Italmeble s.c

Opinie o Italmeble s.c

Ted

Cześć, Z drewnianych mebli za rozsądna cenę mają zakor lity dąb itp. Lecz zakor mi się spóźnił ok 3 tyg. Jeśli chodzi o kanapy to mogę polecić firmę z ich oferty olta. My używamy od Wielkanocy modelu Lido i jest ładny i wygodny. Jak masz pytania to pisz.

anonim pracujacy

dziwne ze wszyscy tu pisza ze tam pracowali, a pisza nieprawde, moze jednak nie w tej firmie pracowaliscie?;) jak ktos pisze ze jest tam mobbing to z pewnoscią nie wie co to slowo znaczy. firma istnieje od 8 lat , zmiana 3 pracownikow (na 5 salonach),w calym tym okresie 8 lat, czy jest duza rotacja?-to niech kazdy sam sobie odpowie:)a jesli szukacie pracy ,zeby zarobic,a nic nie robic,to zgadza sie nie tu!tu uczciwie placa,za uczciwa prace, wiem co pisze! moze te wyssane z palca wpisy to wpisy konkurencji?:)kto wie, italmeble sie rozrasta i pewnie to nie wszytskim na reke, zapraszam do wszystkich salonow, zwlaszcza nowo otwartego w Gliwicach:) pozdrawiam wszystkich italmeblowcow:)

aga
@anonim pracujacy

Nie ma rotacji? Moze bielany jedynie sie trzymaja bo tam jest ogromna sprzedaz. Reszta salonow rotacje ma i to duza. Jak chcesz przeczekac poszukujac cos konkretnego to firma idealna. Dziewczyna z katowic sie nawet nie kryje ze siedzi tam bo nikt sie nie czepia i moze uzadzac sobie pogaduchy z chlopem. A co do sprzedazy to dziewczyna nawet tylka nie podnosi jak ktos wchodzi do sklepu. Na moje pytanie jak to? Czy jej nie zalezy na sprzedazy? Powiedziala ze ma to w nosie bo prowizja prawie zerowa wiec po co sie wysilac. Po czym jak pojechalam do wroclawia na szkolenie dowiedzialam sie ze to ja jestem ta zla co sie nie chce mi pracowac. Dziewczyny ktore tam pracuja odwrocily kota ogonem. Ciesze sie ze mnie tam nie ma bo bym oszalala z nierobstwa. Co do wlascicielek. Chyba troche z przypadku. Rozmowa kwalfikacyjna wskazala ze nie bardzo wiedza o czym mowia. Cos tam o architekturze ale... Brak wiedzy. Przemilczalam bo kompromitowac Pan nie bede. Jedna troche jeszcze wiedziala ale druga dno... Panie z salonow mowily ze kobiety chca udawac szefowe a o niczym nie maja pojecia. I wszystko zalezy od ich humorkow. Cala firme na poziomie trzyma szefrtym sie zgodze bo jest ok. Co do samych mebli... Dobre POLSKIE meble z mega duza marza.Wloskich prawie nie ma. Polecam zakup mebli jak ktos chce sporo przeplacic. Praca nie.

meg

A ja do nich wracam,chociaz nie zawsze wszystko jest idealnie,ale nigdy nie zostalam z problemem nierozwiazanym. Nie wszystkie pomylki i opoznienia zaleza od nich, ale mebke zastepcze daja, czy to lawe, czy kanape,jak moja sie spoznila.poleca, p.aurelie w domarze:) tez mi sie ydaje ze pracuje dlugo. Ps a meble super, ja mam avanta,bajka

kriss

dobry wieczor, musze napisac ze zona kupilismy duzo mebli na bielanach w italmeble i po pierwsze jestesmy zadowoleni, jednak lawa byla uszkodzona i ze 2 tyg czekalismy na nowa ale tę moglismy uzywac :) Po drugie to bylo ponad 2 lata temu i w lipcu w tym roku z synem kupowalismy materac i znowu jest tam Pani Asia i Pan ktorego imienia nie pamietam, ale to ci sami pracownicy wiec chyba az tak zle tam nie jest. takze decyzja do was.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Italmeble s.c.
yyyy

u mnie, meble sie spoźniły 2 tyg, duzo, ale dostalem kanapy zastepcze na urodziny syna i odsetki, wg mnie całkiem ok. mogę polecić.

dol1979

Ja bylem zadowolony i z obsługi jak i z mebli. Znam osobiście właściciela , mi pomagał w reklamacji osobiście . Ale to moje zdanie.

ex

pracownicy stąd szybko uciekają

zadwolony

Praca w miłym towarzystwie. Zespół lojalny z bardzo dobrym podejściem do klienta. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Italmeble s.c - Bielany Wrocławskie

Italmeble s.c