Opinie o Ster

Georgo

Słyszałem że zamykają zakład w Szamotułach

Danuta

@uwazny, @Kit i wtrysk, odradzacie pracę w firmie. Możecie powiedzieć coś więcej? Bardziej konkretne komentarze, zawierające argumenty, są cenniejsze dla użytkowników poszukujących opinii. Ogólnie widzę że wiele osób odradza pracę w Ster, jednak na forum jest mało konkretów. Co takiego dzieje się w firmie że macie do niej taki stosunek?

Ferrero

Szukają PRAWNIKA czy to oznacza że wielki Wald.ktory wyprowadzal z firmy tych którzy mieli swoje zdanie - również odszedł lub go wyprowadzili

Jaka sytuacja na wtryskarkach? Firma szuka technologa zmianowego i zastanawiam się czy aplikować.

uwazny

Nie warto aplikować mogę tylko to powiedzieć

Kit i wtrysk

Nie aplikuj - nawet się nie zastanawiaj. Tam jest jedną władna osoba która po czubki własnych stóp siedzi w (usunięte przez administratora) Zarządu.

cut
@Kit i wtrysk

Właśnie z Poznania jeździ służbowym autem rządzi na wtryskowni

Aktualna ilość ogłoszeń pokazuje, że mało kto chce tam pracować... A to co niby oferują to ściema...

Operator

Jaka stawka na drążarkach w Swadzimiu? Jakie konkretnie mają tam maszyny i jakie stare? Ogłoszeń pełno, ludzie się przed świętami pozwalniali?

Abful
@Operator

Zwalniają się odkąd pamiętam, po co wystawiać ogłoszenia skoro i tak każdy szybko się przekonuje co do pracy w tej firmie i nara. Nie polecam nie zagrzejesz miejsca jeśli jesteś pracowity i coś umiesz

@Operator

W Swadzimiu duzo innych firm jest co płacą lepiej no chyba ze proponują jedną zmiane za dobrą stawkę ale myślę ze 15 zl do 18 zl brutto na start plus 6 zl dodatku

Maras
@Ster

Jaki system pracy tam jest? 3 zmiany?

er
@Maras

Zalezy jakie stanowisko tak 2 zmiany

Tomasz

Rekrutacja w firmach to bardzo częste zjawisko. Przyczyny mogą być bardzo różne.

Jak oceniasz pracę w firmie Ster? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

sterownia

Polityka tej firmy do niczego kierownik bez zgody prezesowej i dyrektor nic nie może zrobić nawet na,zwykłym stanowisku pracy

magazynier
@sterownia

Tak i dlatego taka rotacja,we firmie .Przychodzą i odchodzą ludzie bo widzą co sie dzieje

malik
@magazynier

Dobrzy pracownicy z doświadczeniem zawodowym odeszli z tej firmy co mieli coś do powiedzenia.

Kandydat na DUTKA

Drodzy Panstwo, Do objęcia stanowisko : - jeśli umiesz zrobić coś z niczego (usunięte przez administratora) u - gdzie nic nie masz i nic nie możesz ale za wszystko jesteś odpowiedzialny Zachęcam do podjęcia wyzwania i kariery (usunięte przez administratora)

Wasik

Slyszeliscie ze bedzie jakas firma logistyczna do obslugi magazynu.

MOCNY

SZCZEGÓLNIE HOLENDRZY

Rolnik

Ciekawe jak ta stawka będzie wyglądała od stycznia bo wtedy kończą się nam deklaracje na ten program

wiadomy

Co to za bajki piszesz rumburak to w Poznaniu niema takich stawek przestań pisać takie coś.Nawet volkswagen takich stawek niema

rumburak
@wiadomy

jak nie,program 25 zł i wiecej,to chyba Poznań i Szamotuły obejmuje?

niki

na trzech

Cyga
@niki

A w okolicy podobnie płacą

Rmk

To ciekawe ile zarabiacie w Sterze?

kogut

9 lat tam pracowalem ,kto nie sprobuje nie bedzie wiedzial ,fakt ludzie sie wymieniaja wyplata na czas ale lepiej sprawdzac kartki szkoda mi tylko dobrych pracownikow :)

cave

każdy ma co lubi, ale jak masz więcej niż 3 szare komórki to rozejrzyj się i znajdź inną firmę, wybór jest duży a tak źle jak tu na pewno nie trafisz

Kiki

Nie polecam nikomu,(usunięte przez administratora), marne pieniądze a praca też sama w sobie nie ciekawa.

prow

Potrzebują w tej firmie frezerów cnc ?

@prow

Nie

.....r
@.

W Poznaniu potrzebują operatorów cnc. Pozdrawiam

ober

Warto w tej firmie pracować ?

.....

Tak poszukują na produkcje na wtryskarki bo tam jest duza rotacja na trzy zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Ster - Poznań

• Jak się pracuje w Ster?

Zobacz opinie na temat firmy Ster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ster?

Kandydaci do pracy w Ster napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.