logo  EthosEnergy Sp. z o.o.

EthosEnergy Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

luzak 2016-02-28 09:29
Trzymam kciuki za pomyslne rozwijanie sie zamierzonego celu,moze potrzebne jest takie przesilenie,aby pracownicy zjednoczyli sie ,walczyli o swoje ,nie dajcie sie zastraszyc ,nie dajcie sie zklocic gorze, o to chodzi,jednosc to sila dzialania,za konczcie spory ,obrzucaniem sie blotem,wrogow macie u gory ,a nie miedzy soba,kazdy musi sie zastanowic nad soba czy jest uczciwy,ci co zostali opisani w waszych wpisach ,niech pomysla ,zmienia sie ,gora nie istnieje bez was ,a wy bez gory ,kompromis to czego potrzeba firmie!!!!!!!!!!
2016-02-28 20:39
Pamiętajcie:
Tam gdzie zgodnych ludzi kupa, tam i "Kapelan ZRE" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Poganiacz 2016-02-29 06:18
Jakby nie patrzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze z tyłu.
biały żołnierzyk ps barani flak 2016-02-29 21:43
"szanowni blogerzy". Wam krowy pasać trzeba wrócić, a nie internetu używać. Styropian mądre rzeczy przedstawia a wam w głowie własne wojenki tylko. Ten be, tamten fuj, a temu to dobrze powiedzieli. O połowie spraw piszecie nie mając pojęcia a o drugiej połowie z tego co kolega przy wódeczce powiedział. Forum opinii o firmie zamieniliście na forum wycieczkowiczów z małym ego i wielkim ryjkiem. A później od 6.00AM (dla tych niedokształconych tłumaczymy szósta rano) używanie kto komu co tam napisał. A najlepsze. Przyjechał Król Maciulek do Kozienic coś tam powiedział to i grono życzliwych zaczęło używanie na tych co im robotę załatwiają. Brawo Wy. Cytując któregoś z przedpiszących... Kochana maso robocza. Byliście, jesteście będziecie. Głupkowaci jak barani flak i cwani jak pSotny Rudzielec w BumBumowym sosie Łobełtowego guana. Cytując klasyka. "Panie Prezesie, Ja to już zapomniałem, jak EURO wygląda". I tak obiektywnie... Na koniec... Wy zapomnicie za chwilę co to znaczy zarabiać EURO, FUNTY i te inne waluty których nazw pewnie nie jeden wymówić nie potrafi. Miłego wieczoru. Snów o wielkim Wibremie. Errekcji na myśl "komu co dziś napisałem". I pamiętajcie. Podział najlepiej wyskrobie ten, któremu płytek w portfelu wystarczy:)
ann 2016-02-29 22:04
Słyszałam, że to delegacyjna firma i że dużo się w tej firmie jeździ... No z tego co widzę to prawda. Jeździ się najwięcej po kolegach z pracy. Dobrze, że nie ma Pań na remontach. Bo by pewnie te prostaki pluli po nich.
2016-02-29 23:15
Przyszedłeś do pracy, to było już dawno po "Wibremie"!
Po tym prawdziwym czyli PRU Wibrem pamiętaj, że się nie poprawiało, turbiny oddawało w terminie zdatne do eksploatacji, bo Wibrem oznaczał zawsze jakość! najwyższą jakość bo jego rdzenni monterzy byli i są nadal fachowcami jak nazwaleś "z płytką w portfelu". Obecnie w ciemnym tunelu bez latarki... Od monterów Serwisu Wibremu uczył się "Rudy" Arutr S, Olo B, Janusz P, młodzieżówka jak AS, dlatego na turbinie gościa takiego nie zgubisz. Nie to co innych, którzy nawet pod korpus nie zaglądają - angaż im nie pozwala. Nikt nie podważy spawania i gotowości do pracy: Heńka, Trzmiela; zaworów Smoka, regulacji Januszka, łożysk i lini wałów Arka, fachowości prowadzących odcinkowych, kierowników grupy robót jak Zbyszek, Wiechu, Edek, Mirek, Krzychu, Zbychu G; Jedynie idiota, co na placu kwiatki sprzedaje i nie bardzo kuma o co chodzi, ale zapytany chce zaistnieć.
Trzeba zabrać się do roboty i iść na kompromisy, ale nie tylko bat i bat...
Obie strony muszą dawać coś od siebie, jeśli mamy być produktywni i przetrwać. Związki jeśli co mam nadzieję uda się je powołać, zobowiązują do pracy OBIE strony, nie tylko jedną. Więcej wzajemnego szacunku na dole to i tzw. góra (cokolwiek to oznacza) będzie nas szanowała.
Mecedor 2016-03-01 12:10
Biały kołnierzyku ps.barani flak.Złóż podanie do Gadzinówki Michnika i pisz dla niej felietony wychodzi Ci to lepiej niźli remonty turbin :)
Krzesełko 2016-03-05 14:21
No z takim nickiem nie namieszasz;) mieszaczu:)
biały kołnierzyk 2016-03-08 10:55
Tu się zgodzę. Co prawda nie pracowałem wtedy w firmie, ale patrząc na to co jest teraz to ilość wpadek jest zatrważająca. Co ciekawe element składowe tej układanki sa najczęściej w porządku - tylko brakuje przypilnowania pewnych istotnych szczegółów I efekt końcowy jest jaki jest. Terminy to oddzielna kwestia - katastrofa. Termin powinien byś rzeczą świętą a odpowiedzialni za poślizgi pociągani do odpowiedzialności ( co nie znaczy, ze od razu zwalniani;))
2016-03-08 13:41
W tym wszystkim, zarówno góra jak i dół zapomniała o wielu kluczowych sprawach i tak patrząc z boku, niestety ale mijają się ze wzajemnymi oczekiwaniami. Wzajemne kiwanie się do niczego dobrego dla obu stron nie doprowadzi, jedynie do wywrócenia wózka na którym wszyscy jadą.
1. Robota zawsze, musi być zawsze zrobiona!
Nikt nie ma szacunku do ludzi którzy robotę partaczą, robią niechlujnie, nie mieszczą się w ustalonych ramach czasowych! Na pewon już nie trzyma się ich pod kloszem. Trudno więc oczekiwać spełnienia krzyków pracowniczych, jeśli to jest tu zawalane. Jeśli wiemy, że jest zawalane to dlaczego i z jakich powodów jest zawalane, dlaczego tu nie jest to dochodzone! otóż właśnie rzadko kiedy wina jest po stronie monterów czy technologów. Raczej jest to zdecydowana większość z powodu braku zdecydowania w sposobie wykonywania, cedowania odpowiedzialności na ślusarzy/monterów/spawaczy; rzucania ludzi pomiędzy zleceniami z jednego na drugie, trzecie, czwarte....
2. Jakość i solidność wykonania!

Wszyscy wiemy jaka ta jakość jest. Powinna to być wizytówka każdej firmy.

3. Udział OBU stron w realizowanych pracach i wzajemna odpowiedzialność!
-Niestety, ale za dużo kibiców "autorytetów, którzy jedno na czym się znają to publicznie nakręcić aferę z niczego, napompować balonik z błahostki potem niby dać rozwiązanie i powiedzieć, że się rozwiązało ogromny problem"
4. Motywacja!!
- Nikt nie będzie płacił za prace zrobione niechlujnie po terminie, po awanturach , zaś monter/ ślusarz/spawacz nie będzie solidnie pracował, jeśli nie ma stabilnego zaplecza informacyjno-technologicznego, nie jest SATYSFAKCJONUJĄCO wynagradzany i widzi, że jest robiony bezczelnie w ...uja choć, otrzymywane komunikaty i obietnice temu w żywe oczy zaprzeczają. Dochodzi zgniła atmosfera i już jest komplet nieszczęść.

Szkoda patrzeć jak to wszystko się wali, a obie strony nie chcą szukać wzajemnego konsensusu.

Wiadomo, jak są skandalicznie niskie stawki, trzeba szukać co miesiąc rozwiązania w dorobieniu kasy do budżetu. Rachunki trzeba też co miesiąc płacić, obiecanym wolnym czy kosmiczną obiecaną wirtualną premią ich nie pokryje. Jeśli nie można w tej firmie dorobić w sobotę/niedzielę, to niestety, ale trzeba dorobić na te rachunki u innego pracodawcy dobierając część etatu.
leśne jebadło 2016-03-16 09:22
Czy kamery będą także zamontowane nad pisuarami?
biały kołnierzyk 2016-03-16 13:07
Widać jaki nick tyle we łbie... Jakbyś rzetelnie wykonywał swoją pracę to byś się nie musiał obawiać kamer - nawet nad pisuarem. No chyba, ze masz małego I to Cię dreczy.
lolo 2016-03-18 08:34
BIALY KOLNIERZYK SPRWADZ CZY TWOJ KOLNIERZYK NIE ZROBIL SIE SZARY,KAMERY POWINNI ZALOZYC W BIURACH,NA LOTNISKU,NA DOLE U TECHNOLOGOW,ZOBACZYL BYS KTO PRACUJE DLA DOBRA FIRMY ,A KTO ZERUJE NA FIRMIE,SADZE ZE PRACUJE SIE NA HALI, CZY SA KAMERY CZY ICH NIE MA ROBOTA MUSI BYC ZROBIONA,NIE JEST TAK JAK POWIEDZIAL JEDEN Z INZYNIERKOW ,ZE 90% ZYSKOW FIRMY TO ZASLUGA KADRY,JAK WYSOKI TAK PUSTY!!!!!!!!!!!
2016-03-20 14:44
Na firmie żeruje jedynie senior i junior ze swoimi słupami, reszta w tym EthosEnergy dostają ochłapy z "Pańskiego" stołu. Absolutne konieczne minimum, które niestety musi dostać. Bezcelowe jest montowanie kamer w biurach, no może ab zarejestrować progres w sztuce układania winpasjansa.
Jaka jest misja dziadzi Judasza i wielkiego łba przy wirniku na Porębie i korpusie żeliwnym? Niech dadzą technologię i się pod nią sami podpiszą to w zupełności wystarczy.
tyrk 2016-04-14 02:22
Są jakieś przyjęcia w tej firmie? Słyszałem że mieli zwalniać ludzi ,czy odeszli od tego jak firma się rozrosła?
123 2016-05-05 22:15
Koledzy,
niebawem odwiedzi Was Szef Pan(usunięte przez administratora), który prosi o przygotowanie tematów i argumentów do rozmowy na temat wszelkich rzeczy, jakie Wam w firmie się nie podobają i które chcecie zmienić bądź poprawić. Wiece co i kogo działania Wam się nie podobają, wiecie kto i nie do końca za co, dostawał ostatnio wypracowane Waszymi rękoma i należne Wam premie. Jeśli będziecie przygotowani do rozmowy, to jest szansa coś zmienić. Język nie będzie problemem, tylko niech każdy z Was się otworzy i przedstawi swoje argumenty. W tym celu Pan Mark, prosi wstępnie o zapisywanie swoich uwag i wrzucanie ich do specjalnie przygotowanych bezpiecznych skrzynek kontaktowych, lub wysyłanie korespondencji bezpośrednio do niego.
Jest to może mały krok i ukłon, który może coś zmienić.
biały kołnierzyk 2016-06-07 10:52
Z ciekawości I co z tą wizytą Pana szefa wszystkich szefów Marka D? coś o iej nie słychać....
boss monter 2016-06-28 14:14
Od 2015r to EthosEnergy. A EthosEnergy Poland to inna spółka - z siedzibą w Lublincu.
Monter 2016-06-30 16:51
Zbyt wysoko na grzędzie widocznie siedzisz.
Ja i nie tylko ja nie rozumiem gdzie nasza kolejna premia kwartalna i jaki cel jest w kombinowaniu z wynagradzaniem wolnym za nadgodziny gdzie bardziej motywujące są płacone na bieżąco pieniążki zwłaszcza gdy zabraliście nam już wszystko, teraz staracie sie odebrać godność.

Największą i jedyną wartością tej firmy są ludzie realizujący prace warsztatowe i obiektowe. Jak Pan ZN wrzeszczy z kilometra, że każdy detal to zpartaczony badziew, to niech sam sobie na warsztacie to co na obiekcie zdemontuje, remontuje.

Zgodnie z zaszeregowaniem prace wykonaliśmy na poziomie 100% zgodnie z otrzymanymi kartami technologicznymi do każdego zadania.

Co tym razem spłacamy???
Monter 2016-08-22 21:00
Jest dobrze a będzie lepiej.
Rzecznik Prasowy 2016-08-30 21:01
Jest to podstawa. Zasady tworzenia dokumentacji, archiwum, obiegu dokumentacji.
2016-08-30 22:17
Nie ta bajka...
Tu każdy wie, kim jest prezes, jak działa i czym się trudni...
Kto jest jego dyktafonem -też, kto słupem, kto mu donosi, itd itd!
abc 2016-09-02 15:47
Czy wiadomo jakie stawki są oferowane?
Wiadomość cenna, bo sporo osób rozważa odejść.
Ostatnio odeszło dwóch dobrych monterów, na gazówki właśnie 16Eur brutto ponoć otrzymali.
Ofert jest naprawdę sporo, lecz większość to pośrednicy w stylu dobrze znanego Mongołremu.
abc 2016-09-02 17:45
Albo piszesz konkrety, albo się nie udzielaj!

Tu są ludzie mocno zdesperowani przez utratę pełnej płynności finansowej by zminić pracodawcę.
ZRE dla przykładu daje dla montera z E +18 lat doświadczenia po zawodówce min.32 zł bez znajomości angielskiego.
Nie każdy ma możliwość wyjazdu do Belgii czy Holandii, bądź dalej.
abc 2016-09-02 17:51
Albo piszesz konkrety, albo się nie udzielaj!

Nie każdy ma możliwość wyjazdu do Belgii czy Holandii, bądź dalej.
Biały kołnierzyk 2016-09-02 19:20
32 złote powiadasz??? To rozumiem że już dawno tam pracujesz. Żaden monter Nie ma stawki nawet zbliżonej do tego poziomu. Co innego wąska grupa mistrzów, starych pracowników ZRE.
były 2016-09-02 23:35
Jestem ciekaw, które ZRE płaci 32 zł.
były 2016-09-03 08:09
Nie przyjazna atmosfera w pracy między pracownikami.
A 2016-09-13 21:53
Przepraszam ,że tak nie na temat ale mam pytanie czy ktoś zna nazwisko Hani z abpemont? A teraz w temacie. Pracowałem tam rok czasu najpierw przez wygód a potem przez abpemont. I nigdy nie zarabiam takich pieniędzy pracując u kogoś. Na siedzeniu zarabialem od 5200zł do 6600zł fakt faktem szybko się skończyło i ewidentnie z winy tych z biura bo załatwili kontrakty obiecując nie realne terminy. Za załatwienie kontraktu brali premie a za nie zamieszczenie się w terminie bo nie sposób się było zmieścić po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostawali monter i tokarze.
AVE Mongoł 2016-09-15 19:04
No tak, tu się zgodzę
Najpierw daje się mongołowi, nagrywa się mongoła, jedzie się od mongoła, zarabia się u mongoła, awansuje się największą delegacyjną pijaczynę przez mongoła...
Najdłużej na remoncie siedzi tylko grupa od mongoła.
Wyrąbane i zero odpowiedzialności ma grupa mongoła;
Jak to się dzieje, że Skośnooka marionetka linek nie poplącze?
Nick 2016-09-19 20:56
Gdzie są obiecane podwyżki?? Gdzie są nasze premie kwartalne??
Gdzie konsekwencje dla marketingu za podpisywanie kontraktów bez zrozumienia? Świadome działanie na szkodę zakładu czy szczyt arogancji i pewności siebie?
Są ludzie, którym zależy na Ethosie i jego dalszym rozwijaniu, nie będziemy przyglądali się biernie abordażowi jaki jest dokonywany.

Doktor Wtopa 2016-10-14 11:43
Marketing pogrąża firmę. Konkurencja na rynku osądzi. Wasza niekompetencja w wycenie zakresu prac to nas wykończy.
321 2016-10-16 21:21
Nie konkurencja, Warzywo powiedział wyraźnie, że są lepsi - no i z czystym sumieniem nalaży przyznać, że są, surowo i bezlitośnie oceni EE rynek! Już pomału weryfikuje pozycję EE na rynku krajowym, patrz ostatnie strategiczne projekty.
Sławę zdobyliśmy na 200tach w Turcji, teraz podbijamy Węgry! Hurra na Węgry!

Nie pytaj co Ameryka może zrobić dla Ciebie, zastanów się, co Ty możesz zrobić dla Ameryki!!
aw 2016-10-17 14:50
jm no ciężko o tK dobre warunki w Polsce dla osób znających węgierski
swuj 2016-10-30 11:23
"złotousty "znów szaleje obiecuje przyszłym operatorom maszyn: Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie . Żałosne
Obcy 2016-10-30 18:01
Bo do ABPEMONTU go zatrudnią, a jak widzisz, jest to dynamicznie rozwijająca się firma!
Pracownicy ABPEMONTU przecież, są też dynamicznie szkoleni i rozwijani, ostatnio na kursie łopatkarskim w Siemensie byli, na zebraniu z "członkami władzy" i kadrami w sprawie NAAASZEGO REGULAMINU PŁACY I PRACY, NAAASZEGO sposobu wynagradzania za pracę godzinach nadliczbowych ich obecność również jako PODWYKONAWCY za którego, prace wystawiane są tłuste FA-VAT -też była oczywista.
Jak powiedział na zebraniu warzywo:

- Współwłaściciele firmy nie zezwalają na zatrudnianie pracowników w EE, ( wciągania ich na PAYRoll EE -tego dosłownie użył).

Zatem nie dziw się, że "Złotousty" ma takie obietnice skoro jesteś "Swuj", bo Ciebie te obietnice nie dotyczą.
Nie żygaj, idź do "złotoustego "po podwyżkę, albo do innego zakładu na ich PAYRoll.
fabryka gruzu 2016-12-12 14:02
Ja wiem czy nie przyjazna zależy jaki jesteś jeśli jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szybko cię rozszyfrują ludzie i będą traktować jak frajera.
Czyż nie? 2016-12-13 22:05
Im mniej wiesz technicznie, ale wiesz komu dostarczyć wędzonkę lub MYtO za lukratywny wyjazd, bądź informacje pod którym numerem na hotelu pili i komu [ wyręczam Administratora] 4 literki obrabiali, tym nagle większym fachowcem się stajesz i na tłuściejsze wyjazdy wyruszasz. Ludzi którzy się na pracy znają, poprawnie technologicznym wykonaniu, godzin wycenianiu, i nie czapkują frajerni, to poprostu gnoi się, izoluje, wydala out. Jeśli jesteś do tego z Bogosławionej przez słupa krytej firmy, (faktura wszystko przyjmie) masz dodatkowy atut, pierwszeństwo do wyjazdów, nadgodzin itd.

Ot takie reality.
Czyż nie? 2016-12-17 23:48
Beznadziejny rok? - Wstydu nie macie!!

Zapierdzielaliśmy identycznie jak rok, dwa, trzy , cztery wstecz!!! - znosząc Wasze fanaberie i farmazony ( regulacje wynagradzania nadgodzin , durne przemówienia warzywniaka, durackiej i nie tylko );

Gdzie nasza premia roczna???

prace wykonaliśmy na poziomie 100%, czyż nie??

Ludzi, jak "Trzanek" wyzywacie od złodzieji za to, że uczciwie i pokornie robią to, czego WYLICZYĆ NIE POTRAFILIŚCIE!

Co Wy Pentagon sobą reprezentujecie? Poza Andrzejem, Zbychem, Marcinem - Pokerowy Blef

Komu postępowanie Compilance? - chyba nie Wiechowi! ani każdemu co od 6 do 18 czy do 6 zapierdziela!
Jak się dokonuje abordażu, jeszcze trzeba umieć sterować...

Nick 2017-01-25 23:08
Jeszcze troche tego dziadostwa a w firmie bedzie robic tylko sprzataczka. W srodzie slaskiej ma byc serwis silnikow lotniczych - turbin. W ikei minimalna stawka godzinowa to 20zl. A tu ludzie w halasie i drganiach maja kase jak w kauflandzie na dzien dobry -2600-2800 gdzie doswiadczenie nie ma znaczenia.
Dobrych monterow pozwalnialiscie, teraz ludzie z lapanki. A te zwolnienia doprowadzily, ze ludzie sie polapali ze TC cudem nie jest, ze w innych firmach mozna wiecej za 10h zarobic co tu za 12.
Rishki Shishki 2017-01-28 19:29
Dobrze, że Pan Prezes ma już w końcu Mercedesa....
Co za szczęście Nas spotkało! Nareszcie się dorobił!

Jest nadzieja, że teraz da Wam choćby na Rometa zarobić !
123 2017-02-01 21:07
Pani Ewo!
Dziel i rządź!- już nie aktualne!
nie ten czas!
albo wszyscy otrzymujemy premię, albo nikt!
na pewno nie zarząd!

Wszyscy, poza wami, realizujemy cele na 100%!

Sorry!
123 2017-02-01 21:11
Dura Lex sed Lex!
Paulina 2017-03-02 13:03
Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.
Cxh 2017-03-05 22:32
Skandaliczna atmosfera.
Paulina 2017-03-17 12:19
@Cxh, powiesz coś więcej na ten temat?
Nick 2017-03-18 18:50
Jak Wy możecie tam jeszcze pracować:)
Paulina 2017-03-21 12:13
@Nick, a Ty jaką masz opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. ?
niunieek 2017-04-20 13:56
Powiedźcie jak jest na kontraktach zagranicznych?
0 i tylko 0 2017-04-21 19:15
Iiiiistny szaaaał!!!

najniższa NASZA krajowa+ dieta ubruttowiona /160!
Podane do podpisu jak jesteś już po wycieczce życia na miejscu.

3,14 zda nad głową i 3,14zda nad głową!

Gdzie są nasze związki zawodowe???? i Ci, którzy deklarowali chęć przystąpienia.

Zostaw swoją opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EthosEnergy Sp. z o.o.