Opinie o INTERPERSONELL A/S w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INTERPERSONELL A/S. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERPERSONELL A/S o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERPERSONELL A/S w Oslo

Witam , praca dla Intrepersonell marzec/maj 2018 malowanie piaskowanie mostów dla firmy Tunele AS Nie otrzymalem wynagrodzenia za prace , z powodów rodzinnych musiałem wrócic po tygodniu do domu przepracowalem pełny tydzien ,pieniedzy nie otrzymałem .Ostrzegam to nie są poważni ludzie i firma .

Karol

Czy dowiem się coś o firmie? Warto starać się o pracę ? Dawno nikt nie pisał, dlaczego?

Patrycja

Wcześniej inni użytkownicy wypowiadali się na temat warunków pracy w INTERPERSONELL A/S i, np. sławny i wynika z nich, jak już pisałam, że nie są one najgorsze. @Były pracownik, możesz w takim razie napisać swój punt widzenia, dla osób zainteresowanych liczy się każda opinia, również ta negatywna, byleby rozbudowana i podająca fakty.

Szkoda gadać

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTERPERSONELL A/S? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Patrycja

@saddamhusajn, czy na pewno odnosisz się do firmy INTERPERSONELL A/S, która ma siedzibę w Oslo? Większość użytkowników nie wspomniała tutaj o pracy w firmie jako ph-owiec, więc może zaszła pomyłka? Albo są już tutaj takie stanowiska, ktoś może to potwierdzić?

saddamhusajn

aktualnie pracuje w IP. nie jest to strzal w dziesiątkę ale można trafic gorzej. wyplaty na czas. problem tylko ze zwrotami kosztów ale po kilku telefonach oddaja. auta służbowe to masakra ale nie trzeba na szczęście tankowac za swoje (karta paliwowa na chacie) ogólnie nie narzekam

Patrycja

Z tego co piszesz @sławny, warunki pracy nie są najgorsze, tylko czy teraz aktualnie można się tutaj załapać na wyjazd? Wiele osób szukających pracy narzeka na agencje więc może ta spełniłaby ich oczekiwania.

Sławny ;)

Witam ja robilem 4,5 w tej firmie z ramienia mms Gdynia kto jest ogarnienty na robocie zna troche jezyka angielskiego to sobie poradzi, gamonie bez prawka, jezyka z miernymi kwalifikacjami maja gorzej ale i tacy maja robote tam. Kasa na czas teraz 181 spawacz 4,500 tysia odciagow za mieszkanie ,loty i samochody (trupy:) hydrole 200-220 i 6kola akomodejszyn:) kontrakty 4 na 2 albo 6 tyg pracy na 2 pozdro Były pracownik:D

bum

no a wypłata jest w pełni terminowa, żeby spokojnie sobie wszystko opłacać? Dziękuję za szybką odpowiedź.

ooo

200-220 nok mieszkanie 4000-6000 nok

christo91

Rekrutacje do Interpersonnel prowadza dwie firmy : Maritime Manpower Suply i BSI /ciagle sie oglaszaja/ . Powodzenia

jarek

a ta firma to działa teraz w branży jakiej konkretnie, bo chyba nie na polskim rynku? czy teraz mają jakieś filie w polsce czy jak to wygląda tak naprawde? mam nadzieje, że teraz będzie można do nich jakoś się dostać, tak naprawde, bo nie mam doświadczeni za duzego, ale licze na konkretne zarobki, to realne?

nygus

To prawda 200 i więcej jeszcze wykończy ale ludzi nie brakuje bo agencjom to pasuje aby szmal pozdrawiam wszystkich pracujących i życzliwych ha ha

sveiser

Mandal u braciszkow jest the best pozdrowienia dla szybkiego :))) wykonczyl juz pewnie z 200 naszych :)

SLawny:D
@sveiser

hehe bylem tam dwa kontrakty ale rzeznia hehe

spawacz

PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ W MANDAL (usunięte przez administratora) I TYLE

Czesiu

Początki ok ale potem szkoda pisać DNO

welder

czy pracuje jeszcze ktos w tej firmie ?czy ta firma istneje jeszcze ? bo podobno tylko zatrudniaja ale nie placa ??

sveiser

Firma na kolanach zaczynaja rąbac ludzi na konkretna kasiorke ofshor w bergen 20 ludzi kazdego 10 tys koron 3 tyg pracy .oczywiscie dla co nie ktorych to nic to nic polacy nic sie nie stalo wazne ze praca jest haha ale to daje im znak ze tak mozna i bedą to uskuteczniac na poslkiej ciemnocie .ZAczynalem prace w tej firmie 2008 rok bylo pieknie praca jak bialy czlowiek przerwa na jedzenie przerwa na kawe mieszkanie samochod ,dzis robota robota malo niemaczasu najedzenie bo pilne wszytko mieszkanie haha sa ale jakie jeden na drugim a niekiedy przyczepy kampingowe odemnie mierny!!!!

Piotrek

6-9tygodni ale przewaznie jest 6tyg

Piotrek

Pojedziesz to sie przekonasz wiekszosc est ok ale jak wszedzie [usunięte przez moderatora] sie znajda

Zostaw merytoryczną opinię o INTERPERSONELL A/S - Oslo

• Jak się pracuje w INTERPERSONELL A/S?

Zobacz opinie na temat firmy INTERPERSONELL A/S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

INTERPERSONELL A/S