Opinie o WZPOW w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WZPOW. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WZPOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZPOW w

Potraficie tylko obrażać ludzi w czerwonych ocieplaczach,nikt z was nie pomyśli ,że bez nich nie umiecie wykonać prostych rzeczy.A psychotesty to przydałyby się Wam ludzie.Pracowałem w wzpow i znam jedną (usunięte przez administratora)o znam była zangażowna w swoją pracę ponad przeciętną.Wiele razy ratowała tyłek innym.

Kartoniąż - 2011-07-19 01:22:36Niektórzy więźniowie są (usunięte przez administratora)jak go mają a jak go niemają to oni są bezmózgowce(usunięte przez administratora) naprawdę jest (usunięte przez administratora) bo ona nawet liczyć nie umie nie wie ile to jest 2+2 a co dopiero o innych sprawach można powiedzieć. całkowicie szkoda gadać Oj ludzie, ludzie co wy za głupoty tu piszecie....Trzeba było się uczyć, a nie teraz żalić.... Ja pracuję na stanowisku i mam godziwe wynagrodzenie.....Jak sie komuś nie podoba to won za bramę i do szkoły !!! A tak w ogóle to połowę załogi bym zwolnił, nie nadają się do niczego,(usunięte przez administratora)bym im nie dał......

była pracownica

bardzo dziwne bo to są wariackie zakłady a nie warminskie ludzie robią po 30 lat za(usunięte przez administratora)szok tok tok szok jakby co to gospodarze biorą do roboty bez badan i bez bhp pozdrówka

anomin

Ale w tych warminskich sie porobiło dali ubranie było bhp a przy bramie kazą nie przychodzic do pracy bo nie przyjeli i to chyba w tym roku tak jest moze ktos wie co tam sie dzeje

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WZPOW? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno

Ja ide jutro do pracy na rano fajnie ?

bezrobotny

Mam pytanie czy przyjmują do pracy?

Ale dzisaj na szkoleniu BHP było ludzi chyba 60 osób ale ile młodych kobiet i faceci idą na chłodnie a kobiety mają czekac na tel na chłodnie i konserwy mam pytanie czemu dzisaj po godz 14 na 2 zmianie chłodnia była pusta były zgasone swiatła i było pusto

W Warminskich jest super praca bardzo dobra ja w każdym bąć razie lubie tą prace dla mnie jest super jak chcesz to przyjmij się decyzja należy do Ciebie

zw

A co tam nowego w warminskich nie chce tam isc dlatego pytam

Czemu nikt nie pisze?

idz i zobacz

Z kąd ty wiesz ze warminskie pozbedą sie tej agencij pracy i mam pytanie jak teraz wygloda sytułacja w warminskich

to firma leasing team pozbyla się pracowników którzy pacowali w warminskich a warminskie pozbędą się tej firmy no i gitara!!!!!!!!!!

nowy - 2011-04-19 20:24:52 Jabil przychodzi Jabilowcy won od warmińskich....jak tak to chodziliście z nosem do góry i cwaniakowaliscie a teraz pracy szukacie, dobrze wam tak....hahaha

byłli pracownicy

Praca w jabilu to nie co praca w warminskich w warminskich bedzie ciezej praca na gorsych warunkah ja pracowałem z 2 kolezankami na konserwach i chłodni leko nie bedzie ale jak jest taka sytułacja trudno w Kwidzynie pracy niema a to prawda ze od kwietnia mają zamykać jabil pozdrawiam wytrwałych

no pewnie ze się nie pomieszczą ale leasing przyjmie wszystkich po tygodniu lub dwu tygodniach zwolni i nastepni i następni i tak wkólko mysle ze te 2000 osób pozna prace w warminskich do konca roku 2011 jak ich leasing nie zwolni to sami się zwolnią tam miodem nie pachnie

i co warminskie przyjmują ciekawe jaki bedzie to rok w warminskich w tamtym roku już kwietniu do mnie dzwonili czy chcę wrócic do warminskich zobaczymy jak to bedzie w tym roku

Elo tak w tej chwili mają komplet ale jeszcze trochę i zacnie sie sezon czyli groszek itp wtedy warminskie bedą potrzebowac sporo osób do pracy nawet jak by wszyscy zwolnielni z jabila chceli pracowac w warminskich to etatów by zabrakło jeszcze trochę jak tu muwi kolega ze flextronics tczew bedzie potrzebował ludzi z sztumu i kwidzyna jak to było w 2008 roku ludzie pracowali z kwidzyna w flextronicsie

marek

to jest więcej jak pewne, jabil leci na psy przynajmniej b i c na miłosnej około tysiąca osób ma lecieć na bruk, w warminskich maja już komplet ludz,i ale firma leasing team mimo wszystko ludzi ściąga i ludziska czekają na telefony od firmy leasing

M

Ja nic nie proponuję człowieku pytałem sie mojego brygadzisty osoby walą dzwiami i oknami do flextronics tczew a warminskie mają prosto w dup... pracowałem w warminskich i nikt z Malborka oprócz mnie nie dojezdzał a czemu niemam proponowac sztumu więc troche sie zastanów co piserz i dopiero pisz a nie bzdury piserz

Zostaw merytoryczną opinię o WZPOW

• Jak się pracuje w WZPOW?

Zobacz opinie na temat firmy WZPOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

WZPOW