ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa

Ustroń

Opinie o ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa

SPA 2014-03-20 19:50
A kto by tam chciał teraz pracować,jak nawet goście wyrzucono nocą na bruk ,nie wspomnę o pracownikach którzy z dnia na dzień zostali bez pracy-Bo dwie baby nie mogły się dogadać (usunięte przez administratora)
Adriano 2016-06-11 16:27
Miejsce pracy samo w sobie w porządku, ale szefostwo którego nigdy nie ma i nawet nie wie co się dzieje na obiekcie to inna sprawa. Umowy i wynagrodzenie też pozostawia wiele do życzenia. Polecam dla osób o stalowych nerwach i ogromnej dozie cierpliowści.
były spa 2016-12-08 18:07

Adriano .Masz rację -za dużo złodzieji przewineło się przez ten hotel.
Każdy brał co chciał ,i spał po apartamentach za friko .
Nie tylko prezesi ale też i zwykły personel ,ktoremu wygodniej w hotelu niż w domu .
Noi racja w domu trzeba za wszystko zapłacić, a tuuuuu darmocha..
Imprezy ,balangi , prywata ,a w kasie nula -zero wpływu nawet za energie el. lub wynajęcie sali.
Dobrze to już było............hejka

kelnerka tyrolii 2016-12-13 14:36
Dla mnie to nie do pomyślenia żeby personel zajmował połowę hotelu na swoje potrzeby. Ale tak było ,nie wiem jak jest obecnie
Szczególnie bezczelną i ciągle mieszkającą w apartamentach, była jedna kelnera chyba ze Skoczowa pochodziła (bardzo daleko od ustronia) ,ta całymi miesiącami żyła na koszt
hotelu.oczywiście za darmo ,i jeszcze zarabiając nie małe pieniądze,
Może ktoś wie jak jest teraz?
o.. 2016-12-16 22:03
Ogólna PADAKA.
Adriano 2016-12-21 14:20
Skoro Takie macie państwo opinie to może Zapraszam do ujawnienia swojej tożsamości chętnie ocenimy od drugiej strony państwa prace
Zostaw swoją opinię o ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa - Ustroń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa