HOMAG Polska Sp. z o.o.

Opinie o HOMAG Polska Sp. z o.o.

Bolo

Na jakie zarobki można liczyć pracując w dziale montażu elektrycznego, są nadgodziny?

Mysia

Dobrze ze my starzy pracownicy dostaniemy podwuzki , skoda troche ze nowi koledzy z 2021 zostana bez podwyzek jak wszystko takie drogie : dziwna decyzja

@Mysia

A 13 kiedy ma być wypłacona?

@Mysia

Dlaczego nowi pracownicy nie dostaną podwyzki ???

Xx
@Marta

No bo zapewne przychodząc w 2021 wynegocjowali lepsze stawki niż starzy.

Na logikę
@Marta

Bo zapewne negocjując w 2021 warunki wynagrodzenia i tak mają więcej niż starzy

Pablo

Co powiecie o tej firmie sprzątającej? Moim zdaniem tragedia

Witam, zauważyłem ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownika produkcji. Czy jest ktoś wstanie mi powiedzieć na jakie zarobki może liczyć kierownik produkcji z doświadczeniem w firmie Homag? Jaki jest zakres obowiązków, i godziny pracy?

Inżynier Jakości

Rozmowa słaba, niekompetentni ludzie.

O wszystko i o nic. Jak podasz oczekiwaną kwotę to robią wielkie oczy i już wiesz że nic z tego nie będzie. Szkoda czasu na wieśniaków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Szymon

36 miesiecy

Janabc

Pracownik biura tylko stopniem niżej ,cos moge o tym powiedziec.Mamy takich pracowników biura ,ktorzy zarabiają więcej niz dyrektor tej firmy ,a to dzięki łapówkom .Konkretnie przyjrzał bym się zakupowcom ,nazwisk nie podam i tak wszyscy wiedzą ,ale firma powinna przyjrzeć się bardziej skrupulatniej temu tematowi ..

@Janabc

Takie podejrzenia powinny być zgłoszone na policję i oni powinni się temu przyjrzeć

Losowy poniedziałek
@SZYMON

Albo anonimowo do kadr

@Losowy poniedziałek

Nie sądzę, żeby kadry coś z tym zrobiły. Zamiotą pod dywan, jak wszystko. Jeżeli jest podejrzenie o popełnieniu przestępstwa, a tym jest łapówkarstwo, trzeba to zgłosić na policję.

@Janabc

Szanowni Państwo, Przestrzeganie prawa i przepisów oraz etyczne wartości od zawsze były i są podstawą filozofii naszej organizacji. Każda nieprawidłowość powinna być zgłaszana za pośrednictwem dedykowanych kanałów. Nieprawidłowość można zgłosić oficjalnie lub anonimowo. Bardzo prosimy o skorzystanie jednego z dostępnych kanałów: - platforma komunikacyjna dostępna online pod adresem: www.odpowiedzialnyHOMAG.pl (hasło do zgłoszeń dostępne w materiałach informacyjnych na terenie spółki) - skrzynki do zgłaszania naruszeń umieszczone na terenie spółek HOMAG - bezpośrednio do Compliance Officer’a Każde nadesłane zgłoszenie zostanie przeanalizowane. Przewagą zgłoszenia nieprawidłowości przez platformę www.odpowiedzialnyHOMAG.pl jest możliwość anonimowej komunikacji z koordynatorem po stronie HOMAG i posiadanie statusu rozpatrywania zgłoszenia. Warto spróbować, jak działa taka forma zgłoszeń. Zachęcamy.

@HOMAG Polska Sp. z o.o.

Witam. Od października nie jestem już pracownikiem firmy. Mam pytanie czy przysługuje mi dodatek świąteczny ?

Hehe

Przysługuje tak dawno, jak mleko z piersi własnej mamy

Lollolo

Serio? Człowieku chyba sobie jaja robisz hahaha. To tak jakbyś chciał trzynastkę dostać

Pytanie czy w ogóle będzie dodatek świąteczny xD

Bryku
@Lollolo

A dlaczego nie skoro był pracownikiem i podlegał pod ZFŚS więc jak najbardziej tak! Więc nie wprowadzaj w błąd jeśli ktoś pyta

Gegege

Trudno zapytać i zadzwonić?

Aselos
@Gegege

Jak już to zadzwonić i zapytać....

Pitu
@Lollolo

13 też się należy oczywiście pomniejszona do czasu kiedy pracował

@Pitu

Nie w tej firmie , możesz przepracować pełen rok a i tak 13-stki ci nie wypłaca bo się zwolniłeś

Diabeł

Bo to prawda

Sebastian

Praca w dziale kontroli jakości, warto w tej firmie?

Huhu
@Sebastian

Jak masz dużo cierpliwości to tak

@Sebastian

Sam dział spoko ale robota niewdzięczna chyba że lubisz użerać się z montażem który ma gdzieś jakość

Ilona

niestety zawsze będą wojny między działem jakości a montażystami... każdy chce szybko skończyć pracę i nic więcej go nie interesuje, a że potem ktoś musi się męczyć, kogo to interesuje...

@Ilona

Niekoniecznie musi tak być. My z montażu na dziale Elektrycznym nie narzekamy na współpracę z Jakością. Zawsze chętnie pomogą, wytłumaczą jeśli jest jakiś problem, czy to brygadziscie czy zwykłemu pracownikowi. Tak naprawdę oni są na pierwszej linii frontu z klientem i muszą tłumaczyć się za nasze grzeszki i nieudolność niektórych działów. A to jak czasami faktycznie wygląda i co się dzieje na montażu woła czasami o pomstę do nieba :)

Anty

Szybkie pytanko (usunięte przez administratora) jeszcze robi?

Eiesio
@Anty

Kto?

Pilkarz
@Eiesio

Kierownik CNC

@Anty

Dobrze donosi to pracuje ????

W przedsiębiorstwie od lat podobno jest realizowana strategia międzynarodowa ONE HOMAG. Widac to po premiach świątecznych. W Polsce dostaliśmy 1500 zł, w Niemczech 2250 EURO. Co na to zarząd i związki zawodowe?

Xxx

Siedźcie cicho i cieszcie ze chc coś wam daliśmy,tak od lat z świętami i podwyżkami

Również pracownik

Masz ONE HOMAG ( tak jak napisano w artykule porozumienie dotyczy ale tylko pracowników zatrudnionych w firmach na terenie Niemiec ponieważ doceniono ich zaangażowanie w wykonaną pracę).

Lolo

To nie jest mlotku premia świąteczna tylko KASA, która się należy jak psu micha z ZFŚŚ. Każda duża firma musi takowy posiadać i lozyc na to. Więc to nie premia, a coś co wg polskiego prawa pracy się należy. Więc nie ma ONE homag. Są niemieckie pany i polskie robole. Mi nie pasowała firma to zmieniłem i nie uzalam się. A związki zawodowe siedzą w kieszeniach zarządu no chyba każdy wie kto ozonuje firmę to jak taki ktoś może reprezentować pracowników?

Diabeł
@Lolo

Diabeł, wie na czym zarobić?

Joanna
@Lolo

Jesteś pewny, że tak to działa? Bo pracowałam w miejscach gdzie był ZFŚS zgodnie z prawem i tej kasy nikt nigdy nie wypłacał nam na rękę na koniec roku, tylko w postaci dopłaty do wczasów, zapomóg losowych itp. Więc nie nazywaj go młotkiem, bo moim zdaniem to one homag nie jest tożsame z polskim funduszem, o którym piszesz.

Witam jakie zarobki na montaż?

Kazik

Jaka jest praca na magazynie w Środzie? Jak przełożeni?

Muki
@Kazik

Jeśli szukasz pracy bez ambicji oraz gdzie kierują tobą ludzie niekompetentni to zapraszamy.

@Muki

Aż taka lipa? ;// W sumie co ci tam nie gra w tej kadrze? Możesz podać jakieś przykłady?

Muki
@Paweł

Mogę ,ale nie podam. Niech sami naprawiają ten (usunięte przez administratora) magazynu. Pracując tam człowiek się uwstecznia. Praca bez ambicji.

Żubr
@Paweł

Tak jak wyżej. Niekompetencja kierownika i brygadzistów magazynu. Jeden z nich(usunięte przez administratora) jest przykładem tego. Największy (usunięte przez administratora) został brygadzistą hehe

Jolka

Czy kobiety na magazyn z udt też mają szansę się dostać do pracy? Czy są tylko przyjęcia przez agencje Czy jest szansa bezpośrednio przez Homag?

Bibek
@Jolka

No raczej średnio bo co 2 detal będziesz wołać o pomoc bo kobieta i ciężko. Spróbuj na dzial kabli tam same kobiety robią lub aplikuj na dzial ELEKTRYCZNY większość tam to kobiety napewno masz tam większe szanse i lepsza praca dla kobiety niż magazyn.

Grzes22
@Bibek

Magazyn to nie tylko ciężkie detale. Na elektrycznym kobieta da radę :)

Lol123

Czy coś wiadomo o nowym kierowniku na magazyn? Są chętni?

Średziok

Nadal kierownika szukają to dziwne że.nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata .

Magiera
@Średziok

Masz na myśli kierownika magazynu ? Bo jeśli tak to sprawa jest prosta. Obniżyli wymagania co do wykształcenia z wyższego na średnie...dziwne bo pierwsze widzę,by kierownik był ze średnim. Do sedna. Szukają jelenia na którego spadną gromkie cięgi podczas inwentaryzacji. Kurtyna.

Kolo
@Magiera

Nic nie wiadomo? Cicho w tym temacie...

@Magiera

Czemu to ma spaść na nowego kierownika, skoro inwentaryzacja dotyczyłaby okresu zanim ten kierownik by był w firmie? Czegoś tu nie rozumiem.

@Paweł

Bo tak jest w tej firmie , że nowy obrywa za stare czasy. Dlaczego kierowniczka zakupów się zwolniła bo rozliczali ja za okres w którym jeszcze nie pracowała.

Zulu gula

Dlaczego nie zaszczepieni nadal pracują z osobami zaszczepionymi. Dzisiaj jest 700 nowych wykrytych zakażeń w kraju, w większości są to osoby nie zaszczepione. Czy musimy podejmować takie ryzyko, dlaczego pracodawca nie odizoluje osób zaszczepionych od nie zaszczepionych, dotyczy to także szatni gdzie brak jakiegokolwiek dystansu.

Stop Coivdowej psychozie
@Zulu gula

Drogi Zulugula, Czy pomyślisz za nim coś napiszesz ? Persony zaszczepione również zarażają gdyż ten, że specyfik błędnie nazywany "Szczepionką" nie gwarantuje złapania covida! W Polsce póki co nie ma SEGREGACJI SANITARNEJ więc jedynie co na zakładzie można segregować to odpady.

Buba
@Zulu gula

Weź się człowieku ocknij. Jak się boisz to nie wylaz z domu! Nie ma obowiązku szczepień szczególnie specyfikiem w fazie badań. Poza tym zaczipowany też może zarażać imbecylu.

@Stop Coivdowej psychozie

Izrael jako jedno z najbardziej wyszczepionych państw ma około 10 tys. zakażeń na dobę i już mówi się o szczepieniu czwartą dawka. Mieszkasz pod kamieniem czy jesteś bezdennie głupi wygadując takie kocopoly niczym Ryszard Petru?

@Zulu gula

Moja odpowiedź była oczywiście do Zulu gula

Stop covidowej psychozie
@Cogito

Domyśliłem się kolego. Rok temu mówiłem,że będą szczepić co roku lub pół i jest ku mej wizji co raz bliżej. Chcesz to się szczep nie chcesz nie robisz tego. Panie Zulu Gula w 2019 roku w styczniu było w Polsce średnio 40tys dziennie zachorowań na grypę i co jakoś nikt afery nie robił. Nie neguje,ze covidka nie ma ale jest zdecydowanie baaardzo napompowany. Naczelni AKWIZYTORZY Pifzera czyli główni doradcy w sprawie C19 przez lata od wyżej wymienionej firmy brali pieniążki dlatego teraz muszą je odpracować czyli prof.Simon i prof.Chorban. Równie dobrze możesz walnąć sobie w kanał szpryce od dilera ten sam poziom bezpieczeństwa.

@Stop covidowej psychozie

Bogu dzięki za zdrowy rozsądek. Nawet mi nie szkoda tych lemingów karmiących się papką propagandy sączonej przez media z lewej i prawej strony. Dziwnym trafem nikt nie mówi o tych dziesiątkach nagłych zgonów wśród młodych ludzi.

Lesiu
@Zulu gula

Czy zdajesz sobie sprawę, że nawet jeśli pozwoliłeś/Aś wstrzyknąć sobie tę substancję w dwóch dawkach, to jesteś po pół roku traktowany/Ana jak osoba nieszczepiona? Czy Jeste jesteś w stanie objąć swoim umysłem fakt, że jedynie przyjmowanie tego preparatu w dawkach przypominających dane status zaszczepionego. W Izraelu już 80% ludzi na status niezaszczepionych ponieważ nie przyjęli jeszcze trzeciej dawki

Mikolaj,Gabrysz.
@Zulu gula

Wez sobie wstrzyknij podwojna a nawet potrojna dawke szprycy i nie (usunięte przez administratora)

Aktualność
#SERWIS - Rozwijamy się dla Ciebie!

HOMAG Polska to nie tylko maszyny i urządzenia, to także oprogramowanie, rozwiązania cyfrowe i przede wszystkim sprawny serwis.

Sprzedaż maszyny, to pierwszy krok do zainwestowania w najwyższej jakości urządzenie. Kolejnym etapem jest bezpośrednia współpraca serwisu z klientem, tak aby zapewnić ciągłość procesu oraz najwyższą jakość produkowanych elementów.

Zobaczcie, jak rozwijamy się dla Was!

Dziadek

Czy w wieku 58 lat jest szansa na prace? Czy sami młodzi w Kórniku. Jaka średnia wieku wśród pracownikow

Dziadek

To spróbuje. Dzięki może się uda i może jest zapotrzebowanie na dziadka

elf

A co to znaczy nie typowa praca lekka? Ciężej czy lżej?

Zawsze można przecież reklamacje wypisać

Gucio

Przecież to żaden problem. Z magazynu bierzesz nowy i problem znika a stary idzie na reklamacje. Nawet nikt sobie sprawy nie zdaje ile takich tematów tak się załatwia w taki sposób, często bezmyślnie uszkodzonych przez montaż

Jasko
@Gucio

To jest smutne ale prawdziwe.

Heniek

Dlaczego kierownij magazynu odszedł ? Kto jest teraz kierownikiem ?

Mietek
@Heniek

Przeszedł do firmy zza płotem.Nic o nowym nie slychac

Ambroży
@Mietek

a nie wiecie czemu kierownik magazynu odszedł? Az tak źle było?

Ciekawa

Cześć ☺️ mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy w biurze na stanowisku kupca operacyjnego? Atmosfera? Ludzie? Będę wdzięczna za informacje ☺️ Pozdrawiam.

Suoer
@Ciekawa

Super zapraszamy

Jasne
@Ciekawa

Jeżeli chcesz skończyć w psychiatryku to pewnie, że super

Sensei
@Jasne

Jak w każdym dziale pozaprodukcyjnych, wytrwasz rok to będziesz się czuł jakbyś życie wygrał :D

Jurij
@Sensei

Racja, jeden wielki bałagan wszędzie i brak jakichkolwiek procesów. Jeśli chcesz się trochę powkurwiać i brakuje ci adrenaliny to jest to praca dla Ciebie

goran
@Jurij

jakie zarobki?

Jaa
@Jasne

Może jakieś detale.

Zostaw merytoryczną opinię o HOMAG Polska Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOMAG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOMAG Polska Sp. z o.o.