logo  EthosEnergy Sp. z o.o.

EthosEnergy Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

najsłabsze ogniwo 2016-02-24 08:16:12
Nie łudźcie się! Ani [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego.

1 Kor 6,10 - 1340
Styropian 2016-02-24 18:24:12
Witam!
Chcę skorzystać okazji. Stronę tą odwiedza zapewne 90%pracownikow byłego Turbo nie mamy okazji porozmawiać o naszych problemach które zafundowała nam pewna grupa ludzi.
Sadzę jednak że możemy razem dokonać dużo i przeciwstawić w polowaniu na monterów którzy są podobno całym złem według mojej oceny jesteśmy tylko kozłami ofiarnymi „ osłami”, poświęciliśmy swoje życie niektórzy rodziny, dyspozycyjni prawie 24h a dziś dziękują nam w znamienny sposób.
Mało tego w umiejętny sposób manipulując ludzkimi przywarami skłócono Nas dziś wielu opluwa się wzajemnie dając satysfakcje ludziom od słupków. Z drugiej strony kto patrząc w lustro z czystym sumieniem nie splunie!!!? Są wśród Nas tacy i trochę inni ale to nie znaczy że nie możemy się wzajemnie tolerować, współpracować , dla każdego z Nas jest jeszcze tutaj jeszcze miejsce.
Panowie wyciągnijcie ręce ku zgodzie na razie wirtualnie i nie dajmy się.
Mamy swoich przedstawicieli i czego oni dokonali!! Ja nie dostrzegam ich zasług a wręcz przeciwnie dołożyli się jeszcze . Może wyjściem z sytuacji jest założenie związków zawodowych. Dlaczego nie.
Niektórzy tą Firmę traktują jak folwark a Nas jak to bydło bez prawa do głosu bież jałmużnę i siedż cicho jesteśmy zastraszani , mobbing w czystej postaci . Przychodzą mi na myśl słowa utworu Czesław Mozil Biały Murzyn odsłuchajcie! Zrozumiecie.
Jesteśmy rozrzuceni po świecie ale od czego są telefony, skype poczta tez istnieje mamy swoje adresy loginy nie możemy kontaktować się na tej stronie ponieważ przedstawiciele strony przeciwnej też ją odwiedzają a BOLEK zawsze się znajdzie. Będzie poparcie można działać to jest wolny kraj. A my jesteśmy fachowcami bez Nas i nam podobnych Ten wóz się wy…….. Słupkowicze myślą inaczej zreszto już mają doświadczenie inne firmy liżą rany jakie im zostawili.
Pozdrawiam rozważcie moje słowa
Styropian
bez pochodzenia 2016-02-24 19:04:38
No to może jakaś sugestia ludzi ze znajomościami ,jeżdzącymi po innych elektrowniach,mający kontakty z chłopakami z Lublińca jak 'zaprosić' do Naszego zakładu związki zawodowe!Myślę że na takową propozycję 80% załogi jest ZA założeniem związków przy naszym zakładzie. Tylko potrzebna jest wiedza ludzi którzy mieli już kontakt ze związkowcami i wiedza jak obejść MŁODEGO Prezesa,bo jak sądzę na słowo "związki" dostanie szału,spalanie w subaru wzrośnie do 30%,a chętny który wypowie te słowa wyleci z hukiem dla przykładu innym!!
Tysz QŃ 2016-02-24 19:51:49
Raz daliśmy im jazdę, nie wychodząc po przerwie do roboty na pewnym eksporcie. Myślę że pamiętasz bo to jedna z najlepiej zorganizowanych akcji w tym temacie. Teraz mamy też pewne narzędzia, które sami nam dali nowym regulaminem płaczu i improwizacji- sorry inaczej tego nazwać nie można. Wim że od dawna i żekomo w naszym imieniu nami mordy sobie wycierają marionetkowi przedstawiciele, czas to zmienić i co więcej czasu jest nie wiele a do końca nie jest nawet wiadomo z kim i Iloma "Bolkam" idziemy naprzeciw zorganizowanej grupie spiskowej, mającej na celu doprowadzenie firmy do upadłości i rozwalenia. Poczytaj o konfliktach w spółkach z o.o. Gdzie "zarząd" w naszym wypadku marionetkowy jest w zmowie z przedstawicielami co najmniej jednym organu nadzorującego w działaniach prowadzących do upadłości. Okazuje się że nasz przypadek nie jest niczym innym i w niczym nie odbiega od przykładów przedstawianych w necie. Tu nie mamy narzędzi żeby walczyć, może Krzychu ma, ale niewiadomo czym jest zastraszony i czy będzie zainteresowany. My możemy jedynie do puki są realizowane resztki projektów działać, po tym okresie i nam reszcie fizycznych pokażą środkowy palec. Przedewszystkim zgoda i jedność.
Wim że najwyższy czas jest aby, taką organizację powołać. Z drugiej strony Lubliniec ma nawet w barwach Solidarności, a pracownicy po kątach beczą, więc trzeba szukać wzorca w zagranicznych jednostkach EE. Może któraś z Europejskich organizacji związkowych obejmuje swoją działalnością nasz kraj, ale w końcu ponoć szefostwo to Szkoci, więc trzeba poszukać ich modelu, może maja nawet osobę Męża zaufania pracowników EE do którego należy zgłaszać wszelkiego rodzaju niezgodności w jednostkach lokalnych. Trzeba poszukać w necie.
Musimy mieć wszyscy wolę zgody i chęci zmienienia tego co jest. Ile razy jeszcze nas obwinią za swoje słabości i brudy?
Styropian 2016-02-24 20:53:01
Witam!!
Mała dygresja na koniec dnia
Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.
Jest mu winien usługę ,za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską
lecz zasłużonym wynagrodzeniem.
Ludwik von Mises
Ja się zgadzam w 100%
Pekin 2016-02-25 05:53:09
Miłego dnia :)
biały kołnierzyk 2016-02-26 10:40:44
Ciekawe czy wtych wszystkich narzekaniach znajdujecie z sobie choć cień refleksji, że wina obecnego stanu rzeczy nie leży tylko po stronie managmentu?? Owszem, sporo jest błędów I niekompetencji kadry zarządającej. Ale czy macie świadomosć, że KAŻDY projekt ma przewalno godziny - I to krotnie??
Czy monter ma możliwość pracować WYDAJNIE przez 350 godzin w miesiącu (bo tyle wykazujecie)?
Przez lata zostaliście przyzwyczajeni do wypłacania wszystkich godzin bez żadnej kontroli czy Wasza praca jest wydajna I z zachowaniem odpowiedniej jakości.
I zanim zaczniecie wrzeszczeć I rzucać inwektywami - to nie Wasza wina, tylko słabego nadzoru i nieistniejącego systemu motywowania wg prostej i fundamentalnej zasady " dobra kasa za dobra robotę".
2016-02-26 12:58:36
A co tych wykręconych na kołowrotku 350 roboczogodzin oznacza?
1. brak zarządzania, organizacji i egzekwowania ścieżki technologicznej każdego remontowanego czy produkowanego detalu.
2.Brak nadzoru nad efektywnościom pracy zasobów ludzkich zarówno na produkcji, serwisie, kadry zarządzającej.

3. Złe wycenianie nakładów godzinowych na naprawę części po zniszczeniach eksploatacyjnych, często niedoszacowanie są koszta komplikacji naprawy np. nakład na prostowanie i prace tow. wirnika z Filipin.
Zakładane jest jedynie czyszczenie i .... nic więcej.
4. Częsty brak spójności i zazębiania prac pomiędzy zmianami. Jesteśmy od prac odrywani i rzucani do kolejnych zadań.

Remont turbiny po eksploatacji każdej jednej ma różny wymiar nakładu prac, nie da się go ujednolicić i zapisać w postaci 18000 i koniec.

5. Motywacja, za 75% wynagrodzenia netto pracownika w np. Lidrze, trudno bez nadgodzin zarobić na opłaty i utrzymać rodzinę, zwłaszcza gdy nowi z ulicy mają znacznie, znacznie więcej od ludzi z 10 czy 20 letnim doświadczeniem. Charakter i odpowiedzialność naszych prac znacząco odbiega od wykładania towarów na półki i obsługi kasy fiskalnej.
Dlaczego nie ma dodatku lojalnościowego np. 50gr do stawki za każdy przepracowany rok?
To ostanie powinno być jednym z pierwszych celi do zrealizowania, szanowny Komitecie Założycielski.
luzak 2016-02-26 15:40:57
Zaniedbania lub celowe dzialanie ,zeby nie podnosc stawek dawalo sie godziny nadliczbowe,ludzie lapali godziny nadliczbowe ,bo przy 8godzinach byli by nedzarzami,chciwosc prezesow chce w chwili obecnej upodlic ludzi,tylko to sie uda na krotka mete ,jesli nie bedzie mozna zarobic to odejda,sposob jest prosty firma zarabia duze pieniadze, ale pazernosc panowD jest ogromna,niech dadza pracownikom stawki ,a nie przyjmuja nowego i dostaje 40-50%wiecej na godzine wiecej jak ci co znaja robote i ja robia,kazdy z nas gdyby wiedzial ze zarobi 5-6 tysiecy netto godziny nadliczbowe byly by sporadycznie ,kazdy by wiedzial ze warto angazowac sie w firme,wiem ze to nie mozliwe przy obecnym zarzadzaniu,najpierw trzeba szanowac ludzi i byc czlowiekiem honoru, mysle ze obecny zarzad nie zna takich zachowan,starzy pracownicy pamietaja slowa prezesow ,chlopy jak wybudujemy hale beda wszyscy zadowoleni nie dawano podwyzek ,premi bo budujemy,oszukali pracownikow!!!!!!!!!!
2016-02-26 16:22:29
Zaś nasza wina, tylko kto te godziny podpisał??

Z innej beczki, ile zrealizowano projektów przez ostatnie 3 lata na warsztacie? - jakim Bożym cudem, zrobić je -wykonać ten ogrom robót- przepraszam (ponoć tylko pijemy i łazimy) w przysłowiowych 160 godzinach na osobę? w tej ilości personelu jaki był. Jak mieli w 160g dokończyć w terminie projekty na Koziencach, Kosowie i innych projektach. Wyobrażasz sobie jechać w delegację i robić 8godzin??? Ja tak ale nie przy tym systemie wynagrodzenia i 3 krotne większym personelem. Najpierw na kolanach błagają abyś robił bez zjazdu, potem masz o strzelają... białe kołnierzyki.
Chyba należy zacząć im wyliczać ich efektowność i stracony czas z powodu ich ułomnej decyzyjności. Tak dla przykładu, ile godzin stracono przy samym bezsensownym zawijaniu, odwijaniu zawijaniu, zakładaniu na Porębę, ściąganiu zakładaniu itd... Jeden każe tak, drugi inaczej, trzeci zmienia pampersa i biega pomiędzy nimi, kierownikiem, doradcami... ot dwóch emerytów wzięło się za robotę. Ile godzin na pusto poleciało??
gość 7 2016-02-27 11:20:01
Piszecie o innych a sami depczecie ścieżki do Mongoła i jemu podobnym.. foka wam przeszkadza bo więcej wie niż niejeden rzekomy monter (czytaj kabel utajniony ) i to was dziewczynki boli .. lewy i ten jak mu tam walercia to ludzie których znam od lat i uważam ,że do pięt im nie dorośliście nie tylko pod względem wiedzy.. użalacie się nad zapijaczonym dyrektorkiem ale gnid nikt normalny nie żałuje (SPRZAWIEDLIWOŚĆ ZA ZBYCHA GO DOPADŁA) Może cwaniaczki płaczą bo nikt im teraz nie załatwi wyjazdów jak Krzysiu przy wódce,, żenada aż rzygać się chce jak czytam te wasze wypociny nieudacznicy (poza paroma wyjątkami którzy napisali coś pożytecznego ) związki marzą się tylko tym co nie mają o tym pojęcia ( zapraszam do lektury ) a później pomyślcie o dobrych aspektach bycia w związkach ( nie widzę tu lidera w tej firmie ) Każda próba założenia związków skończy się podkapowaniem przez rzekomych dobrych ludzi biadolących na innych że są be.. Zawiść w tej firmie jest wodą na młyn dyrekcji i jak widzicie efekty tego są jak otrzymujecie pseudo wypłaty.. życzę więcej rozsądku bo jak na dzień dzisiejszy najwięksi kapusie czują się pewnie bo potrafią innych napiętnowywać i niesłusznie pomawiać ..
2016-02-27 12:08:32
Idź do kościoła i pomódl się, bo w niczym nie odstajesz od osób, które na wzajem tu się popisują wzajemną nienawiściom i wyzwiskami.
Jeśli taki przykład idzie z góry to o proszę, nie ma się co dziwić, że na dole ludzie jak wy to nazywacie masa robocza jest tak podzielona i nakręcona jeden na drugiego. Takie bolki których wymieniłeś, istnieją tylko dzięki aprobacie słuchaczy, którzy polują na choćby wszelkie pomówienia bo nie potrafią niczym innym zaatakowac jak tym, że ktoś z kimś wódki się napił. Po godzinach pracy to co ciebie to obchodzi, co kto z nas robi. Dziel i rządź, kamery kapusie, chodzące dyktafony od wasza dewiza i pomysł na nowoczesne zarządzanie, nie motywować a upierdzielać, nie chwalić i doceniać a upadlać.
To jest żałosne właśnie.
Powodzenia, w robieniu remontów (jeśli coś wygracie w ogóle) ludźmi z ulicy i tymi dwustoma co za bramom czekają.
Mam nadzieję, że powołany komitet założycielski i osoby deklarujące chęć przystąpienia, zdołają zarejestrować to co postanowili.
Styropian 2016-02-27 20:15:05
Cześć Przyjacielu!
Ja wierzę w ludzi sądzę że potrafią się zjednoczyć i wzajemnie działać. Polemizować trzeba ale nie obrażać się wzajemnie do tego jeszcze na forach,
Żyj godnie i daj innym.
Styropian
Styropian 2016-02-27 20:24:53
Panowie
Sprawy rozwijają się oczekuję od Was cierpliwości i jeszcze większego poparcia.
luzak 2016-02-28 09:29:34
Trzymam kciuki za pomyslne rozwijanie sie zamierzonego celu,moze potrzebne jest takie przesilenie,aby pracownicy zjednoczyli sie ,walczyli o swoje ,nie dajcie sie zastraszyc ,nie dajcie sie zklocic gorze, o to chodzi,jednosc to sila dzialania,za konczcie spory ,obrzucaniem sie blotem,wrogow macie u gory ,a nie miedzy soba,kazdy musi sie zastanowic nad soba czy jest uczciwy,ci co zostali opisani w waszych wpisach ,niech pomysla ,zmienia sie ,gora nie istnieje bez was ,a wy bez gory ,kompromis to czego potrzeba firmie!!!!!!!!!!
2016-02-28 20:39:56
Pamiętajcie:
Tam gdzie zgodnych ludzi kupa, tam i "Kapelan ZRE" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Poganiacz 2016-02-29 06:18:00
Jakby nie patrzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze z tyłu.
biały żołnierzyk ps barani flak 2016-02-29 21:43:22
"szanowni blogerzy". Wam krowy pasać trzeba wrócić, a nie internetu używać. Styropian mądre rzeczy przedstawia a wam w głowie własne wojenki tylko. Ten be, tamten fuj, a temu to dobrze powiedzieli. O połowie spraw piszecie nie mając pojęcia a o drugiej połowie z tego co kolega przy wódeczce powiedział. Forum opinii o firmie zamieniliście na forum wycieczkowiczów z małym ego i wielkim ryjkiem. A później od 6.00AM (dla tych niedokształconych tłumaczymy szósta rano) używanie kto komu co tam napisał. A najlepsze. Przyjechał Król Maciulek do Kozienic coś tam powiedział to i grono życzliwych zaczęło używanie na tych co im robotę załatwiają. Brawo Wy. Cytując któregoś z przedpiszących... Kochana maso robocza. Byliście, jesteście będziecie. Głupkowaci jak barani flak i cwani jak pSotny Rudzielec w BumBumowym sosie Łobełtowego guana. Cytując klasyka. "Panie Prezesie, Ja to już zapomniałem, jak EURO wygląda". I tak obiektywnie... Na koniec... Wy zapomnicie za chwilę co to znaczy zarabiać EURO, FUNTY i te inne waluty których nazw pewnie nie jeden wymówić nie potrafi. Miłego wieczoru. Snów o wielkim Wibremie. Errekcji na myśl "komu co dziś napisałem". I pamiętajcie. Podział najlepiej wyskrobie ten, któremu płytek w portfelu wystarczy:)
ann 2016-02-29 22:04:28
Słyszałam, że to delegacyjna firma i że dużo się w tej firmie jeździ... No z tego co widzę to prawda. Jeździ się najwięcej po kolegach z pracy. Dobrze, że nie ma Pań na remontach. Bo by pewnie te prostaki pluli po nich.
2016-02-29 23:15:30
Przyszedłeś do pracy, to było już dawno po "Wibremie"!
Po tym prawdziwym czyli PRU Wibrem pamiętaj, że się nie poprawiało, turbiny oddawało w terminie zdatne do eksploatacji, bo Wibrem oznaczał zawsze jakość! najwyższą jakość bo jego rdzenni monterzy byli i są nadal fachowcami jak nazwaleś "z płytką w portfelu". Obecnie w ciemnym tunelu bez latarki... Od monterów Serwisu Wibremu uczył się "Rudy" Arutr S, Olo B, Janusz P, młodzieżówka jak AS, dlatego na turbinie gościa takiego nie zgubisz. Nie to co innych, którzy nawet pod korpus nie zaglądają - angaż im nie pozwala. Nikt nie podważy spawania i gotowości do pracy: Heńka, Trzmiela; zaworów Smoka, regulacji Januszka, łożysk i lini wałów Arka, fachowości prowadzących odcinkowych, kierowników grupy robót jak Zbyszek, Wiechu, Edek, Mirek, Krzychu, Zbychu G; Jedynie idiota, co na placu kwiatki sprzedaje i nie bardzo kuma o co chodzi, ale zapytany chce zaistnieć.
Trzeba zabrać się do roboty i iść na kompromisy, ale nie tylko bat i bat...
Obie strony muszą dawać coś od siebie, jeśli mamy być produktywni i przetrwać. Związki jeśli co mam nadzieję uda się je powołać, zobowiązują do pracy OBIE strony, nie tylko jedną. Więcej wzajemnego szacunku na dole to i tzw. góra (cokolwiek to oznacza) będzie nas szanowała.
Mecedor 2016-03-01 12:10:25
Biały kołnierzyku ps.barani flak.Złóż podanie do Gadzinówki Michnika i pisz dla niej felietony wychodzi Ci to lepiej niźli remonty turbin :)
Krzesełko 2016-03-05 14:21:33
No z takim nickiem nie namieszasz;) mieszaczu:)
biały kołnierzyk 2016-03-08 10:55:40
Tu się zgodzę. Co prawda nie pracowałem wtedy w firmie, ale patrząc na to co jest teraz to ilość wpadek jest zatrważająca. Co ciekawe element składowe tej układanki sa najczęściej w porządku - tylko brakuje przypilnowania pewnych istotnych szczegółów I efekt końcowy jest jaki jest. Terminy to oddzielna kwestia - katastrofa. Termin powinien byś rzeczą świętą a odpowiedzialni za poślizgi pociągani do odpowiedzialności ( co nie znaczy, ze od razu zwalniani;))
2016-03-08 13:41:12
W tym wszystkim, zarówno góra jak i dół zapomniała o wielu kluczowych sprawach i tak patrząc z boku, niestety ale mijają się ze wzajemnymi oczekiwaniami. Wzajemne kiwanie się do niczego dobrego dla obu stron nie doprowadzi, jedynie do wywrócenia wózka na którym wszyscy jadą.
1. Robota zawsze, musi być zawsze zrobiona!
Nikt nie ma szacunku do ludzi którzy robotę partaczą, robią niechlujnie, nie mieszczą się w ustalonych ramach czasowych! Na pewon już nie trzyma się ich pod kloszem. Trudno więc oczekiwać spełnienia krzyków pracowniczych, jeśli to jest tu zawalane. Jeśli wiemy, że jest zawalane to dlaczego i z jakich powodów jest zawalane, dlaczego tu nie jest to dochodzone! otóż właśnie rzadko kiedy wina jest po stronie monterów czy technologów. Raczej jest to zdecydowana większość z powodu braku zdecydowania w sposobie wykonywania, cedowania odpowiedzialności na ślusarzy/monterów/spawaczy; rzucania ludzi pomiędzy zleceniami z jednego na drugie, trzecie, czwarte....
2. Jakość i solidność wykonania!

Wszyscy wiemy jaka ta jakość jest. Powinna to być wizytówka każdej firmy.

3. Udział OBU stron w realizowanych pracach i wzajemna odpowiedzialność!
-Niestety, ale za dużo kibiców "autorytetów, którzy jedno na czym się znają to publicznie nakręcić aferę z niczego, napompować balonik z błahostki potem niby dać rozwiązanie i powiedzieć, że się rozwiązało ogromny problem"
4. Motywacja!!
- Nikt nie będzie płacił za prace zrobione niechlujnie po terminie, po awanturach , zaś monter/ ślusarz/spawacz nie będzie solidnie pracował, jeśli nie ma stabilnego zaplecza informacyjno-technologicznego, nie jest SATYSFAKCJONUJĄCO wynagradzany i widzi, że jest robiony bezczelnie w ...uja choć, otrzymywane komunikaty i obietnice temu w żywe oczy zaprzeczają. Dochodzi zgniła atmosfera i już jest komplet nieszczęść.

Szkoda patrzeć jak to wszystko się wali, a obie strony nie chcą szukać wzajemnego konsensusu.

Wiadomo, jak są skandalicznie niskie stawki, trzeba szukać co miesiąc rozwiązania w dorobieniu kasy do budżetu. Rachunki trzeba też co miesiąc płacić, obiecanym wolnym czy kosmiczną obiecaną wirtualną premią ich nie pokryje. Jeśli nie można w tej firmie dorobić w sobotę/niedzielę, to niestety, ale trzeba dorobić na te rachunki u innego pracodawcy dobierając część etatu.
leśne jebadło 2016-03-16 09:22:16
Czy kamery będą także zamontowane nad pisuarami?
biały kołnierzyk 2016-03-16 13:07:08
Widać jaki nick tyle we łbie... Jakbyś rzetelnie wykonywał swoją pracę to byś się nie musiał obawiać kamer - nawet nad pisuarem. No chyba, ze masz małego I to Cię dreczy.
lolo 2016-03-18 08:34:29
BIALY KOLNIERZYK SPRWADZ CZY TWOJ KOLNIERZYK NIE ZROBIL SIE SZARY,KAMERY POWINNI ZALOZYC W BIURACH,NA LOTNISKU,NA DOLE U TECHNOLOGOW,ZOBACZYL BYS KTO PRACUJE DLA DOBRA FIRMY ,A KTO ZERUJE NA FIRMIE,SADZE ZE PRACUJE SIE NA HALI, CZY SA KAMERY CZY ICH NIE MA ROBOTA MUSI BYC ZROBIONA,NIE JEST TAK JAK POWIEDZIAL JEDEN Z INZYNIERKOW ,ZE 90% ZYSKOW FIRMY TO ZASLUGA KADRY,JAK WYSOKI TAK PUSTY!!!!!!!!!!!
2016-03-20 14:44:05
Na firmie żeruje jedynie senior i junior ze swoimi słupami, reszta w tym EthosEnergy dostają ochłapy z "Pańskiego" stołu. Absolutne konieczne minimum, które niestety musi dostać. Bezcelowe jest montowanie kamer w biurach, no może ab zarejestrować progres w sztuce układania winpasjansa.
Jaka jest misja dziadzi Judasza i wielkiego łba przy wirniku na Porębie i korpusie żeliwnym? Niech dadzą technologię i się pod nią sami podpiszą to w zupełności wystarczy.
tyrk 2016-04-14 02:22:08
Są jakieś przyjęcia w tej firmie? Słyszałem że mieli zwalniać ludzi ,czy odeszli od tego jak firma się rozrosła?
123 2016-05-05 22:15:44
Koledzy,
niebawem odwiedzi Was Szef Pan(usunięte przez administratora), który prosi o przygotowanie tematów i argumentów do rozmowy na temat wszelkich rzeczy, jakie Wam w firmie się nie podobają i które chcecie zmienić bądź poprawić. Wiece co i kogo działania Wam się nie podobają, wiecie kto i nie do końca za co, dostawał ostatnio wypracowane Waszymi rękoma i należne Wam premie. Jeśli będziecie przygotowani do rozmowy, to jest szansa coś zmienić. Język nie będzie problemem, tylko niech każdy z Was się otworzy i przedstawi swoje argumenty. W tym celu Pan Mark, prosi wstępnie o zapisywanie swoich uwag i wrzucanie ich do specjalnie przygotowanych bezpiecznych skrzynek kontaktowych, lub wysyłanie korespondencji bezpośrednio do niego.
Jest to może mały krok i ukłon, który może coś zmienić.
biały kołnierzyk 2016-06-07 10:52:41
Z ciekawości I co z tą wizytą Pana szefa wszystkich szefów Marka D? coś o iej nie słychać....
boss monter 2016-06-28 14:14:06
Od 2015r to EthosEnergy. A EthosEnergy Poland to inna spółka - z siedzibą w Lublincu.
Monter 2016-06-30 16:51:45
Zbyt wysoko na grzędzie widocznie siedzisz.
Ja i nie tylko ja nie rozumiem gdzie nasza kolejna premia kwartalna i jaki cel jest w kombinowaniu z wynagradzaniem wolnym za nadgodziny gdzie bardziej motywujące są płacone na bieżąco pieniążki zwłaszcza gdy zabraliście nam już wszystko, teraz staracie sie odebrać godność.

Największą i jedyną wartością tej firmy są ludzie realizujący prace warsztatowe i obiektowe. Jak Pan ZN wrzeszczy z kilometra, że każdy detal to zpartaczony badziew, to niech sam sobie na warsztacie to co na obiekcie zdemontuje, remontuje.

Zgodnie z zaszeregowaniem prace wykonaliśmy na poziomie 100% zgodnie z otrzymanymi kartami technologicznymi do każdego zadania.

Co tym razem spłacamy???
Monter 2016-08-22 21:00:21
Jest dobrze a będzie lepiej.
Rzecznik Prasowy 2016-08-30 21:01:23
Jest to podstawa. Zasady tworzenia dokumentacji, archiwum, obiegu dokumentacji.
2016-08-30 22:17:49
Nie ta bajka...
Tu każdy wie, kim jest prezes, jak działa i czym się trudni...
Kto jest jego dyktafonem -też, kto słupem, kto mu donosi, itd itd!
abc 2016-09-02 15:47:38
Czy wiadomo jakie stawki są oferowane?
Wiadomość cenna, bo sporo osób rozważa odejść.
Ostatnio odeszło dwóch dobrych monterów, na gazówki właśnie 16Eur brutto ponoć otrzymali.
Ofert jest naprawdę sporo, lecz większość to pośrednicy w stylu dobrze znanego Mongołremu.
abc 2016-09-02 17:45:15
Albo piszesz konkrety, albo się nie udzielaj!

Tu są ludzie mocno zdesperowani przez utratę pełnej płynności finansowej by zminić pracodawcę.
ZRE dla przykładu daje dla montera z E +18 lat doświadczenia po zawodówce min.32 zł bez znajomości angielskiego.
Nie każdy ma możliwość wyjazdu do Belgii czy Holandii, bądź dalej.
abc 2016-09-02 17:51:58
Albo piszesz konkrety, albo się nie udzielaj!

Nie każdy ma możliwość wyjazdu do Belgii czy Holandii, bądź dalej.
Biały kołnierzyk 2016-09-02 19:20:34
32 złote powiadasz??? To rozumiem że już dawno tam pracujesz. Żaden monter Nie ma stawki nawet zbliżonej do tego poziomu. Co innego wąska grupa mistrzów, starych pracowników ZRE.
były 2016-09-02 23:35:06
Jestem ciekaw, które ZRE płaci 32 zł.
były 2016-09-03 08:09:00
Nie przyjazna atmosfera w pracy między pracownikami.
A 2016-09-13 21:53:30
Przepraszam ,że tak nie na temat ale mam pytanie czy ktoś zna nazwisko Hani z abpemont? A teraz w temacie. Pracowałem tam rok czasu najpierw przez wygód a potem przez abpemont. I nigdy nie zarabiam takich pieniędzy pracując u kogoś. Na siedzeniu zarabialem od 5200zł do 6600zł fakt faktem szybko się skończyło i ewidentnie z winy tych z biura bo załatwili kontrakty obiecując nie realne terminy. Za załatwienie kontraktu brali premie a za nie zamieszczenie się w terminie bo nie sposób się było zmieścić po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostawali monter i tokarze.
AVE Mongoł 2016-09-15 19:04:28
No tak, tu się zgodzę
Najpierw daje się mongołowi, nagrywa się mongoła, jedzie się od mongoła, zarabia się u mongoła, awansuje się największą delegacyjną pijaczynę przez mongoła...
Najdłużej na remoncie siedzi tylko grupa od mongoła.
Wyrąbane i zero odpowiedzialności ma grupa mongoła;
Jak to się dzieje, że Skośnooka marionetka linek nie poplącze?
Nick 2016-09-19 20:56:34
Gdzie są obiecane podwyżki?? Gdzie są nasze premie kwartalne??
Gdzie konsekwencje dla marketingu za podpisywanie kontraktów bez zrozumienia? Świadome działanie na szkodę zakładu czy szczyt arogancji i pewności siebie?
Są ludzie, którym zależy na Ethosie i jego dalszym rozwijaniu, nie będziemy przyglądali się biernie abordażowi jaki jest dokonywany.

Doktor Wtopa 2016-10-14 11:43:29
Marketing pogrąża firmę. Konkurencja na rynku osądzi. Wasza niekompetencja w wycenie zakresu prac to nas wykończy.
321 2016-10-16 21:21:40
Nie konkurencja, Warzywo powiedział wyraźnie, że są lepsi - no i z czystym sumieniem nalaży przyznać, że są, surowo i bezlitośnie oceni EE rynek! Już pomału weryfikuje pozycję EE na rynku krajowym, patrz ostatnie strategiczne projekty.
Sławę zdobyliśmy na 200tach w Turcji, teraz podbijamy Węgry! Hurra na Węgry!

Nie pytaj co Ameryka może zrobić dla Ciebie, zastanów się, co Ty możesz zrobić dla Ameryki!!
aw 2016-10-17 14:50:21
jm no ciężko o tK dobre warunki w Polsce dla osób znających węgierski
swuj 2016-10-30 11:23:56
"złotousty "znów szaleje obiecuje przyszłym operatorom maszyn: Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie . Żałosne
Obcy 2016-10-30 18:01:04
Bo do ABPEMONTU go zatrudnią, a jak widzisz, jest to dynamicznie rozwijająca się firma!
Pracownicy ABPEMONTU przecież, są też dynamicznie szkoleni i rozwijani, ostatnio na kursie łopatkarskim w Siemensie byli, na zebraniu z "członkami władzy" i kadrami w sprawie NAAASZEGO REGULAMINU PŁACY I PRACY, NAAASZEGO sposobu wynagradzania za pracę godzinach nadliczbowych ich obecność również jako PODWYKONAWCY za którego, prace wystawiane są tłuste FA-VAT -też była oczywista.
Jak powiedział na zebraniu warzywo:

- Współwłaściciele firmy nie zezwalają na zatrudnianie pracowników w EE, ( wciągania ich na PAYRoll EE -tego dosłownie użył).

Zatem nie dziw się, że "Złotousty" ma takie obietnice skoro jesteś "Swuj", bo Ciebie te obietnice nie dotyczą.
Nie żygaj, idź do "złotoustego "po podwyżkę, albo do innego zakładu na ich PAYRoll.
Zostaw swoją opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EthosEnergy Sp. z o.o.