Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

max

pewna firma, dobra płaca. trzeba być kontaktowym, bywa stresująco, ale to raczej normalne, nie tylko w tej branży. jak zaczynałem miałem wsparcie ze strony kolegów i przełożonych, pracuję 10 miesięcy i polecam.

@max

Witaj Max, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

olgierd

Pracuję tu już 2 lata, a w branży prawie 7 i to najlepsza firma w jakiej pracowałem.

Zenek
@olgierd

kto Ci kazał to napisać? :)

toster
@Zenek

Skad takie wnioski? Podoba mu sie i tyle...

@olgierd

Witaj Olgierd, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

olek

Zaczynałem swoją karierę w tej formie i musze przyznać, że był to przyspieszony, intensywny kurs dorosłości, który jednak wspominam dobrze. Ciesze się, że trafiłem na start właśnie tu.

@olek

Witaj Olek, cieszymy się z Twojej pozytywnej opinii. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Dziękujemy za uznanie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

stylon

Firma godna polecenia

@stylon

Witaj Stylon, dziękujemy za słowa uznania, zadowolenie pracowników z oferowanych warunków to dla nas bardzo ważny aspekt. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

Arek

To druga firma w branży, w której pracuję i muszę przyznać, że jest lepiej niż w poprzedniej. Lepsi przełożeni (bardziej kompetentni), fajna atmosfera i lepiej mi płacą. Ogólnie polecam.

@Arek

Witaj Arek, dziękujemy za słowa uznania, nieustannie staramy się polepszać panujące warunki pracy, a także dbamy o dobrą atmosferę wśród członków zespołów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

egio

Praca w tej branży do łatwych nie należy, więc bardzo ważny jest solidny pracodawca z dobrymi przełożonymi i atmosferą. W tej firmie to wszystko jest.

@egio

Witaj Egio, dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że jako firma spełniliśmy Twoje wymagania. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

robik

Prace oceniam jako dobrą. Jest sympatyczna atmosfera i ok pieniądze. Do tego mam fajnego przełożonego, więc też plusik.

@robik

Witaj Robik, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy oraz klienci byli zadowoleni na wszystkich płaszczyznach współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

pilot

Dobrze się pracuje. Pieniądze są zawsze na czas, mam spoko przełożonego, do tego odpowiada mi lokalizacja biura. Ogólnie fajna firma

@pilot

Witaj Pilot, cieszymy się, że masz pozytywne odczucia względem naszej współpracy. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

marek

Dobry pracodawca

@marek

Witaj Marek, codziennie staramy się polepszać warunki, tak aby każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

aro

Praca w branży do łatwych nie należy, ale nieźle płacą i jest bardzo fajne wsparcie ze strony "góry". Jak ktoś chce w tej branży pracować, to zdecydowanie mogę polecić.

@aro

Witaj Aro, dziękujemy za słowa uznania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

kaka

Dobry pracodawca. W zasadzie nie ma na co narzkeać.

@kaka

Witaj Kaka, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

konik

Na brak pracy nie narzekam, ale na brak pieniędzy też nie.

@konik

Witaj Konik, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

aka

Nie jest jakoś superlekko z fajerwerkami i drineczkami, ale jest ok.

@aka

Witaj Aka, dziękujemy za opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby warunki dla naszych pracowników były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Pracowałem, nie polecam. Szczególnie uważajcie na osoby, ktorym wydaje sie ze sa najlepsze. Nie polecam.

@Anna

Zgadzam się. Takich co chcą zaistnieć kosztem innych jest tam na pęczki. Ale nie ma się co dziwić, bo właśnie na takich ludzi bez skrupułów ta firma stawia. Wystarczy spojrzeć na kadrę zarządzającą.

Jolka
@były pracownik

Masakra i bałagan to najdelikatniejsze określenia na jakie mogę sobie zdobyć. Kto pracował ten wie.

@Anna

Witaj Anna, przykro nam, że w taki sposób oceniasz naszą działalność. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się dobrze oraz miał możliwie najlepsze warunki adekwatne do posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Jolka

Witaj Jolka, Przykro nam, że nie sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom. Pragniemy jednak zaznaczyć, że stwarzanie możliwości rozwoju, poszerzania horyzontów i zdobywanie nowej wiedzy oraz dbanie o dobrą atmosferę to dla nas bardzo ważny aspekt. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@były pracownik

Witaj, dbamy o wszystkich pracowników, starając się zapewnić im maksymalnie komfortowe i dogodne warunki pracy, benefity, konkursy czy inne udogodnienia. Przykro nam słyszeć, że masz negatywne zdanie na temat naszej współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

marzec 2017

praca tu wcale nie jest zla, dobrze placa i sa rozne benefity. fakt, czasami meczaca, ale przynosi satysfakcje i poznalem tu naprawde spoko ludzi

OdradzamKI.pl
@marzec 2017

Jakie benefity? Hahaha hahaha

@marzec 2017

Witaj, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane warunki zatrudnienia były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Bodzio

Najgorszy pracodawca z którym miałem nieprzyjemność współpracowac, szczerze odradzam, kto był ten wie...

Jack
@Bodzio

Popieram! Nigdzie sie tak nie rozczarowałem jak tu. Atmosfera oddychająca.

@Bodzio

Witaj Bodzio, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób. Przykro nam, że w negatywny sposób oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Jack

Witaj Jack, przykro nam, że nie sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom. Gdybyś zechciał podzielić się swoimi przemyśleniami co moglibyśmy poprawić - jestesmy otwarci na krytykę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

t

Czy firma daje multisporta i LuxMed (ew. inną opiekę medyczną) na start? Z góry dziękuję za informacje.

ab
@t

wypłata na czas, atmosfera przyjazna pracuję tam i polecam

Bob
@ab

Teee , komentarz źle przekleiłaś. Nie do tego posta miały być te pochwały. Czytaj ze zrrozumieniem.

@ab

Witaj Ab, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

INTELIGENCJA

Problem jest tylko jeden, żeby się tam dostać (do pracy) raczej nie wiadomo co trzeba zrobić. NIE WAŻNE SĄ STUDIA, FAKULTETY,TYTUŁY CZY TEŻ PROFESJONALNA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA,BĄDŻ BYCIE INFORMATYKIEM. Otóż w tej firmie mowa o "Kaczmarski Inkasso" mile widziana jest osoba z minimum pół rocznym stażem w sprzedaży (Handlu Telefonicznym). Jednym słowem przegrywam ze zwykłą prostą babą,która namawiała ludzi na tzw. prezentacje kołder lub garnków. KPINA !!!

Boby
@INTELIGENCJA

Problem to byś miał/miała gdyby Cię przyjęli. Uwierz mi, pracowałem i odszedłem tak szybko jak się dało. Niżej niż parter.

@INTELIGENCJA

Witaj Inteligencja, jak w każdej firmie szukamy na oferowane miejsca pracy osób, które najlepiej się na dane stanowisko nadadzą. Doświadczenie w wykonywaniu tego typu zadań oraz umiejętności interpersonalne są niezwykle ważne w handlu telefonicznym. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Boby

Witaj Boby, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób. Gdybyś zechciał podzielić się uwagą co moglibyśmy poprawić, jesteśmy otwarci na wszelką krytykę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

marek

Ludzie wchodzą, hejtują i odpowiadają na opinie sprzed kilku lat, to może ja się wypowiem merytorycznie: pracowałem ponad rok w tej firmie i co nieco wiem. Jeśli chodzi o szkolenia, to faktycznie są dobre i zwykle całkiem ciekawe. Co do atmosfery w pracy, to też jest w porządku, bo jest raczej luźno. Zarobki są przeciętne. Ani to najniższa krajowa, ani jakieś miliony, ale utrzymać się na spoko da. O tym, że branża jest specyficzna mocno, to pisac nie musze, bo jak ktos w niej pracuje to wie - albo się odnajdziesz, albo totalnie nie.

@marek

Witaj Marek, dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane warunki były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

umri

Krótko: dobry pracodawca, fajna atmosfera, niezła kasa.

kito

No i szkolenia niezłe:)

Ona
@kito

O tak! Szkołą z życia- jakich pracodawców unikać.

epi

potwierdzam

@umri

Witaj Umri, dziękujemy za opinię! Nieustannie pracujemy nad polepszaniem naszych warunków tak, aby każdy pracownik był maksymalnie usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@kito

Witaj Kito, cieszymy się, że nasze szkolenia są doceniane. Pozwalają na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy, dzięki której każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@epi

Witaj Epi, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.