Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Tarkett Polska?

Nie

Tom

Kiedyś to wszystko było, ale się skończyło.

Nie bo to strata kosztów, a firma szuka oszczędności

Śl

,, Błogosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli,,

Jolka

Moje pytanie? Ile zarabiacie na miesiąc netto bez nadgodzin, na produkcji oczywiście.?

@Jolka

Większość kobiet pracujących na produkcji zarabia najniższą krajową ( wyjątków z wyższym zarobkiem jest bardzo mało )

Spoko

Jeśli ktoś kogoś w coś wrabia,ten jest SMIECIEM .

Mechanik

Witam ile się zarabia u was w firmie na stanowisku mechanik maszyn chodzi mi o stawkę netto nie brutto i jaka jest atmosfera w firmie?

Jhnccc
@Mechanik

Atmosfera jest miła, przyjazna, bezkonfliktowa, subtelna, eden poprostu.

Zbigniew
@Mechanik

Interesuje Cię zatrudnienie w firmie? Nie znalazłem aktualnych rekrutacji na stanowisko, o którym wspominasz. Pracodawca obecnie szuka specjalisty do spraw inwestycji i oferuje szkolenia w kraju i zagranicą oraz możliwość kreowania swojej przyszłości zawodowej. Czy ktoś będzie aplikował?

@Mechanik

Firma prowadzi rekrutację na mechanika.

Nikola9

Co ty człowieku wypisujesz!!! Niewinna osobę obczerniasz kara cię nie minie ochrona danych a ty Nazwiskiem walisz idź do lekarza bo coś z tobą nie halo!!!!!

Nikola9
@Nikola9

A ty pomyślałaś? Jak paplałaś na niewinną osobę, która tam kilka lat pracowała żeby takie oszczerstwa rozpowiadać, to też może znaleźć finał w sądzie jesteś tego świadoma? Wątpię w to. A teraz masz jakiś problem, co boisz się o swoje dobre imię? a co ci sprzątaczka zawiniła? Widzisz to pomysl na przyszłość zanim doniesiesz kolejne brednie do Honoraty. Był święty spokój w tarkecie bez ciebie,narobiłaś tylko syfu. A problem z głową to masz ty zresztą wcale mnie to nie dziwi.

Rew

Kto ma te nieudane małżeństwo???

Iwona

Witam, czy są w chwili obecnej rekrutację do tarketu, bo chcę aplikowac?

@Iwona

Na produkcje zawsze jest otwarta rekrutacja????

bebe

boze mam dola na sama mysl ze musze wrocic do tarkettu i to jeszcze na ta swoja zmiane gdzie wszyscy sa tak falszywi ze szkoda slow i ten lisior Potrzebuje kasy zaby przezyc ale jak tylko sie da to spieprzam od nich

Be
@bebe

No to (usunięte przez administratora) bo tam zakłamanie i obłuda, to nie jest miejsce dla ludzi wrażliwych.ja już dawno zmieniłem miejsce pracy i nie żałuję i teraz dopiero widzę że to niektórzy ludzie tworzą tam taką atmosferę, trzeba unikać takich miejsc żeby zachować zdrowie psychiczne,(usunięte przez administratora)

Noname

W firmie kompletnie nic nie idzie w dobrą stronę. Wypłaty marne, nowych pracowników brak, problemy wewnętrzne, problemy które powinny zniknąć - nadal są, dyrektor dużo mówi mało robi - ale to już kwestia poruszona w opiniach niżej. Kiedy przyjeżdża Francja, wszyscy stoją na baczność i wszystko musi być zgodnie z przepisami i zgodnie z instrukcją, po ich odjeździe wszystko wraca do normy. Nikt nie przyjdzie do firmy, gdzie praca, nie jest adekwatna do wypłat. Poza tym w takiej firmie, w takiej idealnej korporacji idzie zarabiać tylko 2300 zł z jak jest dobry miesiąc? 3-miesięczny okres rozliczeniowy za nadgodziny - czyli jak dać pracownikowi wolne, kiedy nie jest on potrzebny. Według mnie firma jest na strasznie niskiej pozycji, a ze względu na to ze pracują tam w dużej ilości osoby którym nie zostało wiele do emerytury, nie chcą odejść i być na straconej pozycji, ponieważ mają blisko do pracy. Chodzi tu tylko o pracowników produkcyjnych którzy mimo pracy w „rakotwórczym pyle drewna twardego” i hałasie mają najkrótszą przerwę śniadaniową w całym zakładzie. Nawet mechanicy siedzą 30 minut - nie wspominając już o pracownikach biurowych, oni muszą mieć przerwę 30 minutową, wychodzić na papierosy w czasie pracy, a pracownik produkcyjnych kiedy może to zrobić? Ledwo zdąży przyjść, usiąść, zjeść śniadanie i wrócić do pracy. Może pora na jakieś ujednolicenie oraz adekwatne wypłaty i przerwy? Oszczędności firma tym nie zrobi, a jedynie straci pracowników.

Aaa
@Noname

Do sklejki trzeba przyjść od stycznia podwyżka premia co miesiąc i praca super

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tarkett Polska?

Musisz mieć odpowiednie "plecy"

Tom

Musisz mieć bardzo duże plecy albo odpowiednie nazwisko.

hej.

aplikuj na dyrektora

Promocja 1 zł.

Pojawiły się palety po 1zł bo odbiorcy z Pięczkowa nie chcą takiego towaru i jakoś trzeba się pozbyć tych palet. Na rozkaz kierowniczki te ładniejsze palety są odkładane do jej klientów koło wiaty na odpady. A na dodatek jest tak bezczelna że każe wózkowym jeździć na wydział podłóg i też wybierać te palety które jej pasują (na monitoringu wszystko widać ).

Dyrektorze skoro robisz porządek w firmie to najwyższa pora zając się tymi osobami które od 2lat nie pojawiły sie firmie a figurują jako pracownik i zajmują etat. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, jak widać nadal liczą sie znajomości i plecy.

Mama kierownika???

Taaakkk
@:)

Tak

Yeti

Największe chwasty zostały, przychodzą zadowoleni do pracy z uśmiechem na twarzy i gwiżdżą pod nosem udają niewiniątka.

Oki

Brawo Dyrektor !!! Wyrwij "chwasty" do końca.

Halina
@Oki

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Domyślam się, że wiesz coś o tej pracy w Tarkett. Czy szukają nowych osób?

OZPS

Sąsiady jak tam szajka biurowa ?

bolo
@OZPS

no nic nie chcecie mowic? zastraszyli was?a moze sprawa rozwojowa?

Za

Jaka szajka?można jaśniej

Fddghlllkdh+h fi

Firma pozbywa się pracowników przez chamskie zagrywki skłuconych że sobą osób, wymysły intrygi, kłamstwa są tu ważniejsze od jakichkolwiek norm społecznych, wystarczy że ktoś się komuś nie spodoba, ktoś ma układy u kierownika i już wylatuje, nieważne czy jest powód czy nie, zawsze można coś tam wymyślić na bieżąco, firma takim działaniem sama psuje sobie opinie.

Obserwator
@Fddghlllkdh+h fi

Firma absolutnie nie powinna się angażować w różnego typu donosy np.,,pracownik na pracownika,, bo to jest bardzo nieprofesjonalne podejście ludzi na takich stanowiskach, jeżeli się w to angażują to znaczy że mają braki w wykształceniu do tego by pracować z ludźmi,ponieważ jeden konflikt napędza niepotrzebnie kolejny itd.

Halina
@Fddghlllkdh+h fi

Z waszych wypowiedzi wynika, że atmosfera w firmie nie jest pozytywna. Co jednak możecie powiedzieć o warunkach finansowych? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Czekamy na szczegóły.

Ka

Hej, a czy ktoś coś nowego na temat tych sprzątaczek, ta jedna odeszła, mówią że to przez tą drugą bo kablowała?że o kochanków chodziło? O męża? O pożyczkę jakąś, wie ktoś coś?

Barbara
@Ka

Miej proszę następnym razem świadomość tego, że na forum GoWork.pl nie zajmujemy się życiem towarzyskim pracowników firmy Tarkett Polska. Obchodzą nas tu za to tamtejsze warunki pracy. Dlatego też bardzo bym Cię prosiła, żebyś napisała coś na wyżej wskazany temat. Jak wygląda na przykład kwestia związana z dodatkami pozapłacowymi? Czy pracodawca oferuje Wam jakieś?

Uop
@Ka

O cały etat chodziło!!!!!!!

Robol

Nie polecam tej firmy, ostatnio bardzo źle się tam dzieje i ludzie sami odchodzą !!! Nowych pracowników brak ze względów płacowych i zachowania zarządu.

Zainteresowana

Witajcie :) sytuacja widze napieta ale moze ktos mi pomoze :) Chce do Was zlozyc CV, nie wiem na jaki dzial przyjmuja kobiety ale wszystkiego da sie nauczyc, chyba :D Ale powiedzcie mi jak tam u Was z weekendami, podobno wolne, albo jak idziecie w niedziele na nocke to macie wolne piatki? A jak tam pieniazki? Najnizsza krajowa jak wszedzie? Bede wdzieczna za kazda pomoc :)

Oniesmielony
@Zainteresowana

Na jednym wydziale soboty wolne na drugim pracujące. Najniższa krajowa.

ak
@Oniesmielony

a zmiana dyrektora personalnego z czego wynikała????

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie