Opinie o Euba Logistic GmbH w Angermünde

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euba Logistic GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euba Logistic GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euba Logistic GmbH w Angermünde

mala

(usunięte przez administratora).ZA NIC MAJA CZŁOWIEKA.Zero szacunku .Polski kierowca jest niczym.

A

Napiszcie, proszę jak wyglądają zarobki w Eubie dla 3/1

Umelek

Jestem kierowcą związanym z firmą od lat. Wiele opinii jest sprzecznych z prawdą. Fakt jest taki że jeżeli wykonuje się to co jest do zrobienia dyspozytorzy i szef nie mają się do czego przyczepić. Wypłaty oczywiście zawsze na czas, flota sprawna, nikt nie musi zmieniać kół w razie awarii. Zawsze można się dogadać z dyspo odnośnie wolnego czy wcześniejszego zjazdu. Pewnych rzeczy nie można przewidzieć, tzn opóźnienie produkcji czy wypadki, korki, to jest transport i nikt nie ma na to wpływu. Reasumując firma jak każda inna.. No i oczywiście ten plus że blisko granicy.

Elżbieta
@Umelek

Dobrze jest poznać różne punkty widzenia - wtedy można być już przygotowanym na różne sytuacje. Nadmieniłeś, że w Euba Logistic nie ma raczej problemów, jeśli chodzi o terminowość wypłat. A czy oprócz samej podstawy otrzymujecie jeszcze jakieś premie?

Wanda

To forum służy do wymiany opinii na temat pracy w Euba. Pisanie wulgarnych wpisów trochę mija się z celem. Wiesz, na czym polega praca w tej firmie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Euba Logistic GmbH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Szymon

Od ostatniego posta na tym forum minęło już kilka miesięcy. Czy ktos orientuje się, jak obecnie wygląda sytuacja w Euba Logistic? Chętnie dowiem się więcej, na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej i obecnych rekrutacji na stanowisko kierowcy.

Mirek

Szukam osób , które pracowali w tej firmie, którzy zostali okradzeni z pensji przez tą firmę gdyż chcę wytoczył im proces zbiorowy za dyskryminację polskich pracownikow. Kontakt ze mną (usunięte przez administratora)

Grażyna

@Marek, kiedy pracowałeś e tej firmie? Być może od tego czasu coś się zmieniło? @johny, zdecydowałeś się na pracę w EUBA LOGISTIC GMBH? Jeżeli masz jakieś aktualne informacje, zapraszam do komentowania. Czy są wśród użytkowników naszego forum osoby które podjęły współpracę z tą firmą i mogą wypowiedzieć się jak wygląda to w praktyce?

johny

No to fajnie,teaz chcialem isc tam do pracy.w tej sytuacji lepiej na miejscu lodke ciagac.szkoda,czy juz niema normalnych firm?

kierowca.

Właśnie miałem po świętach jechać tam do pracy ,ale z tego co czytam mówię nie

Nie polecam

Odradzam pracy w tej firmie, wykorzystują i nie przestrzegają czasu pracy kierowców. Będziecie pracować wiele godzin za darmo siedząc w busach jeżdżąc od auta do bazy i z powrotem po Niemczech. Zjazdy w sobotę, wyjazdy w niedziele, 20 godzin w domu i wiele godzin w busie.

rita

i co wiesz już o co chodzi, bo to chyba jakiś wałek? znam jednego co ma dokładnie tak samo jak Ty. Możesz coś więcej napisać na maila soann@wp.pl pozdrawiam

...

czy ktos z nowych kierowcow zastanawial sie dlaczego sa zczytywane karty po powrocie z tygodnia pracy na baze i przy wyruszaniu z bazy? dlaczego niemieccy kierowcy z tej firmy tego nie robia? Z pierwszego punktu widzenia wydaje sie to normalne ale . . . mam wydruki z tachografow aut ktorymi jezdzilem i dziwnym trafem na karcie kierowcy danych ze jezdzilem NIE MA ! Przy wypowiedzeniu, ktore mi *kazali* podpisac na koniec wspolpracy napisali ze wynagrodzenie jakie otrzymam nie bedzie za jazde autami w ich firmie tylko za pomoc przy zaladunkach i rozladunkach.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euba Logistic GmbH - Angermünde

• Jak się pracuje w Euba Logistic GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Euba Logistic GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euba Logistic GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euba Logistic GmbH