Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata

Dąbrowa

Opinie o Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata

niedoszły pracownik 2010-08-13 19:16:39
Firma ta działa na bandyckich warunkach. Jeździmy po 300-380godzin miesięcznie za 12 zł na godzinę.Ubezpieczenie oczywiście najniższe za urlop dostaniesz 45 zł za dzień, jak zachorujesz to pożal się boże.
Krąży takie hasło po okolicy; Jak chcesz być traktowany jak szmata to zatrudnij się w firmie dolata.
A najlepsi są tak zwani kierownicy [usunięte przez moderatora] dwa psy ogrodnika [usunięte przez moderatora] ci dopiero sobie używają traktują ludzi dosłownie jak szmaty i na dodatek robią bossowi wodę z mózgu a ten słuch tego starego durnia. i połowa pracowników jest na lewo
jeśli ktoś chce tam pracować to niech się głęboko zastanowi bo kabli tam nie brak.
wojtas 2011-05-03 14:45:16
łamie wszystkie realne przepisy z kodeksu pracy, oszukuje. Na gorszego trudniej trafić.
ooo 2016-04-26 09:34:46
I chyba dalej nikt to nic nie pisze :( szkoda bo chciałem zapytać pracowników jaka atmosfera u was panuje bo nigdzie się tego nie dowiem jak tu eh szkoda
Zostaw swoją opinię o Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata - Dąbrowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata