Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Proszę zmienić wielkiemu cwaniaczkowi w pomarańczowej koszulce linie niech pokaże jaki jest mądry gdzie indziej ludzie ze 101

Bożena
@101

Brak szacunku do człowieka

@101

Jestem starsza osoba i bardzo mnie denerwuje jak ktoś cały czas przy mnie przeklina ,na takim stanowisku trzeba umieć rozmawiać z ludźmi i traktować wszystkich jednakowo.

@Kasia

A to lider stoi koło starszej Kasi cały dzień?

Asia
@Kasia

Ja nie wiem jak w dzisiejszych czasach można pozwolić się tak traktować!! Dlaczego nie zgłosi pani tego?? Normalnie wstyd!! I żenada.

@Asia

No a do kogo to zgłosić?

Sabina
@Katarzyna

Przedewszystkim do seniora A jak to zawiedzie to są drzwi otwarte do rozmowy z P.Dyrektor. Nikt nie ma prawa nikogo poniżać

Nic

Ta praca to dramat, liderzy się szanują pracowników, (usunięte przez administratora), śmieszne pieniądze, roboty za 5,

Produkcja

Słyszeliście coś o zamkniętej produkcji na 1 zmianie 12 września?

Montaż

Kiedy te nieroby niebiesko/pomarańczowe saporty wezmą się za jakąś robotę? A nie tylko chodzić po hali?!?!?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
sUsZaRka

Siemka, kiedy zaczyna się sezon? Są w ogóle przyjęcia do was?

Susz
@sUsZaRka

W tym roku chyba ciężko z pracą.Brsm części zamówień zwolnienia.

sUsZaRkA

Dzięki za info ;)

@Susz

I jak aktualnie sytuacja z tymi zwolnieniami wygląda?

zmeczona

czemu caly zaklad ma dluzsze przerwy z powodu upalu amy na hp109 nie?

@zmeczona

Ciekawe pytanie, a pytałaś o to przełożonego? Jaką macie tam specyfikę pracy?

Hp

Co za psychola zrobili kierownikiem magazynu wyrobów gotowych? Ludzie są tam traktowani jak zwierzęta i zastraszani,to nie średniowiecze żeby znecać się nad ludźmi psychicznie .Ten typ powinien pracować na linii a nie kierować ludźmi.Wywalic takiego z tego zakładu bo nikt tam nie będzie chciał pracować

Linia
@Hp

A co myślisz że na liniach inaczej.5 przy biurku ludzi niema niby.Na liniach dra się po ludziach.

Hp
@Linia

Wiem że ludzi nie szanują ci co zapomnieli jak na linii pracowali a teraz są liderami i kierownikami.Gdyby nie my zwykli ludzie co ciężko pracujemy na tych co są nad nami to (usunięte przez administratora) by mieli.Niektorzy nie mają szacunku do drugiego człowieka tak jak ten kierownik z Zabrza co straszy zwolnieniami i mówi że do niczego się nie nadają itp.

@Hp

Skoro tak wam nie pasuje atmosfera to czemu nie porozmawiacie o tym z kimś z góry? Może znaleźliby jakieś rozwiązanie?

Aga
@Kamila

Od kiedy przyjęcia na umowę na stałe? no coś tam premier obiecał tylko nie piszcie,że nie chcecie postawić się głowie państwa? a za to jest prokurator tak że przemyślcie odpowiedzi.

Susz

Jaka impreza nic niema bo kasy brak nawet ledwo na wczasy wydkribali 400 zl

@Susz

A we wcześniejszych latach ile na te wczasy dawali?

Ddddd

Jak to jest że lider Mateusz z linii hp108 mówi do ludzi że są dnem i na wszystkich wyzywa. Proszę go ukarać w przeciwnym wypadku sprawa zostanie zgłoszona PIP jako mobing. Sytuacja ta się powtarza któryś raz z kolei.

Lara
@Ddddd

Nie pierwszy raz taka sytuacja a nikt z góry z tym nie robi zero szacunku do pracownika pomiata nim tylko..drze się jak furiat

odpowiedź
@Lara

Każdy kulturę wynosi z domu, taki ma szacunek do nas jak jego żywiciele do niego. Niestety to nie piaskownica i taki lider nie jest tu potrzebny że przemocą, mobingiem i nagonką uzyska efekt na krótką metę. "GÓRA" to tylko dba o własne krzesła.

Gosc
@odpowiedź

Czy w tym zakładzie jest jakiś normalny lider ???

Zenujace
@Gosc

Szybko odpowiadam . Pozwoliliscie im na to jak was trakuja. Wystarczy rozejrzec sie wokol siebie i wyciagnac wnnioski z otaczajacych was kolezanek i kolegow. To miernota ktora pozwalala sobie przez lata by tacy liderzy wyrzej skakali niz (usunięte przez administratora). Jezeli znajdzie sie ktos odwarzny niestety zostaje sam bo lepiej glowe schowac w beben by byc gluchym i slepym. Odwaga ich tylko na palarni i poza bramą.

@Zenujace

Najważniejsza jest kultura i szacunek do pracownika ale w tym zakładzie niestety promuje się właśnie takich chamów. Pracują tutaj ludzie w różnym wieku, niektóre osoby mogłyby być matką,ojcem nie jednego lidera ale jak ktoś napisał to akurat z domu się wynosi . Słowa proszę i dziękuję to obce słowa dla niektórych i takich powinno się eliminować bo w przeciwnym razie to będzie (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy.

Zenujace

To juz jest ten zaklad pracy o ktorym myslisz i zapewniam ze hamstwo wynioslo sie wlasnie z domow w jakim sie zrodzilo. Z pełną swiadomoscia za grosz brak szacunku nie wspominajac ze burak zawsze nim będzie. Wystarczy przestudiowac wpisy pracowników a zapewniam Cie ze gdyby kazdy przechodzil badania psychotechniczne to nie gwarantuje czy Ele by istnial. To jednak o czyms swiadczy . Pracownik uwierz ze czas sie przebranzowic bo zadnej perspektywy nie ma a najgorsze jest to ze bardzo szybko mozna sie zarazic i nie tylko Covidem lecz (usunięte przez administratora) i hamstwem. Nazekaja na Ukraine lecz Ukraina rządzi i nie pozwoli na takie traktowanie. No i brawo .

Porto
@Ddddd

Ukarać? Przecież to wzorowy lider jest, ponieważ mówi wam prawdę. Niestety na hp pracuje tylko dno człowieka. Ludzie utożsamili sie z liderami typu kurdupel który nigdy nic nie robi, a jedyne co mu dobrze wychodzi to uciekanie od problemów i robienie z siebie ofiary losu oraz wiecznie obolaly polamany proszek do prania. Kierownik PB ewidentnie nie ma pomysłu na tą chołote i przyzwala na takie zachowania. Ale kiedys oczy sie otworzą i wyjdą wszystkie niekompetencje liderków i kierowników. Pierwsze zmiany juz widac, na pozostałe nie bedziemy mam nadzieje dlugo czekac

Olo
@Porto

Masz rację to wzorowy lider, więcej takich.

odpowiedź
@Porto

na każdym dziale są liderzy promowani przez "niewidzialną dłoń" a pracownicy to tylko marionetki. Niestety puki niewłaściwe traktowania pracowników nie będą zgłaszane nic nie zrobi nikt bo nie widzą/słyszą problemu, jest im tak wygodnie. Ankiety w tym roku dopiero będą, zobaczymy jak wypadnie Mateusz...

Anka
@odpowiedź

Teraz się obudziliście? a jak Kazimierz aplikował na lidera no jakieś 10 lat temu to te na hp śmiały się a chłopak mocną ręką zwłaszcza prawą trzymałby to w ryzach i niejedna by po nim palce lizała i ja wiem i ta ruda z Myszkowa tyle w temacie.

....

