Opinie o Ergane AS Norwegia w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ergane AS Norwegia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ergane AS Norwegia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergane AS Norwegia w Oslo

Aleksander79

Polska firma z polskimi standardami ale nie mozna wylewać na nią takiego gówna jak to robią osoby poniżej ( prawdopodobnie jedne z tych co myśleli ze przyjechali na wczasy a nie do pracy ) firma wypłacalna zawsze 15 jest wypłata stawka uzalezniona jest od umiejetnosci i stażu pracy, godziny dojazu do pracy sa godzinami pracy, ewentualne koszty dotarcia do pracy (pociąg bus) sa zwracane za prace na wyjeździe przyznawana jest dieta co do pracy w soboty lub niedziele stawka +50% jak dla mnie to całkiem dobra firma dla osób szukających pracy na start w Norwegii polecam

animusz

Sądzę, że ktoś chce swoje niepowodzenia przerzucić na innych w firmie!!

boczarcwel

lepiej na (usunięte przez administratora) na tasmie albo przy łopacie w polsce niz przyjechac do norwegii i robic w tej popelinie. połowa firmy to cymbały z polanki wielkiej nie mający pojęcia o czymkolwiek. musisz sie prosic zeby dostac urlop bo szefostwo ma gdzies ciebie i twoja rodzine. wiekszosc liderów to konfidenci i mozesz miec przez nich problemy. Naprawde stanowczo nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zabic sie

Jarek

Czy są jakieś powody, że od dawna nikt nie pisze? Szkoda, szukam pracy i sadziłem, że na tym forum dowiem się coś więcej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla obywateli Wietnamu, Filipin, Afryki w Norwegi w firmie Ergane AS Norwegia? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Jasiu Januszek :P

o dramat, nie wiem gdzie wy pracowaliście wcześniej w Norwegii bo sadze ze nigdzie, takich warunków jak tam nie spotkałem nigdy: lizustwo, dziadostwo i partyzantka a na koniec tego to takiej konfidencji nie widziałem, nawet Norwedzy gdzie u nich to normalne tak się nie zachowują. dużo można pisać o tej firme, ale po co. nie polecam!!!!! (Polski Szwed Wlaścicielem) i wyzysk to norma. oczywiście kto ma to ma dobrze ale jest takich niewielu i wielu z nich w ogóle nie zasługuje na te stanowiska. Nigdy więcej takiej lipy i umowy na 20 procent i 50 godzin w miesiącu za 93 korony na rękę za godz. WTF ? ktoś tu pisał ze to spoko??? spoko dopóki nie przejrzysz na oczy :P i w tej firmie nie liczy się to czy zapierda......... tylko to kogo znasz :D

dantem

Skoro zawarta jest umowa o pracę @czis to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie jest tak opłacalne. W końcu z tym rodzajem wiążą się odpowiednie socjale do tego. Ubezpieczenie jest potrzebne każdemu pracownikowi. A atmosfera jaka jest? Dzięki za odpowiedź

pracownik z trójmiasta

płacą kasę w terminie !!!! jest OK !

nick

a ja to mam w d**ie

Kto tam wie

pracuje w tej firmie ,musze powiedzieć ze obietnice na początku roku nie pokrywają sie w rzeczywistości .A to dlatego iż praca jest rozdzielana według widzieliście pana prowadzącego .Sa równi i równiejsi,kapusie żyją dostatnio. A najlepiej to sie ma rodzinka .........a szkoda bo pracuje tam wiele fajnych ludzi poza lizusami itp.

Olaf

Jak czytam te wypociny to mnie coś trafia. Ludzie przyjeżdżają bez znajomości języka i myślą, że dostaną od razu świetną stawkę. Najpierw trzeba coś pokazać. Co do mieszkań gdziekolwiek chcesz mieszkać musisz zapłacić nie mały depozyt. A w lokum pracowniczym mieszkasz bez wcześniejszej wpłaty. Mały pokoik w Oslo kosztuje 5 tyś koron. Pracowałem w norweskiej firmie gdzie wszyscy zarządzający byli Norwegami i również za najniższą stawkę. Tylko, że za najniższą stawkę w Norwegii spokojnie da śię żyć oczywiście jak się jest pracowitym. Przez ściemniaczy, którzy bon stop chorują firmy zaczynają zatrudniać nawet na 20 procent żeby nie sponsorować tzw egemeldingów

luno85

nie polecam, zaniżają stawki, dziwne zwyczaje- jak nie masz tam nikogo w rodzinie to cie nie przyjmą. Pół polanki wielkiej tam pracuje.

great

przestrzegam przed firma ERGANE, sam mam kilkutygodniowe doświadczenie z tą firmą więc nie są to zasłyszane informacje, bazują na zatrudnionych polskich pracownikach oferując im absolutnie minimalną stawkę godzinową co samo w sobie nie jest zabronione, ale oczekują wydajności której trudno jest sprostać, idąc tym tropem atmosfera jest na tyle gęsta że jeśli delikwent jest na tyle zdesperowany by u nich nadal pracować to nawet do głowy mu nie przyjdzie zwrócić sie z prośbą o podwyżkę. cały czas pojawiają sie w firmie nowe osoby, ktoś sie zwalnia - ktoś zaczyna, źle to świadczy o całokształcie , ale nie mnie oceniać o powodach takiego stanu rzeczy. oferują zakwaterowanie które pochłania tydzień pracy, a wobec zarobku z trzech pozostałych należy odjąć kwoty na wyżywienie paliwo dojazdy, całość podważa sens pracy dla tego pracodawcy za minimalna stawkę jeśli zdecydujecie sie na podjęcie współpracy stanowczo proście by umowa była podpisana jeszcze przed wyjazdem ! nader częstą praktyką jest zatrudnianie na 3/10 etatu , o konsekwencjach podpisanej takiej umowy nie będę długo klikał.. sumując NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ ZE JEST TO NORWESKA FIRMA! TO SĄ POLSKIE STANDARDY, POLSKA ETYKA , POLSKIE ZASADY ps. starałem się nie używać wulgaryzmów i muszę przyznać ze na wspomnienie tej współpracy trudno było się powstrzymać

tyui

omijajcie to szambo to nieludzie !!!!!!!!!!!!

jej polscy posrednicy oraz szefostwo z oslo zreszta tez polak oszustwo i naciagacze

większego bagna nieznam same machloje

szkoda słów ...

solidna

Zostaw merytoryczną opinię o Ergane AS Norwegia - Oslo

• Jak się pracuje w Ergane AS Norwegia?

Zobacz opinie na temat firmy Ergane AS Norwegia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergane AS Norwegia?

Ergane AS Norwegia