Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Bogdan z Żarek

Co roku w Electrolux Siewierz jest konkurs dla nowych liderów. Bardzo dobrze i uczciwie. Chcialbym, aby co roku odbywala sie tez weryfilacja kompetencji obecnych liderów. Wladza chyba nie jest swiadoma jakimi ludzmi sie otacza i pozwala im zarządzać pracownikami.

Łagodna

Ktoś wie co z osobami co mają umowę do końca marca?

Łagodny
@Łagodna

A są takie? To musi byc pomyłka!!! Podejdź proszę do kadr, zmienimy datę na umowie. Do konca lutego, a później won i czekać cierpliwie az zadzwonimy ze cie potrzebujemy

Są przyjęcia do firmy jak się kontaktować z firmą

Powaga gosc
@Gość

Oczywiscie ze sa przyjecia, zapraszam na strone www.luxusowy-oboz-pracy.com

Mirosław
@Powaga gosc

Uważasz, że praca w tej firmie należy do trudnych? Chciałbym dowiedzieć się, czy zarobki w tej firmie są atrakcyjne dla nowo zatrudnionych pracowników? Z góry dzięki za informacje w tym zakresie.

Waldemar

Co za wypadek na hp???

Moris

Zajmę sie toba. Ludzie i liderzy z hp to banda nieudacznikow. Nie umieją liczyc ani pisac

Sedzina

Dziwisz nam sie przy takich zarobkach? Garść dziennie i w miesiąc mam na dojazd do pracy. Za kilo płacą prawie 2dychy

Jarosz
@Sedzina

Nie dziwie sie ze bierzesz, ale dziwie ze o tym piszesz. Napewno ty i wiele osob takich jak ty w koncu wpadną i bedziesz miała nie male klopoty. Lepiej przestan

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jjj

Ludzie to forum pracy. Jeśli czegoś nie wiecie warto zapytać się w pracy, bo tutaj nie warto. Nigdzie nie ma dobrze nie narzekać

Waldemar

W kamizelkach dziewczyny wolne

Ela

Praca nie jest zła, zależy od stanowiska dla kobiety w sam raz. Ukraina wyjechała w końcu wszystko wróci do normy. Ta sobota i która jeszcze pracujaca?

Nikimaj

Czy to prawda że w tej firme bardziej urodziwe kobiety mają lekkie pracę?

Stare czasy
@Nikimaj

Kiedys na magazynie, za panowania wielkiego wladcy, Pana calego magazynu, chcącego wprowadzenia monarchii, wydzielenia Król-estwa magazynu - TAK WŁAŚNIE BYLO. Tak samo bylo jak byl liderem na produkcji. Teraz czy ladna czy brzydka ma za.pier.da.lać. wszedzie, bo nie ma komu, a

Ile tych sobot i ktore robocze .Ktos cos?

Wwwwer
@102

8 i 22 luty

Łagodna

Jakie macie zdanie na temat podwyżek?

załosne
@Łagodna

Pogarda pracownikami z 1 i 2 poziomem, tak źle jeszcze chyba nie było.

Podwyżek
@załosne

To trzeba robić 3i 4 poziom a nie wegetowac na 1 czy też 2 poziomie i mieć (usunięte przez administratora) Bo tak latwiej

jola
@Podwyżek

Z tymi twoimi poziomami to se je wsadż co za kretyński zakład za parę groszy będę skakała jak małpa na gumie

Praca

Gdyby zmienili pare rzeczy byli by chętni do pracy ..

Lolo
@Praca

Zmienić Liderów i kierownictwo a ludzie będą wydajniej pracować jak też na pewno zatrudniać w Ele.

on
@Praca

Saportow co nie ktorych .Skasowac bledu nie potrafia testerem sps.Kompetentni ludzie brac kase za nic.

Willy

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) banda (usunięte przez administratora) Czasy PRL-u????

SPI

Słyszałem że poobno Electrolux ma problemy z chętnymi do pracy. Tymczasem w Piekarach Śląskich jest masa osób bez pracy, nie ma żadnych firm. Napewno wiele osób chętnie zatrudniłoby się w firmie Electrolux tylko nie mają dojazdu. Może warto uruchomić jakiś transport pracowniczy i przeprowadzić rekrutacje np. we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy? Pozdrawiam.

@SPI

Pracowalam w Electro wyzysku 3 lata i to nie sezonowo. Teraz juz 4 rok pracuje w piekarni w powiecie myszkowski. Za żadne, ale to żadne pieniądze nie wrocila bym do tej firmy, ktora jest pelna wyzysku, szyderstwa i falszu na co w 100% pozwala kierownictwo i liderzy. Nigdy w zyciu, nigdy

Spokój.
@Marta

Marta w pełni zgodzę się z Tobą bo moja druga połowa tam pracuje i od pewnego czasu nie jest sobą. Zupełnie inny człowiek, pełen nerwów i przekleństw na każdym kroku. Ci ludzie naprawdę są jednym klebkiem nerwów. Pozdrawiam.

cicho

Do Electroluxu nikt nie chce przyjść, zakład cierpi na brak nowym pracowników... To zamiast zachęcić jakoś nowych do przyjścia to oni nie dali żadnej podwyżki na pierwszy poziom haha Na drugim poziomie tylko 50 zł brutto podwyżki . Też nie wiem skąd taka minimalna różnica między 3 a 4 poziomem. Teraz najmniej opłacalny jest 4 poziom, bo już lepiej mieć 3 , zarabiać o 30 zł mniej i mieć o połowe stanowisk mniej Hahahah

Łagodna

W lutym mają być jakieś piątki wolne a w marcu odrobimy je w soboty podobno. słyszał ktoś to?

Butik

Dajcie buzke sprawiedliwemu jesli sie zgadzacie, niech ktos zauwazy w koncu problem zlego zarzadzania przez liderow bez pojecia. Przeciez oni powinni miec jakieś predyspozycje, szkolenia. (usunięte przez administratora). Czy ty wiesz ze wszystkie twoje obszary są kierowane przez ludzi nie nadających się do tego?

Xxx
@Butik

Masz w zupełności rację. Mogłoby być lepiej. Gdyby nas pytali, słuchali oraz pomagali. Jesteśmy zespołem, ale tutaj o tym zapominają.

A co z podfirmami?

Borek

Obstawialem ze Waldemar

Magiel

Ten gosc to BETON - rozmawialiscie z nim kiedys? Az dziw ze nie pracuje jeszcze na UR, tam sami tacy pracują

nacjonalista

Firma szkodnik która ściąga imigrantów do Polski i niszczy nam strukture narodowściową

Zenujace
@nacjonalista

Mozecie to zmienić. Pracownik pod wpływem to Art 52 i wszystko jasne.

Dj

To jest forum pracy w Electrolux Siewierz

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 12 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland