Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Ada

Ten gość od kluczy to coś sprawdza oprócz spacerów na palarnie co 20 min z kolegami

Lolo
@Ada

Biorą się za was bo innego powodu nie ma, notatka,notatka i papiery na lopacie.

Dar

To się okaże ktoś się tym chyba już interesuje

Lukasz
@Dar

I bardzo dobrze

Kaska
@Ada

Można to nazwać Patologią w zarządzaniu przełożonego skoro nie widzi takich zaniedbań. Nasuwa się tu tylko jedno pytanie co trzeba zrobić żeby nic nie robic? .

Olo
@Ada

Ludzie co za chlew na tym forum,tragedia... kto tu siedzi... zamiast pisać o koronie i testach o strachu przed zarażeniem ,kasie to tutaj jakieś (usunięte przez administratora)

ona 101
@Olo

I juz zaczynaja sie w zakladzie kwarantanny.

Lol
@Olo

Przede wszystkim Ty. Ludzie piszą co ich denerwuje jak chcesz wiedzieć coś o koronie to włącz sobie telewizje zakład wydaje środki ochrony tylko ludzie ich nie stosują a potem pretensje.

Dar
@ona 101

Tobie i olo przydała by się roczna za dużo ze sobą spędzacie czasu.

Rafaello
@ona 101

Juz na hp sa ????

Prawdziwie

Powiem tak.. Pracowałam w tym zakładzie kilka lat. Częściowo sezonowo później z umową o pracę. Z roku na rok czułam się tam coraz gorzej. Nie widziałam żeby coś zmieniało się w tym czasie na lepsze. Widziałam za to, coraz gorszy brak szacunku ze strony liderów dla pracowników jak i również coraz więcej fałszu wśród ludzi pracujących ze sobą na linii. Brak słów po prostu. Jak człowiek ma nie być nerwowy. Pracownicy narzekaja na wszystko-mają rację ale nie walczą o siebie. Liderzy źle ich traktują - to błąd, ale skoro pracownik sobie na to pozwala w kierownictwo nic nie robi to po co mają być lepsi. Jeśli człowiek może to powinien stamtąd odejść dla własnego zdrowia. Ja to zrobiłam w końcu, też się bałam ale mam pracę. Na miejscu, z kilkoma osobami i praca przyjemna. Fakt, teraz jest trudniej coś znaleźć, ale nie bójcie się zmian. Tam można iść pracować jak już nie ma się wyjścia. Naprawdę. Lepiej po cichu czegoś szukać i się zwolnić. Teraz wiem jak powinno wyglądać podejście góry do pracownika naprawdę mam o wiele lepiej niż tam i każdemu z was życzę tego samego, tylko w electrolux tego nie doświadczycie, bo tam ludzi mają za nic. Nie pozdrawiam pracowników bo niestety Ci których poznałam tam okazali się fałszywi, każdy bez wyjątku. P. S. Chodzi o tych co robią tam z 10 15 lat, ten zakład ich zniszczył niestety, ja wolałam odejść jak przejrzałam na oczy, udało się znaleźć pracę i cyk odeszłam stamtąd. Nawet rzeczy nie zdałam żadnych, wszystko tam zostało oprócz przepustki ????a oni później dzwonili i pytali czy nie chce wrócić. To powiedziałam że mam nadzieję że życie mnie do tego nie zmusi

Hg
@Prawdziwie

Na której linii robiłaś ????

@Hg

Na pod montażu.. Istna tragedia

Magda
@Kasia

Tam osoby które mają własne zdanie nazywane są niewygodnymi i konsekwencja jest oddelegowanie na stałe na inne linie.

Nicola

A jaki jest zakres obowiązków liderów w firmie?

Brutal
@Nicola

Zakres jest nieograniczony . A zasada jedna - masz tak orac fizycznymi zeby byla norma. Ludzie. Zróbmy bunt i zatrzymajmy to co sie dzieje na hp. Ci dwaj liderzy nie nadaja sie do zarzadzania ludzmi. Nie maja do tego zadnych predyspozycji

Morgan
@Brutal

Poproszę o numer na infolinie etyczną. Mam kilka ciekawych informacji nt. Lidera z linii podstaw i myślę ze dyrekcja bedzie mocno zainteresowana takimi newsami

Ewa z huty starej
@Brutal

Kazimierza na lidera inni won

Ruda
@Brutal

To co sie dzieje to malo powiedziane ..tylko norma norma jeszcze troche to z batem beda stali nad nami. Mieszaja ludzmi co chwile zwariowac mozna

Niki
@Ruda

Po co te zale sami pozwalacie na takie traktowanie wiec placz tutaj nie pomoze. Norma i nic wiecej.

@Niki

Norma to normalka wszędzie są jakieś normy ,ale nie za takie pieniądze jak tam się zarabia.Pracowałem tam 4 miesiące i tylko strata czasu.Teraz pracuje na budowie gdzie przy dobrym akordzie na czysto potrafię wyjść 12 tys netto.

Zainteresowana

Czy są może teraz przyjęcia do pracy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Grażyna

A może będzie jakieś postojowe.Przeciez ja nie mam urlopu

Grażyna

Ciekawe ile osób przez wzrost zachorowań pójdzie na L4.Znowu nie będzie ludzi do pracy

kris

Witam- mam takie pytanie- czy sa może przyjęcia dla osoby niepełnosprawnej będącej na rencie- niepełnosprawnej w znaczeniu głuchej a ssprawnej fizycznie z Myszkowa- każda praca jest akceptowana.

natka

no ten z zawiercia ale setę przywali bo my razem ja to tylko harnasia bo te głupie na pakowaniu donoszą wiadomo komu a na parkingu z bagażnika bimber od sławka z audicy a ilona to jusz chyba tylko do aa

natka

plansza jest dla idiotów naprawdę wy nie ja dorośli ludzie na planszę patrzycie jak dzieci na koloniach czy ładnie posprzątane za chwilę nie będzie kto miał robić

UK Artem

Dzen dobry tutaj robota jest zła, nedobra, malo penondze dali, długo czeba pracować ,Polaki nie dobre ludzi

Husar
@UK Artem

A ukraińcy to dobre ludzi,banderowcu.

kris

na jaki zarobek moze liczyć osoba niepelnosprawna gdyby sie ta zatrudniła.

A we wrześniu to ile sobót robimy bo co rusz to co innego słyszę o za kasę czy do odbioru

on
@Nowy

4 na dwie. Zmiany do odbioru

Weronika
@Nowy

I tak nie odbierzesz bo zamówienia są sobota robisz za darmo co tam 100zł w te czy wewte ci desperaci na trójce i tak będą robić ci niby ludzie już chyba opętani moja ostatnia dniówka pozdro dla E

madejad

Zadzwoniłem na infolinię electrolux i podali mi jaką półkę mam kupić do lodówki. Błędnie mnie poinformowali. Później napisali, że w związku z wprowadzeniem mnie w błąd oferują mi 25% rabatu na półkę właściwą! Zamiast oddać mi pieniądze a ja odesłałbym półkę.

P.S

Wiecie o której dokładnie jest bus na żabkach w Zawierciu ???

@P.S

Najwczesniej bywa za 10

Kobieta

Panowie najpierw pukacie co popadnie a potem komentujecie która łatwa na hp magazynie czy lakierni. Jeszcze trochę to będziecie z nazwiska wymieniać żeby wszyscy wiedzieli którą łatwo wyhaczyc. To forum dla pracowników a nie dla dziwk.......;). Może dla odmiany zajmiecie się pracą.

Kobieta 2
@Kobieta

Może zamiast opisywać łatwe które dają wymienimy niełatwych którzy biorą:) . Już widzę zimny pot oblewający kilku żonatych. Co będzie jak się żoneczka dowie. Trzeba będzie ...ogon podkólic w drugą stronę. Hahaha

Patrycja
@Kobieta 2

Co myślisz o rudej z przystanku? no trochę się chwiała ale puściło potem stara krowa w Biga spodnie nabyła za 10zł no ale cienka w pasie a resztę to już ten opalony dodał haha

Kobieta 2

Mnie nie pytaj, zapytaj swoich kolegów to wy najpierw korzystacie a potem obrzucacie błotem.

Pomocny

Chłopie nie wiesz jak to się robi najpierw trzeba się zaprzyjaźnić a potem hop i gotowe. Albo wywies ogłoszenie na palarni nawet nie musi być zdjęcia bo niektórym obojętnie jaki byle by portki były?????

Anka
@Patrycja

A najlepsze to miała te białe klapki chyba z kontenera z czerwonego krzyża a co się nawyzywa na przystanku o soboty

Robaczek
@Patrycja

Tak to jest jak się jabłuszko daje nadgryźć wielu robaczkom a że jabłuszko nie rumiane i cierpkie to jak się najedza to odwrót. A potem naklejka z biedronką przypięta na całe życie !!!

Piter

Chyba mówicie o dwóch różnych osobach, już nie wiem o kogo wam chodzi.

Olka
@Patrycja

Dajcie dziewczynie spokój co nie tyra jak popieprzona za parę zł a że tamta ją obgd. no trudno takie koleżanki macie no o tej debilnej fryzurze nie wspomnę na przystanku mijaczów chyba za uszami kosiarką strzygła nawet kierowca się śmiał

Jurek

No na pewno chyba w tych slumsach na dole koło weterynarii

Kinga
@Jurek

Nie masz większyh zmartfień opłac to wszystko my tu sie staramy widze ze za zabkom ci sie nudzi no tak podobasz misie mam jutro na rano bende na pszystanku bo na ałtobus i te z ukrainy jado

Tom

no najlepsza jest saska kawowa z brandy w szatni się ciachnie i co nic nam nie zrobią norma musi być

Czy są już przyjęcia na sezon i od kiedy rekrutacja bo cv złożone i cisza

Ona
@Zainteresowany

cały czas trwają przyjęcia. Proszę dzwonić do rekrutacji.

Prawdziwy
@Zainteresowany

Oczywiście, że trwają, ale pamięta,j jeżeli jesteś pracownikiem z Ukrainy to masz większe szanse na przyjęcie ;) Wiadomo, że lepiej zatrudniać nie paniemaju, niż rodaka hahaha

Andy

Agata tyle są warte słowa człowieka co jego inteligencja

Mirek
@Andy

No dzisiaj była pomoc ze wschodu póki co

Andy

Ile ty sobót w sierpniu ? Ile za to kasy?

@Andy

Niema kasy za soboty do odebrania i tak nam ukradna soboty .pilnoj ich chyba ze zaraz ta wiadomosc skasoja.

Agata
@Andy

Ale jesteś dureń teraz nie ma kasy za soboty widzisz co się dzieje o zakażeniach normalnie 1990 zł dostajesz i maski od jutra

Renata

to ciągłe gonienie, wywieranie presji, ordynarność liderów nie możność pójśća do toalety wg mojego męża który jest prawnikiem podchodzi już pod kilka artykułów chyba trzeba podjąć pewne kroki w tym celu. Norma normą lecz nikt robotem nie jest. Bedzie to załatwione profesjonalne

Jaa
@Renata

Kto Ci zabrania wyjścia do toalety??

Krzyś
@Renata

Jesteś robotem co wczorajsza jesteś wysikać się zdążysz na chwilę stanie ktoś za ciebie nawet lider oni mają wszystkie stanowiska zapisane

Kinia
@Renata

Takich mocnych jak Ty Renatko na tym forum juz bylo mega odważnych az zamilkli . Wszyscy tutaj duzo gadaja,obiecuja i strasza,niestety okazuje się ze do dzis pracuja. Madre Polskie przyslowie, krowa ktora duzo ryczy ,mało mleka daje. Powodzenia.

Jack

Jak jest z sobotami w sierpniu? Dla chętnych czy trzeba?

cicho

Jak to jest z tą sobotą 1 sierpnia? Ona jest pracująca? Trzeba przyjść czy dla chętnych?

Edyta
@cicho

Dziwny jesteś sierpień bez wolnego niedziele pracujące też o wolnym zapomnij

Masza
@cicho

Sobota za pieniadze.. Chcesz to przyjdz nie to nie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland