de Bijenkorf

Woerden

Opinie o de Bijenkorf

kordynator 2011-01-13 00:46:51
praca dobra stawka jak ktos ma ponizej 22 tragedia za 50h tyg ja mialem miedzy 213 a 216 euro
domki na ktorych ludzie mieszkajac z bijenkorfu sa naprawde [usunięte przez moderatora] przynajmnie te co ja widzalem a widzialem 4 ale byly naprawde ok

ps. naprawde duzo [usunięte przez moderatora] ludzi tam pracucje impreski itp itd w dobrym klimacie sa bardzo czesto tam organizowane [usunięte przez moderatora]
ha ha 2011-01-21 11:43:30
ale sciema bratku... placa Ci za wypisywanie takich bzdor? chyba jestes na etacie w Tempsolution a raczej Flexspecjalisten ha ha
znajomyy 2015-10-16 12:49:37
Od początku. de Bijenkorf to świetna firma i ciekawa praca. Lekka i przyjemna. Atmosfera w pracy również bardzo pozytywna. Płaca? Hmm. Poza sektorem wiekowym myślę spoko. Przy 40 godzinach pracy około 300euro per week. Za taką pracę wynagrodzenie jest ok.

Allleeee.. praca tam przez agencje WORK FORCE FLEXSPECIALIsTEN TO DNOOO!
Banda złodziei i kompletny brak organizacji. O tym jak idziesz do pracy dowiadujesz się późnym wieczorem, dziennie nie wiesz czy dnia nastepneo nie dadzą Ci wolnego. Mało tego, robią pracowników za kretynów i bezmózgów myśląc że są najlepsi. Ogólnie? De Bijenkorf - spoko, Flex - ZŁODZIEJE!!!!
adii 2016-01-22 15:12:30
Witam pracowałem w de Bijenkorf przez pośrednika Flexspecjalisten moja opinia
nie zarobisz jeżeli jesteś na wiekówce wiek 21lat,płacone są tygodniówki ok 60euro.Praca jest przyjemna ,atmosfera dobra ,pierwsza wypłata 15euro poważnie później ok 60euro
julka 2016-04-29 16:09:51
dokladnie , ja mialam wyplaty po 90 e , raz sie zdazylo 200 bo robilismy od 7 do 18 caly tydzien i sobote ... de Bijenkorf super ale flex nie
lok 2016-05-21 22:27:05
ale co po 90 @julka? chcesz mi powiedziec, ze wypłata po 90 dniach? a swoją drogą czy szukaja teraz?
Zostaw swoją opinię o de Bijenkorf - Woerden
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie de Bijenkorf