Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Wojciech

Oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolony z współpracy z tą agencją.

@Wojciech

Franek

Jestem pracownikiem jestem bardzo zadowolony z współpracą z firmą bardzo zyczliwa obsługa z strony biurowej i także z pracownkami z produkcją, i chetnie pomagają i udzielają pomoc pod kazdym względem

@Franek

Bartłomiej K.

Moje wcześniejsze doświadczenia z agencjami pracy były cokolwiek negatywne, więc jak najbardziej miłym zaskoczeniem była dla mnie współpraca z firmą Koncepcja gdyż w moim odczuciu pozyskałem pomoc w nawiązaniu zatrudnienia z porządnym pracodawcą na wyjątkowo korzystnych warunkach.Opinia pozytywna.

@Bartłomiej K.

Krzysiek

Rzetelna firma. Nigdy mnie nie zawiodła

@Krzysiek

Bardzo dziękujemy :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?

Jestem ogólnie bardzo zadowolony z obsługi. Doradzają przy wybieraniu oferty, są w stałym kontakcie.

@Michał

A.M.

bardzo dobrze oceniam. Krótko i tyle.

@A.M.

Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Olek

Bardzo dobra agencja

@Olek

Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Jacek

Dziewczyny z Koncepcji - pozdrawiam. Z niemeckimi agencjami bywa różnie,ale na Was zawsze można liczyć.

@Jacek

Bardzo dziękujemy i również pozdrawiamy :)

kazimierz elektryk

mam bardzo dobrą opinię o tej agencji merytoryczna rozmowa bardzo miłe Panie od początku do końca aplikacji na stanowisko prowadzony byłem w profesjonalny sposób co zaowocowało podjęciem współpracy z zaoferowaną firmą tak że uważam że agencja jest warta polecenia.

@kazimierz elektryk

pracuje

Bardzo dobrze oceniam

@pracuje

stolarz

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją. Mój opiekun był w stałym kontackie ze mną przed wyjazdem i jest teraz, gdy już pracuję. W żadnej innej agencji tego nie było. Jestem ppod pozytywnym wrażeniem.

@stolarz

Jacek

chciałbym podzielić się moją opinią o agencji. Długo zastanawałem się, czy szukać pracy za pośrednictwem firmy polskiej, czy też szukać samodzielnie. Po rozmowach z kolegami, którzy przeżyli to i owo z nieuczciwymi firmami w Niemczech postanowiłem oddać sprawy w ręce kogoś, kto zna się na rzeczy. Nie zawiodłem się. Zawsze mogę zadzwonić , zadać pytanie, liczyć na wsparcie. Uwierzcie, ze zagranica jesteście zdani tylko na siebie. Jeżeli macie pomocną i rzetelną agencję w Polsce, która jest pomocna i nie zapomina o was w momencie przekroczenia granicy, sprawa wygląda zupełnie inaczej.

@Jacek

Dominik

bardzo przyjazna firma. Polecam wszystkim.

@Dominik

Bardzo dziękujemy :)

Rzetelna, solidna firma.Znam wiele agencji pośrednictwa, ale ta jest naprawde godna polecenia. Gdy zachorowałem firma pomogła mi w kontakcie z kasą chorych i załatwieniem wszystkich formalności.Nie było żadnych problemów z kontaktem z nimi, nawet w weekend.

@pracownik

Tomasz

Jak najbardziej polecam. To solidna firma! Panie z Koncepcji bardzo szybko znalazły dla mnie pracę w Niemczech. Pełne zaangażowanie i sprawny kontakt.

@Tomasz

Krzychuuu

Ja już pracuje przez tą firme kilka miesięcy i jestem zadowolony.Warunki przed wyjazdem przedstawione i zgodne z tym co na miejscu.

@Krzychuuu

Greg

Ja wprawdzie niedawno podjąłem pracę dzięki tej firmie, ale jak na razie jestem bardzo zadowolony. Warunki pracy i zakwaterowania (co było dla mnie ważne) ustalone przed wyjazdem i przedstawione są zgodne z tym co na miejscu. Bardzo fajny kontakt z opiekunem.

@Greg

Arek

Witam, czy ta agencja oferuje pośrednictwo pracy czy pracy tymczasowa? Chciałbym na stale pojechać do Niemiec. Czy Koncepcja pomoże mi znaleźć pracę na stale? Jak z mieszkaniem? Pozdrawiam Arek

@Arek

Szanowny Panie Arkadiuszu, Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie zarówno u sprawdzonych bezpośrednich pracodawców, jak i przez niemieckie agencje pracy. Zatrudnienie jest zawsze na bazie niemieckiej umowy o pracę, a jego okres zależy od stanowiska oraz firmy. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę darmowe lub odpłatne, w zależności od konkretnej oferty pracy. Zapraszamy do kontaktu z nasza agencją oraz wysłania CV na adres e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu, po zapoznaniu się z nim, będziemy mogli udzielić Panu bardziej precyzyjnej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Agencja Pośrednictwa Pracy Koncepcja.

@Arek

Jak sama nazwa wskazuje wszystkie te agencje pośredniczą w pracy tymczasowej. Na tym zbijają kasę. Wysyłają w charakterze "skoczka". Stałej pracy możesz poszukać np. zatrudniając się w którejś z nich, a na miejscu od razu zgłosić się do miejscowego biura pracy. Jednak warunkiem jest znajomość języka i mieszkanie. Może być wynajęte. Pracujesz jako skoczek i czekasz na propozycję z miejscowego pośredniaka. Nie wierz też we wpisy, że ktoś pracuje np. 2-3lata przez pośrednika. Niemieckie prawo nie dopuszcza takiej możliwości.

@Marek

Szanowny Panie Marku, Odpowiadając na Pana post, który wprowadza użytkownika serwisu w błąd, przedstawiając niezgodne z prawdą informacje. Jeżeli wypowiada się Pan na forum publicznym w kontekście obowiązujących przepisów prawnych, to warto byłoby podreparować swoją wiedzę merytoryczną. Nasza firma rekrutuje kandydatów do pracy zarówno u pracodawców bezpośrednich, jak i niemieckich agencji tymczasowych. Nie oferujemy pracy w charakterze " skoczka". Tym nasza firma odróżnia się na rynku. Proponujemy ZAWSZE niemieckie umowy. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi kontrahentami. Przez ponad 15 lat obecności na rynku zdobyliśmy cała masę doświadczenia, które procentuje dla naszych klientów- kandydatów i kontrahentów, którzy do nas wracają i polecają nas dalej (za co jest nam niezmiernie miło). Zatrudnienie 2 lub 3 letnie przez niemiecką agencję zatrudnienia, jest w niektórych przypadkach jak najbardziej możliwe i zgodne z przepisami ustawowymi. Zainteresowanym osobom jesteśmy w stanie to udokumentować, a nawet umożliwić kontakt bezpośredni z osobami pracującymi przez nas przez tak długi okres. Pozdrawiamy grono naszych klientów. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniami, które procentują w trakcie poszukiwania pracy dla Państwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu osoby, które mają pytania i wątpliwości. Chętnie o nich porozmawiamy i wytłumaczymy jakie są możliwości. Agencja Pośrednictwa Pracy Koncepcja

Arka

Witam wszystkich, widziałem że Agencja Koncepcja ma dużo interesujących ofert pracy. Chciałbym się dowiedzieć od ludzi którzy już skorzystali z ich usług i wyjechali jak przebiega proces rekrutacji. Czy będzie rozmowa z przyszłym pracodawcą w języku niemieckim? Jak organizowany jest wyjazd z Polski? Jak wygląda na zakwaterowaniu? Chce wyjechać na stale z żoną i dzieckiem. Czy pomagają również w kwestiach formalnych w Niemczech typu meldunki, kindergelt itp. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam Arek

pracuje

ciekawe kto zna lepszą agencję. Ja nie znam.

Grzesiek

Żarty jakieś - w Humanusie 2200 minus zakwaterowanie 500 - tyle mam i znam język niemiecki

@Grzesiek

A w jakim zawodzie pracujesz? Na jakim poziomie j. niemiecki? Jaki jest Twój poziom wykształcenia? Bo za 1700€ /m-c netto to jeździło się jakieś 5 lat temu. A i tak ja wówczas poniżej 2200€ netto nie rozmawiałem z pośrednikiem. No chyba, że dodawał auto służbowe i pokrywał koszty paliwa.Za myjnię płaciłem sam. Po mojej stronie było ubranie robocze i narzędzia pracy. A Wiesz ile pracodawca niemiecki płaci za ciebie pośrednikowi? Za 1 rg.?

tomek
@Marek

Ooo... C"f"aniaczek z konkurencji się znalazł , który chce się dowiedzieć , ile biorą za godzinę pracy pracownika . Wiem ale nie powiem, bo Koncepcja znalazła mi niemieckiego pośrednika , z którym się związałem i jest spoko. Mam dwunastkę/h na łapkę i jak widzę post kolesia o potrąceniach za chatę w Humanusie , to śmiać mi się chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja