ELZAB S.A.

Opinie o ELZAB S.A.

Pwm

Po raz kolejny zwiazek zawodowy wykazał się potencjałem w walce o prawa pracowników xD związkowcy zostają przeniesieni na bezpieczne obszary reszta wylatuje grupowo xD brawo WY!!!

Polo

Czyli jednak plotki okazały sie prawda, zlikwidują wydział mechaniczny....

Mechanik
@Polo

Taaa a w biurowcu zatrudniają nowych. Może w pizzeri na desce do klepania kotletów będą teraz blaszki do kas produkować?

Ktosik
@Mechanik

Niestety ale mechaniczny jest deficytowy mocno niestety, taniej jest zlecic te prace firmie zewnetrznej. Poza tym musza miec miejsce dla elektroniki z sprzedanego budynku. :(

Popi
@Ktosik

Nie zdajesz sobie jak drogą będzie ta produkcja na zewnątrz Pomijając fakt ze odmawiali i rezygnowali dochodowe kontrakty

slusarz

przecież co roczne zyski sięgające 15-17milionów to za mało aby wszystkich wykarmić

Robi

Czyli jednak wypowiedzenia ?

Operator Cnc

Normarnie

Normalne

Jak zarobki ?

Ilona
@Nowy

To chyba jeszcze zależy od stanowiska. Jakie masz na myśli? :)

Fachowiec
@Ilona

Twoje

Szukam pracy

W sieci jest ogłoszenie na regionalnego kierownika sprzedaży w pomorskim. Czy warto? To nowe stanowisko czy poprzednik został zwolniony? Dziękuję za odpowiedź.

byłyzwtyczką
@Szukam pracy

Coś mi się obiło o uszy ze sam odszedł z tym ze chyba miał dość ciągle zwiększanej presji na zwiększenie sprzedazy oraz nie idące w ślad za tym $$. Wiec sam sobie odpowiedz czy warto ;)

Szukam pracy
@byłyzwtyczką

Dziękuję. Napisz proszę czy na tym stanowisku jest jedna umowa o pracę, jaka minimalna podstawa na którą można liczyć, jakie auto.

Były ślusarz

Witam dużo jest pracy na wydziale mechanicznym ? Są jakieś przyjęcia ?

Chińczyk
@Były ślusarz

Niema przyjęć pozatym wszystko wskazuje na to że chcą to zamknąć

Róża

A jednak to prawda z tym kierownikiem magazynu. Skoro usunęli ten wpis to trzeba uważać na niego.

Żabcia
@Róża

O co chodzi z tym kierownikiem? czego mamy się bać?. Nie zdążyliśmy nawet przeczytać, tak szybko jest usuwane coś co jest niewygodne;)

elzabos

Robota mi się podoba bo ciekawa ale najgorsze jest to że pewna grupa ludzi przychodzi do pracy po to aby plotkować i obgadywać każdego na każdym kroku kogo tylko się da i narzekać na robotę. Bo niczego innego w życiu nie osiągnęli jak tylko fałszerstwo. Oczywiście również mniejsza grupa ludzi jest naprawdę w porządku można z nimi porozmawiać wiedząc, że nie zrobią ci koło d..y. I to jest największą bolączką firmy fałszywi ludzie nie maszyny, nie zarządzanie. ogólnie bez tej grupy firma najlepsza :-)

Grecja
@elzabos

Serio? W życiu bym młotka o to nie podejrzewała. Chyba nie do końca masz rację. Ale z drugiej strony, jak go poznałam, to też mi coś w nim nie pasowało. Trza uważać co się przy nim mówi.

Mirek
@Grecja

Szukam pracy jako przedstawiciel. Mieszkam w Żukowie. czy prowadzicie rekrutację?

Damian
@Mirek

Jeden nam wystarczy. Niestety....

jajakobyły
@elzabos

To wszystko żałosna prawda...niestety...ja dołożę jeszcze taką małą perełkę : na wydziale PWE mają nawet swoją królową A. która jest poza wszystkimi nakazami i zakazami. Jej przeraźliwy śmiech słychać chyba w Rossmanie który znajduje się obok elzabu. Kobieta ma przyklejony telefon do ucha, spaceruje po hali...domyślam się że jest jednym z tych co łaskawie donoszą. Trochę można było poobserwować pracując ok 2 lat. Powodzenia wszystkim pracującym.

Kiedyś pracujący
@jajakobyły

Witam PWE odnośnie tego wpisu to autor zapomniał o opisaniu jeszcze o pracownikach którzy wiecznie narzekają mają się za fachowców pracujących zaledwie parę lat i uważających że bez ich stanowisk na których pracują Elzab się zawali widzę że jeszcze stoi Moje pytanie do nich jesteście jeszcze nie tacy starzy a roboty na innych strefach jest dużo ja tam pracuję i jest ok ZWOLNIJCIE SIĘ Z ELZABU w czym proglem jest tam system pracy 2,3 zmianowy i trzeba pracować a w Elzabie można przez parę godzin na internecie posiedzieć i zakupy przez internet zrobić, i nawet Team liderowi się sprzeciwić za taką marną wypłatę Pewnie lepiej siedzieć w Elzabie i wiecznie narzekać ale gdzie można tak się pobijać na strefie więcej płacą ale tam trzeba(usunięte przez administratora) i nie można odszczekać się przełożonemu tacy fachowcy jak wy z paroletnim stażem pozdrawiam

Nienowa
@jajakobyły

Bo to sama prawda. Królowa jest nietykalna. Myślę że do czasu.

Konrad

Witam są jakieś przyjęcia na produkcję?

slusarz

fajna praca fajni ludzie szkoda ze tyle donosicieli

@slusarz

Tyle - to znaczy ile ? I kto na kogo tu donosi ?

Karierowicz

Czy kiedykolwiek poznamy zarobki w firmie Elzab ? Czy jest to tajemnica i dlaczego ?

Karierowicz

Chciałbym wrócić do Elzabu. Jak aktualnie wyglądają zarobki ? Czy jest możliwość awansu ? Warto pracować ?

Jacek
@Karierowicz

To można odejść z firmy a potem do niej wrócić bez problemu? Chyba dawno pracowałeś skoro nie wiesz jakie jest teraz wynagrodzenie. Ja też myślałem o wysłaniu CV . Jakbyś coś wiedział o zarobkach to napisz ile można wyciągnąć na czysto.

byłyzwtyczką
@Jacek

aktualnie to 2100 w porywach 2400 no chyba ze jestes "krewnym lub znajomy królika" ;)

ON
@Jacek

Dużo nie zarobisz. Powyżej 2 tysiecy.

karierowicz
@ON

Bez podatku to i tak wiecej niż starzy robole

Mirek
@karierowicz

No to miernik po odejściu z korpo musi zacisnąć pasa. To se neo wrati...

Enginer

Witam wszystkich, Dostrzegłem ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. zakupów, proszę o informacje jakie widełki płacowe można sie spodziewać ,bo nie wiem czy warto zaaplikować. Proszę o konkretne odpowiedzi, pozdrawiam kandydat

Ile razy
@Enginer

Oni wystawiają tą ofertę już nie wiem który raz? Szukacie szukacie i znaleźć nie idzie? Czy nie wiecie czego chcecie i szukacie szukacie, a i tak nie znajdziecie.

karierowicz
@Ile razy

Pewnie słabo płacą to i chętnych brak

MM

Gratuluję ostatniej decyzji kopertowej. Kraj zaszczuty, podzielony i skłócony. W Firmie zaczyna dziać się tak samo :(

Rekrut

Ile zarabia sie na stanowisku ślusarz ?

Karierowicz

Ile w tym roku w Elzab na święta ?

slusarz

Każdy narzeka każdy marudzi a tak naprawdę powinniście dziękować że pracujecie w Elzabie. wyplata na czas wczasy pod gruszą za pranie premia roczna bon świąteczny. Nikt nikogo nie goni. A pomyślcie sobie marudy co spotkałoby was w innych firmach na strefie gdzie panuje wyścig szczurów. Więc dziękujcie Bogu za Elzab.

@slusarz

Z całym szacunkiem dla ciebie drogi pracowniku Elzabu ale chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś. No chyba że to twoja wymarzona praca lub może poznałeś inny system pracy niż panuje na strefach ekonomicznych. Ale w każdej firmie, nie zależnie czy firma prężna przyjazna dla pracowników, zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie krwi napsuje. Sposób psucia krwi różni się w zależności od korzyści lub od tego jak bardzo dana osoba może ciebie nieakceptowac. Nie będę się rozpisywał bo osoby pracujące lata w tej firmie wiedzą sporo,i potrafią również sporo, oraz znają politykę firmy. Tylko szkoda że ci super ludzie/pracownicy są nie doceniani, a za to polityka firmy pozwala na (usunięte przez administratora) i... (Szkoda słów) pozdro dla doświadczonych oddanych firmie.

Miernik
@slusarz

Racja. Pracowałem kiedyś w korporacji w Warszawie. To były bykowe czasy. Dobra kasa, socjal, benefity poza płacowe. Żyć się chciało. Auto za free, zero kontroli. W sumie to się nie narobiłem, bo i tak większość czasu "pracowałem" na chacie. Nie żebym ściemniał. Po prostu luz blues. Mógłbym tak dalej, ale mnie zwolnili.

Guzik
@Miernik

Cóż, nie do końca rozumiem o co chodzi z tym ściemnianiem na chacie, ale jeśli teraz tu pracujesz, to lepiej weź się do pracy. Widzisz, prędzej czy później to wyjdzie.

Jak wygląda ścieżka kariery w ELZAB S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

były

Jak jesteś "krewnym i znajomym Króliczka" to łatwo a jak nie jesteś to jak masz szczęście i znajdziesz się w odpowiednim miejscu i odpowiedniej chwili to moze się uda osiągnąć jakiś małe przesunięcie na lepszą posadę. ;)

slusarz

nie do końca się zgadzam z tobą pewna grupa młodych pracowników mają 5000 podstawy a pracownicy robiący na kilku stanowiskach 3600 śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o ELZAB S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w ELZAB S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELZAB S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELZAB S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELZAB S.A.?

Kandydaci do pracy w ELZAB S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELZAB S.A.