logo PKN ORLEN

PKN ORLEN

Wisznice

Opinie o PKN ORLEN

asd 2009-10-23 16:44:41
czesto brakuje gazu i odsyła sie osoby z kwitkiem,a po za tym gazu nie tankuje sie samodzielnie a na osobe trzeba dlugo czekac az nas obsłuży
tajemniczy klient 2010-03-25 09:16:24
Jak dla mnie to stacja jest ok, zadbana szczególnie toalety! Obsługa miła! Jeżeli komuś nie odpowiada to ja nie wiem w czym jest problem - są przecież inne stacje nikt was na siłę nie ciągnie akurat na Bliską w Wisznicach A I BEZ TAKICH GRUBOSKÓRNYCH KLIENTÓW TO I PRACOWNIKOM BĘDZIE O WIELE LEPIEJ SIĘ PRACOWAŁO!!!
Globetrotter 2010-05-22 00:28:37
Mobile!!
Podróżuję bardzo dużo autem, nie tylko po Polsce.
Bardzo często, jestem niestety zmuszony do zjechania z trasy i uzupełnienia paliwa w baku, znacie ból? :-)
Po za tym jestem cholernie z tego powodu zawsze zły że będę znów chudszy o parę złotych!!!
Jednak pomimo tego!
Ludzie fachowo pomogą, doradzą, ceny dobre (jak na Stację Paliw), czystość bez obiekcji, schludnie, godne naśladowania.
Jeżeli będziecie w tych rejonach to Polecam!
Bardzo rzadko, niestety, gdzieś indziej, można się tak pozytywnie zaskoczyć jak tam.
Polecam.
w3e4r5 2016-04-05 22:07:53
no teraz to juz tylko dwa zoslaty miedyz inynmi na kierownika dzialu projetkow i analiz jakosci oferuja wykształcenia wyższego,minimum 5-letniego doświadczenia pracy w branży paliwowej
Zostaw swoją opinię o PKN ORLEN - Wisznice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN ORLEN