ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ

Toruń

Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ

Kuba 2013-03-11 11:07:31
Mogę wypowiedzieć się o oddziale Bohamet - "Armatura" właściciel tego zakładu posiada zero szacunku do pracownika, wyzwie Cię od głupków, nierobów, a czasem nawet rzuci w twoją stronę czymś co ma pod ręką. Tak to nie są moje wymysły lecz takie rzeczy we firmie się dzieją. Na umowę o PRacę trzeba czekać nawet i rok czasu. Opinia o tym zakładzie jest zdecydowanie negatywna
mały 2016-01-27 08:11:37
Bohamet.... schodzi na psy!!!!!!!! Za dużo ludzi w biurze. Każdy garnie do siebie. Piątek,Świątek pracujący!!!! Nawet 1 maja! Kierownictwo poucza Cię o szacunku do przełożonych a sam ciśnie Cię od najgorszych. Szef tego nie widzi. Albo widzieć nie chce. Parę lat temu powiedziałbym. .. "dobra firma" dzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] O umowie o pracę nowy pracownik może zapomnieć. A jak dostanie to będzie miał przedłużana do końca życia. ... Tragedia!!!!!!! Jednym słowem.
(bobik) 2016-10-04 20:11:07
Firma do bani pan( usunięte przez administratora )ma za nic ludzi,traktuje wszystkich z góry.A jak się ktoś odezwie to mówi ze może zamknąć dział.Za nadgodziny nie płacą,strach się odezwać bo mówią ze jak się nie podoba to droga wolna.Kiedyś bym polecił,dziś odradzam.
Serwisant 2016-12-01 15:46:17
Krótko i na temat.

Nepotyzm w każdym zakamarku firmy.
Najlepsze stanowiska mają osoby dobrze manipulujące, oczerniające.
Właściciel firmy nie wie co się wewnątrz dzieje,..."dobrzy" pracownicy w jego opinii robią duże przekręty.
Z firmy wypływają ogromne pieniądze przez właśnie przekręty.
Problemy z reklamacjami są utajniane przed szefem,...mydlenie mu oczu.
Ludzie na wyższych stanowiskach nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje błędne, często wynikające z zaniedbań i olewatorstwa decyzje.
Firma po dwa trzy razy robi te same elementy,..bo to blacha nie ta, kolor nirmęie ten itd.
A jak nie wyszło to do złomu.
"Konstruktorzy" to kolejna patologia w tej firmie!!!
Radziłbym się patrzeć im na ręce gdyż w zdecydowanej większości narażają firmę na koszty.
ZROBIĆ NIEDBALE Z BŁĘDAMI, WYSŁAĆ A PÓŹNIEJ BĘDZIEMY SIĘ MARTWIĆ.

REKLAMACJA ZA REKLAMACJĄ, SERWIS ZA SERWISEM.
Dziesiątki tysięcy Euro wyrzucane są w błoto.

Żal!!!
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNY BOHAMET SP.J. H.BOGUSZ, J.HALAREWICZ