Italmeble s.c

Opinie o Italmeble s.c

eSKa Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od ponad 1,5 roku i jestem zadowolona. Praca ok , płaca ok , szefostwo supcio. Nic dodać nic ująć. Oby tak do emerytury :-)

Anka Nowy wpis

Firma działa od kilkunastu lat. Sama pracuje tu już ponad 6. Początkowo były to 3 salony obecnie jest 6 sklepów. Rotacja pracowników jest mała. Większość pracowników zatrudniona jest od 2/3 lat. A niektórzy dużo dłużej. Świadczy to wiec o stabilności zatrudnienia i atrakcyjności pracy. Oczywiście o ile kandydat się sprawdzi. O samej pracy na pewno wymaga dużo starania i dobrych umiejętności pracownika. Pracodawca bardzo na +. Ciekawe produkty i dobra atmosfera w pracy. Można by tak mnożyć. Dziwi mnie wiec ilość wpisów i negatywne opinie. Z pewnością cześć osób myli nas z firma z Warszawy ????

Anna ML Nowy wpis

Profesjonalnie i przyjemnie.

Maciej Nowy wpis
@Anna ML

Twoja pozytywna opinia na pewno jest wskazówką dla innych osób. Mimo wszystko twój wpis jest bardzo ogólny, a wiele osób interesują szczegóły. Na czym polegała twoja współpraca z firmą Italmeble? Czy piszesz z pozycji pracownika tej firmy, czy tez klienta? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji o tej firmie.

Dimare

Polecam zdecydowanie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Italmeble s.c.
Xxx

Ja pracuję i mogę ocenić min 8/10. Większość złych opinii była załoga z pewnego salonu ???? Byłam osobiście szkolić przy takim podejściu narzekać będą w każdej firmie. Polecam

Nie polecam współpracy !

Aniusia

Witam wszystkich czytających opinie. Nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie o firmie. Pracuję od 3 lat w Italmeble. Mam najlepszego szefa, pensję zawsze na czas, i uważam, że nie mogłam trafić lepiej.

Loc

Odradzam pracę w tej firmie u tego pracodawcy.

Generalnie to dobry pracownik nie narzeka na szefostwo. Najwięcej zastrzeżeń mają osoby mniej wydajne!!

@Adam

Generalnie to jak szefostwo karze oszukiwać klientów a na zamówieniu podpis pracownika widnieje to też nie ma co narzekać ?Kłamstwa też są ok ?chyba ktoś z szefostwa musi komentować ;p

Kp
@AŁ

Drogi AŁ pracuję w firmie 6 lat i nikt mi nie karze oszukiwać Klientów i sam /sama tego nie robię. A po drugie czytaj ze zrozumieniem, nie piszę nic o oszukiwaniu itp.

Czy dobra praca jest powodem tak rzadkiej aktywności na forum?

KL

Drodzy Klienci, czytajcie dokładnie oryginalne karty technologiczne mebli (szczególnie olty). Ponieważ różnią się od ofert składanych przez ich pracowników. Pozdrawiam

Greta
@KL

Niestety pracownicy muszą mówić to czego wymaga pracodawca co jest na bieżąco skrupulatnie sprawdzane. Stąd dołacze się do rady aby Klienci rzeczywiście dokładnie czytali karty produktów.

Chętny

Fajnie się pracuje w firmie? Podpowiedzcie coś nowemu chętnemu do pracy.

Iza

@aga rozumiem, że jesteś niezadowolona z pracy w Italmeble s.c. Jak długo pracowałaś w firmie? Czy nie było możliwości dostania podwyżki? Skoro prowizje były małe to czy nie było szansy awansowania w firmie?

jsk

pragnę serdecznie podziękować Pani Sylwii Delikat, która elegancko i kompetentnie sfinalizowała przedłużający się (nie z Jej winy) proces realizacji mojego zamówenia oraz Panom Bartkowi i Januszowi za szybki dowóz i sprawny, a także fachowy montaż mebli. Firma z tych pracowników powinna być dumna. W obsłudze klienta liczy się bowiem nie tylko sam akt sprzedaży, ale także (a może przede wszystkim) jakość procesu końcowej obsługi.

maja

hej noo powiem Wam ze na bym sie chetnie u nich załapala do rpacy jako sekretarka w Warszawie bo pameitam ze wymagany byl jezyk niemiecki i angielski

Aga

Dzień dobry. Ja polecam zakupu w sklepie na Bielanach Wrocławskich. Bardzo miła i pomocna obsługa.

obiektywny(a)

Czytam opinie i sam(a) nie wierzę .Pracowałem(am) w Warszawie na Targówku i znam problemy od wewnątrz. Nie chcę przekonywać o tym że jest to idealna firma , ale też nie zgadzam się z opinią że szefostwo to ma ciągłe humory. Owszem może nie są święci mam na myśli p.J ale w większości ma rację a że ma temperament i nie lubi owijać to niekiedy tak może wyglądać .Wadą tego Pana jest to iż za szybko robi mu się szkoda innych , tym samym działa na swoją szkodę .Atmosfera w firmie jest ok ale też widziałem(am)że małe kliki tworzą się a to nigdy nie jest dobre dla Firmy .Panie J obiecuję że za rok zrobię dopisek i podam swoje imię .Ze swojej strony przepraszam i dziękuję bo zawsze będę Pana miło i szczerze bronić i wspominać .Nie znam ludzi takich jak Pan , którzy mimo wybuchowego charakteru długo zastanawia się czy czasami nie zrobił komuś krzywdy.Teraz rada na przyszłość proszę uważać na pracowników bo są oddani ale już chyba troszkę cwaniactwa i aktorstwa u Pana w Firmie .Tak jak obiecałem(am)za rok podam swoje imię , a tym czasem pozdrawiam całą załogę z Domoteki.

Moja posada jest wolna , przyjęli mnie ale odnosiłem w ostatniej chwili , mili ludzie ale po prostu nie chciałem tej pracy. Potrzebuje w tej chwili we Wrocławiu pilnie nawet dwie osoby

szukam pracy

ogolnie bardzo dobre meble, fajna oraca, ja bym u nich pracowac,ale niestety nie poprosili mnie na rozmowe, trudno bede probowac gdzie indziej

meg

Ja mam avanta to tez olta,jest super wygodny,gleboki,dzieciaki po nim skacza,ale poduszki sa osobno wiec mozna swobodnie poprawic i jak nowy za kazdym razem:)bardzo jestem zadowolona!mam tez lawe eliso,co prawda szklana i obawialam sie ze wzgledu na male dzieci,ale dalam ograniczniki i jest ok!krzesla pavie tez wloskie,super wyglad i swietnie wyprofilowane, i mega dobra cena ja kupilam ponizej 600zl za eko skore,super jakosc nic sie z nia nie dzieje,tak jak sprzedawca zapewnial. Takze polecam szczerze avant,eliseo i pavia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Italmeble s.c - Bielany Wrocławskie

Italmeble s.c