Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

krzysztof z radomia

Witam wysylalem swoje cv w lipcu do agencji koncepcja praca w norwegii w suchych zabudowach po kilku dniach pani oddzwonila do mnie rozmawialismy po angielsku moje doswiadczenie w zawodzie zostalo potwierdzone zalaczylem listy motywacyjne dostalem oferte wyjazdu lecz odmowilem bo bylem w trakcie nowego zlecenia w niemczech od tamtej pory mialem 2 tel w sprawie wyjazdu ostatni 2 dni temu,za kazdym razem niemoglem przyjac oferty bo obecnie jestem zajety mam trwajace roboty,jednak widze ze cos sie tam dzieje maja jakies oferty a to ze sie ciagle oglaszaja z ofertami to normalna sprawa kazda agencja musi miec baze kandydatow bo nigdy niewiadome kiedy bedzie zapotrzebowanie na danego fachowca a jak juz jest to czesc wyselekcjonowanych kandydatow moze byc zajeta to niejest takie proste i latwe,myslicie ze wyslecie cv i juz za trzy dni pojedziecie wogole jak czytam niektore wasze komentarze to sie rzygac chce.moim zdaniem agencja jest ok jest dlugo na rynku jest profesionalna,a to ze jakis cajmer jest niezadowolony z jakis blachych powodow to taka juz jego natura wiadome ze nigdy wszystkim sie niedogodzi.Dwoch moich kolegow wyjeżdżało do norwegi z tej agencji i wszystko bylo ok.

ciekawy

Co to znaczy męczą? dzwonią do Ciebie po nocach, wysyłają maile, kontaktują się pomimo, że mówisz że nie jesteś zainteresowany ich ofertą? czy może smutni panowie w czarnych garniturach czatują na Ciebie pod domem w aucie z logiem "Koncpecja"? :) pytam się , ponieważ sam wyjeżdżałem 3 razy przez tą firmę, również z "piątku na poniedziałek" ale nie było problemów, organizacyjnych, pomimo że również bylo na szybko.

znawca

Kiedy ci dali znać o wyjeździe? Dzisiaj?

Bambus

Czesc, wlasnie mam wyjechac w niedziele do pracy z agencji 'koncepcja'. Męczą mnie, że musze na szybkiego wyjechać. Mam nóż na gardle nie wiem co robic. Prosze o pomoc. Mój telefon: (usunięte przez administratora)

KAMELEON GDAŃSK
@Bambus

TAKIE AGENCJĘ DOSTAJĄ PIENIADZE OD PRACODAWCY A NIE OD OSOBY WYJEŻDŻAJACEJ,JEŻDZĘ JUZ OSIEM LAT W NIEMCZECH I Z TAKICH JAK TY TO CHCĘ MI SIE SMIAĆ,OSOBA WYJEŻDZAJĄCA NIE POSIADA PIENIĘDZY PONIEWAZ ZOSTAWIA W POLSCE RODZINĘ

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?

Ja się z tą opinią nie zgodzę. Wyjeżdżałem przez Koncepcję już kilka razy jako elektryk i nie mogę niczego im zarzucić.Dlaczego uważasz, że są hienami??

wasyl

To hieny jakich mało tylko żerują na pracownikach w zieli by się sami do roboty

Niestety, podejście przed wyjazdem profesjonalne ale po wyjeździe mają Cię....nie ma pomocy w żadnej kwestii. Liczy się kasa jaką za Ciebie dostaną. Co innego mówią Tobie a co innego pracodawcy. Radzę unikać, z własnego doświadczenia :(

Emigrant

Nie znam tej agencji,może jest Ok. znam Silverhand podobny profil zatrudnienia,przyznam szczerze,że kontakt był znakomity,ale gdy doszło do omawiania szczegółów,tj warunki pracy,płaca,mieszkanie,temat ucichł-rozumiem płace,o tym się nie mówi,ale socjal..?Sprawdziłem ich na terenie Niemiec,niestety,niewiele jest prawdą...

Renee

witam wszystkich z racji tego ze jestem pielegniarka i szukam pracy za konkretna kase zwrocilam sie do firmy KONCEPCJA o przetłumaczenie dokumentów z izby pielegniarskiej pani od ktorej odbieralam dokumenty była bardzo bardzo zdziwiona na co mi takie tłumaczenia i ze oni tez organizyja wyazdy do pracy pielęgniarek jak zapytałam czy do szpitali ? odparła ze tak a jak zapytałam czy tez składaja dokumenty do nostryfikacji również użyła odpowiedzi twierdzącej więc zapytałam ją skoro organizują ,składaja dokumenty i zajmują się calą organizaja to jakim cudem ona NIE WIE ze ten dokument ktory potwiedza moje kwalfikacje staż pracy i kim jestem nie jest przez nich wymagany przy rekrutacji pielęgniarek !!!! troche sie zmieszła ale zaraz dodała ze jej mama pracuje jako pielegniarka i nie potrzebowała takiego dokumentu to jej powiedziałam ze musiała miec taki dokument chyba ze pracuje prywatnie u kogoś jako opiekunka na to ona odparła ze pracjue w szpitalu na moje oko agencja nie do końca wie co jak i z czym WIĘC UWAGA !!!! tłumaczenie ok ale reszta wedzy pała !!

zotrientowana
@Renee

Droga Renee, Pani ktora przyjmuje dokumenty do tlumaczenia nie musi sie znac na dokumentach ktore sa potrzebne pielegniarka do nostryfikacji, wazne ze zna sie na swojej pracy ktora wykonuje. Obowiazkiem rekrutera a nie Pani od tlumaczen jest poinformowanie o wymaganych dokumentach. Swoja droga caly czas zastanawiam sie nad tym jakim musisz byc strasznie zlosliwym czlowiekiem, ulzylo Ci po tym jak zupelnie bezpodstawnie obsmarowalas zupelnie niewinna dziewczyne ? Mam nadzieje ze zlizajacy sie czas swiat skloni Cie do refleksji nas swoim zachowaniem. Wydawaloby sie ze pielegniarka powinna emanowac cieplem,zrozumieniem, serdecznoscia.... no coz najwyrazniej nie zawsze. Pozdrawiam serdecznie i zycze wesolych swiat.

Oferty Pracy

Elektryk Budowlany Agencja Pracy Koncepcja 2014-05-14 Żródło: Gowork.pl Mannheim ( )     Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:   ELEKTRYK BUDOWLANY       Miejsce pracy: Niemcy, okolice Mannheim   Oferujemy: Umowę o

hydrant
@Oferty Pracy

witam jestem fachowcem w dziedzinie hydrauliki,elektryki i gazu,posiadam uprawnienia ,pozdrawiam,

pinkb

koncepcja to sciema bylem na spotkaniu we wroclawiu niemiecki i reszta ok i nic oni zbieraja info i co dalej nie wiadomo sam na wlasna reke dotarlem do niemieckiego posrednika i w chwili obecnej jezdze w niemczech autobusem

Wit

Witam. W ostatnim czasie pojawia sie dużo ofert pracy na montera rusztowan z tej agencji Koncepcja. Czy ktoś coś więcej wie na ich temat czy może wyjechał już do pracy na w/w stanowisku. Proszę o opinię

dekarz

Dzisiaj zadzwoniłem do norweskiej agencji dla której rekrutują. Okazało się że nie mają żadnych przyjęć na dekarzy a CV gromadzą w razie jak by coś się pojawiło. (usunięte przez administratora)

dekarz

Złożyłem CV 2 miesiące temu był "PILNE!!!" dwa dni temu dostałem meila w którym zapraszają mnie na spotkanie z pracodawcą w Wilnie!!! Specjalnie czekałem na ta ofertę ponieważ oferowali dobre warunki. Data wyjazdu oczywiście nieznana na spotkaniu z prawodawcą będzie coś więcej wiadomo. Jednym słowem żenada,chyba ze ktoś lubi czekać w nieskończoność. W intranecie doczytałem że rekrutują dla agenci rekrutacyjnej (usunięte przez administratora)

Zenon

Dostalem propozycj pracy jak hydraulik od Koncepcja prosze o opinie firmie

Maciek

Cześć, wszystkim szukam pracy w Niemczech i słyszałem że to dobra agencja ale chciałem się upewnić do jakich agencji niemieckich oni wysyłają. Kto był przez nich niech napisze z jaką agencją miał na miejscu umowe, myśle że to nie tylko mi pomoże. Z góry bardzo dziękuje

robol

właśnie staram się o wyjazd do Norwegii. Aplikowałem ok. miesiąc temu na dekarza.Oferta oczywiście pilna, olałem wiele robót w polszy,bo zapowiadało się obiecująco.Wczoraj znów mi tyłek zawrócili mówiąc,że wyjazd mam za 3 dni.Znów olałem robotę i dziś siedzę w domu,a u nich nikt nie odbiera.Jutro dzwonię i albo wóz albo przewóz.Zaczynam odnosić wrażenie, że ktoś mnie olewa.Napiszę jak to się skończy.Jak narazie sprawnie budzą w człowieku nadzieję, ale nic poza tym..PZDR.

Tadek

Jack i słaby to wpisy wypisane przez kogoś z koncepcji , to aż rzuca się w oczy. A panie(usunięte przez administratora) to robota jest ciężka, a zorobki w sumie marne, co to teraz za kasa w Polsce. Ja się przyznam że jeżdziłem jako kierowca ale zrezygnowałem, mało kto chce się przyznać że te wyjazdy zarobkowe zwłaszcza do Niemiec to obecnie zawracanie głowy a nie konkretna kasa. Zresztą jak pan nie wierzysz to przekonaj się pana sam.

słaby

To jedyna agencja,która się mną interesowała.Pełna pomoc.Zawsze są przy tobie.Nigdy cię nie zostawiają.Uczciwe kontrakty,które nie zawsze wychodzą.Ale nie zostawią cię samego. Bardzo uczciwi.Dla tych co zaczynają warta polecenia.Kontrakty może mało atrakcyjne,ale wypłacone z górką.Bardzo polecam,chociaż mieliśmy wtopę.Gdyby mieliśmy takie Agencje to nie byłoby problemów,które niestety się zdarzają.

linda

Witam, chciałabym pojechać do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych, mam zamiar jechać przez Agencje Koncepcja, czy ktoś pracował za ich posrednictwem, są w porządku??

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja