EthosEnergy Sp. z o.o.

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

Pekin

Miłego dnia :)

Styropian

Witam!! Mała dygresja na koniec dnia Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu winien usługę ,za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Ludwik von Mises Ja się zgadzam w 100%

A
@Styropian

Przepraszam ,że tak nie na temat ale mam pytanie czy ktoś zna nazwisko Hani z abpemont? A teraz w temacie. Pracowałem tam rok czasu najpierw przez wygód a potem przez abpemont. I nigdy nie zarabiam takich pieniędzy pracując u kogoś. Na siedzeniu zarabialem od 5200zł do 6600zł fakt faktem szybko się skończyło i ewidentnie z winy tych z biura bo załatwili kontrakty obiecując nie realne terminy. Za załatwienie kontraktu brali premie a za nie zamieszczenie się w terminie bo nie sposób się było zmieścić po (usunięte przez administratora) dostawali monter i tokarze.

AVE Mongoł
@A

No tak, tu się zgodzę Najpierw daje się mongołowi, nagrywa się mongoła, jedzie się od mongoła, zarabia się u mongoła, awansuje się największą delegacyjną pijaczynę przez mongoła... Najdłużej na remoncie siedzi tylko grupa od mongoła. Wyrąbane i zero odpowiedzialności ma grupa mongoła; Jak to się dzieje, że Skośnooka marionetka linek nie poplącze?

Tysz QŃ

Raz daliśmy im jazdę, nie wychodząc po przerwie do roboty na pewnym eksporcie. Myślę że pamiętasz bo to jedna z najlepiej zorganizowanych akcji w tym temacie. Teraz mamy też pewne narzędzia, które sami nam dali nowym regulaminem płaczu i improwizacji- sorry inaczej tego nazwać nie można. Wim że od dawna i żekomo w naszym imieniu nami mordy sobie wycierają marionetkowi przedstawiciele, czas to zmienić i co więcej czasu jest nie wiele a do końca nie jest nawet wiadomo z kim i Iloma "Bolkam" idziemy naprzeciw zorganizowanej grupie spiskowej, mającej na celu doprowadzenie firmy do upadłości i rozwalenia. Poczytaj o konfliktach w spółkach z o.o. Gdzie "zarząd" w naszym wypadku marionetkowy jest w zmowie z przedstawicielami co najmniej jednym organu nadzorującego w działaniach prowadzących do upadłości. Okazuje się że nasz przypadek nie jest niczym innym i w niczym nie odbiega od przykładów przedstawianych w necie. Tu nie mamy narzędzi żeby walczyć, może Krzychu ma, ale niewiadomo czym jest zastraszony i czy będzie zainteresowany. My możemy jedynie do puki są realizowane resztki projektów działać, po tym okresie i nam reszcie fizycznych pokażą środkowy palec. Przedewszystkim zgoda i jedność. Wim że najwyższy czas jest aby, taką organizację powołać. Z drugiej strony Lubliniec ma nawet w barwach Solidarności, a pracownicy po kątach beczą, więc trzeba szukać wzorca w zagranicznych jednostkach EE. Może któraś z Europejskich organizacji związkowych obejmuje swoją działalnością nasz kraj, ale w końcu ponoć szefostwo to Szkoci, więc trzeba poszukać ich modelu, może maja nawet osobę Męża zaufania pracowników EE do którego należy zgłaszać wszelkiego rodzaju niezgodności w jednostkach lokalnych. Trzeba poszukać w necie. Musimy mieć wszyscy wolę zgody i chęci zmienienia tego co jest. Ile razy jeszcze nas obwinią za swoje słabości i brudy?

bez pochodzenia

No to może jakaś sugestia ludzi ze znajomościami ,jeżdzącymi po innych elektrowniach,mający kontakty z chłopakami z Lublińca jak 'zaprosić' do Naszego zakładu związki zawodowe!Myślę że na takową propozycję 80% załogi jest ZA założeniem związków przy naszym zakładzie. Tylko potrzebna jest wiedza ludzi którzy mieli już kontakt ze związkowcami i wiedza jak obejść MŁODEGO Prezesa,bo jak sądzę na słowo "związki" dostanie szału,spalanie w subaru wzrośnie do 30%,a chętny który wypowie te słowa wyleci z hukiem dla przykładu innym!!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EthosEnergy Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Monter Turbin ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Styropian

Witam! Chcę skorzystać okazji. Stronę tą odwiedza zapewne 90%pracownikow byłego Turbo nie mamy okazji porozmawiać o naszych problemach które zafundowała nam pewna grupa ludzi. Sadzę jednak że możemy razem dokonać dużo i przeciwstawić w polowaniu na monterów którzy są podobno całym złem według mojej oceny jesteśmy tylko kozłami ofiarnymi „ osłami”, poświęciliśmy swoje życie niektórzy rodziny, dyspozycyjni prawie 24h a dziś dziękują nam w znamienny sposób. Mało tego w umiejętny sposób manipulując ludzkimi przywarami skłócono Nas dziś wielu opluwa się wzajemnie dając satysfakcje ludziom od słupków. Z drugiej strony kto patrząc w lustro z czystym sumieniem nie splunie!!!? Są wśród Nas tacy i trochę inni ale to nie znaczy że nie możemy się wzajemnie tolerować, współpracować , dla każdego z Nas jest jeszcze tutaj jeszcze miejsce. Panowie wyciągnijcie ręce ku zgodzie na razie wirtualnie i nie dajmy się. Mamy swoich przedstawicieli i czego oni dokonali!! Ja nie dostrzegam ich zasług a wręcz przeciwnie dołożyli się jeszcze . Może wyjściem z sytuacji jest założenie związków zawodowych. Dlaczego nie. Niektórzy tą Firmę traktują jak folwark a Nas jak to bydło bez prawa do głosu bież jałmużnę i siedż cicho jesteśmy zastraszani , mobbing w czystej postaci . Przychodzą mi na myśl słowa utworu Czesław Mozil Biały Murzyn odsłuchajcie! Zrozumiecie. Jesteśmy rozrzuceni po świecie ale od czego są telefony, skype poczta tez istnieje mamy swoje adresy loginy nie możemy kontaktować się na tej stronie ponieważ przedstawiciele strony przeciwnej też ją odwiedzają a BOLEK zawsze się znajdzie. Będzie poparcie można działać to jest wolny kraj. A my jesteśmy fachowcami bez Nas i nam podobnych Ten wóz się wy…….. Słupkowicze myślą inaczej zreszto już mają doświadczenie inne firmy liżą rany jakie im zostawili. Pozdrawiam rozważcie moje słowa Styropian

najsłabsze ogniwo

Nie łudźcie się! Ani (usunięte przez administratora) ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego. 1 Kor 6,10 - 1340

monter dewizowiec

Miłego dnia Panowie,miłej pracy oby nam się!

Badziewiak

Panowie nie wylewajcie pomyj,żółć Was zabija działajmy razem przeciwstawmy się problemom dla wielu z Was to kwestia bytu.Fachowiec zawsze się obroni.

nowy

Panowie kapusie ,medy i przekrety byly i beda ,wiekszosc pracownikow fizycznych musza trzymac sie razem ,przestancie sie oczerniac,zgoda buduje,Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy,noga im moze sie podwinac ,a wy pamietajcie ze byli kanaliami.

Tysz Qń

Zdumiewająco wysoki jest poziom nienawiści, zawiści i chęci niszczenia personalnego wśród załogi. Tu właśnie najlepszy dowód na to, że brak zgrania szacunku i jedności doprowadza do takich patologicznych sytuacji, tu chyba największymi wygranymi są ci co tą metodę zarządzania zaaplikowali i uprawiali w tym przedsiębiorstwie. Prezes zamiast pilnować wszystkiego, pilnuje jedynie targetów. Jak widać jest to totalna klęska tych co tą firmę zbudowali, potem udawali że nie widzą. Tak na zakończenie, osoby które nazywacie "Psami Zbycha" mają swoje imiona: Piotrek, Roman, Stachu, Arek! Są przy Zbychu dlatego że są fachowcami, dobrymi fachowcami, kompletnie niezasługującymi na pogardę, lecz na właśnie lukratywny wyjazd np.Irl APC i na premię za swoją lojalność wobec firmy gdzie naprawdę trudno im jest codziennie przebierać sie i iść na turbinę i znosić to wszystko wiedząc że są z zazdrości wyzywani od psów. Zawsze Zbychu mógł na nich i ich fachowość liczyć i im ufać, bo zawsze ciągnęli robotę! A wy co i komu ciągneliście to wolę nie pytać! Klęska totalna! Ludzie, albo się zjednoczycie i nie będziecie patrzeć jeden na drugiego z nienawiścią i zaczniecie się szanować albo naprawdę dalej będziecie brani jak w tym wspomnianym przytoczonym żydowskim powiedzeniu! W tej chwili to zdecydowanie wygrywa swołocz która jest przy korycie!

obcy

Czytajac wpisy dac noze ludzia a sami sie pokalecza ,co to za atmosfera,koledzy czy wrogowie,gora ma ucieche tak sklucic ludzi to sztuka,smieja sie z was,skloconymi pracownikami dobrze sie steruje,ci panowie co piszecie o nich nie wiem czy prawde, ale jesli tak jest to przykre,jesli sie nie zjednoczycie to gora zrobi z wami wszystko co bedzie chciala/robotnik musi trzymac z robotnikiem ,ci pseldo inteligeci jesli bedziecie potrzebni beda slodzic ,

bez pochodzenia

Panowie dajcie spokój!!To nie jest forum dla zakompleksionej załogi,tylko informator dla przyszłych nieszczęśników ,którzy (nie) daj Bóg zdecydują się tu pracować.Informacja wynikająca z tej wylewnej gadki jest jedna:załoga totalnie skłócona,widoków na dobre zarobki nie ma,jednym słowem NIE MA CO SIĘ PAKOWAĆ W TO (usunięte przez administratora) br /> A wy "koledzy"dajcie już sobie spokój z tymi wpisami,bo jesteście tak płytcy że nawet nie kumacie że te wasze żale i występki wyjazdowe czyta prezes z jego świta i ma przy tym pewnie niezły ubaw!!Przestańcie się pogrążać,bo jak było sianko na wyjazdach wszytko było cacy,a teraz jak jest (usunięte przez administratora) to nie ma komu się prezesowi na spotkaniu odezwać ,tylko na forum se skaczecie do gardeł...JAK BYŚCIE MIELI JAJA TO BYŚCIE CHOĆ POŁOWE TYCH RZECZY POWIEDZIELI LUDZIOM(WYMIENIANYM) W TWARZ.... a tak rano się z nimi przywitacie,a za 5 min komóreczka i już frajerskie wpisy!!!ŻENADA

liliput
@bez pochodzenia

Święte słowa @bez pochodzenia, święte słowa. Skłócona załoga to młyn na wodę kierowników i prezesów. Jak nie ma jedności w załodze, to oni są bezkarni. Tańczymy jak oni nam grają (ciągłe zmiany przepisów wewnętrznych i cięcie kosztów firmy na warsztacie). Dla przyszłych naiwnych sądzących że tu warto się zatrudnić i można się rozwinoąć: NIE WARTO, SZKODA CZASU I WASZEGO ZDROWIA!!!

Tysz qń

Ja tam wolę z Białym, Zbychem w asyście Arka, RomNa, Bogola i BinLadina, z Trzankiem i Chujnią w knajpie zgubić 1000Zł, jak z tobą czy kimkolwiek od mongoła 10.000 PLN znaleść!

gogus

czy w tej firmie MOŻE KIEDYŚ być przyszłość dla młodych ludzi?

czarny

Witam dziwie się że nie ma żadnej opinii o panu donosicielu ZN i jego psach areczku Romusiu binladenowi i pimpku bogackim to dopiero ekipa zgrana jak im nie przypasujesz to cie zgnoją za nic . Już nie wspominając o prywatnych narzędziach pana Nowickiego które firma kupuje a on chowa po kontenerach żeby rodzinie zawieść lub żeby leżały w szafie na pamiątkę np rękawiczki

Ja w szoku jestem że zwolnili dyrektora K, który tak naprawdę najwięcej znał, się na robocie- w końcu to jeden z założycieli firmy. Sam ogarniał tyle co połowa głównego biurowca, do tego sam wiedział gdzie skąd który element i od czego jest. Jedyny który ludzi szanował. Jak już takich ludzi "firma" nie potrzebuje, to nie należy się łudzić.

rafalek

Widac czasy hujni sie skonczyly,on jest malutki i glupiutki do tego,czego sie nie tknie zpartaczy,szkoda Emila bez starego super kumpel,stary (usunięte przez administratora) go tlamsil,Zbycha N.powinni juz odstawic niech skonczy glab podstawowke zaocznie,moze ma na tyle intelektu,nie podejrzewam go o to,psy jego to takie same glaby jak zbysiu!!!!!!!!!

bialy
@qń

KRZYCHA SZKODA ZNAL SIE NA ROBOCIE,PIL ZA DUZO TO GO ZGUBILO,JAK BIORA SIE ZA SIEBIE NIC DOBREGO TO NIE WROZY,OD NIEGO CALA TA FIRMA SIE ZACZELA,KLAN DU.DLA NICH NIE MA NIC SWIETEGO,KASA IM OCZY ZASLEPILA,ARTUREK SZKODA MI GO JAK BRAKNIE OJCA PATRZEC KIEDY JEMU PODZIEKUJA!!!!!

zainteresowamy

Co to za firma,mobing,donosicielstwo,male zarobki ,nie polecam ,slyszalem inne opinie, ale po tym co czytam , praca w firmie to brak stabilnosci zero perspektyw na rozwoj i wiazania sie na dluzej!!

c
@zainteresowamy

Chyba, że szukasz zajęcia jako syndyk masy upadłościowej, to musisz jeszcze cchwilę zaczekać aż tatuś da synusiowi joistickwi polecenie ogłoszenia.

luzak

Medy zawsze beda medami,biale czy jakajace sie, im rakija wypalila mozgi,stary hujnia tez jest dobry w te klocki,te dwa pedolina to pocioty,ktory synus bialego?ale Cypriankowi ktos napisal prawde od serca, a tatus taki pobozny,nauczyl go machlojek ten do ogorkow K.Tatarzyn mongolski tez jest dobry legedy kraza ze otworzyl sklep wedliniarski ten to ma leb,kozica szuka capa ktory ja potryka,to moze wyluzuje,ci inzynierowie to jacys eunuchy!!!!!!!!!!!januszek z wypozyczalni tez meda?

Ścigany

Koń i tak będzie robił bo ma dietę i ryczałt.

@Ścigany

KON SIECZKE JE,W LUBIE MA TO SAMO,TE WIESNIAKI ZA GARSC OWSA BEDA ROBIC, MASZ RACJE!!!!!!!!!!!!!!

Kosi Mazaki

My dostaliśmy rachunek - "raty" spłacane z premii za transformator, co go pierwszy hulaszka ze swoim lokajem transportowali instalowali uruchamiali. De facto to była wizja i deal ówczesnego jeszcze prezesa. Potem kolejne "raty" z premii i kolejne... Ta bańka to chyba z wmawianie ludziom ich winy za nieudolność i niepełnosprytność nadzorujących.

luzak

Piszesz o Walerci,jeszcze kabel rafal lewan!!!!!!!!!!!!!!!!

liliput
@luzak

Faktycznie jak chciałeś żeby wszyscy się o czymś dowiedzieli to wystarczyło Walerkowi powiedzieć i zaznaczyć żeby nikomu nie mówił ;) Jak już tak się rozpisałeś to dodaj jeszcze do listy: Białego z synusiem, Ajwena i Janusza z narzędziowni (tu raczej o przekazywanie plotek i informacji). Tak na marginesie to powiedzcie mi, po kiego grzyba i komu potrzebny jest ten z bożej łaski szumnie nazywany MAJSTREM, Pendolino i niejaki Planista??? Co oni wnoszą takiego ważnego i niezbędnego do produkcji??? Wiedzy nie mają i potrzeby płacenia im za łażenie w te i na zad, nie widzę!!! Tu trzeba oszczędności szukać i redukować nic nie wnoszące stanowiska, bez których robota była robiona czy oni byli czy ich nie było!!!

foka
@liliput

BIALY wsrod Murzynow bylby najglupszy ,to pijaczyna i kapus nr.1

c
@foka

Chciałbym zobaczyć remont w twoim foka wykonaniu, nie 300MW nie 200MW, ale TP6 i 4 ludzi pod tobą. Ogromną w duchu radość dało by mi widzieć jak się motasz... Pewnie dzwoniłbyś już do Rycha po podpowiedź jak świnię zdemontować! Mogę na tym remoncie choćby zamiatać, a co tam! Ilu ty podsmerfowałeś na warsztacie??

foka
@c

Nie zrozumiales ,nie podwazam jego wiedzy i znajomosci turbiny,ale jako czlowiek to kompletne zakompleksione zero,jak on traktuje ludzi cham ze wsi,jak pije z ludzimi jest spoko ,ale jak nie pije to wychodzi z niego ochydna kanalia,oprocz znajomosci turbiny nie reprezentuje soba nic,kablowanie i straszenie ludzi to domena plytkich ludzi!!!!!!!!!!!

gość 7
@luzak

Piszecie o innych a sami depczecie ścieżki do Mongoła i jemu podobnym.. foka wam przeszkadza bo więcej wie niż niejeden rzekomy monter (czytaj kabel utajniony ) i to was dziewczynki boli .. lewy i ten jak mu tam walercia to ludzie których znam od lat i uważam ,że do pięt im nie dorośliście nie tylko pod względem wiedzy.. użalacie się nad zapijaczonym dyrektorkiem ale gnid nikt normalny nie żałuje (SPRZAWIEDLIWOŚĆ ZA ZBYCHA GO DOPADŁA) Może cwaniaczki płaczą bo nikt im teraz nie załatwi wyjazdów jak Krzysiu przy wódce,, żenada aż rzygać się chce jak czytam te wasze wypociny nieudacznicy (poza paroma wyjątkami którzy napisali coś pożytecznego ) związki marzą się tylko tym co nie mają o tym pojęcia ( zapraszam do lektury ) a później pomyślcie o dobrych aspektach bycia w związkach ( nie widzę tu lidera w tej firmie ) Każda próba założenia związków skończy się podkapowaniem przez rzekomych dobrych ludzi biadolących na innych że są be.. Zawiść w tej firmie jest wodą na młyn dyrekcji i jak widzicie efekty tego są jak otrzymujecie pseudo wypłaty.. życzę więcej rozsądku bo jak na dzień dzisiejszy najwięksi kapusie czują się pewnie bo potrafią innych napiętnowywać i niesłusznie pomawiać ..

@gość 7

Idź do kościoła i pomódl się, bo w niczym nie odstajesz od osób, które na wzajem tu się popisują wzajemną nienawiściom i wyzwiskami. Jeśli taki przykład idzie z góry to o proszę, nie ma się co dziwić, że na dole ludzie jak wy to nazywacie masa robocza jest tak podzielona i nakręcona jeden na drugiego. Takie bolki których wymieniłeś, istnieją tylko dzięki aprobacie słuchaczy, którzy polują na choćby wszelkie pomówienia bo nie potrafią niczym innym zaatakowac jak tym, że ktoś z kimś wódki się napił. Po godzinach pracy to co ciebie to obchodzi, co kto z nas robi. Dziel i rządź, kamery kapusie, chodzące dyktafony od wasza dewiza i pomysł na nowoczesne zarządzanie, nie motywować a upierdzielać, nie chwalić i doceniać a upadlać. To jest żałosne właśnie. Powodzenia, w robieniu remontów (jeśli coś wygracie w ogóle) ludźmi z ulicy i tymi dwustoma co za bramom czekają. Mam nadzieję, że powołany komitet założycielski i osoby deklarujące chęć przystąpienia, zdołają zarejestrować to co postanowili.

@gość 7

Cześć Przyjacielu! Ja wierzę w ludzi sądzę że potrafią się zjednoczyć i wzajemnie działać. Polemizować trzeba ale nie obrażać się wzajemnie do tego jeszcze na forach, Żyj godnie i daj innym. Styropian

Zostaw merytoryczną opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EthosEnergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EthosEnergy Sp. z o.o.