Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

papa

Pracowałem kilka lat. Odszedłem tylko ze względu na przeprowadzkę za granicę.

@papa

Witaj Papa, serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa. Zadowolenie pracowników to dla nas sprawa priorytetowa. Życzymy wielu sukcesów! Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

liko

Praca ciężka, ale firma dba o pracownika i dobrze wspiera. Do tego mega ogarnięci przełożeni.

@liko

Witaj Liko, dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane warunki pracy były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

piotr

Moim zdanim firma jest bardzo w porządku

@piotr

Witaj Piotr, dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią! Cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

makak

Odszedłem i żałuję. Ciężko w branży o spoko firmę jednak...

adam
@makak

u mnie podobnie. planuję wrócić

Plain Jane
@makak

Można też zmienić branżę, ale do tego trzeba coś sobą reprezentować i mieć jakieś inne konkretne umiejętności i kompetencje(usunięte przez administratora)

goro
@Plain Jane

No tak, bo przecież do pracy w branży nie trzeba posiadać żadnych umiejętności i biorą każdego z ulicy do firmy. Proszę cię, nie mierz innych swoją miarą.

@makak

Witaj Makak, zachęcamy do ponownej aplikacji, zawsze istnieją szanse, że uda się ponownie nawiązać współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@adam

Witaj Adam, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

Stablina praca, spoko warunki

@.

Witaj, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy, aby każdy był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

limo

pracowałem tu i teraz przeszedłem do ich innej firmy. bardzo mis ie dobrze rpacuje

@limo

Witaj Limo, dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

parol

Dla mnie pracodawca na ok

@parol

Witaj Parol, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

jajko

Pracuję od niedawna (3 miesiące), ale do tej pory wszystko jest ok. Spoko szkolenia, cłakiem fajne wsparcie od przełożonych, atmosfera bardzo dobra.

@jajko

Witaj Jajko, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, benefity oraz integrację sprzyjają komfortowi pracy a także nawiązywaniu nowych relacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

robi

Przyszedłem do pracy kilka miesięcy temu i póki co same pozytywy. Fajna atmosfera w pracy, dobre szkolenia i wsparcie z góry. Praca faktycznie wymagająca i stresująca, ale to jak wszędzie w branży, jak ktoś nie daje rady, to polecam zmienić branżę.

@robi

Witaj Robi, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

kumak

Ciężka branża, mocno stresująca, ale pracodawca zapewnie wsyzstko co potrzebne.

@kumak

Witaj Kumak, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

tost

Mój start w tej branży i chyba ciężko lepiej było trafić. Fakt, że duzo muszę się szybko nauczyć, ale mam fajne wsparcie.

@tost

Witaj Tost, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Misia

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy negocjatora terenowego ? Tzn jak się pracuje, jakie są zarobki itd ?

Jacek
@Misia

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Praca w terenie przyjemna i ( jeśli się to lubi), zadania porównywalne do pracy terenowego w innych firmach. Zarobki zależą w głównej mierze od skuteczności - to oczywiste, ale również od jakości pracy - warto się przykładać, gdyż w ten sposób można wyrobić opinię o sobie, a tym samym zyskać zaufanie i dostawać sprawy o wyższym stopniu trudności, ale też o wyższym saldzie, co oczywiście zwiększa szansę na wyższą prowizję. Generalnie firma płaci bardzo dobrze- ja jestem zadowolony. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie.

Misia
@Jacek

Dziękuję Jacku za informację. Pozdrawiam

@Misia

Witaj Misia, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Jacek

Witaj Jacek, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

bobek

Zacznę od tego, że branża jest specyficzna. Ja w tej branży siedzę od lat i zdążyłem się już przyzwyczaić. Samą firmę oceniam bardzo dobrze. Jest dużo imprez integracyjnych, wspólpracownicy to w większości bardzo fajni ludzie, przełożeni z resztą też. Biuro na ok, zarobki dobre. Ogólnie mogę polecić zdecydowanym na pracę w branży.

@bobek

Witaj Bobek, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Rafał

Nie polecam

@Rafał

Witaj Rafał, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób.Gdybyś zechciał podzielić się uwagą co moglibyśmy poprawić, jesteśmy otwarci na wszelką krytykę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

leon

Zaczynałem w tej firmie i muszę przyznać, że na start firma super. Bardzo dużo i dość szybko trzeba się nauczyć, to fakt, ale szkolenia przeprowadzone są w bardzo przystępny sposób, a wszyscy są mega pomocni. Jest to zdecydowanie skok na głęboką wodę, ale cieszę się, że go wykonałem. Lekcja dorosłego życia można powiedzieć.

@leon

Witaj Leon, cieszymy się, że praca w naszych murach spełnia Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

nowy

Ludzie z działu bardzo w porządku. Dopiero zacząłem i od razu kilka ciekawych szkoleń. Mam nadzieję, że dowiem się jeszcze więcej.

@nowy

Witaj Nowy, dziękujemy za opinię! Nieustannie pracujemy nad polepszaniem naszych warunków tak, aby współpraca przebiegała w najlepszy możliwy sposób. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

mocarz

Pierwsze wrażenie zdecydowanie na plus, bardzo miłe przywitanie i prawie od razu mega fajna impreza firmowa. Póki co jestem pod wrażeniem. Pieniądze na początek spoko.

@mocarz

Witaj Mocarz, serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa. Mamy nadzieję, że drugie i każdego kolejne wrażenie również wypadło na plus. Zadowolenie pracowników to dla nas sprawa priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

rollo

Pieniądze ok, premie realne. Atmosfera przyjemna, ludzie sympatyczni. Ogólnie ok.

@rollo

Witaj Rollo, dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane warunki były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Mogło być lepiej

Osobiście, średnio polecam. Na rozmowie o pracę można usłyszeć, że nadgodziny nie są obowiązkowe (płacone z umowy zlecenia), ale czuć presję, że należy je robić. W przeciwnym wypadku można się spotkać z rozwiązaniem umowy, nawet, gdyby to miało być przed sylwestrem. Dużym plusem jest profesjonalne szkolenie merytoryczne na starcie (choć szkolenie stanowiskowe kulało). Atmosfera taka-sobie na CC, mimo konkursów i tematycznych "zabaw". System mało intuicyjny dla początkujących, i może zrazić. Budynek czysty, zadbany, przestronny, nieprzytłaczający. W stołówce bardzo dobre jedzenie. Niewygodna lokalizacja, jak się jedzie z centrum. Bardziej polecę tą pracę komuś obeznanego w branży, niż początkującym.

@Mogło być lepiej

Witaj, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Każdego pracownika traktujemy na równi, poważnie i z szacunkiem. Warunki i zasady pracy, zwłaszcza te dotyczące wyrabiania nadgodzin, omawiamy zawsze w trakcie rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Grzegorz

Byłem tam kilka miesięcy na stażu i uważam, że jest to dobre miejsce na start.

Aneta
@Grzegorz

To wspaniale! Firmy, które umożliwiają młodym osobom zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, należy szczególnie docenić. Proszę, opisz nam pokrótce, jak przebiegał ów staż. A czy po jego odbyciu istnieją realne szansę na stałe zatrudnienie w Kaczmarski Inkasso? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Grzegorz

Witaj Grzegorz, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Zadowolenie pracowników to dla nas bardzo ważny aspekt. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Aneta

Witaj Aneta, jako firma chętnie przyjmujemy pod swoje skrzydła młode osoby, które chcą odbyć staż pod naszym okiem. Głęboko wierzymy, że inwestycja w rozwój każdej osoby to dobry krok w przyszłość. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.