Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Dzień dobry. Podobno zarząd w porozumieniu ze związkami zawodowymi uzgodnił że ten tydzień miał być wolny dla WSZYSTKICH pracowników firmy. I fizyczni oraz umysłowi mieli podpisać urlopy. Pismo które zostało podpisane i przekazane do wiadomości wszystkim pracownikom to właśnie zawierało. Ale tymczasem okazało się że jednak nie wszyscy brali przymusowe urlopy. CNC pracowało. Nie cały wydział ale jednak. Dział remonttu oraz niektórzy pracownicy umysłowi. Dlaczego firma tak postępuje? Jest to niezgodne z porozumieniem. Ja i wielu innych nie mamy urlopów. A okazuje się że są równi i równiejsi. Oddam tę sprawę do sądu pracy. Nie może tak być że mimo podpisania porozumienia firma stosuje podwójne standardy.

rozsądek

Do kogo masz pretensje? Trzeba było umiejętnie gospodarować swoim urlopem, a nie wybierać go bez opamiętania. Teraz są tego efekty, że urlopu zaczyna brakowac, a do końca roku jeszcze daleko. Trzeba myśleć i dobrze planować swój urlop.

@rozsądek

Widzę że czytanie że zrozumieniem się kłania. Nie będę się drugi raz powtarzał. Z 2022 zostało mi 11 dni zaległego urlopu. Kierownictwo wysłało mnie w całości na ten urlop( miało do tego prawo). A następnie przez przymusowe wybieranie urlopów spowodowała to że teraz większość pracowników nie będzie miała nawet urlopu na swoje potrzeby. Trzeba doliczyć jeszcze 10 dni letniego plus 1 na weekend sierpniowy. Sednem mojej pierwszej wypowiedzi było to, że firma prowadzi podwójne standardy. Może wielu z nas chciało przyjść do pracy a nikt się o to nie spytał. Dlaczego inni byli i nie stracili swojego urlopu?? Nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami o gospodarowaniu swoim urlopem. Jak narazie na własny użytek skorzystałem z jednego dnia. Całą resztą urlopu „zaopiekowała” się firma. Sprawę poruszę i tego tak nie zostawię. Widać nie wszyscy stosują się do podpisanych decyzji.

Jaroobot

Tapl zyjesz,wiesz co piszesz ,o jakim zakladzie tu pisza??? Urlop dla pracownika jest na papierze z wynikajacego prawa i to tyle. Urlopem tym zakladzie w wiekszosci decyduje kierownictwo,Ty masz 4 dni na zadanie i to jest Twoj urlop. Pracujesz w zakladzie gdzie o normalnosci mozesz pomarzyc. Bedac szeregowym pracownikiem-w tym zakladzie robotem potrzebujesz troche wazeliny,ten nad Toba juz troche wiecej wazeliny itd. Wyobraz sobie ile w boksie „one” jej potrzeba,a gdzie tam gora.

Super. A biuro techniczne też przyczyniło się do „liczenia” tej wypłaty?? Proszę Cię. Tego nie da się obronić. Ciekawe jak zareagują pracownicy fizyczni i reszta umysłowych na wieść o tym że firma stosuje podwójne standardy. Można nazwać to ostrzej. Po prosty okłamuje i nie stosuje się do podpisanych zarządzeń. To może pracownicy też będą to mieli gdzieś i przestaną stosować się do wytycznych firmy??

kogo to

Jak zareagują? Popsioczą, popsioczą i tyle. Same ciepłe kluchy zostały, bez jaj. Udają, że deszcz pada, a wszyscy na nich leją i to jest najlepszy przykład z urlopem. W 2022 mogłeś się prosić o tydzień urlopu, a nie dało się. A teraz proszę z dnia na dzień na miesiąc wysyłają i jeszcze nowy ci wycisną w pierwszym półroczu bez względu, czy ci pasuje czy nie. Urlop w manuli nie jest dla ciebie, szaraczku. Tu nigdy normalnie nie było i nie będzie, dopóki się kierownictwo nie zmieni, taka prawda. A nie zmienia się i pewnie nie zmieni, więc po co tu marnować swój czas i nerwy?

Magda

Czy warto isc do pracy na montaż złączek? Sa ogłoszenia Ile wynoszą premie i jak tam to wszystko wyglada?

Łucja
@Magda

Widziałam i tez jestem ciekawa te pracy i szukam info. Napiszcie, czy to stanowisko to jest praca na zmiany? A jak są zmiany to jakie są ramy godzinowe. Ok?

Magdalena

Montaz złączek dwie zmiany, o którą hale chodzi? Bo z tego co wiem to na tej nowej na brzezince na montażu jest zmiana 8-16 czy to chodzi o jedynkę?

Nierób od nikiego
@Magdalena

chodzi o nową hale, mają 2zmiany wprowadzać

Łubu dubu

Mamy wspaniały zarząd i zwiazki zawodowe , dbają o to zeby pracownicy dobrze wypoczęli. Zaplanowali nam wolny tydzień kolo Bozego Ciała, jak również dlugi weekend przed 15 sierpnia. Strach sie bac ile to urlopu mam zaproponują w lato , czy 3 tygodnie to nie bedzie za mało? Nie masz urlopu to nieszkodzi zawsze mozesz wypisać bezplatny.

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Grzegorz Spawacz

Bedzie kasa w Kwietniu łoboczyta. Cierpliwości ludzie

Eliza
@Grzegorz Spawacz

I była kasa z bezrobocia masz rację była teraz ta zmęczona załoga może iść na rentę

Olek

A to związki zawodowe mają coś do powiedzenia?? Słyszałem że wolne i tak będzie. Już dawno było to zaklepane. Oby tylko pogoda była fajna i można odpoczywać.

Giorgio

Jak to jest że dolne hale pracują od poniedziałku do czwartku a na CNC przygotowane są podwyżki? Ktoś coś?

Frank
@Giorgio

CNC to przyszlosc tego zakladu. TAPL to skansen. Tak wojowaliście o podwyzki ze taniej wyszlo robic to w (usunięte przez administratora). Kogo trzeba utrzymac? (usunięte przez administratora) czy cos co sie oplaca?

Zak
@Giorgio

Produkcja od poniedziałku do czwartku, ciecia wszędzie a w soboty nadgodziny w biurowcu bo auta stoja. Polityka firmy utrzymywać swoich

Bożena

Te podwyżki to oficjalne info? Czy tylko pogłoski? Mąż znalazł ofertę pracy na utrzymanie ruchu. Ten dział też pracuje od poniedziałku do czwartku jak produkcja? Czy jakoś inaczej? Ten krótszy tydzień pracy odbija się na wypłacie?

Kadrowa
@Bożena

Tak aktualne wczoraj kierownicy dawali listy. Ale nie oczekujcie o inflacje… raczej 10procen czyli okolo 2 procent taki bul budzet

@Frank

TY NIE MYŚL TYLE O PRZYSZŁOŚCI, NA TAPL-ACH BRAKNIE LUDZI, TO CIĘ TAM PRZENIOSĄ. PODWYŻKI PŁACY MINIMALNEJ I PARE STÓWEK WIĘCEJ - I JESZCZE TRZEBA O TO WALCZYĆ .. A NIECH ZAMYKAJĄ TO (usunięte przez administratora) NIKOMU NIE BĘDZIE ŻAL. TYLKO CO ZROBI KIEROWIK I MAJSTRY, JAK ONI NIC NIE UMIEJĄ I GDZIE ONI TYLE ZAROBIĄ ZA NIC NIEROBIENIE? CHYBA, ŻE NA CNC ICH ZAPROSICIE? W TAKIM RAZIE GTRATULACJE

Kierownik
@ZAPRASZAMY

Kierownik ma sie dobrze, kazdy piateczek ciezko pracuje a zaloga na wolnym tak to tu wyglada zwyklych (usunięte przez administratora) wywalic na urlop a o swoich dbac. O podwyzkach zapomnijcie bo widze ze ktos tu pisal dostanal je tylko wybrani z ktorymi firma przyszlosc wiaze czyli nie produkcja… tylko magazyny pakowania itp.

Ja1
@Giorgio

Bo taple będą wygaszane w najbliższej przyszłości. Zostanie ze 30 maszyn. Reszta out

Eliza
@Ja1

No przyjmują do 50 roku życia czyli taple jeszcze 10 lat nawet w ogłoszeniu jest dyskryminacja ze względu na wiek i to w (usunięte przez administratora) mają

Iza

Szkoda czasu nawet na rozmowę o pracę ,termin umówiony przez agencje pracy,czekasz człowieku nie wiadomo ile bo 20 ukraincow przed tobą po czym dowiadujesz się po dwóch dniach że nie masz zdolności manualnych,ciekawe jak to stwierdzili po rozmowie, zenada

Ooo

Widoczne aplikacje do firmy na 2 zmiany montaż złączek. Czy może ktoś przybliżyć jak wyglada praca ? Jakie zarobki ?

Inflacja

Może by tak Zarząd w porozumieniu ze Zwiazkami zawodowymi jak im sie tak dobrze współpracuje. Ogłosił podwyżkę stawek zaszeregowania dla kazdego pracownika np o 16% , taka podwyzka inflacyjna. Wtedy by sie mogli wykazać i nawalic pieczatek i podpisów na ogloszeniu. Czekamy z niecierpliwością.

antyinflacja
@Inflacja

Firma nie ma pieniędzy. 5% musi wam wystarczyć, Walczymy z inflacją - jak będziecie mieć mało pieniędzy, to nie będziecie wydawać i i inflacja spadnie.

Oferta na magazyn

Witam, jak praca na magazynie? Jakie mniej więcej zarobki i czy warto CV składać ??

Wiej
@Oferta na magazyn

Uciekaj od tej firmy jak najdalej. Zarobki bardzo słabe. W miarę dobrze zarabiają ci , którzy mają już trochę lat przepracowane.

Łucja
@Wiej

Ale kasa jest słaba, jak się przyjdzie, obojętnie czy się ma już doświadczenie w tym zawodzie, czy nie? Jak ktoś przyjdzie np. z 8 latami doświadczenia w takiej pracy, to zrobi tyle, co świeżak bez doświadczenia czy więcej?

Artur
@Oferta na magazyn

Bez nadgodzin 2600zl netto

Qwerty

Co tam słychać na policji ? Wyszło że blondi obrabiała druty ? Wyszło !

Nie wiem na co wy tam liczycie?? Bierzcie życie w swoje ręce! Warto wyjść ze strefy komfortu, czasem będzie ciężko i nerwów też nie mniej jak w manuli ale z czasem okaże się że warto było. Może być tak że nie każdemu uda się dobrze trafić ale trzeba próbować walczyć o swoje a nie czekać na mannę z nieba. Jeśli teraz kiedy wasze zarobki są dramatycznie niskie to najlepszy czas na zmianę bo tak naprawdę nic nie tracicie.. pozdrawiam

Edek

Chłopie. Ten zakład to dno. Większość ma nadzieję że to zamkna(TAPL) stare maszyny. Wszystko w stanie agonalnym. Remont nie istnieje. To raczej doraźna pomoc aby tylko coś pracowało. Obsługa dramat. Gorsi to już tylko menele spod sklepu. Biurowiec udaje że to światowa firma. Dyrekcja stara się nie zauważać problemu. Jakość detali poniżej złomu. Jednym słowem agonia niegdyś niezłej firmy.

Tak
@Edek

Potwierdzam. Zakład spadł na dno. Coś by tam chcieli ale już nic nie da się zrobić. Tapl można zamknąć. Szkoda kasy i czasu na ten skansen. Inne firmy są dobre lata do przodu niż ta. Jednym słowem manuli to wyciśnięta cytryna.

Ucinak
@Edek

Również się zgadzam. Wolne piątki. Na dodatek z mojego urlopu. Dajcie spokój. Ta resztka pracowników z Ukrainy która została też chce odejść. Podobno mają być podwyżki. A firma pikuje w dół jak samolot w Smoleńsku. Poczekam do połowy maja i się zwalniam. Roboty wokół za takie pieniądze jest pełno.

Jacek
@Ucinak

Kolejny wolny piątek. Już wiadomo że weekend majowy wolny cały tydzień. Firma się kończy. A najlepsze to to że mają zwolnić 10 osób z TAPL do końca kwietnia. Czy ktoś w końcu porozmawia z ludźmi o tym co się dzieje w firmie? Czy dalej dyrekcja ma gdzieś swoich pracowników????

@Jacek

Przecież dyrekcja ma zawsze swoich pracowników w bardzo glebokim poważaniu. Dyrektor Fabio to nawet nie umie powiedziec dzien dobry jak wejdzie do pomieszczenia gdzie sa zwykli pracownicy. Decyzję podejmują sami zawsze w porozumieniu ze zwiazkami zawodowymi ktore mają na smyczy.

Ucinak

Dyrektor Fabio Jaremko Jarnot to ludzie do wymiany. Przez 20 lat spuścili firmę na dno. Co nowego mogą zaproponować? Czy kiedykolwiek rozmawiali z pracownikami? Nigdy!! Czy właściciel wie co tu się dzieje??!! Ich lata minęły. Firma w coraz większej doopie a ci nadal na stołkach. Niepojęte…..

Firma daje od kilku lat 5 zł za każdą przepracowaną dniowkę niby na posiłek. Tylko jest maly problem zwany inflacją i porobiło sie , że najtansza bułka w automacie już kosztuje 5,5 zł. Ale trudno najwyżej mozna jeść co drugi dzień i jeszcze zostanie na kawę. Nie musicie podnosić, damy radę.

Małgosia

Czy są przyjęcia na montaż tą nową halę? Jak atmosfera?

Robol

Kto w tym zakładzie może zrobić porządek z tłumaczką która całymi dniami siedzi albo na sali śniadań albo w szatni. Chodzi konkretnie o panią z rozpuszczonymi długimi włosami. Tej pani telefon się grzeje. Ludzie mają wyliczoną przerwę 15 min na jedzenie a jej nic nie obowiązuje. Ona NIC nie robi i bierze za to pieniądze!! Tak ma wyglądać to w tej firmie??

@Robol

ONA MA WYGLĄDAĆ, A NIE ROBIĆ ;-) NAZATRUDNIALI STENCLI, TŁUMACZEK, GRUBEGO BOGDANA , POPRAWIACZY KTORYCH KIEDYŚ NIE BYŁO TRZEBA, BO NORMALNI LUDZIE ROBILI PRODUKCJĘ I JAK MA TU BYĆ DOBRZE. A NA PRODUKCJI ZA MINIMALNA KRAJOWĄ CHCĄ, ŻEBY LUDZIE ORALI. I DZIWIĄ SIĘ, ŻE NIKT TU NIE CHCE PRACOWAĆ MYŚLĄ, ŻE JAK W OGŁOSZENIU NAPISZĄ: DOBRE WARUNKI I INNE ŚCIEMY TO NIKT SIĘ NIE POŁAPIE, ŻE TO NAJWIĘKSZE (usunięte przez administratora) W OKOLICY Z (usunięte przez administratora)U STERU

Jak obecnie wyglada praca przy tokarkach? Jak kierownictwo, majstrowie? Czy można dorobić poprzez nadgodziny? Ogolnie jaka atmosfera jest na hali?

Odpusc sobie
@Kandydat

Kierownictwo żenada Nadgodziny dla pupilkow Wolne piątki bo podobno roboty nie ma Atmosfera slaba Odpisc sobie raczej

@Kandydat

TEMAT SIĘ KOŃCZY. PRACUJE TU JESZCZE KILKU FILIPIŃCZYKÓW, UKRAIŃCÓW (usunięte przez administratora) DOPIERO PRZYJMUJĄ). NIE PISZĄ PO POLSKU, WIĘC FORUM SIĘ KOŃCZY. PRACA PRZY TOKARKACH NIE WYGLĄDA. ZA TO SMAKUJE OLEJEM. KIEROWNICTWO TO SAMO OD LAT, CZYLI NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO - TOTALNE (usunięte przez administratora). "KOORDYNATORZY" SIKAJĄ W GACIE NA SŁOWO KIEROWNIK. BEZ JAJ BEZ SWOJEGO ROZUMU. NIE MA NADGODZIN!!!! PRACA 4 DNI W TYGODNIU. W PIĄTKI URLOP. ATMOSERA TOKSYCZNA, LUDZIE UCIEKLI JUŻ GDZIE SIĘ DAŁO, DLATEGO PRZYJMUJĄ TERAZ (usunięte przez administratora) - AFROAFRYKANÓW CZARNYCH Z AFRYKI. GRATULUJEMY

Bezimienny

Miałem iść na kontrolę jakości na Białobrzeskiej 20. Opis całej rekrutacji nie miał by sensu. Dostałem wyraźna sugestie od kierownika przy przeglądaniu mojego CV iż moje predyspozycje są wskazane na Brzezińską 50 na Automaty Prętowe. Nie dałem tego po sobie poznać i skierowałem rozmowę na inny temat! Człowieku tam nie będzie pracował nawet desperat z Ukrainy za 10 000 zł. Naliczyłem 11 agencji pośredniczących, plus ogłoszenia własne jak i za polecenie pracownika na Białobrzeską 20 oferują 2000 złotych. To chyba już świadczy samo za siebie. Po dokładnej analizie całego tego kramiku , stwierdzam że musiał bym być totalnym desperatem w dodatku karanym by zatrudnić się w tej firmie na jakiekolwiek stanowisko! Życzę powodzenia ponieważ bogom z dyrekcji się to przyda! Ludzi na rynku pracy brakuje! I tak po prawdzie cały nieudolny zarząd jest do wymiany! Akcjonariusze raczej nie będą przychylnie patrzeć na takie zaniedbania!

Ok

Słyszałem że sprawa podana na policję , ciekawe o co o prawdę ? Czekam aż jeden z moich komentarzy namierza z chęcią odejdę z tej firmy i powiem w twarz ! Równo albo w wcale !! Nikt nikogo nie oczerniał każdy pisał jak jest .... Każdego śmieszyły komenstrze o innych a jak coś kogoś dotyczy to do policja xd jestem neutralny ale to śmiech na sali śmiać się z kogoś komentarzy które komuś mogły zniszczyć rodzinę a byle jakie na policję zgłaszać xd

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 67 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.