W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Opinie o W&K Industriemontage Sp. z o.o.

może ktoś wie coś na temat tej firmy warunki pracy itp.

Nicola
@ja

240 godzin w miesiącu. Wynagrodzenie od 4000zł do 10000zł brutto za granicą. 6 tygodni pracy zjazd na tydzień,.

Miki
@Nicola

Jak to nie żart, to jest tragicznie mało. 12000zł za tyle godzin jest mało przy tym rodzaju pracy.

Sebastian
@Nicola

Aż 240 h? Ale chyba nie jest to "przymusowe"? Strasznie dużo ... Ale chyba te zarobki które podajesz nie dotyczą 240 h, bo to by była już przesada?

@Sebastian

Dziękujemy za udział w dyskusji. Odpowiadając na Państwa komentarze, chcielibyśmy rozwiać powstałe wątpliwości i zapewnić, że nasza firma działa zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi Ze względu na zmienny rozkład czasu pracy przy różnych projektach montażowych na całym świecie, przyjęliśmy system równoważnego czasu pracy. Czasami zdarzają się projekty na których wymiar godzin przekracza nawet 50 godzin tygodniowo, wynika to jednak ze specyfiki pracy montażowej za granicą. Poziom wynagrodzeń w naszej firmie jest zróżnicowany i zależy od doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenia, posiadanych uprawnień czy znajomość języka obcego. Wskazywane przez Państwa kwoty nie mają żadnego punktu odniesienia i są bardzo mylące. Chętnie odpowiem na pytania w rozmowie telefonicznej zapraszam do kontaktu pod numerem 602 327 592. Z poważaniem, Ewelina Wieczorek

Rng
@Nicola

Hotel i dojazdy darmowe ale wyżywienie jak rozumiem na własny rachunek. Ile więc realnie zostaje w ręku kogoś kto dopiero zaczyna pracę lub niedługi staż ?

Patryk
@Rng

Podpinam się do pytania odnośnie wyżywienia. Nigdzie nie ma o tym informacji, a jednak dieta to kluczowa sprawa przy tego typu pracy. Pozdraiwam

@Patryk

Dziękujemy za udział w dyskusji. W związku z charakterem pracy, mówimy tu o oddelegowaniu pracowników a nie o podróży służbowej. Pracownikom oddelegowanym nie przysługują diety, bowiem nie znajdują się w podróży służbowej, ta ma charakter incydentalny, tymczasowy i krótkotrwały. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Patryk
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

To w takiej sytuacji jeżeli elektryk wyjeżdża na 6 tygodni to jedzenie musi sam sobie zorganizować we własnym zakresie czy może wykupić jakieś wyżywienie i z wypłaty będzie odciągane? Nie bardzo rozumiem co to znaczy krótkotrwały wyjazd incydentalny skoro praca odbywa się w delegacji w systemie 6 tygodni pracy na 1 tydzień przebywania w domu. Rozumiem ze technicy biorą słoiki z jedzeniem żeby nie wydawać kroci na jedzenie na miejscu?

@Patryk

Pierwszy raz czytam takie cos,,ze nie należna sie diety bo pracownik oddelegowany Zachodzi pytanie jak ma sie żywic pracownik po za krajem? firma placi za jedzenie? jakie sa stawki godzinowe w takim przypadku.?..Wszystkie firmy placa diety 49 euro dziennie podroz sluzbowa moze trwac wiele dni.. Chyba ze firma placi dla pracownikow stawki podobne jak sa np w niemieckich firmach wtedy ok (zart)

Mróz
@Patryk

Jak tam pracowałem, dostawaliśmy diety w gotówce na rękę, w zależności od kraju. Jak ktoś nie pił , to spokojnie mógł z tej diety jeszcze odłożyć, bo chyba że jadał po knajpach. Ogólnie firma spoko

@Mróz

Dziękujemy za udział w dyskusji. Jesteśmy jednak zobligowani do sprostowania powyższej informacji - firma W&K Industriemontage Sp. z o.o. nigdy nie stosowała takich rozwiązań. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Ewelina Wieczorek 602-327-592

@Patryk

Panie Patryku, Wyjaśniając jeszcze raz kwestie delegacji. Nasi pracownicy są oddelegowani do pracy za granicą i tym należy kierować się w kwestiach wszelkich rozliczeń. Zgodnie z definicją, praca w systemie wyjazdowym na 6 tygodni nie jest delegacją/podróżą służbową, zatem nie możemy mówić tu o wypłacaniu tzw. diet. W przypadku naszych pracowników, wyżywienie to kwestia indywidualna, każdy rozwiązuje to we własnym zakresie np. zabierając jedzenie ze sobą lub przygotowując posiłki na miejscu. Organizując zakwaterowanie bierzemy pod uwagę określony standard, by mieszkania były odpowiednio wyposażone, a warunki były jak najbardziej zbliżone do tych domowych. Zależy nam na komforcie naszych pracowników, dlatego między innymi nie korzystamy z hosteli robotniczych czy też udostępniamy 9 osobowe samochody służbowe dla maksymalnie pięciu osób. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Ewelina Wieczorek 602-327-592

@Rng

300 euro na jedzenie u niemca lekko u francuza 400

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

9 osobowe auto dla 5 osob to zaden luxus tylko zycie..bo gdzie pomieszcza sie bagaze pracownikow plus narzędzia? ...Poza tym wszystkie koszty odliczacie od podatku , odprowadzacie mniejsze składki do zus same kozysci macie. do czasu az zabraknie wam wykwalifikowanej kadry z doswiadczeniem..

@Miki

12000 to luksus obecnie oferuja od 8 do 10... a jak umiesz spawac elektryke monter uprawnienia wszystkie to dostaniesz 12 ..aa i 2 jezyki obce biegle niemiecki i angielski... zebys mogl dogadac sie hahaha

@Nicola

Co 4000zł brutto za 240 h ? Niemożliwe chyba nawet przy 10e netto x160 h wychodzi 1600 E neto

@Patryk

Byłem w Verl i raczej nigdzie nie oferuja jedzenia, czasem owoce rzucą na hale ale to niemiecki pracodawca. Ja z tym nie mam problemu bo sam umiem ugotować dobry obiad, fakt mieso ryby warzywa i owoce sa 2x droższe reszta podobna jak u nas Byle by bylo gdzie ugotować obiad, cieple i czyste łazienki i pokoje a reszte można samemu ogarnąć, to nie kolonie dla dzieci. W knajpach sie stolowac to pensji nie starczy, a i bary są drogie.

Ta ale bzdury piszesz
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Dieta jak najbardziej się należy mniejsza bo mniejsza ale się należy , każda podróż pracownika powyżej 100km jest delegacja , milem sprawę w sądzie z takim wszech wiedzącym cwaniakiem jak Pani wygrałem takie same bzdury gadał jak Pani a w sądzie wynik rozprawy był na moją korzyść

@Ta ale bzdury piszesz

Zdajemy sobie sprawę, że na rynku działają również nieuczciwi pracodawcy, jednak nie mamy wpływu na to, w jaki sposób rozliczają swoje zobowiązania wobec pracowników czy kontrahentów. Zasadnicze znaczenie mają tu zapisy w umowie. Ze swojej strony możemy jedynie zapewnić, że wszystkie nasze działania opierają się stosowaniu obowiązujących regulacji prawnych, czego dowodzą między innymi pozytywne wyniki różnego typu audytów i kontroli. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Magda Pawlak

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Witam znalazłem ogłoszenie pracy stolarz pomocnik stolarza Szwecja czy nadal akulatne chciałbym wiedzieć bo był bym zdecydowany żeby ruszyć w świat

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Jak stawka dla pomocnika na początek przywiozę do kraju choćby te 6-7 tysięcy za trzy miesiące na czysto po odtrąceniu pośrednictwa nie licząc kosztów utrzymania i kwaterunku.

@Zainteresowany

Dzień dobry, Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą, zawieramy współpracę na podstawie umowy o pracę i zapewniamy dojazd zakwaterowanie, odzież i narzędzia. W związku z powyższym, nasi pracownicy nie ponoszą żadnych kosztów. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr: 535 535 515

@Zainteresowany

Firma W&K Industriemontage zajmuje się montażem przemysłowym maszyn i urządzeń, nie wykonujemy usług stolarskich.

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Witam są jakieś aktualne oferty prawo jazdy A i B bez auta

@RAFAŁ

Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się w sekcji ofert pracy na naszym profilu.

Sylwia

Czy kobiety na stanowisku kierownik działu kadr i płac zarabiają na równi z mężczyznami? Pojawiło się ogłoszenie i chciałabym się upewnić, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Kaczor

Do koordynatorów firmy Niestety w pracy wykonywanej poza siedzibą firmy należy się dieta o tym mówi kodeks pracy i o tym powie każdy adwokat . Tym bardziej jeśli jest to praca na UMOWE O PRACĘ chyba że firma bazuje na umowach zlecenie . Pozdrawiam

Łukasz

Szukają teraz montera i nie wymagają doświadczenia. Widziałem że proponują szkolenie. Długo trwa taki okres wdrożenia? Dadzą mi wtedy jakiegoś opiekuna który będzie nadzorował moją robotę? Napisze ktoś jak to wygląda w praktyce?

@Łukasz

Też podłączam się do pytania, ale logika podpowiada, że chyba nikt nie dopuści cie do urzadzen bez przeszkolenia (BHP) i możliwość uszkodzenia siebie i maszyn. Ciekawe czy takie przeszkolenie jest w jezyku polskim, bo nawet ktos operujacy komunikatywnym jezykiem nie zna sie na jezyku fachowym i specyfikacji urządzenia.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektryk - elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Olo

Zarobki rewelacji nie robią. Przebywanie za granicą po 3 miesiace bez zjazdu do domu. Brak diet. Pensja w złotówkach. Nie ważne jaki kraj. Odliczyc musimy jeszcze jedzenie. I co nam zostaje. Praca do przemyślenia. Ja niepolecam.

Zbigniew
@Olo

Jakiego stanowiska dotyczy Twój wpis? Czy jest to stanowisko kierowcy? W trakcie Twojego 3-miesięcznego przebywania za granicą mogłeś liczyć na odpowiednie wsparcie i pomoc ze strony pracodawcy? Miałeś sytuacje, w których musiałeś zwrócić się do niego o pomoc? Odpowiedz proszę.

@Olo

Zgodnie z naszym regulaminem pobyt za granicą jest do maksymalnie 6-ciu tygodni - po tym okresie Panowie wracają na kilka dni do Polski. Nigdy się nie zdarzyła sytuacja, o której Pan wspomniał powyżej.

gość
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Nieprawda. Obecnie mój mąż jest 10 tydzień bez zjazdu i nie jest to pierwszy projekt z 3 miesięcznym pobytem poza domem. Bez diet, bez zimnych napoi w lato, bez ciepłych posiłków w mrozy, za wszystko musza płacić sami. Płacą tylko za godziny wypracowane, jeśli nie ma pracy to nie płacą, mimo iż jest to umowa o pracę. Stawki godzinowe mniejsze niż najniższa stawka w Niemczech. Zdarza się, że warunki mieszkaniowe są fatalne, bez internetu. Firma nie załatwia powrotu do domu, jak zjeżdża się na urlop, trzeba samemu załatwić i zapłacić.

@gość

Witam, firma W&K działa zgodnie z kodeksem pracy i zasadami BHP. W każdej sytuacji staramy się dbać o Naszych Pracowników. Jeśli jest taka potrzeba zapewniamy zimne napoje w okresie letnim. Zjazdy są na koszt pracodawcy – udostępniamy środki transportu. Wynagrodzenie wypłacane jest za przepracowane godziny w wysokości przynajmniej minimum, które obowiązuje w każdym kraju. Nie ma sytuacji by to rozliczenie wyglądało inaczej lub było niezgodne z obowiązującymi umowami. Zapraszam Panią serdecznie do kontaktu pod numerem telefonu: 602 327 592 Ewelina Wieczorek – na pewno odpowiemy na wszystkie wątpliwości i wyjaśnimy sytuację.

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Jak nigdy do Brazylii na ile ludzi wysylaliscie? Na 12 tygodni. W Wielkiej Brytanii osobiście siedziałem bez zjazdu 12 tygodni. Może nie dawno zmieniliscie regulamin. Jak można ludzi wysyłać bez diet tylko z gołą stawką za godzinę pracy? Nie polecam tej firmy nikomu.

Rzeczywiście - była to wyjątkowa sytuacja ze względu na odległość. Pobyt na tym projekcie był dobrowolny. Każdy pracownik miał świadomość tego, że częstotliwość zjazdów będzie mniejsza. Oczywiście się z Panem zgadzam - regulamin został niedawno zmieniony. Reagujemy szybko na wszelkie uwagi ze strony naszych Pracowników.

greg
@Olo

to ile zostaje na czysto?

@greg

Zapraszam do kontakt telefonicznego - warunki finansowe są do ustalenia indywidualnie - 602327592

Kubus

To po tylu tyg w UK powinieneś miec odlozone przynajmnej 10 tys funtow... zart tyle bys mial jak bys robil w normalnej angielskej firmie a nawet wiecej .. Na elektrowni atomowej jak budowali wyciagali po 4500 na reke funtow .. teraz widac jakie to te polskie firmy zwykle agencje pracy szukajace tanej sily roboczej... A najlepsze sa te wszystkie majstry kierowniki i watachy pracownikow w biurach... To trzeba utrzymac wszystko ...

Misio
@Kubus

Bez tych (usunięte przez administratora) w biurach, kierownikach, tłumaczach, możesz co najwyżej przestawiać palety w Biedronce. I to, pod okiem kierownika sklepu. kto tobie, broni, pracować w biurze, czy być kierownikiem? Jaki to problem? No właśnie, tak myślałem. Dla ciebie, to zbyt duży problem.

@Kubus

A byli w zasięgu promieniowania? Prety były juz na miejscu?

Dzień dobry, Dziękujemy za udział w dyskusji oraz zainteresowanie ofertą pracy. Podejmując współpracę bierzemy pod uwagę zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i rozpoczynające swoją drogę zawodową, dlatego też nie jest możliwe określenie w ogłoszeniu wysokości wynagrodzenia, aby te było adekwatne do kompetencji i wspomnianego doświadczenia. Rozmowa rekrutacyjna jest najlepszym polem na przedstawienia oczekiwań obu stron. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Maja
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

To jak już przedstawiciele się wypowiadają, to ja mam pytanko odnośnie stanowiska KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC. W tym ogłoszeniu jako benefit jest podane ubezpieczenie grupowe. Na czym to polega? Czego dotyczy to ubezpieczenie i kto może do niego dołączyć?

@Maja

Każdy z naszych pracowników może dobrowolnie przystąpić do ubezpieczenia grupowego. Zgodnie z definicją ubezpieczenie grupowe jest to polisa na życie konkretnej grupy osób, w tym przypadku pracowników firmy, w której zakres ochrony czy suma ubezpieczenia mają ten sam wymiar.

Ola
@Maja

Kierownik takiego działu nie zadałby takiego pytania

@Ola

Słuszna uwaga... Ja się zastanawiam czy dużo osób korzysta z tego benefitu i ile się za to płaci. Wiesz może?

Z ciekawości

Witam na jakie można liczyć zarobki w tej firmie?

@Z ciekawości

Dzień dobry, Poziom wynagrodzeń w naszej firmie jest zróżnicowany i zależy od doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenia, posiadanych uprawnień czy znajomość języka obcego. Jeśli chce Pan poznać więcej szczegółów, zapraszam do kontaktu pod numerem 535 535 015. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Grażyna

Czy przyjmujecie kobiety? Doświadczenie pracy na liniach montażowych. Albo d/s rozliczeń. Studium księgowości.

@Grażyna

Dzień dobry, W naszym zespole pracują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Kluczowym kryterium doboru pracowników są ich kompetencje. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Edyta

Zauważyłam akurat, że szukają specjalisty ds. rozliczeń. Nic nie wspominają konkretnego o wymaganym doświadczeniu, jedynie, że wynagrodzenie jest adekwatne do niego. Mnie to nic nie mówi, czy ktoś orientuje się, czy z 6-letnim stażem pracy na podobnych stanowiskach wynagrodzenie jest zadowalające?

Może przyszły pracownik

Witam. Ktoś wie jakie są stawki godzinowe na początku dla montera bez doświadczenia? Będzie chociaż te 10€/h na rękę? Jak zakwaterowania i po ile godzin dziennie się u nich pracuje? Normalnie 8 czy są projekty gdzie można zrobić chociaż te 200h?

@Może przyszły pracownik

Dzień dobry, Współpraca zawarta na podstawie polskiej umowy o pracę w pełnym wymiarze ze stawką godzinową, z oddelegowaniem do pracy za granicą. Wszystkie nadgodziny mają doliczany dodatek. Rozliczamy się na podstawie stawki godzinowej, która w całości wpisana jest na umowie. Obowiązuje system wyjazdowy – sześć tygodni na projekcie, tydzień przerwy (6/1), z wyjazdami z naszego oddziału w Lubinie. Zapewniamy dojazd firmowymi samochodami służbowymi, zakwaterowanie w mieszkaniach o odpowiednim standardzie, wysokiej klasy odzież i narzędzia. Po stronie pracowników jest kwestia wyżywienia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr: 602 327 592. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Sylwia

Monter bez doświadczenia ma dużo mniejszą stawkę od takiego, który już pracował w zawodzie, czy bez różnicy? Pytam, bo jest ogłoszenie, ale nie piszą tam dokładnie. A mój chłopak chciałby się przebranżowić.

@Sylwia

Z uwagi na to, że stawka ustalana jest indywidualnie, nie jesteśmy w stanie na tym etapie podać takich informacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr: 602 327 592. Pozdrawiam, Magda Pawlak

zainteresowany

czy firma W&K w Lublinie zatrudnia pracowników na podstawie polskiej umowy o pracę? czy jest wypłacana dieta za wyjazdy/delegacje zagraniczne? ktoś z Was pisał, że czysta pensja jest wypłacana???.....chociaż w poprzednim miejscu pracy za dzień pracy w delegacji w Niemczech firma wypłacała 48 euro, we Włoszech chyba było 47 euro, w W&K nie jest tak??? jak wygląda kwestia zakwaterowania na wyjazdach? Dzięki za konstruktywne odpowiedzi!

@zainteresowany

Aktualność
Początek roku to dobry moment na podsumowanie tego, co wydarzyło się w roku ubiegłym. Jedną z ważniejszych, a zarazem najświeższych informacji jest fakt dołączenia W&K Industriemontage do elity najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, otrzymując tytuł GAZELI BIZNESU 2022❗️❗️

Gazela Biznesu to najbardziej wiarygodny ranking firm w Polsce bazujący na wynikach finansowych. Obecność w nim to poręczenie transparentności i zapewnienie dynamicznego rozwoju. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak elitarnym gronie firm❗️❗️

Gratulujemy wszystkim naszym Pracownikom - to jest nasz wspólny sukces❗️

Jaki jest okres rozliczeniowy w W&K Industriemontage Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Masz umowę o pracę i wpłatę każdego 10. Zawsze na czas nie można narekac.

Dzień dobry, zgodnie z art. 85 § 2 Kodeksu pracy wynagrodzenie wypłacane jest z dołu maksymalnie do 10. dnia kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, za który wynagrodzenie jest należne. W przypadku dodatkowych pytań jestem do dyspozycji pod adresem: e.wieczorek@wkgroup.org Pozdrawiam Ewelina Wieczorek

Aktualność
Dziś wracamy do najważniejszego wydarzenia tego roku!
Było nam bardzo miło  uczestniczyć w Oficjalnej Gali rozdania statuetek!
Jeszcze raz wielkie gratulacje dla całego Zespołu W&K Industriemontage :)
DOBRY PRACODAWCA 2022!
LIDER SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI!
Zenek

Dawno temu zaczynałem pracę jako zwykły spawacz. Cały czas się rozwijałem. Pracowałem w kilku firmach. Na dzień dzisiejszy jestem inżynierem elektronikiem z dużym doświadczeniem w automatyce i przy maszynach przemysłowych zarówno konwencjonalnych jak i CNC. Praca w tej firmie to najgorsza praca w moim życiu. Jeżeli coś potrafisz mocno się zastanów. Ja osobiście z całego serca nie polecam. Pamiętaj pieniądze to nie wszystko a na szacunek w tej firmie liczyć nie można ponieważ na większości projektów rządzą ludzie którzy nawet nie wiedzą co to takiego.

Iwona
@Zenek

Możesz napisać konkretnie dlaczego nie polecasz pracy tutaj? Zarobki są ok ale atmosfera kuleje? Powiesz coś więcej?

Witam jakie zarobki dla spawacza 136 - 135 ktoś się oriętuje ?

@Piotr

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem 602327592 lub e.wieczorek@wkgroup.org Z chęcią udzielimy Panu wszystkich informacji. Pozdrawiam Ewelina Wieczorek

Czy pracownicy W&K Industriemontage Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Firma W&K Industriemontage jest otwarta na wszelkie formy integracji pracowników, jednak z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, wszelkie plany z tego rodzaju aktywnością niestety musiały zostać zawieszone. Z poważaniem, Magda Pawlak

Olo

Tak szczególnie w weekendy na koszt pracowników. Tak firma nie robi żadnej integracji sorry za wyjątkiem biura

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Witam, oczywiście! Zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji. Dokumenty aplikacyjne należy wysłać na adres: e.wieczorek@wkgroup.org.

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba bez doświadczenia?

@01

Wynagrodzenie jest kwestią indywidualną. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 602327592. Z chęcią odpowiem na wszystkie Pana pytania :)

Kubus

Oczywiscie dostaniesz minimalna kase pare set euro hahah,, i bedziesz podawac narzedzia ewentualnie sprzatac skoro nie masz doswiadczenia od czegos musisz zaczynac...

Sergi 001k

wszystko co oferuje ta firma jest (usunięte przez administratora)obiecuję jedno ale tak naprawdę co innego mówią że dobre mieszkanie że każdy jest w pokoju a faktycznie na tao a czasem trzy razy w pokoju z pensją też płacą minimum od każdego kraju, w którym pracujesz, a kiedy prosisz o jedno euro więcej, musisz znać angielski i polski, aby uzyskać wyższą stawkę godzinową, musisz stale przypominać dyrektorowi, że zawsze wszystko jest obiecane i zrobione, podczas gdy inne polskie firmy dają (usunięte przez administratora)euro za godzinę W&K daje (usunięte przez administratora)euro za godzinę, a nawet jeśli dobrze pracujesz nie nie ma nagrody

Izabela
@Sergi 001k

A ile obiecali Ci dokładnie wypłaty? No i czy nie miałeś tego wszystkiego na umowie napisanego, że jest jakieś zdziwienie czy rozczarowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o W&K Industriemontage Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&K Industriemontage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&K Industriemontage Sp. z o.o.