ELZAB S.A.

Zabrze

Opinie o ELZAB S.A.

jojo 2016-09-28 23:30
no i co człowiek to i inna opinia,bo jak ktoś dobrze zarabia to zawsze będzie chwalił,że jest super,a ktoś kto mało zarabia i jest nie doceniony to będzie miał żal,a jeszcze taka grupa się znajdzie co nic nie powie bo cały czas jedzie na cudzych plecach i udaje że pracuje
Sung 2016-09-29 00:13
Oczywiscie nie korzystam z tych cudownych imprez. Swoja wypowiedzią tylko potwierdziles moje przypuszczenia co o nas myslicie i masz racje trzeba szukac innego pracodawcy bo tu nic sie nie zmieni na plus pod wzgledem finansowym. Nikt tu nie chce leżeć pod palmą i nic nie robic ,ludzie chca uczciwie pracowac i dobrze zarobic.
Sung 2016-09-29 00:14
Mieeetek 2016-10-14 20:42
Nie wiem na co niektórzy narzekają. Chleją od rana i lecą w c.ula cały dzień, a przełożeni na to leją. I jeszcze im źle. P20 to raj dla takich.
cinusmaximus 2016-10-21 18:03
Moim zdaniem szukasz odpowiedzi w nie właściwym miejscu.Wynagrodzenie negocjuje się podczas rozmowy o prace a nie na forum.
Redhead 2016-10-23 09:49
Możesz dostać najniższa krajową. Na nic więcej w tej firmie nie licz.
jaki 2016-10-30 16:50
Myślę że takie rzeczy mogły się dziać w prl-u,a nie teraz,gdzie wszyscy są uczuleni na picie w pracy
Mieeetek 2016-10-31 20:50
@jaki
Zapraszam w takim razie z alkomatem, wyniki mogą być bardzo zaskakujące.
"wszyscy są uczuleni na picie w pracy" hue hue :D
Edyta 2016-11-06 11:44
Hej ! Wiecie może ile zarabia monter podzespołów elektronicznych ?? widzę na stronie ofertę pracy i nie wiem czy warto aplikować . Z góry dziękuję.
nick 2016-11-06 12:53
Minimalna plus premia.
Edyta 2016-11-06 15:48
A ile to wychodzi na rękę ??
Redhead 2016-11-06 16:58
bebok 2016-11-06 17:17
a wykorzystają cię jakbyś robiła za 2500 powodzenia!!!
Pracownik 2016-11-10 09:31
Brawo...
...W takim razie jako pracownicy i pokrzywdzeni tą kłamliwą opinią- wystąpimy do administratora o udostępnienie adresu IP i przekonamy się kto wypisuje te oszczerstwa pod naszym adresem.
Oczywiście z podjęciem odpowiednich kroków dyscyplinarnych itd...
obojętny 2016-11-14 06:10
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz
Mieeetek 2016-11-15 08:09
Nie pisałeś tego na trzeźwo. I sam w to chyba nie wierzysz.
Z drugiej strony masz rację. Niektórzy tak są uczuleni na picie w pracy, że robią to przed lub wyskakują na chwilę na miasto by pochlać.
bobo 2016-11-21 22:19
nie takie rzeczy wypisują,strach się bać!!!
West 2016-12-06 18:53
Ludzie otwórzcie oczy pełno pracy jest w okolicy za dużo lepsze pieniądze ,szkoda czasu na czekanie az łaskawie podniosa pare groszy bo nie podniosa ,chyba ze jeszcze wiecej ludzi się zwolni wtedy moze cos do nich dotrze.
alfa 2016-12-11 21:44
wpisów brak bo strach przed administratorem?
Ankieter 2016-12-17 16:53
Witam, Ile z reguły dostaje się pieniędzy w Elzabie na święta ?
wowo 2016-12-20 21:49
Wesołych i spokojnych Świąt dla wszystkich elzabowców wraz z świątecznymi upominkami
Ja 2016-12-23 20:54
Wesołych Świąt dla wszystkich Elzabolubów i nie tylko. Niech ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia sprawi wszystkim pracownikom wiele pozytywnych emocji, radości, szczęścia i samych pozytywnych chwil w gronie najbliższych. Marry Christmas
:-) 2017-01-26 12:34
Pracownicy narzekają, że od 1marca w Lidlu wzrosną place do 3800 brutto. To może należy rozważyć odejście z Elzabu i przejść do hipermarketu :-P Ca nie tylko płakać. Ale u nas też podwyżki, przecież od 1 stycznia poszła w górę krajowa na 2000. Byle tak dalej.
cinusmaximus 2017-01-29 12:26
W końcu w elzabie będzie można zarobić 2200 zł brutto.
kok 2017-02-07 22:41
To tylko pozazdrościć takiej kasy!!!!!
:-) 2017-02-20 10:01
Na wydzielanie PWM kamerki :-)
W ramach bezpieczeństwa będzie ich dwa razy więcej niż pracowników :-P
Ciekawe, czy chłopaki przejdą później do biurowca, TK, albo działu planowania :-)
Mieeetek 2017-02-20 11:47
Jest coraz ciekawiej. Precyzja jak w Dolinie Krzemowej, normy jak w chińskiej fabryce a zarobki typowo polskie :-) A od teraz dodatkowo pełny monitoring. Brawo, "Rok 1984" w końcu do nas zawitał.
1984 2017-02-22 09:39
Zgadzam się. Tu powieść Orwella 1984 znakomicie oddaje to co się dzieje na terenie zakładu.
Pytanie nasuwa się tylko jedno: w jakim celu wprowadzono monitoring? W celu bezpieczeństwa, ochrony mienia zakładowego?
I kto ma dostęp do monitoringu? Bo przecież jeżeli owy monitoring jest dla bezpieczeństwa i ochrony mienia to jedyny dostęp powinna mieć ochrona która jest na zakładzie. I nikt inny.
A gdzie informacje dla pracowników w jakim celu to przedsięwzięcie, i co najważniejsze gdzie nasza prywatność...
Rok 1984.
Gdzie zaufanie i informacje.
SiwyDziad 2017-02-23 06:20
Dokładnie!
Aurora + kamery= teleekrany...
dewi 2017-02-26 14:32
Teraz kierownik już wogóle nie będzie musiał wychylać nosa ze swojego hermetycznego biura i bedzie mógł żyć tam w własnym odrealnionym świecie ,no może wyjdzie czasem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kogoś ,że przystanoł i pogadał z kimś pięć minut.
Ona 2017-03-01 00:29
Witam , mam przyjść na sitodruk , przyblizy mi ktos jak wyglada praca, kierownik i zarobki?
omega 2017-03-01 22:48
Jak popracujesz tam to ci się oczy same otworzą,życzę powodzenia
ElTestosteron 2017-03-02 11:01
Praca jak praca, kierownik z lakierni przejmuje sitodruk. Jaki jest? hmm.. żyję w swoim świecie i systemem , z tego co słyszałem ,to wyrzucili go z firmy dysten za machlojki. W Elzabie ma swoich wiernych pomagierów takich jak lakiernik ,który jest jego rodziną i na każdym kroku go faworyzuje, pomaga mu. Ten lakiernik zaś składa relacje mu ze wszystkiego co słyszy. Kierownik jest wielkim hipokrytą , każe coś Ci zrobić, zapomni o tym ,albo będzie to zły pomysł ,to jeszcze zrobi Ci awantura i będziesz na dywaniku słyszeć jego żalów. Uwielbia ludzi którzy składają donosy na innych, a na dywaniku możesz być np za niezgaszenie światła. Ogólnie nie polecam chyba ,że chcesz się wykończyć psychicznie no chyba ,że chcesz zostać lizodupem i donosicielem ,to w takim razie , powie Ci ,ze takich jak ty mu trzeba ;) W sumie w Elzabie pracuje duża ilość jego rodziny , żona,syn , brat od narzeczonej jego syna. NIe polecam Ci z nim pracować , wiem to ,bo pracowałem pod jego sterami przez jakiś czas jako lakiernik. A zarobki na sitodruku? Najniższa krajowa
Leya 2017-03-02 11:15
On myśli ,że jest panem elzabu i świata i nie ma lepszego od niego. Wsrod swojej ekipy ma z pięciu ludzi którzy mu powiedzą wszystko za 10 groszy podwyżki której i tak nie dostaną , jak chcesz tam pracowac to zycze powodzenia, ja sie nasluchalam i sama zobaczylam i juz mnie nie ma
kok 2017-03-02 23:20
czyli pełen nepotyzm jak wszędzie,jak niby "elektronik" może zarządzać lakiernią i sitodrukiem???????
Elzabolubny 2017-03-06 11:13
Odsyłam wszystkich nieszczęśliwych z pracy w ELZABIE, do dzisiejszego postu zamieszczonego przez ELZAB na facebooku :-)

Cytuję:
" NA PRACĘ SIĘ NIE NARZEKA,
PRACĘ SIĘ ZMIENIA..."

Polecam wszystkim, którzy tylko narzekają !!!!!!
Kakeusz 2017-03-07 16:56
No wlasnie ,dlatego bardzo duzo ludzi rezygnuje z Elzabu ;)
qaz 2017-03-14 14:34
oj tam marudzicie kierownik jaki jest taki jest
na pewno jest oszczędny
jak na lakierni dostają kombinezony to wiadomo, że będzie wizytacja z zewnątrz xD
a jaki jest personalnie? 3 osoby nie chciały przejść do niego do działu, 2 lakierników odeszło, reszta sobie chwali podobno, widać trzeba trafić w gusta.
EdekWładcaKredek 2017-03-18 13:14
lol taki niby zajęty przed trzema monitorami, a pierdoły wypisuje w czasie pracy na goworku :D
Już po samym stylu wypowiedzi można bez problemu przypisać konkretne osoby do konkretnych postów, ale spoko admin na pewno poda ip i będziecie wyciągać konsekwencje dyscyplinarne jako "pokrzywdzeni pracownicy" :D pan/pani 80.12.190.242/192.168.0.101 otrzyma naganę z wpisaniem do akt, za słowa krytyki na portalu internetowym :crylol:
Bareja byłby onieśmielony zachowaniem co poniektórych, bo przy tym co się tutaj dzieje nawet Miś wypada blado.
cinusmaximus 2017-03-19 12:31
Nie strasz Nie strasz bo się zesrasz ! A o wpisie do akt trzeba powiadomić pisemnie pracownika. Komuna w Polsce dawno się skończyła.Pojawiły się komputery ,internet, narkotyki a mentalność niektórych ludzi została w tamtych czasach.
EdekWładcaKredek 2017-03-20 15:01
Czytanie ze zrozumieniem nie jest jak widzę twoją mocną stroną (: ale spoko takich ludzi tam potrzeba nic dziwnego że pracujesz w tym panopticum (;
Hector 2017-03-20 21:06
hahah aż się niesie na język napisać to co ElTestosteron napisał u gory ,, no chyba ,że chcesz zostać lizodupem i donosicielem ,to w takim razie , powie Ci ,ze takich jak ty mu trzeba ;)".

Rozumiem ze twoje gusta to glebokie gardlo haha
Hector 2017-03-20 21:11
Wizytacja z zewnątrz , masz na myśli PIP?
Grażyna 2017-03-20 22:17
Witam !
Ile można zarobić w firmie Elzab od nowego roku bo nie wiem czy warto aplikować na stanowisko monter podzespołów ?
qaz 2017-03-21 15:50
nie no jak pip to może nawet podkoszulki dostaną
bo tak to łażą jak oberwańce w czym popadnie
EdekWładcaKredek 2017-03-23 13:23
A jednak nie (: miejmy tylko nadzieję że zakład nie zbankrutuje, bo przez tydzień dostali więcej tych papierowych wdzianek niż przez ostatnie pół roku. (: Ciekawe czy już kazali im je prać żeby zaoszczędzić koszta wydziału.
roast 2017-03-24 22:23
Pracownik w Elzab-ie nie jest kimś specjalnie ważnym, nie jest zasobem lecz narzędziem, nie widzi się w nim potencjału, nie okazuje się szacunku dla jego osoby, kwalifikacji, lojalności, poświęcenia. Polityka zarządzania zasobami ludzkimi to polityka kija. Zarabia się jak u Chińczyka, ale pieniądze są kwestią indywidualną, jednemu starczy, innemu nie. Tyle.
roki 2017-03-28 23:20
Kiedyś to był zakład który zajmował 3miejsce pod względem produkcji i płacy w woj,a dzisiaj które?
qaz 2017-03-29 08:33
A dzisiaj 2 metry za płotem przy produkcji mydła zarobisz 2 razy lepiej.
Będą musieli ukraińską flagę wywiesić przed bramą, bo lidle i biedronki lepiej płacą.
Co do produkcji to mają potencjał niestety dezorganizacja i polityka kadrowa sprawiają, że nie są w stanie konkurować nawet z małymi firmami. Park maszynowy mają bardzo bogaty, tyle że nie ma komu i co na nim robić.
Nie starcza pieniędzy na fachowców, bo zakład jest okupowany przez całą armię szwagrów, chrześniaków, kuzynów i znajomych znajomego, którzy głównie udają specjalistów ściągając dalsze rzesze wschodzących gwiazd przemysłu.
Podobno w tym roku mają być jakieś drastyczne zmiany organizacyjno-kadrowe, ale jak znam ten zakład to pójdzie raczej w drugą stronę niż powinno. To już nie pierwsza "zmiana na lepsze" w ostatnich kilku latach, a jakoś nic ku lepszemu nie idzie więc nie ma co się łudzić.
kik 2017-03-29 22:50
Czyli nepotyzmu ciąg dalszy jak u naszej" dobrej zmiany"!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o ELZAB S.A. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELZAB S.A.