Opinie o FasadeEksperten AS w Oslo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FasadeEksperten AS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie FasadeEksperten AS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FasadeEksperten AS w Oslo

Bujok Nowy wpis

Właściciel to największy przekręt na ziemi, nie wypłaca pensji, drze się na każdego za byle co. Straciłem mnóstwo nerwów przez niego, nie było spokojnego dnia. Zatrudnienie u niego to jedna wielka mistyfikacja, nigdy nie możesz być pewien czy masz ubezpieczenie zdrowotne ani czy odprowadza od ciebie składki. Ucina godziny mimo przepracowanych 160 on wypłaci za 148 bo takie ma widzi mi się. Materiały jakie zapewnia do pracy to przeterminowane,dziesięcio letnie dziadostwo a on oczekuje cudownych efektów. Jego mieszanie 15 letnich farb na elewację filozofom się nie śniło. Jego filozofia prowadzenia firmy polega na zastraszaniu, nigdy go nie ma. Wszystko odbywa się przez telefon. Żałuję że tam trafiłem

Hultaj Nowy wpis

Wlasciciel, @Pracodawca nie wypłaca pieniędzy. Wciąż wisi mi za feriepenger. Używa krzyku jako normalnego sposobu komunikacji. Ostrzegam przed tą „firmą”. Każdy po czasie odchodzi, nieraz na minusie

Veritas Nowy wpis

Szukamy osob poszkodowanych przez tego pracodawce (niewyplacanie pieniedzy, niezglaszane wypadki w pracy) tel 92063739

Mati

Uważajcie!!! Ciągle wisi ogłoszenie, że przyjmie pracowników. Gość nie wypłaca kasy. Zbywanie, że później. Ludzie przychodzą pracują tydzień, dwa max 2 miesiące i uciekają. Szkoda czasu i nerwów.

SD
@Mati

To NIEPRAWDA , musiał pisać to patałach co pil lub nie zna się na pracy i ściemnia- tacy wylatują odrazu z hukiem. Jeśli ktoś chce pracować i nie pije to ma stałą, dobrą pracę z możliwością elastycznych wyjazdów do kraju. Firma jest prowadzona żelazną ręką ,nie tolerują nawet najmniejszego pijaństwa itp.

Zofia Nowy wpis
@SD

Fajnie brzmią te warunki. Wiesz może co ile zjeżdża się do Polski? W sensie na czym ta elastyczność polega?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FasadeEksperten AS? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
were

Ma ktoś jakieś info?

Zostaw merytoryczną opinię o FasadeEksperten AS - Oslo

• Jak się pracuje w FasadeEksperten AS?

Zobacz opinie na temat firmy FasadeEksperten AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

FasadeEksperten AS