Opinie o deposit.princemarkets.com w Amsterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy deposit.princemarkets.com. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w deposit.princemarkets.com o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o deposit.princemarkets.com w Amsterdam

Robert

Inwestowałem na tej platformie, na wskutek zaleceń brokera. Zapewniał mnie, że platforma jest bezpieczna i wypłacalna, nawet ;wypłacili mi dwa razy po 150 euro, ale na tym się skończyło. Nawet nie mogę tego nazwać ułamkiem kwoty jaką tam wpłaciłem. Próbowałem wypłacić swoje środki, ale się nie udało ponieważ zostały zablokowane. miałem zrobić wpłatę aby je odblokować, co też zrobiłem ale nie przyniosło to żadnych pożądanych skutków. Skontaktowałem się z bankierem który mną kierował, aby mi pomógł coś zaradzić. Musiałem odczekać dwa dni i wtedy faktycznie je odblokowali ale dalej nie mogłem ich stamtąd ruszyć. Po następnym kontakcie z brokerem poinformował mnie o opłacie od zysku w wysokości 20%, nie omawialiśmy tego i nie zgodziłem się na taki koszt. Wtedy przebieg naszych rozmów drastycznie się zmienił , zaczęły się szantaże i groźby w moim kierunku. Udałem się na policje, tam z kolei uświadomili mnie że nie mogą nic z tym zrobić. Znalazłem kancelarie, która zajmuje się sprawami brokerów. Kontakt z nimi był łatwy i wszystko mi wytłumaczyli. Numer do kancelarii 503kj122nm208 .Złożyli postępowanie do prokuratury, abym odzyskał swoje środki od Prince Markets. Jeśli ktoś jeszcze miał by z nimi problem to można dołączyć do postępowania.

Zostaw merytoryczną opinię o deposit.princemarkets.com - Amsterdam

• Jak się pracuje w deposit.princemarkets.com?

Zobacz opinie na temat firmy deposit.princemarkets.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w deposit.princemarkets.com?

deposit.princemarkets.com