Opinie o Ocado Limited w Hatfield

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ocado Limited. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ocado Limited o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocado Limited w Hatfield

Czemu ja wczesniej nie znalazlam twojej wypowiedzi tutaj na temat plotkujacych polakow ... ogolnie to podpisuje sie pod tym co napisalas ... ludzie nie zajmuja sie tam prawie zawsze plotkami, szczegolnie dziewczyny, wypytaja o wszystko zeby potem rozgadac to calej rzeszy swoich znajomych ... i oczywiscie dodaja do tego swoje komentarze. Tak jak pisala kolezanka, uwazajcie na nich, nie mowcie zbyt wiele, trzymajcie sie w swoim gronie, albo w gronie anglikow, ci sa w swoim kraju i zachowuja sie tak jak normalni ludzie, a nie jak Polacy - fałszywi, kłamliwi i patrzący żeby cie na kazdym kroku obgadać ... popadam w paranoje ale ja naprawde mam duzy uraz do kilku osób, na szczęście już tam nie pracuje

Z tego co wiem to rekrutacja jest zawsze, sporo ludzi odchodzi kazdego tygodnia, wiec szukaj, na ich stronie sa zawsze najswiezsze oferty pracy. Co do awansu ... ludzie, jak wy chciecie dostac awans skoro wiekszosc z was nie ma odpowiednich kwalifikacji, oczywiscie zdarza sie ze jakies osoby dostana prace w biurze, ale bez odpowiednich kwalifikacji, kursow, certyfikatow itp praca w biurze nie bedzie dostepna nigdy ... nie mowie tu juz o doswiadczeniu zawodowym ktore w Anglii jest bardzo wazne... trzeba byc ambitnym i stopniowo krok po kroku wchodzic po szczeblach kariery ... serio nie jest latwo o prace w biurze

Hugo

Witam Mam pytanie. Czy w chwili obecnej istnieje możliwość zatrudnienia w Ocado Hatfield?Z tego co zauważyłem na ich oficjalnej stronie,zapotrzebowanie jest na pracowników biurowych , mi chodzi o prace w magazynie. I czy ewentualnie gdzieś odbywa się rekrutacja na takie stanowisko? Z góry dziękuje za pomoc.

pawel kos

Ja pracowałem w OCADO od kwietnia 2008 do grudnia 2008, zrekrutowała mnie wtedy jedna firma z Wrocławia. A teraz o moich odczuciach o pracy w OCADO w których postaram się być maksymalnie obiektywny. Otóż zaczynałem jako kierowca VANA (CSTM - customer service team member tak się to ładnie nazywa), niestety firmie nie spodobała się moja technika jazdy i zaproponowali mi pracę w magazynie którą przyjąłem. Pracowałem praktycznie w każdym miejscu w tej ogromnej hali z wyjątkiem zamrażarki. Najcięższa praca fizycznie jest na dispatchu, gdzie trzeba ładować pojemniki z towarem czy załadowywać tiry specjalnymi wózkami tzw dollies. Atmosfera i ludzie - ogólnie nie odczułem jakichś negatywnych emocji czy działań w stosunku do mojej osoby ze strony współpracowników kolegów, czy to polaków czy anglików czy też innych narodowości, czy kadry kierowniczej. Oczywiście że człowiek jest tam traktowany przedmiotowo, ale taka to już specyfika tej firmy. Trzeba się też liczyć z tym że jest to praca bardzo ogłupiająca bo wykonuje się powtarzalne czynności i na dłuższą metę prowadzi do znacznej utraty inteligencji i procesów twórczego myślenia. Te powtarzalne czynności to skanowanie kodów paskowych, nakładanie torebek na pudełka, nakładanie pudełek na przenośniki rolkowe. Tego typu prace są niestety tak jak napisałem obciążeniem psychiki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ocado Limited? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
krzych

wiesz ile moze zarobic operator wozka. sa tam jakies normy. mam na mysli prace na chlodni

szmaragd

witam, pracuje w ocado od kilku tyg i musze powiedziec nie sluchajcie tych wszytskich glupot wypisywanych na forach, praca nie jest zla co tyg jest wyplata mozna robic bonus, a czasem zostac na nadgodzinach( placa poltora stawki na godzine, ale polaka jak zywkle zle!!!nic nie pasuje i narzekaja, uciekaja itd )moze nie jest to praca marzen i jest to praca fizyczna wiec odczowa sie zmeczenie po wyjsciu z budynku ale nie ma co sie wielce wczowac robisz swoje, wracasz do domu i masz wolne...Radze jedynie uwazac na wscibskich polakow, ktorzy (gdy cie zauwaza poraz 1) beda wypytywac o wszystko czasem brakuje tylko pytania o rozmiar stanika, gaci!!!co?, gdzie? ile?, z kim?, apo co ?a kiedy?za ile? itd... beda ci oczywiscie mowic ze ocado jest zje....najgorsza praca na swiecie... co jest mega ironia...bo zywle pracuja tam po 5lat ...gadanie gadanie i narzekanie i na tym sie konczy skoro taka zla praca to czemu sie nie zwolnisz?!!taki scenariusz rozmowy przerobilam juz kilkukrotnie !!niestety my polacy za granica pozostawiamy wiele do zyczenia: zachowaniem, mysleniem i postepowaniem wobec 2 czlowieka. Wiele osob tez mnie ostrzegalo ze ludzie tam strasznie plotkuja i gdy zobacza ze za duzo zarabiasz( bo (usunięte przez administratora)) to sa zawistni wiec najlepiej trzymac sie w malej grupce osob bliskich(pewnei wasi znajomi tam pracuja) i nie wczowac sie za bardzo!!!praca naprawde jest spoko !!i blagam nie wierzcie w te wieczne narzekania Polaczkow

mieciu

Pracowale w Ocado w 2006r jako kierowca, zreszta wtedy jako jeden z pierwszych poalkow na tej pozycji. Na poczatku bylo ok, trasy lekkie , niektore gorsze - szczegolnie Londyn. Zawsze byla mozliwosc zrobienia nadgodzin, takze zarobki na poziomie 1600 1900 f na m-c na reke nie byly niczym dziwnym. Ale po pol roku znalazlem inna prace i odszedlem. Zreszta zaczynaly sie wtedy problemy - warehouse zaczynal szwankowac wiec czest zdazaly sie 2-3 godzinne opoznienia. Oczywiscie wyjasnianie opoznienia nalezalo do obowiazku kierowcy - grrr. Swietnie jak to bylo na rannej zmianie, ale jak powiedziec klientowi ze deliwerka zamiast o 22 bedzie o 1 w nocy?

misia

hej!!wiesz co bredzisz bajki na temat okado ja tam pracuje jestem kobieta nie gruba ani krucha taka normalna pracuje na czilu ale wcale nie jest tam tak zle i ciezko widocznie nie jestes nauczona pracy!!!i ta opinia ze pracuja tam ludzie fajni bo sa po studniach hahahah dobra jestes!!!!to po sredniej szkole to kiepy wedlug Ciebie?????????nie wypowiadaj sie na temat ktory jest dla Ciebie za trudny i nie oceniaj ludzi z gory!!!!a praca powtarzam jeszcze raz nie jest taka zla jak Ty to opisujesz !!widocznie Ci nieposzlo i traz masz ale nie wiadomo do kogo!!!

babeczka

ja pracuje w tej ocado ok roku,fakt jestesmy przymuszani do zostawania na nadgodzinach porannych,ale jak ktos znika to nic i tak mu nie robia,ewentualnie pytania,a przecie zawsze mozna wymyslec odpoowiedz satysfakcjonujaca,placa regularnie,a jak cos pomina,mozna zlozyc formulaz i zazwyczaj po dwoch tyg wyrownuja,jak nie to trzeba zlozyc jeszcze raz,ja osobiscie pracowalam w gorszej firmie,jesli chodzi o awans,to sa mozliwosci,a prawo naciagaja wszyscy pracodawcy,nie tylko w anglii,jak dla mnie praca w miare ciezka,ale da sie przezyc,zalezy od nastawienia

ocado jeszcze

to dla czego juz tam nie pracujesz emilio? bo nie wytrzymales jak wielu przed i po tobie!

emilio

jazdziłem półtora roku i nie narzekam są trasy cięższe i łatwiejsze czasem jesteś dwie godziny w plecy czasem do przodu ale ktora firma płaci za 8siem godzin pracy gdzie rzeczywiście przepracujesz 6 czy siedem{teraz podobno tego nie ma } ktoś kto narzeka i jest mu wszędzie zle to lepiej niech siedzi w domu przy mamusi

Kniga

Czesc Wam, mozecie cos powiedziec o pracy jako kierowca?

stres

czy ktos jedzie teraz do hatfield i przez kogo jestes rekrutowana/y???Prosze o szybki kontakt.dziekuje i pozdrawiam

iza5161

itam mieszkam w hatfield i probuje dostać sie do ocado... czy ktoś moż mi powiedzieć czy język o tej prac jest potrzebny???? i co wogole robic zeby sie tam dostac?????

kater

Firma przedstawia siebie jako przyjazna, nowoczesna, otwarta. ja w Ocado pracuje od poltora roku i jeszcze nie dane mi bylo doswiadczyc niczego z powyzszych deklaracji. Duza rotacja osob. Brak szacunku do pracownika, ktory w zalozeniu firmy jest latwowymienialnym, bardzo tanim elementem. Firma caly czas balansuje na granicy prawa - po to, aby maksymalnie wykorzystac pracownika, a jednoczesnie stworzyc sytuacje, w ktorej pracownik nie bedzie potrafil sie obronic. Ocado korzysta z tego, ze na najbardziej podstawowe stanowiska w firmie (WO) rekrutowane sa osoby juz z minimalna znajomoscia jezyka angielskiego, ktore przy tym poziomie jezyka nie bylyby w stanie znalezc lepiej platnej pracy. Takie osoby w razie konfliktu z pracodawca (a o ten, wierzcie, naprawde nietrudno) nic nie zrobia, poniewaz nie beda orientowaly sie w kruczkach prawnych. Zwiazki zawodowe bardzo czesto nie podejmuja dzialan w imieniu pracownikow, przetrzymuja sprawy, tak, ze mija termin odwolan i skladania spraw do trybunalu - to tylko woda na mlyn dla dzialan Ocado. Praca jest dosc ciezka fizycznie, zwlaszcza dla osob bardziej kruchej postury. Trzeba liczyc sie z mozliwoscia przeciazenia stawow, kregoslupa, naderwaniem sciegien itp. Przy czym, jesli pracownik zaczyna chorowac, automatycznie staje sie dla Ocado potencjalnym elementem do wymiany na nowy, zdrowy i wydajny (patrz zdanie o duzej rotacji pracownikow). Healt& safety tez pozostawia wiele do zyczenia - wypadki sa dosc czeste, Ocado rokrocznie ma wiele spraw w sadach o odszkodowania. Mozliwosci awansu? Z linii produkcyjnej do biura - praktycznie niewielkie, bardzo ograniczone, wymagajace nakladu czasu, energii i znajomosci. Atmosfera i ludzie tam pracujący - to jeden z niewielu plusow Ocado. Mozna spotkac tam naprawde interesujace, inteligentne, sympatyczne osoby po studiach wyzszych. Wiekszosc pracownikow to Polacy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Podstawa: £7/h. Sa jeszcze bonusy - zalezne od wydajnosci. Ocado co pewien czas podnosi normy, mniej wiecej mozna sie jednak spodziewac dodatkowych £30-40/tygodniowo (kwota przed opodatkowaniem). Jesli ktos zamierza dopiero osiedlic sie w UK, intensywnie podszkolic jezyk i zarobic pieniadze na w miare godne poczatki na Wyspach - polecam Ocado. Nie nastawiajcie sie jednak, ze to bedzie praca Waszego zycia. Szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ocado Limited - Hatfield

• Jak się pracuje w Ocado Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ocado Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ocado Limited?

Ocado Limited