W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Opinie o W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Żona

Mój mąż tam pracował (nie wiem jak jest teraz) - ale nigdy nie było problemu z wypłatą. Zawsze na czas i zawsze za wszystkie godziny miał płacone. Umowę o pracę miał od początku. Nie jakieś "śmieciówki" jak w innych firmach. Do Polski jak chciał jechać - też nie było problemu tylko zgłaszał wcześniej. Czasem się zastanawiam kto tu takie bzdury pisze??? Wam się chyba nudzi...

Szymon

A ja polecam firmę pracowałem tam parę lat firma troszczy się o pracowników prezes nigdy nie odmówił mi pomocy napewno są lepsze firmy ale ta jest całkiem niezła diety brak ale jest dużo wyszła stawka dla ludzi co chcą pracować zawsze będzie tam praca

Co jaki okres czasu w W&K Industriemontage Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jest to kwestia indywidualna uzależniona od doświadczenia, stażu pracy i innych czynników. Zapraszamy do biura w Lubinie. Zawsze jest możliwość porozmawiania na ten temat z osobą decyzyjną.

Witam, jak najbardziej jest to możliwe. Jesteśmy elastyczni - wszelkich informacji udzielimy pod numerem: 602327592.

Jacek

@Olo to możesz zmienić pracę. Po co tu dalej jesteś? Nie rozumiem tych narzekań (chyba mamy to we krwi)!! Macie Multisport, bony na święta, ubezpieczenie, wejdzie jeszcze pakiet medyczny za małe pieniądze. Co jeszcze potrzebujesz żeby przestać narzeka? @Olo byłeś w innej firmie kiedyś?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektryk - elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Luidzi

Fajna firma i atmosfera jest fajna. Ale wiadomo, że pracownicy mają swój udział w dobrej pracy!

Hanna

Przeglądając stronę internetową W&K Industrietechnik sp z o.o. zauważyłam informację o tym, że otwarte są rekrutacje na kilka stanowisk w firmie. Np. poszukiwany jest kandydat do pełnienia obowiązków elektryka. Nie znalazłam jaka forma zatrudnienia może zostać zaproponowana zainteresowanej osobie tym stanowiskiem. Jeżeli znane są Wam informacje na ten temat to bardzo proszę o zamieszczenie ich tutaj. Warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie?

@Hanna

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, obecnie szukamy pracowników na stanowiska mechanika/ ślusarza i elektryka, zapraszamy do aplikacji przez naszą stronę internetową: http://www.wkpoland.com/index.php?id=280

Hanna

@anonymous, jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? Na stronie firmy W&K Industriemontage pod zakładką praca znajdziesz aktualne oferty pracy. Tutaj podaje link do strony: http://www.wkpoland.com/index.php?id=280&L=5%27%22

Właśnie chcę się tam dostać -mój mąż od dawna tam pracuje

Jestem żona z jednego pracowników i chciałabym pracować w tej firmie

Hanna

@ślusarz-mechanik, Twoja wypowiedź narusza regulamin strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum niedozwolone jest obrażanie innych i używanie w stosunku do nich obraźliwych słów, zatem Twój komentarz może zostać usunięty.

Hanna

Jak w tym momencie wygląda sytuacja wewnętrzna w W&K Industrietechnik sp z o.o.? Czy coś się zmieniło w tym miejscu pracy i w warunkach zatrudnienia? @anonymous skoro masz opinie o firmie od innych osób, to czy oni sami by nie chcieli się o niej tutaj wypowiedzieć? Jednak bezpośrednia opinia może jeszcze więcej wnieść do dyskusji na temat pracy.

Hanna

@anonymous, dobrze, że W&K Industrietechnik sp z o.o. odpowiada Ci jako pracodawca. Co powoduje Twoje zadowolenie z tej firmy? Czy pracodawca ten docenia w jakiś sposób swoich pracowników, np. poprzez premie lub benefity? Ponadto proszę Cię, aby Twoje wpisy nie zawierały treści dotyczących konkretnych osób.

nowy

slusarz mechani

nowy

ja jestem z zawodunmechanik monte maszyn i urzadzen :) a szczeze mowiac to nie dopytalem sie dokladnie . powiecie mi cos wiecej ?

Hanna

@nowy, dostałeś propozycję pracy na jakim stanowisku? Jest to ważna informacja, ponieważ ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się nieco od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska.

Hanna

@Pank piszesz, że pracownicy W&K Industrietechnik sp z o.o. zwalniają się z firmy. Czy masz tu na myśli jakieś konkretnie stanowiska, czy całą firmę? Jak uważasz, gdzie leży tego przyczyna?

Hanna

Czy w W&K Industrietechnik sp z o.o. są zapewnione szkolenia dla pracowników? Podzielcie się opiniami z potencjalnymi kandydatami.

bermudy

@ Piotrek - socjal jest wazny, ale moim zdaniem ważniejsze jest na jaką podstawe pensji można licczyć i czy są jakies premie ewentualnie? ktoś wie ??

poczytajcie http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/delegowanie-pracownikow-dyrektywa-unijna,77,0,2155597.html nowe przepisy

klaro

Witam serdecznie. Słyszałem sporo na temat W&K od swoich znajomych. W sumie zdecydowana większość przekonywała mnie żebym sam też tutaj spróbował swoich sił. Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o W&K Industriemontage Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&K Industriemontage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&K Industriemontage Sp. z o.o.