Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

olek

Niedawno przeszedłem z innej firmy z branży i muszę powiedzieć, że tu jest lepiej. Jeśli chodzi o zarobki, to podobnie jak wcześniej w moim przypadku, czyli zupełnie spoko. Szkolenia bardzo fajne, merytoryczne i ciekawe. Atmosfera w porządku. Do tego bardzo fajne biuro z dobrym jedzeniem w bufecie.

@olek

Witaj Olek, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz warunki jakie oferujemy naszym pracownikom. Dokładamy wszelkich starań, aby były one na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

czaro

jak o staż chodzi to dobra firma. byłem i polecam

@czaro

Witaj Czaro, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

momo

Ciekawa praca z masą wyzwań. Wynagrodzenie jest adekwatne, wsparcie dobre.

@momo

Witaj Momo, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

olek

Dobre warunki. Jak dla mnie pracodawca do polecenia.

Jerry

Jakie dobre warunki dziewczynko HR

@olek

Witaj Olek, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

Greyback

Nie polecam zarządzanie to masakra. Pseudo menadżerowie którzy zarządzali zespołami 10 osób a przez układy "awansowali" na dyrektorów (usunięte przez administratora)

@Greyback

Witaj Greyback, jak w każdej firmie, również i u nas możliwe są awanse na wszystkich stanowiskach. Każdy pracownik ma możliwość spróbowania swoich sił na wyższych szczeblach, do czego oczywiście zachęcamy. Rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności staramy się odpowiednio gratyfikować. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

ales

Ja pracuję i dla mnie jest ok. Premie się da wyrobić, kasa jest ok, ludzie z firmy na ogół fajni.

@ales

Witaj Ales, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

damian

Praca i zarobki stabilne. W firmie jest raczej sympatycznie.

@damian

Witaj Damian, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Czy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Bony świąteczne czy paczki są w każdej firmie więc żadne to benefity

Witaj Użytkowniku, Tak, oferujemy naszym pracownikom bony na Dzień Dziecka oraz Mikołajki. W ciągu roku organizujemy również dużo konkursów dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Czy w dalszym ciągu poszukujecie kierownika działu windykacji? Na jaką stawkę można liczyć na początek? Dzięki za pomoc.

@Kandydat

Witaj, oferta jest nadal aktualna. Warunki zatrudnienia w tym m.in. wysokość wynagrodzenia omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

byk

Moim zdaniem pracodawca bardzo dobry. Pieniądze płacą zupełnie w porządku, atmosfera jest przyjemna i sporo imprez integracyjnych. Myślę, że mogę polecić tę firmę.

Aneta
@byk

Należy docenić to, że w firmie Kaczmarski Inkasso można już zarobić godne pieniądze. Skoro tak bardzo polecasz Nam tego pracodawcę, to fajnie byłoby, jakbyś podał więcej szczegółów na jego temat. Dowiedzieliśmy się, że wynagrodzenia i atmosfera są tam w porządku. A jak przedstawiają się inne kwestie? Macie dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych?

@byk

Co znaczy płacą zupełnie w porządku....czy najniższa krajowa plus premia średnio 500 zł to wg Ciebie w porządku?

Jan
@Adam

Rozumiem, ze według Ciebie wynagrodzenie nie jest najmocniejszą stroną firmy, ale czy prócz premii dodawane są także inne benefity lub dodatki pozapłacowe, takie jak szkolenia lub prywatna opieka zdrowotna? Napisz proszę więcej szczegółów, żeby przyszli pracownicy mogli dowiedzieć się na jaki zakres bonusów można liczyć.

aaa
@Adam

Już od dawna, początkujący zaczynają od kwoty sporo wyższej niż najniższa krajowa. Podstawa uzależnione jest od doświadczenia lub tego co zaprezentowałeś i wynegocjuje na rozmowie. 500zł to premia motywacyjna (gwarantowana) na starta aby nowi nie zdemotywował się zanim się wdrożą więc dostają ja nawet jak nie osiągną celu i nic nie zarobią. Poza tym, jest ścieżka rozwoju i co kilka miesięcy możesz dostać awans, podwyżkę i inne dodatki.

@byk

Witaj Byk, cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki jakie oferujemy naszym pracownikom były jak najlepsze. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@aaa

Witaj Aaa, Staramy się zaoferować możliwie najlepsze warunki finansowe każdemu pracownikowi, niezależnie od zajmowanego szczebla. Głęboko wierzymy, że inwestycja w młode osoby rozpoczynające swoją karierę to doby krok. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

lilo

na stażu dużo się nauczyłam. Na plus dobrze przygotowany zestaw szkoleń wdrożeniowych. Ciekawym doświadczeniem są negocjacje w trudnych rozmowach, które przydają się w każdej sytuacji w normalnym życiu. Pracę w Kaczmarski Inkasso polecam zwłaszcza tym osobom które dopiero wkraczają na rynek pracy bo tu na pewno dużo się nauczą..

@lilo

pisane przez hr-kę z kaczmarskiego

@lilo

Witaj Lilo, cieszymy się, że ciepło wspominasz staż pod naszymi skrzydłami. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

joka

Kaczmarski Inkasso dostał świetne referencje od wielu uznanych firm także chyba warto z nimi współpracować

Bob
@joka

Od kogo te referencje? I ile kosztowały? Hahaha

@joka

ode mnie nie dostanie takowej i dla zainteresowanych mogę przedstawić wszystkie szczegóły współpracy z tą firmą

@szybki

Witaj Szybki, dbamy o wszystkich pracowników, starając się zapewnić im maksymalnie komfortowe i dogodne warunki pracy, benefity, konkursy czy inne udogodnienia. Przykro nam słyszeć, że masz negatywne zdanie na temat naszej współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

marek84

w tej branży naprawdę dobra firma, z dobrym podejściem do pracownika. teraz pracuję 3 rok. wszystko w porządku. zdarzają się stresujące sytuacje, ale w której pracy tego nie ma? ze spokojem mogę powiedzieć, że warto tu pracować. firma od lat działa i znają się na swojej pracy.

kolan
@marek84

Podpisuję się pod tym co napisałeś. Bardzo w porządku pracodawca.

błagam cię

Jan
@marek84

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy i warunków zatrudnienia. Napisz jak wygląda sytuacja ze szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe? Czy mając odpowiednie doświadczenie i staż pracy można awansować i dostać podwyżkę? To ważna kwestia dla osób mających wysokie aspiracje, które chcą związać swoją karierę z tą firmą.

@marek84

Witaj Marek84, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@kolan

Witaj Kolan, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, benefity oraz integracje sprzyjają komfortowi pracy, a także nawiązywaniu nowych relacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Jan

Witaj Jan, oferowane przez nas szkolenia pozwalają na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy, dzięki której każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Kilka lat temu była to dobra firma. Teraz mlody książę nie interesuje się pracownikami. Jest grupa ludzi , lider manager którzy nieźle zarabiają a reszta to mocno wymeczone nadgodzinami wyplaty.Poza tym trenerzy ktorzy zamias pomagać potrafią wyłącznie utrudniać i zachowują się jak nadzorcy w starożytnym Egipcie. Jedyne co jest ok to współpracownicy ale oni często się zmienią bo pracodawca ba w nosie żeby coś robić żeby ludzie się nie zwalniali bo przecież za chwilę może przyjsc innych którzy popracuja 3 miesiące i się zwolnią. Jestem starym pracownikiem firmy,wg mnie dobrze to już było, teraz powoli firma toczy się w dół.

@Adam

Witaj Adam, przykro nam, że w taki sposób oceniasz naszą działalność. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się dobrze oraz miał możliwie najlepsze warunki adekwatne do posiadanych umiejętności. Dodatkowo, stwarzanie możliwości rozwoju, poszerzania horyzontów i zdobywanie nowej wiedzy oraz dbanie o dobrą atmosferę to dla nas bardzo ważny aspekt. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

nanana

Dla malkontentów którzy narzekają na brak kasy: jest dużo fajnych konkursów i dużo możliwości „dorobienia”. A kasa to też nie wszystko. Pracowałem wcześniej gdzieindziej i tu zdecydowanie jest naajlepsza atmosfera i nalepsi ludzie.

@nanana

Witaj Nanana, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz warunki jakie zapewniamy w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim wymaganiom pracowników na każdym szczeblu zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

albert

Dla mnie ok.

@albert

Witaj Albert, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Kaczmar

Nie polecam Atmosfera straszna. Ogromny nacisk na nadprogramowe godziny. (usunięte przez administratora)pieniadze za nadgodziny zawsze z opoznieniem. Trenerzy nie potrafia szkolic, nie znaja procedur, w teorii tez maja braki. Nie polecam

@Kaczmar

Witaj Kaczmar, nie możemy się zgodzić z Twoją opinią. Poszanowanie każdego pracownika oraz zapewnienie jak najdogodniejszych warunków pracy to dla nas sprawa priorytetowa. Nieustannie staramy się podnosić poziom oraz warunki jakie oferuje nasze biuro. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Gregorz

Przez kilka lat pracowałem w tym miejscu. W biurze zawsze był bardzo dobry klimat, wielu rzeczy sie nauczyłem i to dzieki tej firmie. Poznałem dużo fajnych ludzi z którymi nadal podtrzymujemy dobre relacje. Miło wspominam te czasy.

@Gregorz

Witaj Grzegorz, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

cezary

Praca może nie jest łatwa, ale jej efekty widzę każdego miesiąca na koncie. Z drugiej strony warunki zatrudnienia dają mi pewność jutra.

@cezary

Witaj Cezary, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

damian

Firma jest w ciągłym biegu, cały czas coś się dzieje. Jest masa wyzwań i nowych zadań, do których często trzeba podejść niestandardowo. Jak lubisz taki klimat to się odnajdziesz.

@damian

Witaj Damian, cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość naszych narzędzi, tak aby były one perfekcyjne w każdym aspekcie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.