Opolgraf S.A.

Opinie o Opolgraf S.A.

Sonek

Pracowałem w innych firmach i mam porownanie i stwierdzam żeo dobry pracodawca. Wynagrodzenie dobre, benefity sa i dobra atmosfera

Ex pracownik
@Sonek

Absolutna nieprawda

Po kilku

Latach pracy w tym zakładzie juz w cyrku się nie śmieję.

Gwoździu
@Po kilku

Dokładnie...

Smutne

Mnie też pytano o stan cywilny, dzieci, o to gdzie mieszkam i inne prywatne sprawy. Jest to nielegalne ale i tak padło wiele takich pytań

Dokładnie jak w moim przypadku
@Smutne

Nie wierze w to co czytam, myślałem że mój przypadek będzie odosobniony a widzę że to norma. Na rozmowie o pracę czułem się strasznie przygnieciony osobowością rozmówcy, potem dzwonili ale nie odebrałem bo w życiu bym nie chciał pracować w takim miejscu. Pytanie o rodzinę, miejsce zamieszkania, nawet o samochod jakim jeżdżę. Myślałem że cofnołem się w czasie jakieś 50 lat hehe

KANDYDAT
@Dokładnie jak w moim przypadku

A z kim miał Pan rozmowę? z Panem Prezesem?

Pytania :( Ale piszesz, że zero konkretów. To znaczy, że nawet nie dowiedziałeś się, ile będziesz zarabiać?

@Karolina

@Karolina na rozmowie nie ma nawet o tym mowy, dopiero na którymś z kolei spotkaniu gdzie chcą ci dać ofertę. Nie ma negocjacji stawki, albo bierzesz co dają albo do widzenia. Otrzymujesz "propozycje" nie podlegająca negocjacji, na zastanowienie masz jakieś 20 sekund. A stawka to najniższa krajowa chyba że jesteś specjalista z wieloletnim doświadczeniem to wtedy może parę groszy więcej. .

@..

Zgadzam się. Niezgodne z kodeksem pracy pytania na rozmowie kwalifikacyjnej rowniez w moim przypadku. Straszne, w tych czasach słyszeć coś takiego

Agnieszka
@..

20 sekund na zastanowienie się odnośnie pracy za najniższą...? A to teraz jakoś ta rozmowa Twoja była? O co pytali?

Korek
@Agnieszka

Mnie także zadawano bardzo niestosowne pytania ,prace z braku laku przyjąłem ale to co się tam dzialo to by można książkę napisać, tragedia

Zuza
@Smutne

Jestem w szoku, u mnie żadnego takiego pytania, ogólnie rekrutacja profesjonalnie i sprawnie i dobrze się też pracuje.

Haha
@Zuza

Zuza, czyżbyś była wysłannikiem kadr w desperackiej, skazanej na niepowodzenie misji schowania pod dywan prawdy? Każdy kto miał rozmowę o pracę do tej firmy wie co tam się dzieje, to jest PRAWDZIWY kosmos

Agnieszka
@Haha

Masz pewność? A czy pula pytań nie jest zależna może od stanowiska? Lub być może rekrutującego. Chyba że tu zajmuje się tym ta sama osoba?

Haha
@Agnieszka

Agnieszko każdy kto odbywa rozmowę o pracę trafią prędzej czy później do tego samego pokoju na rozmowę OSTATECZNA ;) i tam padają nielegalne pytania

Druknamedal

Polecam w 100%, rzetelna firma, komunikacja na każdym etapie realizacji przebiegała wzorowo

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Kotecz

Bardzo dobry kontakt z tą firmą, starają się podejść indywidualnie do każdego zlecenia. Jestem zadowolony w 100%.

Olaff

Pracownik był bardzo komunikatywny, otwarty na nasze sugestie. Usługa została zrealizowana bardzo szybko.

Ciamciak

Otóż to, jest bardzo ciężka atmosfera. A szkoda bo ludzie na niższych szczeblach tam to złoto.. Również były pracownik.

Derro

Drukarnia godna polecenia, bardzo miła obsługa, szybko sprawnie. Idealna dla osob ceniących jakość

Andżelika

Świetna jakość wydruku i podejście do klienta. Zdecydowane 5 gwiazdek.

Derek
@Andżelika

Zdecydowanie, jestem po skorzystaniu usług z roznych firm ale tutaj zdecydowanie najlepsza jakość

Derek

Współpracę oceniam bardzo dobrze, profesjonalizm, sprawne działanie. Polecam

Seld

Polecam. Usługa wykonana zgodnie z zamówieniem. Profesjonalna i miła obsługa klienta.

Kornel

Bardzo miła i fachowa obsługa, pozdrawiam serdecznie - drukarnia zawsze spisuje się na medal

Wojtek

Serdecznie polecam, warto mieć taką firmę zawsze pod ręka, ekspresowy druk i bardzo konkurencyjne ceny

Dominik

Korzystałem po raz pierwszy i jestem zaskoczony miłą i sympatyczną obsługą na pewno skorzystam z usług.

Daria

Super jakość, szybka realizacja i fantastyczna -pomocna i cierpliwa obsługa!! Jak najbardziej polecam!!

Kosek

Warunki pracy mi odpowiadają, praca jest ciekawa, można się rozwijac. Ogólnie bardzo sobie chwale

Firma walczy jak lew z prawdziwymi, acz negatywnymi komentarzami. Usuwa nawet te które nienaruszają regulaminu. Prawda jest bardzo przykra, w firmie występuje mobbing, dręczenie, zastraszanie i przemoc psychiczna. Hierarchia jest bardzo podkreślona, jeśli nie należysz do zarządu to jesteś nikim, zdanie specjalistów nie ma znaczenia. Radzę uciekać jak najdalej, bo nawet zarobki nie rekompensują poniżenia...

Bugi

Bardzo miła obsługa i szybkie wykonanie. Na pewno będę wracać bo rzadko trafia się na tak profesjonalne firmy

Bosiek

Pracuje w firmie jakieś 2 lata, jest ok. Naprawdę niezłe stawki, sporo benefitów. Przede wszystkim podejście do pracownika życzliwe i nie ma wymagań z kosmosu

Daria

Polecam wszystkim. Super miła atmosfera, a mój projekt wykonali szybko i bardzo jakościowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.