Opinie o 360 Recruitment Ltd w Nottingham

Jestesmy agencja pracy poszukujaca utalentowanych rzeznikow do pracy w Wielkiej Brytanii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 360 Recruitment Ltd w Nottingham

?

Jesli jestes dobry to bez obaw masz prace caly rok ale wazna jest obecnosc nato uwazaj

Stan

jurasek - 2013-09-28 09:54:37 A znacie jakaś fabryke w ktorej nie beda zwalniac nikogo i wszyscy zostaja na stale boje sie ciagle szukac i ciagle zmieniac robote to nie wrozy nic dobrego a kasa musi w domu byc ja pracuje na braninie u nich w brydlingtn i robie tam od czerwca, akurat tam maja miejsca na stale bo tylo my jestsmy na linji przotkow i nam 2 ludzi braklo jak kogos wywalili za nieobecnosci. taksze w porzo ludzi zapraszamy a takich nie w porzo nie ; )

zbychu

robic wam sie nie chce wy lenie (usunięte przez administratora) tylko kase brac. nie podoba sie to wynocha do kranswika za 6.19 haha, [usunięte przez admina]po 50godzin to bedziecie zadowoleni. Ja robie w 360 juz z ponad rok, czasem lepiej czasem gorzej ale godziny sa, kasa jest, robota jest. Za darmo to mozna w ryj dostac a nie pieniadze a wy myslita ze przyjdzie taki do zakladu, postoi, i forse dostanie haha zal.pl

Olenika

Siema znam agencje 360 od ponad 2 lat ,i niemoge przyznac racji tym ktuzy uwazajom ze olewajom ludziy ,bo wjelekrotnie mi samemu pompgli .od kwietnia juz dlaniych nie pracuje ,ale to poniekond z mej winy,[usunięte przez admina]

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w 360 Recruitment Ltd rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Rzeznicy poszukiwani do pracy w Anglii?
KB/360

Internet ma to do siebie, ze wyzwala wielka odwage w obrazaniu innych - oczywiscie anonimowo, bo zaden z plujacych jadem odwazaniakow nie ma na tyle cywilnej odwagi zeby sie podpisac chocby imieniem.

Aleksandrze

A co znaczy w czym innym? I jaki personel czy chodzi o pania A...? Co duzo ostatnio o niej slyszalem ?

?

Ha ha najlepjej co ta agencja potrafi to obiecywac i niyc pozatym .A polski personel ,moze i dory ale w czym innym nie w recrutacji

morka

Dzień dobry,czy ktoś pracuje obecnie w firmie 360 Recruitment Ltd i jest zadowolony?Jakieś wskazówki na co skupić uwagę zaczynając żeby jej nie stracić

A na dzień dzisiejszy jaka pensja jest proponowana przez firmę 360 Recruitment Ltd najniższa na samym początku ile mniej więcej dzięki za info.

czarny

o wlasnie a my cie szukamy. co z ta kasa co nam za odwoz do londynu? do dzisiaj nic nie oddana a my mamy wode lac do baku? a poza tym do tesu 2 razy ci zalatwiali i oba oblane wiec nie ma mocnych albo jest sie rzeznikiem albo nie miej "ale" do innych...

Mario

zwracam honor. od kiedy nie ma menagera andrzejka jest juz ok.

anonimek

chialbym wiedziec co masz na mysli mowiac, ze wyzysk jest? Powiem tak, ja widze, ze jest juz wszedzie zle z praca wiec dla mnie nawet praca za £6.08 jest ok. Ale ty byles rzeznikiem? Bo ja tam mam kolege i on jest na £9.00 a jego brat £8.50 ale ludzi ponoc zdaja zawsze najpierw na £7.25..... napewno nie slyszalem zeby zdali rzeznika na 6.08 ale opisz mi swoja sytacje. pozdro

lukasz

ja wybioeram sie przez ta firme ale teraz sie zastanawim naprawde jest tak zle to napiszcie wszystko co wiecie

ja ;]

haha no pozmienialo na lepsze za sprawa jednej osoby. kazdy kto dla nich pracuje/pracowal pewnie wie o co mi chodzi :D

kolor

witam, poraz pierwszy mam zamiar wyjachać do Angli , chciał bym pozyskać opinie na pracę , wynagrodzenie , godziny pracy . pozdrawiam

Witam, nikomu nie polecam tej firmy.(usunięte przez moderatora)ludzi jak i kiedy tylko mogą. Dla tej firmy Polacy się nie liczą ,mimo tego że Panie przez telefon są bardzo miłe i przytakują na każde pytanie, a jak się tu przyjedzie to żadnej pomocy z ich strony. Naprawdę nikomu nie polecam!!!

maly9084

Jezeli chodzi o agencje to jestem zadowolony zwlaszcza pani Ola jest pomocna w kazdej sprawie. Jezeli chodzi o fabryke to praca jak praca.... nie jest najgorzej pracowalem juz w tylu fabrykach, ze moge to stwierdzic. Jesli nie chcesz miec problemow: trzeba pracowac miec dobre kwalifikacje i nie brac chorobowego z byle powodu. Ale generalnie to w kazdej fabryce tak jest... W poprzedniej pracy jak pracowalem 4 lata dla "sraflajn" to wywalili mnie bez upomnienia NIC bo poszedlem RAZ na chorobowe (po 4 latach). Tutaj przynajmniej dostajesz upomnienie a nie na zbity pysk...

Zostaw merytoryczną opinię o 360 Recruitment Ltd - Nottingham

360 Recruitment Ltd