Rany co za forum,same (usunięte przez administratora) ludzkie.

czemu nie
@Ddddd

startowali inni ale wybór nie zależy od pracownika tylko kto jest dostrojony do kierownika ważna norma nie człowiek

Edyta
@Anka

Haha pamiętam jak fordem jechali do Leśniczanki a my z tyłu passatem z Darkiem były jajca a śmiechu to były czasy

anka B wojkowice
@Edyta

Kazika do tej pory swędzi a Sylwia przegapiła okazję taki facet katolik 12 ton węgla w stodole i dokupuje jak wypłata co miesiąc czego więcej szukać głaskać po worku i i lizać mmm takie czasy teraz.

Dominik
@Ddddd

(usunięte przez administratora) i wiele innych zeczy to już dawno jest ale ja to zakończę z przytupem tylko odezwijcie się do mnie ludzie którzy wiedzą że nam się dzieje krzywda mogło być nas więcej gdzie byli miło ale ja już peklem mam dosyć (usunięte przez administratora) mi psychikę zdrowie i wogole uderzę w to z takim przytupem tylko muszę się wyciszyć bo dzisajszego dnia musiałem się położyć na oddział prywatny bo już dosyć dosyć dosyć tego co oni nam wyprawiają byłem u psychologa ja mam dość pracuje tam od początku prawie. Dominik nie bójmy się zbudować to od nowa

Zug
@Dominik

Co to za bełkot?

Robek 1
@anka B wojkowice

Kaziu to do tej czarnulki lata na jedynce podobno jak zobaczył jej "szczoteczkę" to aż mu termos z kieszeni wypadł.

Kaśka
@Robek 1

No w szatni widziałam szczotę ma porządną aż majty wypycha a ja tylko taki pas startowy bo Arek tak chciał

Tomek Brzoza
@anka B wojkowice

Hah pamiętam jak Sylwia bała się tego wora Kazikowego bo mówił że całą twarz lisicy przykryje jak będzie śpiewał Jarek świadkiem

Lemur
@Kaśka

Arek to już Kaśkę tak omotał szkoda dziewczyna wysoka w moim typie a za Dorotą lata jak popieprzony co on w jej widzi? Może lubi dużo dzieci hahah

Tomasz
@Lara

To widzę, że atmosfera jest naprawdę nie do pozazdroszczenia :( Zmieniło się coś w tej kwestii? Może warto zgłosić takie zachowanie wyżej?

Leszek
@Ddddd

Ile tam teraz się zarobi?

C.......

Będziesz do mnie jeździł na rowerze?

Świat obiegła plotka iż w Electrolux Siewierz podrzucają mikrofon ludziom, robią z człowieka wariata potrafią doprowadzić do depresji a potem jak gdyby nigdy nic się nie stało udają twojego przyjaciela. Czy to jest normalne?? Ludzie zastanówcie się gdzie i z kim pracujecie taka moja skromna rada.

Były robol

Racja

Kamila

Masz na myśli, że podsłuchują pracowników?? To w ogóle legalne żeby tak robić w miejscu pracy?

@Kamila

No na pewno nie legalne ale co zrobisz jak nikt do niczego się nie przyzna??

Kamila

Nie ma żadnego odważnego który by nagłośnił sprawę? Może to gdzieś zgłosicie?

Luki

Przyjmują ludzi na początku roku?

Szwagierka

Haha leśny dziadek piękne pseudo Arka.

Jakie przyjęcia to ty tylko podżegasz do bezsensownej gadki. likwiduje 3 zmiany trzeba się bac elektroniki niema z czego ludzie w nowym ładzie będą zyli

Wojciech
@103

Czekaj, to jakieś zwolnienia teraz lecą czy jak? Nie za bardzo wiem o czym mówisz...

Olek z1
@Wojciech

To po co zwolnienia jak nie ma kto robić co? dogadali się się z Amazonem bo o podatek chodzi że niby zwolnieni a potem 6 miesięcy przerobisz w amazonce i z powrotem do eluxa tak to działa nie no akwarium nie dotyczy Patrycja z biura opowiedziała no wykształcenie ma i kocham ją .

