ELZAB S.A.

Zabrze

Opinie o ELZAB S.A.

Ten wredny 2016-07-21 17:01
A tak serio to wszyscy co tak narzekają na zarobki to czym się wykazali że chcą podwyżek? Połowa produkcji to stare cwaniaki a połowa to młode beztalencia bez umiejętności czy chęci do pracy tylko marudzić potrafią. Jak tacy z was fachowcy niedoceniani to w czym problem, specjalistów wszędzie wezmą. Ci co się potrafili wykazać za grosze nie pracują tyle że nikt się nie przyzna bo i po co robić gule bandzie nierobów :)
ciusmaximus 2016-07-28 17:20
Guzik prawda. Pracowałem tam 3 lata i nie dostałem złotówki podwyżki.
pol 2016-07-30 12:48
Piszecie że połowa to stare cwaniaki ,a druga to beztalencie.Pamiętam kiedy tam pracowało dużo fachowców elektroników czy też slusarzy i.t.d to w pierwszym rzędzie ich zwalniano,a przyjmowano jak to trafnie nazwałeś "beztalenciem"żeby w im dać mniejsze wynagrodzenia niż tym co zwolniono i taka to jest polityka kadrowa
allo 2016-08-23 13:14
trochę mam u was porobić na produkcji przybliżcie mi panujące realia to znaczy czy jest tam jakaś "piękna płeć" która potrafi umilić czas żeby chciało się pracować 
nik 2016-08-25 23:00
Ty masz pracować,pracować....a nie szukać pięknej płci bo kamery obserwują i oceniają,kto pierwszy na odstrzał,dobra rada miej się na baczności allo!!
Tańczący z filcem 2016-09-04 18:06
Elzab to burdel, już nie mówiąc o nie udolnosci zarzadzania firma, przełożeni to egipski a szczególne szef wydziału. Liczy się dla niego debile system, który nic nie wniósł inowacyjnego na plus, tylko pogorszył stary i tak kulejacy system planowania. Ważne sprawy dla szefa wydzialu są nie istotne,liczy się tylko to dlaczego czas został znaczne przekroczony, co za tym idzie, daje mozlwosc uje****a pracownika. To jest portret. Generalnie zrobiło się w Elzabie większe gow** niż bylo. Burdel, debilizm jak brak poszanowania dla pracownika to jest na porządku dziennym. Pozdrowienia dla chipów z p20 i chłopaków ze szlifierek.
Tańczący z filcem 2016-09-04 18:07
Sung 2016-09-09 20:48
Spodziewaj sie niskich zarobków.
Dziady 2016-09-11 18:03
Na P-20 jest 2200 zł brutto z premia a na na P-30 mniej.
niko 2016-09-11 22:34
P-30 zawsze miało więcej i tak jest i teraz,a P-20 to tylko taki dodatek do elektronicznego
Sung 2016-09-13 19:59
Raczej jest odwrotnie aktualnie z ta sprzedażą kas bez p20 i zleceń zewnetrznych nie bylo by juz elzabu ,na p30 zwalniaja ,a na mechanicznym przyjmuja i modernizuja park maszynowy.co nieznienia faktu ze mimo nawalu zlecen placa grosze.
arbuz 2016-09-18 20:31
dowcip jak z Familiady :)
pikolo 2016-09-18 21:13
Od nowego roku wchodzą nowe kasy to miejmy nadzieje,że będzie więcej pracy i lepsze zarobki,to może nie będzie dowcipem z familiady
Sung 2016-09-21 17:41
Mowie co widze ,nie pamietam kiedy ostatnio dostałem do obróbki dedal do kas ,90% to produkcja kontraktowa.
pik 2016-09-24 23:23
Co tam praca i płaca byle ubaw w PRL-u,wszyscy zadowoleni czy trzeba więcej????
Redhead 2016-09-26 17:29
Na wszystko są pieniądze tylko na podwyżki nie ma :-/
karol 2016-09-26 19:35
Ile fryzierek pracuje na P 30?
Sung 2016-09-26 20:53
Niema i nigdy nie bedzie nie wazne ile by zarabiali ,nikt nie traktuje nas powaznie. Pieniadze sa na pikniki ,chlapanie farba scian ,wymiane okien w szatni co rok i na inne pierdoly ,dla nas nigdy nie bedzie jak sie nie bedziemy odzywac.
Ja 2016-09-27 10:59
Snug po Twoich wpisach można wnioskować, że jesteś bardzo niezadowolony z pracy w Elzabie, zatem po co się męczysz? Dlaczego nie zmienisz pracodawcy, nikt Cię pewnie na siłę tam nie trzyma- prawda?
A może u innego pracodawcy dostaniesz co rok podwyżkę, może inny zadba również o Twoje dobre warunki pracy, może zorganizuje Ci dodatkowo kilka imprez integracyjnych w roku, z których pewnie korzystasz, bo widzę, że jesteś bardzo dobrze poinformowany.

Nie rozumiem ludzi, którzy we własne gniazdo ......., jak Wam jest tak bardzo źle, to sayonara
cinusmaximus 2016-09-28 14:57
Ha ha ha. Od lat ta sama śpiewka. Jakie to super warunki Elzab stwarza swoim pracownikom,których jasno nie określa kodeks pracy ? A imprezy integracyjne pracodawca wrzuca w koszty prowadzenia firmy więc bez łąski. Natomiast po przepracowaniu kilku lat w elzabie zakres obowiązków i umiejętności zwiększa się natomiast wynagrodzenie nie. Trzeba może w końcu pomyśleć o lepszym systemie premiowania pracowników a nie zasłaniać się śmiesznymi argumentami bo o dobrych pracowników z biegiem lat może być coraz trudniej.
jojo 2016-09-28 23:30
no i co człowiek to i inna opinia,bo jak ktoś dobrze zarabia to zawsze będzie chwalił,że jest super,a ktoś kto mało zarabia i jest nie doceniony to będzie miał żal,a jeszcze taka grupa się znajdzie co nic nie powie bo cały czas jedzie na cudzych plecach i udaje że pracuje
Sung 2016-09-29 00:13
Oczywiscie nie korzystam z tych cudownych imprez. Swoja wypowiedzią tylko potwierdziles moje przypuszczenia co o nas myslicie i masz racje trzeba szukac innego pracodawcy bo tu nic sie nie zmieni na plus pod wzgledem finansowym. Nikt tu nie chce leżeć pod palmą i nic nie robic ,ludzie chca uczciwie pracowac i dobrze zarobic.
Sung 2016-09-29 00:14
Mieeetek 2016-10-14 20:42
Nie wiem na co niektórzy narzekają. Chleją od rana i lecą w c.ula cały dzień, a przełożeni na to leją. I jeszcze im źle. P20 to raj dla takich.
cinusmaximus 2016-10-21 18:03
Moim zdaniem szukasz odpowiedzi w nie właściwym miejscu.Wynagrodzenie negocjuje się podczas rozmowy o prace a nie na forum.
Redhead 2016-10-23 09:49
Możesz dostać najniższa krajową. Na nic więcej w tej firmie nie licz.
jaki 2016-10-30 16:50
Myślę że takie rzeczy mogły się dziać w prl-u,a nie teraz,gdzie wszyscy są uczuleni na picie w pracy
Mieeetek 2016-10-31 20:50
@jaki
Zapraszam w takim razie z alkomatem, wyniki mogą być bardzo zaskakujące.
"wszyscy są uczuleni na picie w pracy" hue hue :D
Edyta 2016-11-06 11:44
Hej ! Wiecie może ile zarabia monter podzespołów elektronicznych ?? widzę na stronie ofertę pracy i nie wiem czy warto aplikować . Z góry dziękuję.
nick 2016-11-06 12:53
Minimalna plus premia.
Edyta 2016-11-06 15:48
A ile to wychodzi na rękę ??
Redhead 2016-11-06 16:58
bebok 2016-11-06 17:17
a wykorzystają cię jakbyś robiła za 2500 powodzenia!!!
Pracownik 2016-11-10 09:31
Brawo...
...W takim razie jako pracownicy i pokrzywdzeni tą kłamliwą opinią- wystąpimy do administratora o udostępnienie adresu IP i przekonamy się kto wypisuje te oszczerstwa pod naszym adresem.
Oczywiście z podjęciem odpowiednich kroków dyscyplinarnych itd...
obojętny 2016-11-14 06:10
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz
Mieeetek 2016-11-15 08:09
Nie pisałeś tego na trzeźwo. I sam w to chyba nie wierzysz.
Z drugiej strony masz rację. Niektórzy tak są uczuleni na picie w pracy, że robią to przed lub wyskakują na chwilę na miasto by pochlać.
bobo 2016-11-21 22:19
nie takie rzeczy wypisują,strach się bać!!!
West 2016-12-06 18:53
Ludzie otwórzcie oczy pełno pracy jest w okolicy za dużo lepsze pieniądze ,szkoda czasu na czekanie az łaskawie podniosa pare groszy bo nie podniosa ,chyba ze jeszcze wiecej ludzi się zwolni wtedy moze cos do nich dotrze.
alfa 2016-12-11 21:44
wpisów brak bo strach przed administratorem?
Ankieter 2016-12-17 16:53
Witam, Ile z reguły dostaje się pieniędzy w Elzabie na święta ?
wowo 2016-12-20 21:49
Wesołych i spokojnych Świąt dla wszystkich elzabowców wraz z świątecznymi upominkami
Ja 2016-12-23 20:54
Wesołych Świąt dla wszystkich Elzabolubów i nie tylko. Niech ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia sprawi wszystkim pracownikom wiele pozytywnych emocji, radości, szczęścia i samych pozytywnych chwil w gronie najbliższych. Marry Christmas
:-) 2017-01-26 12:34
Pracownicy narzekają, że od 1marca w Lidlu wzrosną place do 3800 brutto. To może należy rozważyć odejście z Elzabu i przejść do hipermarketu :-P Ca nie tylko płakać. Ale u nas też podwyżki, przecież od 1 stycznia poszła w górę krajowa na 2000. Byle tak dalej.
cinusmaximus 2017-01-29 12:26
W końcu w elzabie będzie można zarobić 2200 zł brutto.
kok 2017-02-07 22:41
To tylko pozazdrościć takiej kasy!!!!!
:-) 2017-02-20 10:01
Na wydzielanie PWM kamerki :-)
W ramach bezpieczeństwa będzie ich dwa razy więcej niż pracowników :-P
Ciekawe, czy chłopaki przejdą później do biurowca, TK, albo działu planowania :-)
Mieeetek 2017-02-20 11:47
Jest coraz ciekawiej. Precyzja jak w Dolinie Krzemowej, normy jak w chińskiej fabryce a zarobki typowo polskie :-) A od teraz dodatkowo pełny monitoring. Brawo, "Rok 1984" w końcu do nas zawitał.
1984 2017-02-22 09:39
Zgadzam się. Tu powieść Orwella 1984 znakomicie oddaje to co się dzieje na terenie zakładu.
Pytanie nasuwa się tylko jedno: w jakim celu wprowadzono monitoring? W celu bezpieczeństwa, ochrony mienia zakładowego?
I kto ma dostęp do monitoringu? Bo przecież jeżeli owy monitoring jest dla bezpieczeństwa i ochrony mienia to jedyny dostęp powinna mieć ochrona która jest na zakładzie. I nikt inny.
A gdzie informacje dla pracowników w jakim celu to przedsięwzięcie, i co najważniejsze gdzie nasza prywatność...
Rok 1984.
Gdzie zaufanie i informacje.
SiwyDziad 2017-02-23 06:20
Dokładnie!
Aurora + kamery= teleekrany...
dewi 2017-02-26 14:32
Teraz kierownik już wogóle nie będzie musiał wychylać nosa ze swojego hermetycznego biura i bedzie mógł żyć tam w własnym odrealnionym świecie ,no może wyjdzie czasem opierdolić kogoś ,że przystanoł i pogadał z kimś pięć minut.
Zostaw swoją opinię o ELZAB S.A. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELZAB S.A.