PARAMEDIC

Krotoszyn

Opinie o PARAMEDIC

jaroslaw.kowaslski@gmail.com 2010-10-03 12:31:30
Pracodawca uczciwy , wynagrodzenie wypłacane na czas , panuje batrdzo miła i fajna atmosfera w pracy,. Aż chce sie tam przychodzić do pracy.
ŁO 2010-10-24 18:53:57
Do dzis nie dostałem ani grosze !!![usunięte przez moderatora]
:) 2010-11-03 13:04:33
Firma jak firma , uczciwa, wynagrodzenie na czas. wszystko ok
on 2010-11-05 10:52:21
ale ciekawe że w ogóle istnieje bo pan [usunięte przez moderatora] powiedział że firmy nie ma.
anonim 2010-12-25 18:06:59
Oddajcie nasza kasę!!!!!!
byly pracownik 2013-12-01 18:15:00
te firme to sobie odpusc lepiej w pogotowiu poszukaj lub w szpitalu na sorze a z tej pseudo firmy zrezygnuj bo z dlugami pujdziesz tak jak ja
Miksele 2015-01-09 20:40:36
Podejrzewam, że ten, kto będzie chciał się wykazać w firmie to będzie miał do tego sposobność. Najistotniejsze jest tylko to aby się w ogóle do nich dostać. Możecie powiedzieć jakie są kryteria przyjęcia nowych ludzi do pracy, bo nie wiem czy warto się w jakiś sposób przygotowywać do podjęcia rozmowy i pracy.
janośik 2015-02-26 21:07:26
Czytam te wasze pierdoły o Paramedic . Było lepiej wziąć się do pracy a nie bumelować. Dziwie się że wam płacił Paramedic za te leserstwo na karetkach . Do wszystkich nowych co chcą się przyjąć do firmy nie czytajcie tych pomówień , dzwońcie bezpośrednio do firmy i rozmawiajcie . Powiem wam jedynie że w tej firmie niema miejsca na kłamczuchów,obiboków a tym bardziej słabeuszy .
miętusek 2016-05-14 20:15:32
czy ktoś ma jakiekolwiek wieści czy ta firma istnieje i czy najdę ich stronę w internecie jakąkolwiek?
Zostaw swoją opinię o PARAMEDIC - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARAMEDIC