Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

M.

Witam ponownie. Tutaj podaję również telefon, dla osób które wolą zadzwonić tel. 00 800 12 11 571

M.

Witam. Pracownicy macie tutaj link do strony w razie ewentalnych skarg. Pamiętajcie o tym, że informacje mają być prawdziwe i merytoryczne. (usunięte przez administratora)

Zosia

Dziękuję wszystkim było super

Czy firma Electrolux Poland udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Taki tam

Niestety nie. Wiem ,że kiedyś były takie plany żeby stworzyć taki fundusz pożyczkowy ale umarło jakoś, a szkoda bo pomysł dobry.Obecnie działa forma zapomogi a nowa dyrektorka okazała się bardzo empatyczną osobą i faktycznie dostają osoby potrzebujące a nie na jakieś waciki czy inne pierdoły.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
On 101

Do kiedy na 3 zmiany wie ktos cos i jakie linie

Mirka
@On 101

Co ty (usunięte przez administratora)zwolnienia na 3 i hp no jak zawsze starych pracowników no te pijusy z Zawiercia zostaną

@Mirka

A dlaczego tam muszę pić? nie no wziełem 0,7 żubrówki czystej temu tam kordynatorowi Anka powiedziała nie zbiedniejesz a stanowisko to tam na końcu masz dobre zobaczę po wypłacie bo kumpel robi tam w szybach w saint gobain to na rękę 4600 jak 2 soboty przerobisz

Ddddd
@On 101

Jak to powiedział J. Owsiak " do końca świata i jeden dzień dłużej"

Misiek

A ile tych sobót mamy pracować?

Natka
@Misiek

Wszystkie soboty co z księżyca spadłeś a od kwietnia po 12 godzin ja nie mam dość spadam męczcie się pozdro z mijaczowa

Racja automaty dali kolo biura moze ukruca sie jawki przelozonych.choc i tak Zelislawice gora

Nowy78

Witam. A jak oceniacie atmosfere na produkcji? Czy sa jakies premie? W jakim systemie sie tu pracuje jesli chodzi o zmiany? I jak oceniacie dzialy takie jak kadry, bhp . W poprzedniej firmie np mam zle doswiadczenia z bhpowcem ktory odpychal swoja arogancja i chamstwem chodzac po hali i sprawdzajac przestrzeganie bhp, a jak to tutaj wyglada ? Ogolnie polecacie tu prace czy lepiej odpuscic?

Odp
@Nowy78

Bhp jest ok jeśli przestrzega się procedur. Atmosfera ok jeśli trafisz dobrze. Pracujemy na 3zmiany. Bhp i kierownicy chodzą i patrzą jak pracujesz i czy jest bezpiecznie. To normalne....

A co z sobotami płatne czy do odbioru?

tak

tak

Zdziwiony
@tak

Co tak?

Aneta3
@Ewa

Jakie płatne chcesz pomóc firmie czy nie zaraz będzie urlop zabierany tak po trochu Żaneta tam się wygadała u góry no ona ma język za długi a rozum za krótki

kris

Witam- takie o to mam pytanie, czy jest możliwość zatrudnienia osobę będącą na rencie inwalidzkiej , sprawny fizycznie lecz nie słyszący ale doskonale porozumiewający się z otoczeniem czytając z ust- proszę o konkretną odp - Dziekuję.

Nie pracuje w tym zakładzie już 3 lata, bylo źle A z tego co tu czytam jest coraz gorzej.

On

Jest dużo lepiej????

Jest lepiej

Lechu
@Ewa

A gdzie pracowałaś na linii 3?

Arti
@101

Ile się tam zarabia w obecnych czasach tak drogich jakie nastały???Polepszyło się cokolwiek,czy dalej lipa jak było???

kris

Cv
@kris

Złóż Cv po co tu pytać. Życzę powodzenia:)

Brutal

To znikanie na wiele godzin podczas nocnej zmiany mnie zaintrygowało. Słyszałem o tzw. Tarnowskich Górach, ale nie zwracalem na to szczególnej uwagi bo nocka to przetrwanie. Napisze krótko, bo wszyscy wiemy o kogo chodzi. Panie kierowniku B. Jest Pan szanowanym człowiekiem i patrząc na Panskich liderów, niezwykle, naprawdę niezwykle tolerancyjny, ale spanie na nocnej zmianie lidera, gdy jego zmiana pracuje to już chyba wychodzi po za jakiekolwiek ramy przyzwoitosci, etyki, dobrego smaku. Bardzo proszę o wykonanie przeglądu kamer oraz wywiadu wśród naszej załogi ponieważ pomijając straty zakładu to ta sytuacja jest poniżeniem dla nas, pracowników którzy pracę wykonują rzetelnie.

Zofiowka
@Brutal

W JZR jest ta sama sytuacja.

Tychy
@Zofiowka

Aweco sie klania. Ta sama branza

Magazynier

Jak jazda to jazda: Tarnowskie Góry to już standard i nie tylko wy to wiecie i widzicie. (usunięte przez administratora)

Dddddd

Dlaczego Ukraina dostaje paczki świąteczne przecież to są nasze pieniądze z socjalnego. My pracujemy cały rok a oni ot tak sobie dostają. Coś tu jest nie tak.

@Dddddd

Bo sa lepsi i wydajniejsi a pozatym sa szanowani oto moral bajeczki.

@Dddddd

Ja myślę że w przyszłym sezonie to już tylko Ukraina będzie pracować w tym zakładzie . Idę przez linię i zamiast mojego ukochanego disco polo słyszę ukraińskie disco ... gdzie ja jestem ludzie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Electrolux Poland odbywa się również w języku angielskim?

Dddddd

Teraz angielski się nie liczy. Patrząc na liczbę Ukraińców to bardziej ukraiński lub rosyjski.

@Dddddd

Angielski ???????????? wystarczy umiec srubeczki wkrecac i juz masz zatrudnienie. Jezeli jednak i to dla Ciebie problem to proponuje starac sie do (usunięte przez administratora) tam moze sie udac ????????????

nick

te wszystkie teksty pisza vipy czyli very impotent person z malym przyrodzeniem i problemami ze wzwodem. nie dla psa kielbasa...

Piredu pierdu.
@nick

Zapewne nie dziwi nikogo Twoj wpis ponieważ sama jego tresc swiadczy że masz siano w głowie i słoma w butach. Więc wal sie na pysk i nie oceniaj jak tez nie ublizaj skoro nie jesteś w kregu zainteresowan drugiej osoby paszteciku.

nick
@Piredu pierdu.

zmien leki lub dilera chyba ze masz covid to nie rob nic

@nick

Bardzo ładnie się nam Pan przedstawił przed milionami słuchaczy

Łagodna

Coraz więcej osób na kwarantannie, coraz więcej przypadków zakażenia. Zaraz nie będzie miał kto robić a oni wymyślili wszystkie soboty pracujące w listopadzie hhahah i jeszcze trzeba robić w maseczkach hahaha

Et
@Łagodna

W tamtym tygodniu dostałam maseczkę w poniedziałek i tyle. Czyli mamy chodzić w jednej przez 8 godzin cały tydzień.

On
@Et

Gdzie tak ,,bogato,, rozdają ???

Roki
@Łagodna

A co te maseczki daja? Oprucz ze sie dusimu w nich. Do tego niestac ich na pozadne tylko worki jak na pasze dla konia. Wirus jest w zakladzie zero wietrzenia

Masza

Ja tez dostałam jedna

Kamil
@Et

No dziewczyny brakuje wam tego otworu na usta hah a za torami za budką czekamy póki nie pada ja nie będę wymieniał na A B czy nawet L te parę minut zaczekam ale chłopaki szybciej bo obiad stygnie oprócz Dziewek uuu

Milenka

Witam chciałam zapytać czy są w elextro jakieś przyjęcia???i jak tam zarobkami słyszałam że 2.800 jest na rękę na start czy to prawda??!

on 103
@Milenka

Tak odrazu 5000 tys na mc.

Czym jezdzi

on elo

Skad wiesz jak dopiero pytalas sie ile sie zarabia tam .

Tytus
@Niki

Autobus pracowniczy

Życzliwy
@on elo

Przecież to wszystkie obraźliwe teksty to pisze cały czas jedna i ta sama osoba..świadczy to tylko o jej ilorazie inteligencji...Ale czego tu wymagać .. Sam kolor włosów zobowiązuje.... Proponuje mniej stania przy Kawomacie.. a więcej zaangażowania na podmontażu niż na forum????

gosia Swiatowit

Ja się nie boję po 50-ce niech się Artur boi on lubi takie owłosione i Kaśkę i Renię ja osobiście też mam włochacz taki rudy a jednak chłopaków młodych rajcuje

Jedwabna my ków
@gosia Swiatowit

Bo teraz chłopaki chcą za grzywę szarpnąć skończyło się depilowanie chcą poczuć włosy na nosie jak u Edyty i Mlleny z 3

Dddddd

Czemu konkurs z okazji lecia Ems jest kierowany także dla Ukraińców przecież oni nic o tym nie wiedzą zero pojęcia. Tak samo było z konkursem BHP wygrał Ukrainiec a nawet nie umiał powtórzyć hasła. Totalna żenada

@Dddddd

Dlatego ze sa lepsi i nie daja sobie w kasze dmuchac .

Pan Pompka linia 103

Chciałem pozdrowić ekipę z linki 103 bardzo fajni ludzie! Trzymajcie "tam" a ja Wam dziękuję za te 4 miesiące. i bardzo serdecznie pozdrawiam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland