Opinie o Euba Logistic GmbH w Angermünde

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euba Logistic GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euba Logistic GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euba Logistic GmbH w Angermünde

Robert47

Byłem bardzo zadowolony z pracy w firmie Euba Logistik. Samochody czyste zadbane nie ma do czego przyczepić się. Świetna firma nigdzie nie było takiej rodzinnej atmosfery pracy.Wszystko tak jak mówil spedytor na początku musiałem zmienic robote, bo zona mi kazala. Szkoda dobre mam wspomnienia z pracy w Eubie.

Kolas
@Robert47

Robercie47 powiedz mi czy chociaż dobrze Ci zapłacili za napisanie tego steku bzdur?

Kierowca ce

Witam ,a na początek to ile można zarobić na czysto .

Mario

Wyjazd z domu wieczorem, z bazy w nocy to jaki on był wypoczęty ludzie to wola o pomstę do nieba mają ludzi za nic człowiek jest tam przyrządem za kierownicą i 2 przyrządy siedzą w biurze nie polecam nikomu tej firmy nawet najgorszemu wrogowi ale wasz wybór

Mario

Właśnie doświadczony kierowca wyłożył skład na A4 pupilek garego mało ludzi nie pozabijał

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Euba Logistic GmbH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wiktor

Bardzo nie polecam, wyzysk, obciążanie za wszystko. Dojazd do auta busem 400 km a potem nie wyspany zmęczony jedziesz na 15 godzinny maraton. Nie polecam.

MATI
@Wiktor

Szkoda słów na temat tej firmy

Banda złodziei i wyzyskiwaczy a Pan Jacek i Grzegorz to popychadła Grzegorz

Kazik

W sumie jak ktoś mieszka nie daleko to dobra opcja kasa na czas w miarę okay i co weekend w domu

Szkoda gadać

Wy lepiej zrezygnujcie z glupoty jaka sobą reprezentujecie.

Jacek

Obecnie EUBA stara się rezygnować z systemu 2/1 bo ten system sprawia najwięcej problemów kierowcom oraz firmie. Zostaną tylko systemy 3/1 4/1 lub od poniedziałku do piątku.

Jacek

Obecnie EUBA stara się rezygnować z systemu 2/1 bo ten system sprawia najwięcej problemów kierowcom oraz firmie. Zostaną tylko systemy 3/1, 4/1 lub od poniedziałku do piątku.

Kierowca40

W połowie września odebrałem prawojazdy Zadzwoniłem do firmy odebrał polak powiedziałem że jestem nowym kierowca KULTURALNY CZLOWIEK NA POZIOMIE POWIEDZIAŁ BY NKE DZIEKUJE ZATEUDNIAMY KIEROWCOW Z DOSWIADCZENIEM Pracownik Firmy EUBA PAN JACEK MI POWIEDZIAL CYTUJE NIE POTRZEBUJEMY TAKICH LUDZI WIDZIALEM ZDJECIA PO TAKICH JAK PAN CO ROBIĄ Z POJAZDAMI. WIEC PRZYZNAJCIE SAMI ZE KTOS KTO OCENIA CZLOWIEKA PRZEZ ROZMOWE TELEFONICZNA W TAKI SPOSÓB ZA NIC MA LUDZI. DZIS JEŻDŻĘ W DUŻEJ ZAGRANICZNEJ FIRMIE KTORA MNIE PRZYJĘŁA JAKO NOWICJUSZA I SĄ ZADOWOLENI I JA TEZ MAM NADZIEJĘ ŻE TA OPINIA JEST POMOCNA DLA LUDZI KTÓRZY CHCĄ BYĆ KIEROWCAMI W EUBA LOGISTIC GmbH

kierowca

witam, firma ok, jak dajesz rade ogarniasz wszystko, nie ma najmniejszego problemu , z Bossem i Spedycja polecam. A j

driver

Firma dobra dla osób z okolic Szczecina, blisko granicy, każdy weekend w domu. Jak ktoś nie zna niemieckiego to dyspo jest w PL, moza bez probelmu pracowac, załadunki i rozładunki to każy już kuma.

Cezary

Gdybyście nie kradli paliwa i nie niszyczli aut to może nie było by obciążeń polecam się wziąć za robotę;) ja pracuje od roku i wszystko sie zgadza co weekend jestem w domu i co najważniejsze kasa na czas bo w tych czasach to podstawa!!

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Euba Logistic GmbH. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 15 grudnia.

1 dzień w pracy

Sam sobie odpowiedz skoro ciągle szukają ludzi????

stoprocent

Przykro to pisać, ale traktują kierowce bez szacunku(usunięte przez administratora) Przez traktowanie i brak szacunku pracownicy pojawiają się i znikają "taśmowo". Podpadniesz to od razu trzeba szukać nowej pracy bo zaczynasz skakać po autach nawet przez 8 miesiecy lub dłużej. Zjeżdżasz w soboty, gdzie masz jeszcze do przejechania 400km + odległość z bazy do domu i w niedziele startujesz o 19:00 z bazy. (usunięte przez administratora) Dużo tego, ale ta kropla jest 100% prawdziwa. Pozdrawiam wszystkich polskich kierowców.

1 dzień w pracy
@stoprocent

Żenada 17 lat za kółkiem i kij ze za buty 30 euro niech się biedak dorobi przyjechałem na bazę wyjazd 19 auto miało być na górnym bądź dolnym ringu okazało sie pod kassel proponuje spedycji powiększyć mapę bo dla nich to może nie problem ale idźmy dalej jestem obok auta 23 27 a kolega mi ze o 3 ruszamy ???? powiem tak byle do piatq i tyle mnie tu widzieli o ile dam rade

Kolas

Ta firma to jakieś nieporozumie, pracujesz od niedzieli do soboty. Więc teoretycznie cały tydzień z kródką przerwą na zmianę ciuchów i zakup jedzenia na następny tydzień. Wmowa to prawdziwy majstersztyk, obciążenia za wszystko na samym początku za buty robocze 30 euro, które według umowy musisz zwrócić po zerwaniu umowy. Kasa marna. (usunięte przez administratora)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Euba Logistic GmbH?

System 12/12 ?

Zibi

Witam. Mam pytanie ile płacą za miesiąc i czy można w systemie 2na1tydzien pracować...? Pozdrawiam

@Zibi

Mamy systemy 2/1, 3/1,4/1 wiec istnieje mozliwosc pracy w podanych systemach.

G84
@Euba Logistic GmbH

Witam, z kim się można kontaktować w sprawie pracy, czy jest możliwy kontakt w j. Polskim ?

@G84

Na stronie firmy sa podane numery telefonow.Oczywiscie rozmawiamy po polsku

Majk

Witam, mam techniczne pytanie: czy zawsze rozpoczynasz pracę z placu Firmy,czy też z innych miejsc,np parkingi lub inne firmy?-chodzi mi konkretnie o transfer kierowców. To samo dotyczy zakończenia cyklu tury,np w systemie 2/1-tzn . kończysz na firmie,czy różnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Euba Logistic GmbH - Angermünde

• Jak się pracuje w Euba Logistic GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Euba Logistic GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euba Logistic GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euba Logistic GmbH