Jamico

Toruń

Opinie o Jamico

anonim 2011-06-13 11:20:24
Omijajcie firmę transportową jamico s.c. z Kamieńca Wrocławskiego szerokim łukiem ta firma to wielka porażka szczególnie [usunięte przez administratora] który jest wielkim szefem. Ten człowiek to kawał chama i prostaka który ma o 100 zł więcej w portfelu i uważa się za boga. Kierowców traktuje jak idiotów a sam niema pojęcia o prowadzeniu auta ciągle mówiąc [usunięte przez administratora]oczywiście ma też problem z terminem wypłat jak i robi odliczenia za co tylko mu się podoba np. za firmowy tel odlicza z wypłaty ale nie chce pokazać rachunku ani bilingu rozmów uważa że tyle jest do odciągnięcia z wypłaty i koniec
szef 2011-10-11 09:08:32
[usunięte przez administratora] został Pan zwolniony za niszczenie mienia Firmy - auta i telefon. W ciągu roku wymieniliśmy w Pana aucie 2 komplety opon, które nawet nie wiemm w jaki sposób Pan niszczył. W kabinę kierowcy doprowadził Pan do stanu agonalnego.. Jak można być takim niechlujem :( Z pieniędzy firmowych rozliczał się Pan zawsze z opóźnieniem i nie miał Pan pojęcia - co to znaczy współpraca z pozostałymi kierowcami. 100 tys przejechanych kilometrów nie czyni jak widać z Pana "mistrza kierownicy", a uczyć się już Panu nie chce. Gdyby nie wstawiennictwo mojego wspólnika, zostałby Pan zwolniony dyscyplinarnie.. Sądzę, że szybko poznają się na Panu w następnej Firmie i długo tam miejsca Pan nie zagrzeje. Szkoda, ponieważ traktowano Pana w naszej firmie, jak każdego innego i przymykano oko na wszystkie Pana występki. I tak na marginesie - ja mam syna, nie synalka, czego i Panu w przyszłości życzę :)
kierowca 2011-10-11 09:11:55
Przez niego tylko same babole musieliśmy prostować - dzięcioł jeden.. Dawno mówiłem, że się nie nadaje do pracy..
kubica :) :) 2011-10-22 13:35:14
Ja też miałem przyjemność mieć kontakt z ta firmą jak i szefem owej firmy Panem[usunięte przez administratora] i radze wszystkim zainteresowanym pracą w JAMICO szukajcie czegoś innego bo tu tylko będą wytykane wasze błędy a jak zrobisz coś dobrego to rozchodzi sie po kościach. Jeżeli chodzi o tel. i inne wydatki które robi szef to zostawię to bez komentarza bo braknie tu miejsca na opisanie tego wszystkiego. UWAGA!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!
Rafał N. 2011-12-15 15:10:05
Ja pracowałem w tej firmie jako kierowca a później można powiedzieć jako wspólnik i nie wiem dlaczego tak sie uparli na Pana [usunięte przez administratora] prawda jest taka że jak ktoś jest leń do roboty albo nie szanuje np. auta firmowego i zostanie zwolniony to później wypisuje takie właśnie bzdury anonimowo na necie. Ja powiem tak żeby każdy szef firmy był taki jak Pan [usunięte przez administratora] to praca staje sie przyjemnością a nie obowiązkiem POLECAM!!! każdemu kto tylko będzie miał możliwość pracy jako kierowca w tej firmie ja taką możliwość miałem i pracowało sie super.
hugo 2013-01-16 11:34:22
Czy słyszał ktoś czy ta firma jeszcze istnieje
2013-10-01 11:34:58
Zgadzam się z negatywnymi opisami tej firmy: zero profesionalizmu, pan[usunięte przez administratora]biecuje rozwój a tak naprawdę nie ma pojęcia o sprzedaży, nie wypłaca należnych pieniędzy, nie polecam!!!!
jasiek 2016-05-20 20:58:33
w czym problem, przecież nawet dzisiaj nie wszystkie firmy mają swoją stronę internetową @vcghgjkl . Bardzo wiele starych i małych firm jej nie posiada. To chyba firmy w Twoich oczach nie dyskredytuje??
Zostaw swoją opinię o Jamico - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamico