Opolgraf S.A.

Opinie o Opolgraf S.A.

Alekasander

pracuje w firmie jakiś czas, mam dość fajną stawkę podstawową plus mogę wyrobić premie, pracuje mi się dobrze, plus za atmosfere, na pewno nie robią problemów z urlopami itd

Agnieszka
@Alekasander

A jakie są zasady premiowania? Masz jakiś wynik do wyrobienia?

J.
@Agnieszka

Pół procenta od uslugi sprzedanych towarow (czyli jego cena minus wartosc materialow), premia rzadko dosięga chociaż połowy bardzo niskiej podstawy. Nie istnieją także podwyżki roczne lub inflacyjne - kazda ewentualna podwyzka musi być poprzedzona serią poniżających wycieczek do zarządu, który próbuje udowodnić, jak bardzo na nią nie zasługujesz. Negocjacje nie istnieją

J.
@Agnieszka

Aaa jeszcze dodam, że żeby w ogóle dostać premię trzeba osiągnąć pewien próg, który też nie zawsze się udaje i to nie zawsze z winy pracownika

Niewazne

Nie wierzcie komentarzom poniżej, żaden klient nie wszedłby na gowork żeby komentować, to po prostu strategia by przykryć prawdziwe komentarze których nie da się usunąć. Przestrzegam każdego przed praca w tej firmie - mobbing, zastraszanie, dodatkowe obowiązki które trzeba zrobić "bo prezes tak mówi" a które nie wynikają w żaden sposób z twojej umowy czy stanowiska. Greenwashing, robienie ogromu rzeczy tylko na pokaz, a prawda jest zatrważająca i aż dziw bierze, że takie miejsca jeszcze istnieją w obecnych czasach gdzie tyle się mówi o godnym traktowaniu w pracy. NIE POLECAM

Mirek

profesjonalna obsługa, super jakość wykonania za rozsądną cenę. Polecam współpracę z tą drukarnią.

Najka

Polecam serdecznie, świetnie wykonana robota, kolejny raz skorzystaliśmy z uslug Opolgraf i kolejny raz jestesmy zadowoleni

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Frykowski

Firma na bardzo wysokim poziomie. Znają się na tym co robią i stawiają na jakość z uwzględnieniem ekologii i oczywiście wysoki szacunek do klienta

Jacek

Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę. sumiennie wykonane zlecenie, wysokiej jakości druk, wszystko dokladnie tak jak było omawiane

Rejka

praca w firmie pozwoliła mi się rozwinąć, daje ogrom satysfakcji i przede wszystkim dobre zarobki więc można sobie spokojnie życ

Ex pracownik
@Rejka

Naprawdę myślicie ze dwa komentarze w odstępie dwóch minut, jeden z perspektywy rzekomego klienta a drugi z perspektywy rzekomego pracownika są wiarygodne?

Malwa

Współraca z drukarnią bardzo dobrze nam się układa, nie raz korzystaliśmy z ich usług, Polecam

daria

Tanio, miła i profesjonalna obsługa. Bardzo dobra jakoś usług. Polecam.

Maciek K

Zdecydowanie polecam współpracę z drukarnią. Od kilku lat korzystam z jej usług i na pewno będę kontynuować ta wspolprace

RRR

Bardzo miła i dobra obsługa klienta od początku do końca. Udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania i dopasowaną oferte

BardzOK

swietna drukarnia - Szybka realizacja zleceń. Konkurencyjne ceny. Profesjonalna obsługa. Dobrej jakości materiały i mila obsluga

Ktoś kto wrzuca tutaj komentarze rzekomych zadowolonych klientów (choć to portal dla PRACOWNIKÓW) nie wie chyba jak łatwo sprawdzić że wszystkie są pisane z jednego konta. Ja niestety nie polecam, dużo stresu za małe pieniądze, absolutne zero szacunku dla pracownika. Rób, rób szybciej, rób lepiej, ale o podwyżce zapomnij. Na plus fundusz socjalny i różne benefity ale nie są warte tego co się tam dzieje, przysięgam.

Izaak

Świetni fachowcy, profesjonaliści, wysoka jakość wykonania.

etyk

Wysoki poziom zaangażowania, jakości i obsługi klienta. Wszystkie zlecenia do tej pory wykonane terminowo

konkret

Przemiła obsługa i indywidualne podejście do klienta nawet przy małym zamówieniu

Niewazne

Zgadzam się z poprzednikiem, praca jest niestety szkodliwa dla zdrowia psychicznego. (usunięte przez administratora) totalna, ogromna rotacja, słaba placa, poniżanie pracownika jest tam na porządku dziennym

Aaron

Firma wywiązała się ze wszystkiego terminowo, ogólnie bezproblemowy kontakt i dostosowali się do naszych potrzeb

Ex pracownik

Jako że mój poprzedni komentarz został usunięty, napisze ponownie i bede pisac do skutku) nie polecam pracy w tym miejscu, w moim przypadku odbiła się źle na moim zdrowiu psychicznym. Po paru latach tam niestety konieczna była długa rekonwalescencja na L4 od psychiatry po przejściach w tej firmie(

Bunia

Jestem pod mega wrażeniem szybkości realizacji zamówienia. Szanuje również proekologiczne działania firmy. Fajnie że zwracają na to uwage

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.