Web24.com.pl

Gdynia

Opinie o Web24.com.pl

Marta 2012-02-20 15:37:37
Pracuję w WEB24.COM.PL od prawie roku. Ciekawa praca, atrakcyjne warunki zatrudnienia, duże możliwości rozwoju, interesujące projekty, dobra atmosfera, fajni ludzie. Co bardzo ważne - czyste formalności, przejrzyste zasady awansu i terminowe wypłaty. Jestem bardzo zadowolona i polecam pracę w WEB24.COM.PL.
KolejnyPracownikWidmo 2012-02-21 11:48:37
Marta - 2012-02-20 15:37:37

Bardzo interesujące... ;-) Czytając takie komentarze mam wrażenie, że piszą je ( usunięte przez administratora ) \"firmy\".
Mirek 2016-04-19 09:53:11
Cześć, czy ktoś z osób na forum może przybliżyć mi obecną sytuację w firmie Web24, jakie są warunki pracy i atmosfera, bo chciałbym do nich aplikować.
Zostaw swoją opinię o Web24.com.pl - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Web24.com.pl