Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

A w2 i 3 tyg???

Xxx

W nastepnym tygodniu pracujemy 3 dni potem 2 a do końca maja po 3 dni czyli tylko poniedziałki wtorki i środy

Robotny

Ciekawe czy na sezon będą zatrudniać Ukrainę?

Robotny

Zamiast postojowego co mogę dorobić na budowie za lepszą kasę wolę pewność że mam pewną robotę.Teraz mogą robić co chcą bo wirus i z dnia na dzień cię wyj... .Niech te związki coś pokażą w końcu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mistrz nie miszcz

Ale fakt czasem mam dość tych (usunięte przez administratora) z linii co szukają tylko tematów do obgadywania a jak widać nie brakuje tu takich.

Mistrz nie miszcz

W Zawierciu już ludzie szukają roboty . Nie wiem jak w Myszkowie.Tak naprawdę to teraz mogą zwalniać na potęgę i tak kolejka za chwilę będzie pod portiernia.Ja pamiętam te czasy .

inna

Ludzie czemu ma służyć to forum. zastanówcie się trochę. Tragedia brak słów normalnie.

on magazyn

To od kiedy te postojowe i czemu

Martyna

Czyli nie zwalniają tylko postojowe ?

INORMATOR

W maju najprawdopodobniej będzie postojowe płatne 95%

krzyś

ależ Amerykę odkrył podobno dziś ogłosili ze 95 %

@krzyś

Może i ogłosili, ale i tak wolę informować tutaj ludzi, jeśli coś wiem. I was wszystkich do tego namawiam, jeśli coś wiedzie, macie jakieś informację na temat pracy w tym trudnym okresie to piszcie tutaj na forum.

Miszcz zamieszania
@INFORMATOR

Każda prawdziwa wiadomość jest na wagę zlota lub miedzi. Z pozdrowieniami dla wtajemniczonych...

Lilka

Jak to z pracą w poniedziałek i wtorek ?

ololo
@Lilka

Miałaś zebranie z liderem to powinnaś wiedzieć. Robimy poniedziałek i wtorek na trójce na 3 zmiany

Kamila
@Lilka

No i to chyba nasze ostatnie dniówki co słyszałam od tego (usunięte przez administratora)z hr

Lili
@Kamila

A co konkretnie powiedział

wololo
@Lili

że to sa chyba nasze ostatnie dniowki

Lili
@wololo

A dalej co. Postojowe, bezpłatny czy wypowiedzenia?

Borowy
@Lili

Zostają tylko 2zm na montazu i czesc 1zm na hp. Reszta do zwolnienia

@Borowy

Nie do zwolnienia tylko na bezpłatny urlop do końca maja chcesz pomóc firmie czy nie?

Realista
@Ania

Do końca maja? Dłużej, jeżeli wcześniej nie dadzą Ci zwolnienia! Ludzi w innych zakładach zwalniaja, lub idą na postojowe! Za co taka osoba co ma postojowe czyli pensja minimalna (ale ma). Kupi urządzenie co produkujemy,, zagranicą też zwalniaja! Nie czekajcie na obiecanki, szukajcie pracę w marketach, bo tam jest pewna praca! Potem jak koniunktura się polepszy, można zawsze zmienić pracę! Poza tym, pensja na ogół w markecie jest większa niż tu....!!! Na co czekać....?

1x1
@Ania

2 miesiące mam być na bezpłatnym urlopie? To ja się pytam, firma zapłaci mi za żywność, za czynsz, a są zapewne osoby co wydają jeszcze pieniądze na leki? Nie pomoże.... A ja chcę przynajmnkej na minimalnym poziomie godnie żyć, a nie brać chwilowek,! Poza tym jaka masz pewność, że nie dostaniesz zwolnienia, bo powiedzą Ci, mało zamówień, więc trzeba obciąć koszty, zwolnić pracownika...! Dlatego, już składam CV do marketów, tam przynajmniej praca jest, na skromne ale godne życie...

Kinia

Nie obrazam,pracowałam bardzo dawno temu i wiem że nic się nie zmieniło.

on

Dalej w maskach i tych przylbicach.?

INORMATOR

Od wtorku normalnie przychodzimy do roboty. I nie słuchajcie tych kłamliwych informacji, że niby do zwolnienia dużo osób pójdzie. Gdyby tak miało być to by nie przedłużali teraz umów tym osobom co mieli umowy do końca marca

@INORMATOR

Umowy wynikaja z innej umowy. Nie ma zamówień bo 85% z nich anulowano. Produkujesz suszarki do ubrań, produkt ostatniej potrzeby. Fabryki Bosha stoja przez 3tyg. Zamowienia na pralki spadly o 75%. Juz w Olawie zwolniono 300 osób. We wtorek... będzie ciekawa informacja. Liderzy juz sa powoli informowani o listach i nominacjach

@INORMATOR

Naprawdę jesteś cymbał po to jest umowa przedłużona bo jeszcze od naszego państwa chcą pieniądze wycyganić na ulgi ja nie przyjdę na pewno wolę siedzieć na l4 a zresztą tu w pińczycach to chyba wiecie o zakażeniach

@Info real

W takim razie mamy sprzeczne informację.. Czas pokaże, przyjdę na to forum we wtorek i albo przyznam Ci rację albo zwyzywam za pisanie głupot :)

@INFORMATOR

Juz jutro sie wszystko wyjaśni... taka sytuacja bedzie miala spore plusy bo oczyści sie ten z zakład (usunięte przez administratora)

Zofia
@Info real

Tak myślisz. Wydaje mi się że właśnie (usunięte przez administratora) donosiciele i czopki zostaną liderzy się ich nie pozbędą

@Info real

No i kolego gdzie te zwolnienia, bo na zakładzie cicho..

@INFORMATOR

No wlasnie cisza to przeprosiny??

@INFORMATOR

Przepraszam za zepsucie świąt. Niestety moje informacje okazały się nie prawdziwe.

Prosiaczek

Praca w ogóle mi się nie podobała. Pracownicy apatyczni,niewykwalifikowani o salomonowych myślach. Roboty się psują, śrubki odpadają. Nikt nie przyjmuje skarg.

I co zwalniaja czybezplatne

Życie ludzkie najważniejsze!!!

Co za chory zaklad, epidemia groźnego korona wirusa paraliżuje cały świat zabierając ludzi a Elektrolux lekceważy sytuację dla zysku . Wstyd i brak odpowiedzialnosci. Zakłady Fiata, Opla i większość firm potrafi zadbac o swoich pracownikow jak też zapobiegać by nie doszło do zarażenia. Na co czeka zarząd Elektrolux, czy dopiero gdy dojdzie do tragedii????. Wstyd i żenada jak też nieodpowiedzialność. Czy zapominacie że każdy wasz pracownik ma rodzinę którą może zarazić wracając do domu???. Czy wasze pralki i suszarki są ważniejsze od ludzkiego życia!!!!. Nieodpowiedzialność oraz wasza pazerność może doprowadzić do tragedii!!!!!. Opamietajcie się gdyż życie ludzkie jest bezcenne !!!!!.

Sytuacja wyjątkowa.
@Życie ludzkie najważniejsze!!!

Masz rację. Kazdy pracownik ma prawo zaskarżyć pracodawcę o nieodpowiednie zapewnianie środków ochronnych zapobiegających zakażeniem koronawirusem. Srodki dezynfekcji do użytku indywidualnego musi posiadać każdy pracownik dla ochrony osobistej, maski ochronne, odległość najmniej 1metr, rękawice ochronne, nie robocze. Nie wspomnę o czestym odkazaniem toalet czy stanowisk pracy. Jeżeli w/w czynności jak też środków ochronnych pracodawca nie zapewnia, każdy pracownik ma prawo odmówić pracy i zgłosić niedbalosc do odpowiednich służb. Zwykle mydło czy ogólno dostępne dla wszystkich pracowników którzy korzystają zbiorowo nie zapewniają ochronie przed zakażeniem . Tylko środki indywidualne zmniejszają ryzyko przed wirusem.

Marcik
@Życie ludzkie najważniejsze!!!

Nie pasuje Ci to sie zwolni, na twoje miejsce jest trzech. Znajdziemy zastępstwo jeszcze zanim zdążysz opuscic nasz zaklad. Drzwi otwarte

Życie ludzkie najważniejsze.
@Marcik

Ciemnogrodzie nie zdajesz sobie powagi z sytuacji, czasy o ktorych mówisz juz dawno minęły. Tylko tacy jak Ty czekają o których wspominasz.

Albercik
@Życie ludzkie najważniejsze.

Ale jak zakłady zaczną zwalniać, bo nie będą w stanie utrzymać załogi, to czasy powrócą...

Magiel
@Albercik

Wroca wrócą i to szybciej niz myslisz. Wreszcie bedzie okazja pozbyc sie niektorych prowodyrow i mniej zdolnych liderow ( czyli wszystkich z hp)

Okres rozliczeniowy
@Magiel

Juz wam szykujemy nowy okres rozliczeniowy. Duuuuuzo wolnego będzie w najblizszym czasie. Wracają dobre czasy dla pracodawcow. Wystarczy kwartal aby role sie odwróciły. Szach mat. Skonczy sie przesiadywanie na palarni... dni liderow sa już policzone

Niki
@Albercik

Było szukać pracy stabilnej a nie firmy która zatrudnia ludzi na sezon. Pamiętajcie że firma która zatrudnia ludzi na sezon nigdy nie jest i nie będzie firmą w której można zaplanować przyszłość czy też czuć się w niej bezpiecznie. To już dawno powinno wam dac do myślenia .

Mateusz
@Życie ludzkie najważniejsze!!!

Ja to przed robotą przywalę 3 Żubry i możecie stać koło mnie bez obawy a co? Aga inaczej robi ? pozdro z Zawiercia.

Agnieszka
@Mateusz

Co cię to obchodzi piję bo lubię a i tak robota zrobiona teraz firma nie wydziwia jak na bębnach piją to dobrze jest

Xxx

Co tam dzisiaj w pracy jakieś wieści nowe jakieś ploteczki

@Xxx

Chyba koniec z praca

Ona
@on

Po świętach nie przychodzimy ????

Oooop
@Ona

Normlanie robimy od wtorku ;)

jak tam dzisiaj było w pracy?? coś wiecej wiadomo ?? cos słychać??

DEDEM
@102

W tym zakladzie nawet ciezko o plyn dezyfekujacy do rąk

Praca

Patrząc na obecną sytuację w Polsce i na świecie z koronawirusem chyba nie ma co liczyć na powrót do pracy po świętach.

Miś
@Praca

Raczej nie ponieważ to cholerstwo bezlitośnie zbiera żniwa. Ten i następne lata będą trudne dla wszystkich, gospodarka niestety będzie potrzebowała kilkunastu lat by funkcjonować jak to było przed tym cholerstwem. NIE WYŁAŹ Z DOMA I SIEDŹ NA ŻYCI.

Sezonowy
@Miś

Ale poniedziałku nie odwołali?

on

Juz polowa Starych pracownikow nie robi

Produkcja

a co zwolnili listownie?

Zdzichu
@on

Konkrety bo nic mi to nie mówi

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland