisz? :D Wyjaśnij o co chodzi, bo teraz to kompletnie nie da się nic wywnioskować z twojego wpisu :D

Leśnik
@CoffyLady

Pochwal się śmiało o co chodzi bo ja mogę śmiało powiedzieć ! I ciesz się że to zostało na budowie Kolejna sprawa to mów prawdę bo troszkę honoru wypadało by mieć

Lidia
@Leśnik

Co zostało na budowie? :o i Czemu ktoś chciałby Ci tak dogryzać publicznie? :/

siwy

jak może być dobrze w Menard,skoro operatorzy zarabiają mniej od pomocnika wypożyczonego z zaprzyjaźnionej agencji?!!!!!!!!!

Artur
@siwy

Serio mniej? A skąd wiesz jak zarabiają? Stawki są jawne i można sobie porównać? Powiesz ile teraz można wyciągnąć jako operator pracując pod firmą a nie pod agencją?

Kowal

Maj to będzie początkiem końca dla wielu ludzi od fizycznych po kierowników. Sami będą odchodzić po tych podwyżkach. Inflacja nie przekłada się nawet w 0,5 procenta na podwyżki zarobków w tej firmie .Zabiorą Ci by później oddać i powiedzieć że dostałeś podwyżkę ???????????? nie po to pracuje by dziadować . Poza tym młody dostaje więcej niż pracujący już pracownik i dla tego nikt go nie ma zamiaru uczyć. Chyba się trzeba zwolnić i zatrudnić jeszcze raz.

Czy MENARD POLSKA Sp.zoo organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Balija

Co najwyżej ciśnienie podnoszą

Aleksandra
@Balija

Poważnie? Nawet jak się zaczyna pracę to nie ma żadnego szkolenia na start aby wiedzieć co i jak???

KomuchDarek

Rudy w Olsztynie Ja Pierdacze w Gdańsku. To nie może się udać. Jedyne co to duży plus dla tego drugiego za dobry wybór sprzętu do oświetlenia budowy.

Kulfon

W kopercie to może jakiś Kaszubski majster wysłać na Cb zdjęcie i Ci premie zabiorą.

Zenek

Hehe jakie bhp No coś ty

Byłem na budowie, gdzie majster nakazał operatorowi i załodze wkładać 6m kosze zbrojeniowe z "ręki". Operator powiedział że nie dadzą rady, że koparką pomocnicza będą wkładać. Majster się obraził i pracować z nimi nie chce. To ja się pytam gdzie jest BHP?

Jaka atmosfera jest między działami w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kt

Fatalnie, każdy obwinia się za kolejne wpadki na kontraktach. Nie polecam.

Szoszon

Stump szuka ludzi fajnie płaci wiem bo złozyli mi fajna ofertę.. Nawet auta służbowe dają

maszynista
@Szoszon

To na co czekasz? Najlepsze szoszony już tam są

Jan
@Szoszon

A na jakie stanowisko aplikujesz?

Orzeł

jakie są teraz stawki na początek za godzinę na kopaczkę i palownice?

@Orzeł

Zapraszamy do udziału w rekrutacji przesyłając cv na adres rekrutacja@menard.pl

Majstro

Ta praca nie warta nawet 10ciu tysięcy Parę lat i może czekać Piasek Wiem bo pracowałem...

@Majstro

Jak komuś się nie podoba zachęcam do zmiany. PalGeo szuka inżyniera budowy / majstra do ogarnięcia jednej palownicy, zarobki uzależnione od doświadczenia ale za dobrą osobę możemy dać 12 000 brutto/miesięcznie + auto służbowe. Jak ktoś chętny proszę słać CV na adres biuro@palgeo.pl Pozdrawiam

Iza

Co, co ty gadasz? :D To co to za praca, w kamieniołomie? Ha ha

Miko
@Majstro

Siema aż tak słabo tam wygląda robota operatora?

Miko
@Konkurent

Daj namiary żeby ugadac się o pracę

DH
@Miko

Przecież masz podany adres mailowy. Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Poza tym będziesz widział w Palgeo 12 000 ale chyba rubli.

@DH

może rubli jak się zadzwoni to się nie wie.

@Miko

Zachęcam do bezpośredniej rozmowy, podczas której przedstawię obecne warunki na stanowisku operatora. Proszę o przesłanie kontaktu na adres otrebacz@menard.pl, skontaktuje się z Panem.

Bobbudowniczy

Powiem krótko pójdziecie na rozmowę powiedzą wam 30 brutto a dostaniecie 20 na rękę ,od razu sobie prawnika załatwcie z inspekcji (usunięte przez administratora) 500 zł na ppk mi opłacili hahahahaha ludzi nikt tam nie chce robić ,po 14 Godz najlepiej pracować ,brak organizacji nie wiesz kto ci nadgodziny pisze ,żadnych list się nie podpisuje , A przy wypłacie mówi z biura kto panu mówił że pan ma 24netto ???????????? Ja tylko doradzam zrobicie jak uważacie

@Bobbudowniczy

DH
@Konkurent

Już chyba z pół roku chodzą słuchy że proponują 12 000 dla majstra, ale jakoś nikogo nie mogą znaleźć. Przypadek?

@Bobbudowniczy

Wszystkie kwestie związane z wynagradzaniem pracowników są jasno określone i opisane przez dział Kadr. Każdy pracownik ma wgląd do formularza wynagrodzeń, który wyjaśnia poszczególne czynniki wpływające na wynagrodzenie. W razie niejasności zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem Kadr lub działem Operacyjnym, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania.

MecenasDariusz

Jak firma che płacić pracowniką za zwerbowanie kogoś do pracy bo sami nie są w stanie kogoś zatrudnić to chyba nie świadczy to dobrze.

@MecenasDariusz

W związku z ciągłym rozwojem firmy, obowiązuje program poleceń pracowniczych, którego celem jest wsparcie procesu rekrutacji firmy w poszukiwaniu osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Lysy

Oczywiście że nie finasuje musisz wszystko odpracowac sam. Na dodatek dostaniesz lojalkę na dwa lat i na taką kwotę że jak zobaczysz to z buty wyskoczysz.... I na koniec zabiorą Ci premie żeby Ci się lepiej pracowało.

@Lysy

Każdy pracownik zna warunki szkolenia, a następnie finansowania uprawień przez firmę. Żadne działania nie są rozpoczynane bez wcześniejszej zgody pracownika. System premiowania jest uregulowany wytycznymi, które zostały przedstawione każdemu zainteresowanemu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem Operacyjnym bądź działem Kadr.

Fałszywy Kaszub Janek

Tak zarobisz 12 tysi na miesiąc w Palgeo ale na 3 misiące... Nie słuchajcie tych głupot...

Kaszub

Prawda to że Rudy Miruś Szef trzęsie cała Północą ????

Sebastian
@Kaszub

O kim mowa? Bo po pseudonimach to nie wiem o kim piszesz teraz :p

Obserwator

A jaka ma być atmosfera między ludźmi z wiosek bez perspektyw, którzy dostają po 4 tysiące a u nich na wiosce jaśnie Pan płacił 2 przy Łopacie. Za 2 k więcej to i podpierdolka się zdarzy bo gdzie by mieli lepiej a i wychlać można

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo