Opolgraf S.A.

Opinie o Opolgraf S.A.

Alicja

Pare lat temu pracowałam w Opolgrafie, przez dłuższy czas, mając do czynienia z zarządem na co dzień. Osobiste doświadczenia z jego byłym już członkiem, pozostawię bez komentarza, bo myślę, że temat został na tym forum już wyczerpany. Wielokrotnie rozmawiałam z osobami, które były bezpośrednimi "ofiarami" metod stosowanych przez ex prezesa i jedyne co można z czystym sumieniem stwierdzić, to szczęście, że jego wątpliwa kariera, na tym szczeblu, się zakończyła. Sama zrezygnowałam z pracy w Opolgrafie ze względów rodzinnych, ale po informacji o zmianie w składzie zarządu rozważam powrót do firmy. Mam nadzieje, że Opolgraf wraca na dobre tory, bo jest tam potencjał do rozwoju.

Tobiasz

Dobra umowa już od początku, można liczyć na rozwój. Ja się tutaj naprawdę sporo nauczyłem

KS
@Tobiasz

Ja podobnie.

RN
@Tobiasz

Potwierdzam, ja miałam podobnie

KR

Ja, jako eks-pracownik, już na emeryturze- mogę podzielić sie doświadczeniem pracy w Opolgrafie. Firma prężnie rozwijająca się, to idealne miejsce na zdobycie dużego doświadczenia w sprzedaży, również eksportowej. Zespół to pracownicy z wieloletnim stażem i dużą wiedzą. Firma zapewnia szkolenia i opiekę socjalną. Polecam to miejsce pracy!

Zdecydowanie polecam. W firmie panuje rodzinna przyjemna atmosfera, można się zawsze dogadać, bez presji

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Jola

Nie mam zastrzeżeń, praca zgodna z warunkami przedstawionymi na rozmowie. Mi pracuje się dobrze, chociaż są bardziej wymagające dni

Co się stało?

Zwolnili kogoś? ????

Q

A jaki był powód zwolnienia? ????

Racja.

Dokładnie widać co tu się odstawia. Ale to inny temat. Czas sam to rozwiąże.

To ja

Bierz się za robotę a nie pal głupot i papierosków przy kawce, którą masz za DARMO. Powinno wam się uciąć te rarytasy i nawrzucać kar za opuszczanie stanowiska poza przerwą. Kiedyś na hali była dyscyplina a teraz istna rozpusta. Ktoś powinien się tym zająć!

sirra

bardzo profesjonalnie prowadzą firmę, gdzie często kieruję swoje kroki, w celu uzyskania rewelacyjnej jakości wydruków.

Irek

Prezes jest tragiczny... Demotywuje ludzi do pracy i życia każdego dnia. Po samochodzie wice widać że kasy w firmie nie brakuje a o podwyżkach dla pracowników nie ma mowy. Tragiczna firma i do tego zatrudnili sobie klakiera który na wszystkich nadaje a sam nic nie robi.. super zarząd !

Prawda
@Irek

Bo tu się pracuje na auta dla Zarzadu, o podwyżkach dla pracowników nikt nie ma czasu pomyśleć. Ludzie są zbywani z miesiąca na miesiac i odsłani z niczym spod drzwi prezesów. Cały proces zwiazany z zarobkami w tej firmie jest uwłaczający ludzkiej godności. Nie polecam!!!

Niestety
@Irek

Tam się tak manipuluje ludźmi, że aż żenujące. I Ci co to robią myślą, że są tacy sprytni i inteligentni. Prawda jest brutalna, im się to tylko wydaje! Tych ludzi się nie szanuje! Pamietajcie, role się zaskakujaco odwracają. Zatem powodzenia w dalszym życiu:)

A
@Irek

Prawdą tylko jedno słowo a tyle mówi o firmie i ludziach którzy ze sobą pracują

A

Nie szanuje się tam pracowników nie ważne ile lat pracujesz

Dominika

od samego początku bardzo rzetelnie do wszystkiego podeszli. Jestem zadowolona z usług i polecam.

Darka

Bardzo szybka, profesjonalna usługa skrojona na miarę, indywidualne podejście do klienta i przemili pracownicy

@Darka

A Pani tam pracuje??

nika

Moja córka chciała przyjść tu do pracy na wakacje w zeszłym roku, ale zabroniłam. Bardzo toksyczny klimat wprowadzony przez kierownika.

K

Szczerze radze WSZYSTKIM szukającym pracy omijanie tej firmy z daleka. Poniżanie ludzi, toksyczność głównego prezesa, wywyższanie i traktowanie ludzi jak podludzi - to się dzieje codziennie. Dobre opinie to niestety praca na zlecenie prezesa. Nie dajcie sie oszukać.

@K

W sumie dobrze, że już na rozmowie o pracę prezes pokazuje swoje prawdziwe oblicze i większość osób ucieka od razu... ale dziwi mnie to jak tyle osób tam wytrzymuje każdego dnia

G
@K

Z tego co pamietam to tam jest dwóch prezesów. A co drugi robi dla pracowników? Przygląda się wszystkiemu i nic? To chyba dużej różnicy między nimi nie ma..

B

Raczej nie sądzę. Udawanie, że się nie widzi podłości nie jest okolicznością łagodzącą w świetle prawa. Będzie odpowiadał na równi z drugim.

Hehe
@B

Nie no, pewnie ze tak. Chodzi mi o to ze on dobrze widzi co się dzieje ale boi się postawić (sam też nie jest o wiele lepszy)

@Hehe

Tutaj głównie komentarze o jednym z prezesów, bo to od ludzi, którzy byli akurat u niego na rozmowie...

tmz

Firma konkretna, mają dobrze dopasowaną do potrzeb rynkowych ofertę

Hshah

To że te opinie są na zlecenie i nie sa prawdziwe To akurat wie każdy kto przez pięć minut chociaż tam.popracował : D

Z

Na rozmowie o pracę pan prezes ma pretensje o to, że na pytanie "co wiem o firmie", odpowiadam rzeczy, które były na stronie internetowej... bo mam sięgnąć do innych źródeł... Pierwszy raz coś takiego usłyszałam.

@Z

Absurd związany z wyżej wymienionym i jego zachowaniami to kwintesencja pracy w tym miejscu

@Haha

A długo tam pracowałeś? Zależy też chyba od stanowiska, bo chyba niektórzy na szczęście nie mają z nim dużej styczności :) Gorzej ma asystentka...

@Z

Za długo. A styczność niestety była prawie coddiennie;)

Oj
@Haha

Oj, zgadzam się. Codziennie zebrania, codzienny pokaz agresji i słomy z butów. Bardzo źle to wspominam, każdego poranka ciśnienie podniesione.

KA
@Z

Ja byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej i rozmowa nie była z prezesem tylko z dwoma paniami. Nie dostałam pracy ale rozmowa była jak normalna rozmowa kwalifikacyjna. Chociaż teraz jak czytam te opinie i jeśli im wierzyć- to może i lepiej ze tej pracy nie dostałam.

Eryk

Bardzo dobra współpraca wśród pracowników. Terminowa wypłata zgodna z przepracowanymi godzinami. Polecam wszystkim tą firmę

Adrianna

Jak w każdej pracy oczywiście znajdą się minusy. Ale jest ich naprawdę niewiele :) Fajnie że docenia się lojalnych i doświadczonych pracowników.

@Adrianna

W jaki sposób niby sie tam kogokolwiek docenia ?? Bujda, bzdura

Heniu
@Adrianna

Docenia???? Kpiny.

P.
@Heniu

Absolutnie się nie docenia, myślę że imię z poprzedniego komentarza mówi wszystko kto wie ten wie. Jesteś w tej firmie nikim niewazne od ilu lat pracujesz i co zrobiłeś

A.

Dokładnie tak.nie powinno się przychodzić do pracy i bać się złych nastrojów p. Prez.

P.
@A.

Dokładnie tak to wspominam, każdego dnia w biurze baliśmy się w jakim nastroju przyjdzie Najwyższy, strasznie toksyczne i niezdrowe środowisko pracy.

P
@A.

Dokładnie tak wspominam pracę tam w biurze. Bardzo niezdrowe toksyczne środowisko

K.
@P.

Zgadza się i tak jest do tej pory ludzie w poniedziałek czekają w jakim nastroju przyjdzie najwyzszy

Jerzy

wszystko w porządku, praca zgodna z ofertą, dobre zarobki, są benefity

Rzetelność, szybkość działania, konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo, błyskawiczny kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.