@Olek z1

Tak będzie i nie przychodzić mi na górę wszystko powiedzą wam liderzy na zarobek w amazonce na pewno nie będziecie narzekać a do nas po tym 6miesięcznym no okresie wracacie do nas chyba że ktoś zostanie wasz wybór.

Były Sławek
@103

Jo bych sie pszyjon do roboty ale gdzie te biuro tera jest mum 60 lat ale robić moga jo robił na silnikach i podstawach na sachaże to trocha pamintom i takie plastikowe kułka żeh kłod i podobno ałtobus jezdzi koło użęndu w myszkowie tam jest parkink dejta znać

Renia
@Były Sławek

Ach to 2 lata a ty pamiętasz tam za paletami i co wózki ładują Karolina ręce ma twarde i śliskie wiesz po czym. Przychodż na lakiernię pa

Karolina M-ków
@Kamila

Kosmosu nie odkryłaś może faktycznie tu w amazon zostanę bo dowóz za darmo przy orlenie tam trochę dalej na przystanku i 2 min idę no i koło czwórki się zarabia bez sobót i niedziel a i tak dziecko zostawiam u matki spróbuję.

Karolina M-ków
@Renia

A ja cię woziłam z nowej wsi taki śmierdzący bimbrem bo w skarpecie miał setę ale na bębny to dobry chłop mocny taki tam potrzebny bo nie obgaduje Izki na foliowaniu.

Konrad

Słuchaj Jolki to będziesz w trampkach po śniegu chodzić a Michał pewnie już Jożin z bażin no ale stać z wypłaty z amazonki

Greg
@Karolina M-ków

Na bębny to zawsze pijaków przyjmują z Zawiercia no tyle że mocne chłopy a potem klej jeszcze gorący a wyzywa się na linii i ripersie bo pasek żle założony

Dorcia
@Szwagierka

Może odwalicie się od Arka co? Nie mam z nim dziecka to tylko takie zauroczenie chwilowe przecież Kaśka wybaczyła i koniec wpisów jesteśmy tylko ludżmi i słabostki mamy.

Mirek
@Wojciech

Teraz muszą przyjąć każdego bo jest ten "polski ład" a jak nie to sądy prawa i sprawiedliwości pomogą biuro na Piłsudskiego 12 i nawet Brzoza nie podskoczy bo słowo premiera zadecydowało o zatrudnieniu i kończy się era pracy sezonów. Unijny dekret 12\g14 zabrania zwolnień pracowników sezonowych jeżeli premier państwa umówionego w artykule 145/87 gwarantuje pracę tych pracowników jako potrzebnych dla rozwoju firmy i ciągu technologicznego może nie każdy czyta Monitor Rządowy ustaw a warto

Kuba
@Mirek

No jeżeli tak premier zadecydował to chyba nikt w akwarium nie zaprzeczy bo może się dla nich źle skończyć,a jak wpłynie skarga od pracowników to wywalą biuro na zbity...itd.Polski Ład -Nasz Ład!

Alicja
@Olek z1

Witam w sprawie przyjęcia do pracy.Czy jest w firmie stołówka i czy można dzieci na darmowe obiady przyprowadzić ? Ja mam blisko bo tu w gazach robiłam i te 30 minut na obiadek wystarczyło i te moje małe się najadły,chyba taka przerwa nie przeszkadza w produkcji .

Wojciech
@Greg

Tak bardzo nie ma kto pracować że pijaków przyjmują? Czy dodałeś coś od siebie żeby zrobić poruszenie?

Slawoj
@Wojciech

Pijaków przyjmowali i przyjmować będą, nikogo alkomatem jak przyjmują nie badają, są na lakierni podstawach, bywało że wózkowa zygzakiem jeździła. Jednych się wywala a na innych się przymyka oko bo są potrzebni jak w każdej firmie

@Luki

Zastanów się człowieku gdzie ty chcesz iść do pracy. Szukaj gdzie indziej a napewno znajdziesz lepsza :)

Dar 101
@Szwagierka

Nie wiem jak wy ale jak oglądam Słoneczny Patrol na pulsie to muszę 3 razy konika trzepnąć tam są laski z dobrych lat a nie te na gwarancjach i pakowaniu złe i zmarszczone baby obrażone na cały świat.

Remek
@Dar 101

O tak mnie to rajcowała ta Erika Eleniak bo nie miała takich sztucznych cycków jak Pamela fajnie że leci ten serial no oczywiście konik w ręce musowo póki żona śpi.

Mariusz 09
@Remek

Masz rację tej na gwarancjach w głowie się przewróciło może od tego co reklamują menopauzerita albo dwie dawki wzięła trudno.Mi to akurat teściowa konika trzepie rano jak żonka do pracy wyjedzie do szpitala no babka 50 lat ale rączki to jej chodzą no i czasem usta....

Darek i Beatka

Pozdrawiamy wszystkich pracownikow

linia 101

Pozdrawiam wszystkich z linii 101 najlepsi ludzie najlepsza drużyna na całym eluxie !!!! pozdrawiam tylko 101 obecna zmiana A pozdrawiam i szacun dla liderów !!!!!

Majbi
@linia 101

Hahaha to już jest przegięcie dekady...troche kultury ...zdało by się.

@Majbi

Pracuje na linii 101 od dawna nie było takiego klimatu jaki jest dzisiaj, Ty raczej jesteś wiecznie niezadowolona(y) z życia że tak piszesz ale jak to się mawia każdego szkoda!!

Darek i Beatka
@linia 101

Pozdrawiamy wszystkich

renta

Polecam firme electrolux ,bardzo dobry sprzęt

Mekkk

Dlaczego jedna z głównych liderek została zniesiona z lakiernik na linie ?

@Mekkk

Bo zapewne sprzeciwiła się najwyższemu bo za to potrafią ukarać i to srogo. Dziwne że jeszcze pracuje...że jej nie zwolnili

Te posty które wam się nie podobają potraficie usunąć, bo co, bo prawda w oczy kole?? To że (usunięte przez administratora) potraficie (usunięte przez administratora) na każdym kroku to każdy wie. Ale przyznać się do błędu to nie ma komu. Nie polecam pracy w Electrolux Siewierz, gdyż tam pracuje banda kretynów idiotów. Opinie bardzo szybko można zniszczyć...

Praca w Electrolux jest (usunięte przez administratora) ludzi nękają jak zwierzęta i nikt nie chce tam pracować. Mobbing stosują od lat i nikt z tym nic nie robi. Czyżby kierownicy byli podporządkowani liderom?? Żenada. Potrafią tylko człowiekowi życie (usunięte przez administratora)

karel

hej co sondzicie o firmie zewnentrznej nego ???

Lider

Napiszcie jakie waszym zdaniem jest najlepsze a jakie najgorsze stanowisko na taśmie ?Pomijając Liderów.

Golas

Czy ktoś widzi co się robi się na 109 ?? +30 zaraz popadamy przy linii ... Jakiś terror nad nami stoi ludzie

Ubrany
@Golas

Przecież wydajność zależy od was wszystkich. Tablica Ci pokazuje gdzie jesteś. Rob tak aby było nie więcej niż plus 5 i nie mniej niż minus 5 Wtedy linia będzie szła płynnie, a ludzie nie będą zmeczeni Na tym polega normalna praca

Iza
@Golas

Chodzi Ci o temperaturę w pomieszczeniu? To faktycznie bardzo ciepło, zwłaszcza, jeśli się pracuje fizycznie. Tam jest jakaś klimatyzacja? Może się coś popsuło i trzeba po prostu naprawić.

Radek
@Iza

A ja to myślę że tu o normy produkcyjne chodzi

Olo
@Iza

Może o temperaturę wrzenia.Ile człowiek jest wytrzymać żeby się nie zagotować albo żeby go jakiś nie zagotował.No ja już wrze i gwirzdze jak czajnik.

Sławomir
@Radek

A wiesz jakie są teraz te normy? Jak się je zrobi to można dostać premie? Dają takie dodatki, chociaż kilka stówek?

@Sławomir

Tak dają, oczywiście że dają, przecież ciężką pracę i wyrabianie więcej niż norma powinno być odpowiednio nagrodzone .Co Ty z księżyca jesteś? Chociaż pewnie są tacy co za to biorą i to nie mało.

Sławomir

Nie jestem z księżyca :) I uważam że jak się zrobi normę to premia być powinna. W końcu to kasa motywuje większość pracowników, nie?

zorro
@Sławomir

Premii to tu dawno nie było niestety.

Elo
@zorro

Racja Ukrainy niema a na nas zwalaja

@zorro

I nie będzie w amazonie na start mam 3600 na rękę.

On elo

Tak chyba jak cały miesiąc robisz po 12 godzin

Jurek Ojszczypłot
@On elo

Taa 7 dni w tygodniu a w nocy śni się skaner...

Agata
@zorro

Może coś się szykuje na Święta? :) Jakbyście coś dostali to napiszcie bo jestem ciekawa, może w styczniu zaniosę cv.

@Jurek Ojszczypłot

Tak ale dziewczyny na skanerze to koło 5000 zarabiają za 7 dni dniówki są elastyczne ja mam te 3600 za przesuwanie paczek za 5 dni albo chcesz zarobić albo ci wystarczy

Agata
@Lidzia

No to ładna kwota :) Muszą nieźle tam harować. Jestem ciekawa jak one dają radę 7 dni pracować, mi by odpadł kręgosłup.

@Agata

W sprawie kręgosłupa-no siedzisz na foteliku nie mylić z fotelem i sprawdzasz kody skanerem a który nie czytelny to na bok i taśma idzie tak samo jak u was nie musisz pracować 7 dni nawet możesz 4 nikt cię za to nie zgani ani nie pochwali to tylko twoja decyzja o wynagrodzeniu miesięcznym .Ludzie z tylu firm przychodzą właśnie za ten elastyczny czas pracy bo mogą sobie w domu coś zaplanować nawet się dziwię jak oni tam w kadrach to ogarniają że wszystko się zgadza i godziny i wolne.Zgłaszać wolne od do należy kierownikowi zmiany i reszta cię nie obchodzi

Martusia Siewierz
@Lidzia

Dzięki Lida ja dalej robię na rolkach nawet nie wiem co tam przesuwam a wolnego sobie wziełam 9 dni a i tak 3760 wpłyneło na konto jakiś tam bonus był bo przyszłam w nowy rok za Natkę do Amazonki słyszałam że Aga i ta blondi ma przyjść to dobrze bo za rekomendację 500zł do wypłaty wpadnie pa.

Sylwia
@Martusia Siewierz

Ja też jestem zdziwiona 11 dni wolnego chciałam przed świętami kierownikowi tylko powiedziałam że chcę wolne a on prawie wniebowzięty bo nikt nie jest nie zastąpiony i nic się nie stanie i normalnie wracam do pracy 7 stycznia a każdy tu ma co robić.To jest fajne firma potrafiła ludzi przyciągnąć i zarobkiem i czasem pracy to tak chyba po amerykańsku chcesz zarobić zarobisz a jak ci wystarczy te 3600zł za 5 dni w tygodniu to twój wybór.No te charciorki to nawet prawie 5500 zł na miesiąc ale to już tylko niedziela wolna a są chętne.

Urban
@Sylwia

Wcale się nie dziwię przecież amazon to chińczyki stać ich na takie wypłaty ja na wózku mam prawie 4000 no ale się jeżdzi 6 godzin coś za coś a w elex to można było pościemniać na nocy

Anita była
@Sylwia

Soboty w pracy jak kto chce. Niedziele wolne a wiesz jak ładnie w ręce wygląda 50 szt.banknotów po 100 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland