Dąbex

Opinie o Dąbex

Stolarz

Witam, może ktoś coś powiedzieć o pracy jako stolarz? Jakie godziny pracy obowiązują, jakie wynagrodzenie.

@Stolarz

W tej firmie jest tak że wolą meneli zatrudniać niż normalnych byłych pracowników , w kadrach panie stały się chamskie

Młooody

Czy warto zlozyc podanie po szkole do tej firmy ? Jaka panuje atmosfera ? I na jakich maszynach sie pracuje ?

@Młooody

Poprawiło się , warto !

Wojciech
@Maciej

Napisz co poprawiło się w Dąbex. Dlaczego warto pracować w tej firmie? Jakie warunki proponują na początek zatrudnienia? Uzasadnij swój komentarz.

@Młooody

Nie warto , są lepsze firmy od tego dziadowskiego zakładu!

Łoś Super Ktoś

Ostatnimi czasami panie w kadrach są bardzo chamskie , jeżeli są takie mądre to nich same robią na produkcji

Z całą pewnością tak dobrej firmy daleko trzeba szukać więc jeśli ktoś zna pracę to polecam.

Piter
@Adam

Bzdury. Praca moze i stabilna ale na tym koniec. O urlop sie doprosic to teagedia. Kadra pracownicza coraz mniejsza bo ludzie jak zalapia cos lepszego to uciekają ponieważ nie chca sie wiązać na dłuższą metę z tym zakładem. Wymagania jakby kazdy pracownik był magistrem po wyższych studiach a płaca i traktowanie pozostawia wiele do zyczenia i kazdy o tym wie. Bardzo duzo negatywnych postow zostalo usuniętych, ciekawe kto o to sie postarał. Tyle w temacie.

@Piter

BoNowaki nie szanują pracowników!

Masz rację!

Masz słuszną rację!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Roko

Polecam ten zakład wszystkim, którzy szukają stabilnego zatrudnienia.

@Roko

To fakt , dla tego warto !

Gorx
@Roko

roko widze że twoja opinia sie zmieniła w ciągu 2 miesięcy bo w sierpniu pisałeś że nie polecasz najgorszemu wrogowi tego zakładu a teraz piszesz że każdemu polecasz .. co się zmieniło ze masz inne zdanie ??

Jesteś kadrowa czy łysy?

Masz wszystkich w domu?

@Gorx

Może potrzybuje pracy w tej (usunięte przez administratora)firmie!?

Młody

8 lat przepracowanych jako operator i 2700zl wyplaty, aż wstyd się przyznać że czlowiek tu pracował. Zeby facet nie miał 3 z przodu to prosze samemu sobie odpowiedziec czy warto tam pracować..

Dariusz
@Młody

Jak kierownictwo reaguje na rozmowy o podwyżce i jakie są ich argumenty? Jestem też ciekaw jak oceniasz atmosferę panującą w zespole, jest w porządku pod tym względem?

Młody
@Dariusz

Jedyny argument kierownika to ten ze od tego jest dyrektor, a dyrektor powie ze szef. Jak już szefa znajdziesz to powie ze dyrektor i tak robienie z ludzi nie powiem kogo ????

@Młody

W firmie Dąbex nie ma podwyżek od 2 lat dostają tylko Ci co kradną,przychodzą pod wpływem alkoholu i są na tym przyłapani przez Bąka to wtedy te osoby mają podwyżki takie osoby są doceniane w tym zakładzie a takie osoby co pracują cały rok bez chodzenia na chorobowe podwyżki nie mają do dziś.Na kartce od wypłaty 14.50 na godz do tego doliczaja premię i wychodzi 18.30 na godzinę czyli najniższą krajowa. Żadnej premi w tym zakładzie nie ma jest doliczaja do godzinowki.

Masz rację!

Malczik

Firma bardzo źle zarządzana, bez jakiejkolwiek spójnej wizji rozwoju.

@Malczik

Szefostwu kasa do głowy odbiła jak woda sodowa i mają za nic zgłoszenia o dzikich zachowaniach pozostałych!

Jaka jest kultura pracy w Dąbex? Obowiązuje typowy dress code?

Były

Uwież mi że żadnej kultury w tej firmie nie ma a szefostwo ma gdzieś zgłoszenia o pewnych przewinieniach!

Witam, czy firma przyjmuję nowych pracownikow? Jaka proponują stawke? Jest to praca na jedną zmiane?

@Nowy

Minimalna krajowa , to w amazon więcej zarobią za nic

Pracowałem w tym zakładzie wiele lat i nie zgadzam się z tymi osobami co psioczom na dyrektora Nowackiego takie złe opinie w według mnie jest to bardzo dobry człowiek wyrozumiały otwarty na problemy pracowników jest to osoba z którą można porozmawiać o problemach osobistych lub zakładu on zawsze doradzi wspomoże dobrym słowem i zatok mu dziękuję

Jeszcze nie widziałam żeby dyrektor rozmawiał z pracownikiem otwarty na problemy,wyrozumiały,porozmawiać z nim o problemach kto to pisał?chyba jaki biurowy.W zakładzie pracowników mają gdzieś brak podwyżek,praca ciężka,nie szanują ludzi a już tym bardziej pan Bąk zrobi z ciebie głupka,myśli że jest mądry ale tak tylko mu się wydaje.Nowi pracownicy jak przychodzą mają 13 zł brutto godz.zas ja skończy się umowa na 3 miesiące dostają kolejną i godzinowka jest wtedy 14zl brutto w sumie starzy pracownicy jak kobiety też mają 13zl brutto a pracują już tam po 6 lat.Przyjdz do pracy przekonaj się sam a sam się zwolnisz.

Były Pracownik

Ja też nie. Szkoda czasu na pracę w tej firmie.

Komora282

Rozmawia z pracownikiem śmiech ????

Kunta Kinte

Rozpędź się a mur sam się znajdzie

Opel

Czy zakład poszukuje teraz ludzi do pracy ?

@Opel

Tak dawj śmiało łysy czeka z otwartymi ramionami

@Komora282

Łysy w listopadzie idzie na emeryturę bu ha ha :)

@Maciej

I tak zostanie dalej

Benia
@Komora282

Przecież przed bramą czekaj inni do pracy nie musisz tu pracować. Ale co do wracania to wracają bo nie mają co z (usunięte przez administratora) zrobić A tu z otwartymi rękami przyjmą. Praca na ogół fajna Ale trochę napięta sytuacja z pracownikami Ale jak sobie podzielisz tak się wyśpisz

@Benia

Pracowałem tam 8lat to się coś wie benia

Ktoś
@Benia

Nie wiem kim lub czym jesteś ale nie wprowadzaj ludzi w błąd , owszem chcą wrócić ale nie są z powrotem przyjmowani !

@Opel

Jakie w przybliżeniu są realne zarobki kierowców wożących drewno z lasu bo jest ogłoszenie na to stanowisko na olx?

@Opel

Niby potrzebują ale i tak nie przyjmują , szkoda czasu na pracę w tej firmie

Dokładnie tak

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Dąbex?

Najlepiej wcale nie robić

Maciej

Sama praca zła nie jest , w biurze też idzie się dogadać

Toma

Witam czytam te wpisy i nadziwić się nie mogę kto może być aż tak bardzo skrzywdzony przez mój zakład pracy,tak jestem pracownikiem Dabex od wielu lat i nigdy nie nosiłam się z zamiarem zmiany pracy o .k może czasami Mistrzowie są surowi ale taka jest ich funkcja kierownictwo jest jakie jest jak się robi swoje niema się czym martwić zarobki też są teraz lepsze na rynku pracy nic lepszego nie znajdziecie a pracować trzeba wszędzie ,za siedzenie nikt nie płaci. I jeszcze jedno to nie prawda że najgorsi są staży pracownicy bo się boją że młodzi ich wygryzą wręcz przeciwnie chcemy uczyć tylko nowy pracownik musi wyrazić chęci nauki nie zatrudnić się na miesiąc dwa i uciekać do innej pracy niektórzy staży pracownicy po zwolnieniu się z Dabex, wracają spowrotem czyli nie może być tak źle.Ja z mojej strony polecam

Na ha
@Toma

To co pisze ta osoba to jest kłamstwo

@Toma

Ciekawe kto przychodzi z powrotem chyba debile.

@Toma

Wracają spowrotem nie bądź smieszny

Nikoś
@Toma

Mialem okazje pracowac. Od razu po szkole rzucaja Cie od maszyny do maszyny. Wszyscy zapieprzaja jak roboty. Warunki pracy masakryczne kurz , nieprzyjemny zapach , szatnie pamjetajace chyba nawet poczatki tego zakladu. Wyplaty niczym zapomogi. Brak pakietu socjalnego. Praca na sprzecie ktory non stop sie psuje. Przerwy krociotkie i dzwonki jak na przerwe dzieciaki w szkole mają. Łazienki tez nic nie wyromontowane. Ja rozumiem ze to zaklad pracy produkcyjnej ale jakies standardy powinno sie spelniac. A nie czujesz sie jak taki smiec tam pracuja i taka przykra prawda. Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie.

Pracownik Dabex
@Nikoś

Gościu chyba nie wiesz o czym piszesz!!! Jestem pracownikiem tej firmy już od kilku ładnych lat i twój wpis odnośnie warunków, socjalna i pozostałych rzeczy to jedno wielkie kłamstwo. Łazienki już od kilku lat są po remoncie i spełniają wszystkie standardy, socjal jest również i to nawet chyba jeden z największych jakie mają inne zakłady w Grodzisku, jeśli wogole je mają... Pracować trzeba wszędzie a i ta praca nie jest najgorsza jeśli komuś zależy. Zarobki też nie najgorsze... Pokaż mi pracowników produkcyjnych, którzy nie zapieprzaja??? Każdy robi to co musi i tyle w temacie. Nikt nie płaci za łażeniee z kąta w kat...

@Toma

Za śp . Józefa było lepiej a Marek dał sobie w kasze dmuchać na własnym podwórku , przez łysego sporo bardzo dobrych operatorów odeszło i gdyby nadal żył Józef to tego dyrektora dawno by nie było !

Wojciech
@Pracownik Dabex

Powiesz coś więcej na temat socjalu ,o którym wspominasz? Na jakie benefity można tu liczyć?

Maciej

Pytanie ilu jest tutaj Maciejów ? Widzę że jest tu kilku ! Sama praca jak i szef ok !!!

Duży

Czy są wgl wypłacalni i ile jest na ręke wypłaty?

@Duży

Zależy jaki dział i stanowisko , operator warto ! Nadgodziny + premia 2200 / 2500 netto bez nadgodzin

Wacek 11

Kierownik i brygadzista lubi pracę chłopaków a na kobieta tylko karze szybciej

Jurijam

Najgorsze kadry w całej okolicy jak dzwonisz to mówią że potrzebują pracownika a po rozpatrzeniu Cv to mówią że jesteś nieodpowiedni i nie masz doświadczenia już kilka razy się na nich przejechałem trzymajcie się od nich z daleka.

KOMORA282
@Jurijam

Brawo

janek

Te sprawy co dzieją się w dąbex to tlko można wSądzi lub znienacka inspekcja pracy pracownik który zostanie Brygadzistą kapuje kolego a koleżanki jak kollegi na kturego jadą jak go niema to muwią niema waryjata tak trtuje się to są czi co lizą dyłki ala kij ma dwa konce

Na ha

Dlaczego usuwacie negatywne opinie na temat firmy Dąbex kto zatym stoi dyrektor kierownik brygadziści ale niedługo to się zmieni

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex