Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

...

Jak tam wszyscy dostali podwyżki sąsiady czy nadal robicie za miskę ryżu...

Robotnik
@...

Wszyscy dostali i starczy na kilka misek ryżu sąsiady więc nie jest tak źle jak u was .....

Brak słów
@Robotnik

Ciekawe czy tak starczy jak większość dostała po 30zl brutto !!!! To jest jedna najgorszych firm w okolicy Środy Wielkopolskiej i Wrześni.

Koleżanka

Zastanów się kobieto co robisz, siedzisz w domu i bzdury wypisujesz, długo nad tym myślałaś? Wszyscy wiedzą jaka jest prawda, a Ty taka poszkodowa i lojalna, że Cię z kolejnej pracy zwolnili no brawo!!!

Och
@Koleżanka

Chcesz wyciągnąć inf gdzie pracuje? Nie rozśmieszaj mnie.

@Och

W (usunięte przez administratora) mam gdzie pracujesz i co robisz. Widocznie Twoje życie jest tak nudne ze opisujesz je na forum. A tak na marginesie zastanawiam sie po co masz na fejsie wpisane vv skoro tam nie pracujesz, chcialas zabłysnąć? No brawo gwiazda

O7
@Koleżanka

W (usunięte przez administratora) Masz gdzie pracuje, za chwilę piszesz po co mam na fb wpisane vw. No to ty się zastanów w (usunięte przez administratora)Masz? czy jesteś ciekawa?,, moja praca to tropienie(usunięte przez administratora) ha

Vw

Wiem że zazdrościsz, ale śmieci tam w vw. nie chcą, wiem bo pytałam, nie pisz bo na argumenty że mną nie wygrasz,

Siedzisz w domu
@Koleżanka

Ale ty też w domu siedzisz. Ja siedzę ty siedzisz, siedzimy wszyscy, więc o co ci chodzi?

Pis
@Vw

Mega wpis,, śmieci tam nie chcą,, brawo

Ziomal

Kapucha !!!!!!! Monitoring zakladowy

niewolnik

pozdrawiam Pana dyrektora ,woznego firmy ,który pilnuje w okresie pandemi aby wszyscy pracownicy dotykali jego furtek ,brawo !!

Olga
@niewolnik

Zamiast zamknąć firmę jak robia firmy z Wrześni między innymi Volkswagen to pilnuje żeby przechodzić przez bramki

N
@Olga

Sługa za pieniądze nie zamyka zakładu, on jeszcze chce nauczać tylko kogo ?

Wit
@Olga

Lepiej by się zająć podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i ochrony osobistej typu chociażby buty ,kolejny rok a pracownicy czekają na nowe obuwie ,o ile teraz termin przeciągnąć można?

Książę Artur
@Olga

Tu nie potrzeba pandemi bo samo miejsce jest zatrute jadem i to Grubo, ha, ha, ha

Niewolnik 2
@niewolnik

Jak go widzę to scyzoryk w kieszeni mi się otwiera

K
@niewolnik

To zwykły menadżer, zna się na zarządzaniu ale nie ma zielonego pojęcia o produkcji, tak obiecał że będzie pracował na każdej lini i co?... Sami widzimy ile jego słowa znaczą. Zwolnić, wyzwać oczywiście, ale nigdy nie doceni

Ave
@Olga

VW zamknięty został w Wrześni itp tylko dlatego że epidemia wyszła w VW w Niemczech :) po za tym zamknęli ok, wysłali na urlopy, a ludzie się trzęsą ze pracę potrąca jak będzie za długo zamknięte bo każdy sobie zdaje sprawę jak duże koszty są utrzymania zakładu itd. W gestampie miały być podwyzszki a teraz każdy się trzęsie żeby pracę mieli w ogóle

Arno

Oleg wracaj!

Ozps
@Arno

Za olka byla klasa

Wiecie może czy w Tarkett Polska szukają chętnych na staż?

Aktualnie firma ma problem z przyjęciem ludzi z zewnątrz. Więc trzeba zadzwonić i się zapytać :)

Aaa

Bo tu juz nikt nie chce pracowac

Co masz na myśli przez to, że firma ma ,,problem z przyjęciem ludzi z zewnątrz", bo to trochę nieoczywiste, przynajmniej w mojej opinii? Będę bardzo wdzięczna, jeżeli wyjaśnisz, zależy mi na poznaniu szczegółów na temat tej pracy, innym użytkownikom zapewne też. Czy preferują rekrutacje wewnętrzne?

Mmmm
@Anna

Problemem jest to że oprócz Ciebie nikt nie chce tam pracowac

.....

Od czego w tej firmie są liderzy?

Lola
@.....

Od brania pieniędzy i niczego robienia. Tych liderów jest stanowczo za dużo A szczególnie na wydziale warstwy.

Kkk

Czy w Firmie Tarkette nadal są nagradzane najlepsze wnioski Quick Kaizen ???? Były kwartalne a teraz jak to wygląda ???

I
@Kkk

Napisz qk firma zaoszczedzi kilka lub kilkaset tysięcy zł. A ty się ciesz ze dostaniesz 100 zł o ile ten qk wejdzie,

Aaaa

Teraz zyski wypracowane z naszych premi

Tyyy

A co Tobie przeszkadza ze sobie gwizda. Wez sie za robotę to nie będziesz słyszeć ????

...

Moje pytanie brzmi dlaczego cały wydział Warstw ma zabraną premię miesięczną i za co ktoś wytłumaczy o co tam poszło ....

Brak słów
@...

Za mietłe która zablokowała podajnik w kotłowni. A tak swoją drogą to i tak każdy wie że to nie była mietła z waszego wydziału ale najlepiej jest ukarać niewinne osoby.

G i if x
@...

I nie czekaj na odpowiedź. Jeden za wszystkich............

Libero
@...

Za Olka tak ludzie narzekali, a teraz kazdy z nas nosilby go na rekach!

Alek

Zdarzają się nadgodziny? I jak tak to jak są płatne?

Ave
@Alek

Są 50 w tygodniu 100 weekendowo. Płatne co 3 msc

Niewolnik
@Alek

A jeśli ktoś prędzej wyjdzie z pracy to w pierwszej kolejności pieniądze właśnie z nadgodzin odciągają...

Kobietkw

Witam serdecznie. Chciałam dowiedzieć się jak wygląda praca oraz płacą w danej firmie ? Jak wyglądają godziny pracy, zmianowosc? Bardzo dziękuję za informację

Ghr.......

Powiedziałaś mojej znajomej że wysłałam do ciebie list z pogrożkami. Nic takiego nigdy nie miało miejsca więc pokaż mi ten list i bierzemy grafologa........!!!! Kobieto Pogrążasz się coraz bardziej!!!!

Barbara

Dlaczego ja mam się niby ogarnąć bo co? B(usunięte przez administratora) Wyjaśnienia tej sprawy. Dlaczego szef zabronił mi z Panem rozmawiać się pytam, chce wyjaśnić te kłamstwa i proszę firmę Tarket o rozmowę.

Ś....
@Barbara

Już się nie ośmieszaj usuwając to co niewygodne tak czy siak wszyscy prawdę znają i usuwanie komentarzy czy niewygodnych słów nikogo nie wybieli.

Kłam
@Ghr.......

Nr. 1

Koj

Co to sie w tej naszej firmie wyprawia, chodzimy do pracy będą wyplaty

Kolo

Znowu usunięty wpis, śmiechu warte jest to forum, cenzura jak w Korei Północnej, zostawiają te wpisy które są im na rączkę. Za chwilę ten wpis też zniknie, porażka!

Radca prawny

Zaległe urlopy zgodnie z kodeksem pracy mają państwo czas na wykorzystanie do końca września.

Tomasz

Jakie są zasady przyznawania Kajzenów ?

@

Konstrukcyjnie rzecz biorąc to opinie Tarkett a nie firmy zewnętrznej! Nas to nie interesuje! Dwie wielkie panie z Czeszewa przyjeły się do firmy sprzątającej i chciały rządzić starszymi pracownikami! Lecz się nie udało. Mam dobrego Adwokata, chcecie namiar? Tam rozstrzygajcie swoje spory. Pamiętajcie iż każdy wpis to nr imei telefonu.

Oi
@@

To co piszesz ma się Nijak do zaistniałej sytuacji,mieszasz w tym co jest istotą sprawy.

Td
@Oi

Zaistniała sytuacja i twoja istota sprawy nikogo tutaj nie interesuje. To same bzdury, które nic nie mają wspólnego z firmą tarkett. W sumie widać jak bardzo jesteś konfliktową osobą i nic dziwnego, że zostałaś zwolniona.

O Panie Konstrukcyjny
@Td

Jeżeli ciebie to nie interesuje to się nie wypowiadaj, jest to forum publiczne i każdy może wyrazić swoje zdanie a ty próbujesz wypowiadać się za wszystkich. Nie żyjemy w średniowieczu i doskonale wiem do czego służy numer imei telefonu więc nie próbuj mnie zastraszać bo nie mam sobie nic do zarzucenia w przeciwieństwie do ciebie jeżeli tak cię rażą te wpisy. Kłamstwa trzeba wyjaśniać.

Niusy

Poczytaliscie sobie? Chociaż jest ciekawie, a (usunięte przez administratora) nauczyłem się od najlepszych.

Koleżanka

Po pierwsze jak nie wiesz z kim piszesz to sie nie wypowiadaj. Ona nie zniża się do Twojego poziomu żeby publicznie wyciągać brudy tak jak robisz to Ty. Za nic nie wylecialas. Smiesz ja nazywac wiejskim...... A Ty księżniczko przypomnij z którego lasu jestes ha ha ha

G
@Koleżanka

A ty z jakiej dżungli? Z pod orzechowa? Ha ha, czy z nad stawów z baraku? Ha ha

H
@Koleżanka

Ona nie zniżka się do mojego poziomu? Ha, a co zrobiła?!

@G

A to akurat skąd jestem nie Twoja sprawa wiejska księżniczko. Kończę te dyskusje z Tobą bo widzę ze nie ma sensu. Nic nie zmadrzalas. Pa pani B......

Ew
@Koleżanka

Pa,, maryśka,,z lasu, dbaj o roslinki

Ups
@Koleżanka

No za nic nie wyleciałam masz rację, tylko za twoje oszczerca.

H

Ja mam się zastanowić co wypisuje? , a ty się zastanowiłaś? Zaszyj sobie ten dziób bo nachlapałaś jęzorem i myślałaś że naszczujesz na mnie kierowników i szefów to mnie zastraszysz? A pomyśl dlaczego ja nie mam świadków? Bo nie musiałam mieć obstawy, Bo mówię prawdę, to się nadaje do sądu pracy. I w domu nie siedzę bo pracuje ale ty się nie dowiesz gdzie. Obiecałaś szefowi sprzątać jeden obszar za darmo to ci uwierzył, niżej na kolana upaść nie mogłaś!

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie