Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Produkcja

Jeszcze tylko 3 dniowki

Kazimierz

Ta czarnula jest dla mnie przynajmniej nie wygolona

Ed.
@Kazimierz

Ciebie też to dotyczy Kazimierz.

Boruc

Ruda ? Ja myslalem ze to facet jest, ktory nieudolnie stsra sie byc kobietą, jak GRODZKA

adrian688

Taki
@zwyczajny

Bony dostałeś w wypłacie

alicja

Potwierdzam jestem blisko dużej szyby wiecie o co chodzi

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
elka

o bonach w tym roku zapomnij chyba że jehowi przy pkp rozdają podobno na 19 zł bo podatek ich ściga

ekonom

Jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego ta firma ściąga Ukraińców do pracy a nie spróbuje znaleźć pracowników w Tarnowskich Górach, Będzinie czy Zawierciu. Wystarczyłoby uruchomić jakieś autobusy pracownicze. A tak bierzecie obcokrajowców którym musicie po 10 razy tłumaczyć co mają zrobić bo nie rozumieją.

on

bo sa lepsi?

Niki
@on

W czym,w lansowaniu się ?????. Nie panimaju.

A

Z Będzina jedzie 637 :)

Ddd
@ekonom

Nie lepsi, a z pewnością tańsza siła robocza. Jednak komunikacja u nich słaba jest to problem oni rozumieją tylko to co chca

Ela

Kiedy schodzi 3 zmiana?

on zwyczajny

Beda bony. Na swieta jakies czy po premi.

Autobusy nie przyjechały, wożą nas dziadami, marznięcie 2 godziny na dworze, takie rzeczy tylko u Nas, zapraszamy!

Oleg

super firma dobra praca kocham tutaj razem z przyjaciele z Ukraina dla nas dobry czas i wysokie pieniadz

Edyta

Zdajesz sobie sprawę, że takie komentarze są zupełnie bezużyteczne na tym forum? Przez takie opinie robi się tylko chaos na tym wątku i ciężko cokolwiek wywnioskować o warunkach zatrudnienia... Jeśli nadal pracujesz w Electrolux to daj po prostu znać, jak oceniasz zarobki, czy też social pracowniczy.

Electrolux Zabrze

Witam mam pytanie odnośnie waszych premii ile ich macie za co są bo z czego mi wiadomo w Zabrzu mają być takie same od nowego roku chce szczerej odpowiedzi a nie głupich komentarzy i czy macie jakieś premie za obecność?

@Electrolux Zabrze

Co znaczy ile ich macie? sprecyzuj pytanie

Electrolux zabrze
@Electrolux Zabrze

Chodzi mi głównie o premie

Migotka
@Edyta

Oczywiscie ze zdaje sobie sprawe. Zarobki sa zbyt niskie w stosunku do pracy dla pracownikow, a za wysokie dla liderow w stosuku do ich pracy. Odejmujac im czas spedzony na palarni to niewiele sa w pracy. 2500zl to minimum dla kobiety ktora pracuje na jednym, dwoch stanowiskach. 3500zl to minimum dla faceta ktory ogarnia cała linie. 3000zl dla lidera z hp ktory nie ma pojęcia o pracy, ucieka przed problemami i większość czasu siedziec na palarni

@Migotka

Piszesz ile powinni minimum zarabiać, ale daleko w Electroluxie do takich zarobków. Przy 4 poziomie nawet 2900 nie ma..... A co pisać o reszcie wielkie dno

Gdzie zwiazki?
@Magda

Gdy byl komóra to moze nie blyszczal mądrością ale przynajmniej umial postawic na swoim, a podwyżki byly konkretne. To byl prawdziwy zwiazkowiec. A teraz? .... szkoda pisac.

Świat należy do odważnych.

Czytając wpisy pełne płaczu, lamentu i żali zastanawiam się co wy jeszcze tam robicie. Każdy ale to każdy szanujący się człowiek nigdy pracował by w takiej atmosferze i warunkach. Nie potraficie się przyznać do nieudolności by to zmienić. Jesteście zalosni więc przestańcie ublizac sobie na wzajem. W okolicy jest mnustwo pracy i bierzcie przykład z tych którzy dawno postanowili zmienić swoje życie i obecnie są zadowoleni z nowej pracy. Zmiany w życiu są wskazane bo sam płacz i narzekanie nie pomoże. Przestańcie się uzalac nad sobą, przestańcie interesować się innymi, przestańcie wreszcie płakać. Każdy jest kowalem własnego losu i każdy powinien mieć szansę. Płacz na forum nic nie zmieni jak też nie zmieni waszej przyszłości. Jeżeli jesteście świadomi tego że nie potraficie odwazyc się na zamiany przestańcie płakać i nie interesujcie się innymi. Zawsze będziecie tymi którzy są drugimi bo pierwsi będą pracownicy z Ukrainy. Zamiany o których mówię nie powinny być odkladane w czasie lecz powinny mieć jedno cięcie i postanowienie z dnia na dzień bo tylko w ten sposób można stanowczo podjąć decyzję. Powodzenia i odwagi bo naprawdę warto jeżeli praca i placa nie spełnia waszych oczekiwań jak też możliwości rozwijania się czy też brak awansu. Powodzenia wam życzę i zdecydowania podczas wyboru drogi ktora da wam satysfakcję i chęć do życia. Jak mówi przysłowie, świat należy do odważnych.

@Świat należy do odważnych.

Pracujemy ponieważ mamy stały dochód zapewniający byt dzieciom, stabilność finansową minimalną ale jest! Dlaczego jesteśmy pod mobbingiem przez firmę, rotacja cały rok ale w sezonie Ukraina ma swoje stanowiska... Jeśli mój mąż by nie zabiał tyle co obecnie, czyli 7 tys zł to pewnie nie stać by mnie było pracować w tej firmie. Praca jak każda inna, zarobki małe ale na opłaty i leki starczy.

Mateo
@Ania

Aniu, to Jaroslaw az tyle jiz zarabia?

Migotka
@Ania

7 tyś? Alez ty jestes żałosna. Chyba w 3 miesiace

@Migotka

Dlaczego od razu żałosna? Napisałam prawdę, kosztem tego że go nie ma 3 tyg w domu zarabia tyle ile napisałam, jest zawodowym kierowcą i jeździ na międzynarodówce. Pozdrawiam złośliwych.

@Mateo

Nie w tej firmie, nie w tym zawodzie. Jest zawodowym kierowcą na międzynarodówce i go nie ma 3 tyg w domu a tydz jest.

@Świat należy do odważnych.

Za dużo płaczu i polecam słownik ortograficzny!!!!

Niki

Zabolała prawda?. Wreszcie ktoś szczerze napisał. W sumie święte słowa poniewaz płaczu na tym forum nie brakuje.

@Niki

Prawda nie boli bo ja nie stękam i nie płacze, tym co nie pasuje to do widzenia.

Jaka jest kultura pracy w Electrolux Poland? Obowiązuje typowy dress code?

Nicki

Tak obowiązuje dress code

Hr niszczyciel

Obowiazuje ale tylko nas, roboli ktorzy na was pracuja. A ty stosujesz sie do dress codu?

Porto

Nie ma kultury, jesteś ZEREM, lider ma prawa a pracownik obowiazki. Lider ma przerwe 7,5godz a pracownik 0,5godz. Lider to pan, pracownik to robol. Lider moze nie wiedziec nic, a pracownik ma wiedziec wszystko.

@Porto

PRAWDA!!! TAK TO WYGLĄDA

Magiel

Koniec sezonu idzie wielkimi krokami. Ukraina sie śmieje a polaczki sprzedają sie na wzajem aby tylko zostac po sezonie, wchodza w (usunięte przez administratora) lub w (usunięte przez administratora) liderom. Fałsz i kumoterstwo to jest domena ElectroSiewierz. Liderzy sa liderami bo są kolegami lub dupczochami kolegów kierowników, a weryfikacja kompetencji jest na poziomie 0 i taki tez poziom soba reprezentują.

Ele

Na którym stanowisku robi to ci powiem?

Maku
@Ele

Bodajże na panelu przednim jak sie nie myle????

Ech...

A jaki może " Portal (usunięte przez administratora)Innych i żalów wylewanych z powodu niesatysfakcjonujacej pracy?

Magda

Wolę temat matrymonialny niż to co tutaj oferujecie

Hr niszczyciel
@Magda

Ja tez wole matrymonialny. Mozna by pisac o pracy pomaranczowych ale bylo by za krótko, siedzą na palarni i czekaja na koniec dniowki. Ale jaka wladza taka praca. Dyrektorka wyglada na słabą babke i karierowiczke. Zaraz trójca managerow wcisnie ją pod miotle i dalej bedzie luz i zakupy na allegro

Mirek hp

Chcialbym kupic suszarke. Wiem ze ktos zalatwia po pieniadzach na lewo. Prosze o kontakt. Ksiezyce na podmontazu.

Nikt wazny
@Mirek hp

Zapytaj na gotowych to ci powiedzą. Nie pisz tutaj bo przez ciebie wsadza wszystkich

propozycja

Gdyby w przyszłości Electrolux potrzebował więcej ludzi to proponuje uruchomić autobus pracowniczy z Bytomia przez Piekary Śląskie lub Radzionków a drugi z Tarnowskich Gór przez Miasteczko Śląskie i Ożarowice to będziecie mieli dużo chętnych bo w tych okolicach nie ma takich firm i pracy.

Zenada...

Zenada totalna... To co sie dzieje w tej pracy to smiechu warte, jeden wielki wyzysk na pracownikach szkolenia zamiast w godzinach pracy to po lub przed sa robione a pozniej kaza (usunięte przez administratora) im po 12 h... Premie nie widoczne na paskach na wszystkim upierdalaja kase byle jak najmniej zaplacic, liniowi wiecej na fajce sa niz na lini a pozniej dra ryja no zenada totalna, na magazynie liniowym sie zostaje po znajomosci lesbijki ktore nic nie potrafia

Stała4

Chyba trochę przesadzacie, praca jak każda na produkcji, nigdzie nie jest lekko. Zarobki może faktycznie poniżej przeciętnej zwłaszcza dla mężczyzn, rodzinę trudno za to utrzymać, ale każdy ma wybór można zmienić pracę i zarabiać więcej. Jeżeli chodzi o atmosferę i liderów to wszędzie znajdą się ci dobrzy i źli. A pracownicy powinni mniej przesiadywać na palarni. A co do niewyzycia seksualnego to fakt, odnosi się wrażenie, że niektóre paniusie nie zajmują się pracą tylko jeżdżą od linii do linii i szukając chłopa zaliczają kolejnych facetów a pracownicy na linii nie mają jak do kibelka wyskoczyć. Lizusostwo było i będzie wszędzie, kolesiostwo popłaca zawsze jest szansa na lżejsze stanowisko i lepsze zarobki. Co do urlopów to ta firma króluje w rolowaniu pracowników, od kilku lat nie spędziłam wakacji z rodziną. Podsumowując mniej plusów więcej minusów ale nie ma co się nakręcać pracować trzeba.

Pusiaczek z 3 linii

Dzień dobry W tej firmie nie da się żyć. (usunięte przez administratora) Liderzy niewykwalifikowani,dyletanccy,fuszerscy,laiccy,partaccy,nowicjuszowscy. Kierownictwo jest (usunięte przez administratora), bierne, apatyczne,flegmatyczne,nielojalne . Pracownicy są neutralni, obojętni, apolityczni,pasywni, wolni od emocji, nie ukazują uczuć, skryci,oziębli,salomonowi. Ochrona/sprzątaczki-sprytni,zawistni,przebiegli,chytrzy,dwulicowi,(usunięte przez administratora),nieuprzywilejowani,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland