Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Lubię pracę na HP

Ja tam lubię pracować na podstawach. Liderzy może nie mają pojęcia o pracy i faktycznie więcej ich nie ma niz są ale to dla mnie wygodne. Robie swoje i nikt mi się na ręce nie patrzy. Fajeczka? No problem, z liderem pójdę, a jak mu dam jedną to nawet i 15min posiedzimy. Praca jakiej nie uświadczysz na innych liniach. Szczerze polecam

Elwira
@Lubię pracę na HP

Witamy mistrza prowokacji , dawno cię nie było. Ups ,przepraszam mistrzynię .

Lubię pracę na HP
@Elwira

Mistrz, pisz o mnie mistrzu, chloptasiu pod pseudonimem kobiety. Ja faktycznie lubię tutaj pracować i faktycznie liderzy na HP to w większości ludzie wybrani bo nie ma kogo. Bądźmy szczerzy. Dobrze że jesteś czujny, ale wszystkiego nie usuniesz z tego forum. Brzoza w ten czy inny sposób dowie się jakie numery odwalasz z kolegą.

Ha ha zapraszam do na 108 na ostrą jazdę

Ruda
@Kot

Albo na przytula ski i całuski na 109 do Pana n

@Ruda

U nas tez są może nie tak atrakcyjne jak u was ale przytulaski są

nowa
@Kot

po kilku tygodniach wychodzi o co chodzi .. banda szonów...... (usunięte przez administratora)

@Lubię pracę na HP

Praca na HP kiedyś to było wyróżnienie. Teraz to jest skazanie na pracę z daremnymi liderami, qrwiarzami i złodziejami. Liderami, którzy nie reprezentują sobą niczego. Nawet teb biedny Jareczek tego nie uzdrowi, tam trzeba zrobić cząstkę i wykosić wszystkich od 145cm do 185cm, a później budować zespół od początku

On

Dokładnie kiedyś teraz to za kare szczególnie na niektórych HP, liderzy nie szanują człowieka byle by norma zeszła możemy paść Powinni po wymieniać liderów i praca była by milsza

Mat

Tapety pół kilo a w głowie siano

Obserwator
@Ruda

Podstarzałe żigolaki i łatwe panienki które dają byle komu byle by facet był. A jak jeszcze ma jakieś zasoby to nawet emeryt może być. Takie obserwacje

@Obserwator

Dobrze powiedziane

@Obserwator

A wiesz że ten Rafał mi pasuje renty ma prawie 4000 zł muszę się koło niego zakręcić i co że starszy 20 lat? Zapytaj młodego co ci oferuje chyba kredyt w banku i będziesz spłacała jak będzie pił jak tamci na 109

Sędzia
@Kaśka

Materialistko czy kierując się tymi słowami które nabazgralas zastanowiłas się co Ty masz do zaoferowania ?????. Sądzę że raczej nic skoro tak traktujesz mężczyzn. Nasuwa się jedno, pusta lala.

Sędzina
@Sędzia

Dziwi mnie naiwność facetów którzy myślą że dużo młodsza jest z nim z miłości a sami nie biorą sobie starszej tylko młodsze. Starsze tylko do sporsoringu to dlaczego dziwicie się kobietom czysta kalkulacja.

Beti
@Sędzina

Kobietki od myślenia mają głowę dlatego kalkulują a faceci myślą trochę niżej

Sedzia
@Beti

Krzywdząc facetów mówisz mając głowę ???. Później spadaj gdy się znudzi lub wykruszy z finansów ????. No to super podejście !!!!.

Bzyks
@Beti

I obdarowuja nas wspaniałymi gniazdami

@Sędzia

O kolego zdziwiłbyś się co mam do zaoferowania nawet te z Cynkowa nie mają takiej zarośniętej pipeczki ani Justyna ani Beti a Arek mało języka nie połknął .

Patrycja
@Kaśka

To nie jest forum do opisywania zarośniętych pip już Dorka pseudo Doda pokazała jak omotać chłopaka nie jednego Arek musiał się potem spowiadać u żonki.

Asia kont
@Patrycja

Już daj spokój każdy błędy popełnia już się nie spotykają i Kacha przebaczyła wielkie rzeczy a Mariola co? Izka w tej wspólnocie mieszkaniowej zaraz nie będzie ich stać na nic.

Elka
@Mat

No taka Aśka jest i tyle.

Zolo

Witam , ja napisze moje pare zdan do Dyrekcji tej, Firmy!! A jezeli to nie pomoze zaloze sprawe do Sadu. Dokladnie chodzi o dzial Lakierni.. Dzial na ktorym Nikt nie chce pracowac!!? Dlaczego?? Otoz wiadomo ciezka praca. Problem tkwi ze tam nie szanuje Sie wogole pracownila!! A,, Panie liderki to zwykle strzygi ktore wyzywaja sie nad Swoim timem. Nie bede tu wypisywal imion, ale chce Wam drogi Panie oswiadczyc ze mnie jest stac zalorzyc Wam sprawe o nekanie. Panie Andrzeju czy Pan nie widzi co sie tam wyprawia??

Zolo

Kobieto co Ty piszesz??? Jestes trzezwa? Mnie nie obchodzi,, kto komu co robi??? Ja pisze o Liderkach!!! Rozumiesz??? O liderkach!!! I to o starych liderkach!!! Nie nowych... Wiec sie uspokoj i zamilcz. Narka

Wojciech
@Zolo

Możesz napisać na czym twoim zdaniem to nękanie polega? Co takiego się dzieje że aż chcesz sprawę zakładać?

Beata
@Wojciech

Teraz wirus sądy nieczynne i po kłopocie

Beata 101
@Zolo

Moja rada z dobrego serca chcesz trafić na portiernię? A może lubisz paluszki pokaleczyć na bębnach? Załatwimy to za porozumieniem stron zgodnie ze statusem zakładu i Twoim podpisem u góry.

@Beata 101

Nie wiem Kim jestes, ale na pewno nie jestes inteligentna, to widac po wpisi. Posuchaj kobieto i nie strasz Mnie, bo ja sie nie boje.!!! Jestes smieszna... Nie wiesz dikladnie gdzie pracuje. Jezeli chodzi o paragrfy za nekanie ludzmi napewno znam lepiej od Ciebie. Moglem tu podac pare przykladow, ale po co. Nie jestes zadna,, Beatom,,. Pan Andzrej poprostu jest dla Was zolzy za dobry i toleruje to Wasze Chamstwo. A Wy Mu,, (usunięte przez administratora) obrabiacie,, Wont.

Nie strasz i nie obrażaj.
@Zolo

Analfabeta jesteś piszesz z błędami , proponuję powrót do podstawówki. Ele to zbyt wysoki poziom dla Ciebie, paragrafami możesz straszyć towarzystwo w którym się obracasz. Tutaj morda w bęben i srubeczki kręcić.

l103

Krystianek z linii 103 ładnie się ostatnio popisał z rana w sobotę, jak kazał przez megafony ludziom biegiem biec do seniorów, brak szacunku do drugiego człowieka

Olga
@l103

Nikt ci nie kazał biec chyba że należysz do stada baranów

Karol
@l103

W sobotę jest SZABAS święto i skończy się praca w tym dniu

Sysia
@Karol

Od kiedy przyjęcia są bo mi się nudzi w domu dobre jak te około 4tysiaki wpadnie na konto

@Sysia

4000? No ciekawe chyba jak dwa miechy do kupy alno Ukraina po12 godz

Jola
@101

Dobra ludzie pójdą do amazonki za 1000zł więcej i za paliwo zwracają a i bus jezdi z Myszkowa

Ale co z wypłata ma coś wspólnego chisteryczko.nie robię już kilka lat tam byłem na 2

Lolek
@101

Nie robisz to się nie udzielaj na forum Edzia nic nie powie przecież wiesz jak było i sza.

Kaśka

Ale jaki makijaż jak z filmu "Noc żywych trupów"

Sławomir

O co chodzi? O makijaż w pracy? To są obostrzenia w tym temacie i nie można się umalować jak kto chce? Macie tam specjalny dress code jak wyglądać?

Artek
@Kaśka

Ale na silnikach nawet Przemek nie dał rady nadrobić a Aśka taką piramidę potrafiła

Olga B
@Artek

Hah makijaż z aśki to chyba szlifierką bym musiała zedrzeć ale tak to spoko babka

Jola
@Artek

Przemek pracuje w żabce i bez koralików na szyi fajny facet.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Od kiedy rusza sezon.

Sławomir

Sezon na co, że zapytam? Będą przyjmować dodatkowych pracowników, czy chodzi o coś innego? Możesz wyjaśnić, bo jestem zainteresowany robotą.

Ula cynkuf
@Sławomir

Ot kiedy so pszyjencia do roboty dajta namiar czy nie so bo ten wirós to trohe sie boja

Aaa

Cześć czy może ktoś się wypowiedzieć na temat byłego kierownika magazynu Pana M. Który przeszedł do Zabrza?

teodezja

Kupilam pralke i blendera .Pralka po osmi latach na smietnik a blender po 2 latach .

Electric

Ile kasy na święta będzie?

Mati
@Electric

Jaka ty jesteś naiwna 0 kasy ma być blokada przeciwko podwyżkom cen prądu i gazu w Zabrzu i Oławie już 3 linie zablokowali rząd musi odejść

Czy urlop w Electrolux Poland jest płatny 100%?

Stary

Ta 200 odrazy

Agata
@Stary

Po co odpisujesz skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia? Człowiek grzecznie pyta. Jest wiele firm które nie płacą 100%, więc nie rozumiem wyśmiewania normalnego pytania i czyichś wątpliwości.

Jakie opinie o liderach ?

@pracownik

Pisac o liderach ogolnie to krzywdzenue niektorych ktorzy naprawdę są dobrzy. Zarowni na tech jak i na prod sa liderzy straszni, ktorzy juz dawno powinni byc odsunieci od pracy. Na hp jest az dwoch takich liderów. Jeden ktory autentycznie wiecej czasy spedza na palarni, drugi ktory nigdy nic nie wie i wyrecza sie we wszystkim pracownikami. Obu tych liderów powinno sie zwolnić natychmiast poniewaz przynosza wstyd pozostalym. Poprosze o numer na infolinie do Krakowa jesli ktos ma. Widze ze tutaj nic sie nie zmieni jesli informacja nie pojdzie do zarzadu.

lider
@Pucuś

widzę że chcesz na portiernię trafić załatwimy ci posadę

@lider

Z chęcią pójdę. Będę mógł obserwować twoje nieudolne poczynania na linii, nedzne zebranie na palarni i mydlenie oczy tempym dzidom

@Pucuś

Widze ze nawet zmiany nie umiecie dobrze rozpocząć na tych podstawach. Po jakiej szkole wy jestescie pajacyki - skonczyliscie chociaż gimnazium lub za waszych czasow podstawowke? Jeszcze raz prosze o numer na infolinie bo jest co opowiadac

aneta z agre
@Pucuś

akurat to ja zym skoncyła szkole na benduszu i mam papiur i mie wiozo ałtobusem ze pszystanku i robie dobże i ten lider zadowolony na czekance postuj bo po harnasie a na bembny nie pujde nie wole l cztery i zobacymy jak dobro pracownice zabraknie

Pucus
@aneta z agre

Jaki nauczyciel na beduszu tacy pracownicy w luxie. Pozdrawiam liderow z podstaw - nie nadaja sie do tej pracy a dwoch z nich niszcza opinie calemu zakladowi. Nalezy ich zwolnic. Panie Brzeziński, pora sie troche zaangażować i w koncu zaczac wyciagac konsekwencje

Mała
@Pucus

Ktozy to ? Jest ich tam kilku????

Magazynier
@Mała

Czy mnie sie zdaje czy pojemniki z miedzią ktora jest odkladana na podstawach nie trafia do gegenbaera ? Widze ze zawsze interesuje sie tym ta sama grupa ludzi.

Cela
@pracownik

Wiecie moze czy Ele wykonuje testy na COVID ?????. Rozmawiam ze znajomymi i potwierdzaja ze nic o tym nie wiedza. Moze warto sie zainteresowac by ochronic rodzine po powrocie do domu.

Seb
@lider

Liderku przedstaw sie jezeli jestes taki mocny w gebie .

Wredna
@Cela

Nie rozumiem chcesz robić testy codziennie przed powrotem do domu? ????

@Pucuś

obserwator z Ciebie wyśmienity a pracownik jaki? Komuś łatwo przykleić łatkę a spójrz na siebie jakiem Ty jesteś pracownikiem.

@ja

Wzorowym - jestem wzorowym pracownikiem dlatego mam prawo oceniac i wyrażać swoja opinie. Obserwuje jak ktos kradnie miedź z fabryki Obserwuje jak ktos wykorzystuje wszystkich w kolo, a samemu nic nie robi Obserwuje jak wladza nic z tym nie robi co swiadczy ze sa na podobnym poziomie Liderzy podstaw - obserwuje i wyjawie wszystkie wałki ktore robicie

Heniu
@Wredna

tak najlepiej na czekance w sklepie no pili zawsze i magazyn i reszta linii to dobry test moja wyzywa że alkoholik mówię jej zapraszam na podstawy zobaczysz jak dobrze ale teraz już bez żartów do domu na odpoczynek a do kiedy ? i jak płatne czy nie Pani M czekamy na informację bo zaraz totalna blokada nie oszukujcie ludzi

Domis
@Heniu

Jaki odpoczynek przecież pracujemy w soboty, odpoczynek to mają wybrani

Krys
@Heniu

No na Czekance w sklepie to się działo i się dzieje. Potem tamy puszczają i małe figo fago w samochodzie. Ale chyba coś doszło do góry bo małą czystkę zrobili i ktoś poleciał.

I
@Pucuś

Jednak to prawda, że dzieciństwo ma duży wpływ na rozwój dzieck, a i ministrantem nie zawsze warto być ,bo różnie to bywa .

Pracowity
@Magazynier

Miedzią nie od dziś interesuja się ci sami liderzy i gegenbałer. Z czegoś trzeba utrzymać swoje i nie swoje dzieci, z czegoś sie bierze kosiara na fajna brake na placu, remonty,vwalacje i zakupy. Ciekawe ile osób z góry pije z tego źródełka skoro jeszcze z tym nic nie zrobili...

Olo
@pracownik

O lidyrach i lidyrach, to jeszcze sobie opini nie wyrobiles żeby pytać innych. Mnie bardziej interesuje czy ktoś wie jakie zapomogi będą ,w sensie podwyżki ?

Mario

Słaby oddział to delikatnie mówiąc. Magazynierzy są wulgarni . Awizacja w tym miejscu to fikcja . Awizacja na godz 9.00 jest 16 i nadal nie wjechałem ,ta sytuacja niestety ale się Powtarza. Dla mnie ten oddział jest najgorszym w Polsce. Tyle w temacie.

@Mario

To nie można pogadać z magazynierami, żeby trochę przystopowali z językiem? W końcu są w pracy, a nie pod budką z piwem. Jeśli chodzi o awizacje to godzina może być płynna przez kolejki. No i pewnie magazyn wolno pracuje. Mam racje?

Mirek
@Sławomir

Zawsze są kolejki do tego magazynu. Na załadunek się czeka godzinami.

Montaż

Jakie opinie o literach ????

Nowy wózkowy

Gdzie są przewożone końcówki miedziane? Szukałem tego miejsca i nie znalazłem. Chce tylko coś sprawdzić. Możecie mi napisać kto, kiedy i gdzie przewozi te setki kilogramów miedzi?

Stary wózkowy
@Nowy wózkowy

Musisz być naprawdę nowy skoro tak ważnych rzeczy nie wiesz... Zapytaj płaskoziemca, od razu usłyszysz ze tym tematem lepiej się nie interesować... I lepiej nie drąż tematu, za dużo osób z góry jest w to zamieszane

Magazyn
@Stary wózkowy

Nie od dziś wiadomo kto i jak kradnie końcówki miedziane, to tajemnica poliszynela

Sławomir

Chcę zaopatrzyć się w pralkę firmy Elektrolux. Na ich stronie wybrałem model i zastanawiam się jak jest z gwarancją na takie urządzenie? W razie awarii firma sama odbiera zepsutą pralkę i naprawia? Długo czekam na usunięcie usterki lub wymianę na nowy sprzęt? Firma nie robi problemów i nie przedłuża reklamacji w nieskończoność? Bo wiadomo, że nikt nie chce na długo zostać bez możliwości prania:)

Szukający pracy

Jak się pracuje w tej fabryce?

.....
@Szukający pracy

Jak w każdej innej tego typu . Kasa na czas ,kombinacje jak zapłacić mniej za więcej, ludzkie różni jak wszędzie ...mnie osobiście podoba się dbałość o przepisy BHP , bo tego wcześniej nie widziałem.Ogolnie polecam, chociaż pewnie zaraz się posypią inne opinie. Ta jest moja.

Szukający pracy
@.....

Dziękuję

Wsumiejuznienowy

Nie polecam tej a w szczególności osób tam pracujących wyżej w biurze. Mają dziwna politykę firmy wgl dziwna firma. Teoretycznie szukają ludzi do pracy czy na produkcji czy na magazynie a w rzeczywistości oprócz Ukrainy to nie zatrudniają nikogo innego do pracy a pracownikom wciskają kit jak to ludzi szukają do pomocy. Najlepiej żeby jeden człowiek zapierniczal za kilku. Jedyne z plusów to wypłaty na czas ale kwotowo różnie bywa jeden zadowolony drugi nie. Pozdrawiam

Magazyn

Witam jakie są zarobki na Magazynie na wózku widłowy stawka proszę o info.

ADAM

Mam pytanie może nie na temat . Czy z Poręby odjeżdża autobus do Electroluxa??

Eustachy
@ADAM

Tak

Kiedy będą wypłacane Ala wczasy pod gruszą?

Robek 1

Na raty po70zł do wypłaty. Co wczorajszy jesteś?

@Robek 1

Grzeczniej się nie da

Zenujace

Kuchenke zamowilam tak to sie pisze pracownico Ele !!!.

Hej orientuje się ktoś w jakim systemie zmianowym pracuje lakiernia ?? Czy w grę wchodzą też nocki ??

Lock
@Nowy

W srakim, nawet przemek z lakierni sie zwolnil, nie wytrzymal presji

@Lock

Presja ?! 10 batów pomoże, tak do świętego spokoju.

Kameleon
@Nowy

(usunięte przez administratora) Ja tam lubię (usunięte przez administratora) a robię na lakierni i jest git.

@Kameleon

Dużo nadgodzin ? Nocki ??

Xxx
@Lock

Przemek.z lakierni nie zwolnił się bo nie wytrzymał jakiejś presji.Tylko dla tego bo się szanuje. Nie dostał podwyżki to podziękował za współpracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland