Ocado Limited

Hatfield

Opinie o Ocado Limited

mlody 2014-12-26 02:20:50
Witam wszystkich. Pracuje od jakiegoś roku w Ocado hatfield.pracowałem przez agencję po 6 miesiącach dostałem kontrakt. Atmosfera jest fajna dużo zależy od Ciebie jak kto Cię traktuje. W agencji przeważnie jest 5 dni Ale zdarzylo pracować mi sie po 7. Teraz kontrakt inna bajka. Kasa i inne zadania. Przy pracy 5 dni w tym niedziela czyli dodatek za niedIele i jakiś bonus mam 330. Przy overkach rekord 510. Polecam każdemu kto nie boi się ciężkiej pracy. Ale bez obaw kiedy sienda można się też obijac. Wszystko zależy jak się kto ustawi.
stefanero 2015-03-14 16:12:29
robiłem dla szmaciarzy 3 lata jako van driver. Na poczatku bylo git, przewaznie 1h w domu wczesniej a placone za 8, prawie w ogole overow. Przyszedl kryzys w uk i przykrecili srube i zaczeli sie czepiac. No to ja do zwiazkow i strajk wloski hehehe robili mi warningi ale chcieli final warning wlozyc to ja mowie zeby poczekali na zwiazki no i 10 minut i rezygnowali. Lacznie bylem niecaly rok na l4. Na kregoslup bo pada w tej pracy. Debilna firma, a menadzerowie maja rozum dzownicy. Nie polecam
Krzysztof "Error" Podwysocki 2015-03-24 18:46:19
Pracowałem w tej firmie, ale mi się nie chciało i w końcu mnie lewelami potraktowali, pracował ze mną Sebastian Stec, został teamliderem i polakami poniewierał. Kasa dobra, ogólnie polecam, ci którzy nie byli nie wiedzą co stracili. Trzeba tylko unikać polaków którzy awansowali na teamliderów, albo managerów. Oni bardzo poniżają rodaków. Mam też uwagi co do Kasi Piszczek która trenowała nowo przybyłych. Była, bardzo chamska i agresywna, krzyczała na nas jak na małe dzieci. Faceci to się z niej śmiali (a była bardzo brzydka), że musieliby im nieźle zapłacić żeby ją przelecieli. Razem z nią szkolił nas arab - Ali Sigirmatic, który potrafił tylko rozmawiać o seksie i o boksie. Dobierał się do polek, a te mu nie chciały dać i złożyły na niego skargę. W końcu i Kasia za agresję i Ali za molestowanie wylądowali na produkcji na taśmie. Dobrze im tak. Ale pracę polecam, czasem się człowiek napracuje, czasem poobija.
monif8 2015-04-07 17:38:50
napiszcie jak jest z mieszkaniami dawanymi przez agencje...
kazano mi wziąc 330 f na opłacenie mieszkania,..i jeszcze jakas opłata dla agencji..co to jest i ile oni biorą?
pozdrawiam
davidos 2015-04-08 21:07:03
hej monif, napisz do mnie na martinoz82@tlen.pl jezeli planujesz tez wyjazd. lub jezeli ktos inny planuje rowniez prosze o kontakt. moze uda sie ruszyc wieksza grupa. pozdro. planuje wyjazd jak najszybciej
EQ 2015-04-18 21:06:10
Aktualnie jest mozliwosc aplikowania na magazyn na kontrakt.. problem to ilosc chetnych bo nawet kilkaset osob czeka, kwestia jakie ma sie doswiadczenie.. jakby ktos mial jakies pytania do dajcie znac.. jestem dinozaurem bo w Ocado juz od 2007..

tytus 2015-04-21 10:44:23
gdzie? w hatfield czy w dordon daja kontrakty?
monif8 2015-04-21 11:20:11
wiecie cos o tej pracy? a o mieszkaniach które oferują ?
EQ 2015-05-01 22:01:16
Dordon i Hatfield. wpiszcie w google ocado careers.
ana111 2015-05-16 10:47:57
czy możecie mi podać numer telefonu bądż stronę na której mogę złożyć aplikację do ocado w hatfield.
EQ 2015-06-03 00:16:34
Tak jak pisalem wczesniej w google wpisz ocado careers. Ocado w tym momencie ma tysiace osob chetnych do pracy wiec od momentu wyslania aplikacji do kontaktu ze strony firmy moze minac nawet kilka miesiecy.
Marcinoo 2015-07-08 11:52:19
Siemasz Stefanero mam okazje pracować jako van driver jaka płacą? Teraz mam na warehouse około 300 funtów 5 dni weekendy wolne czasem dorabiam czy warto zmieniać
OcadoSlave 2015-07-16 02:07:09
ciekawe jak na tydzien mozna osiagnac ponad 500 funtow skoro w ocodo placa co miesiac
stawka lekko powyzej 7 gbp +1 gbp za nocke po godz 22
aha i wazne na 40 godz pracy - 4 dni nie placa za przerwy (2 po pol godziny) czyli placone jest za 36 godzin
srednia na magazynie na nocki to jakies 1100 na miesiac
przy 5 dniach nadgodzin 1400-1500
OcadoSlave 2015-07-16 02:21:20
Ocado Dordon
jezeli szukacie pierwszej pracy w uk to tak
praca to ciezko nazwac, raczej niewolnictwo
7 gbp na godz
pick rate na poziomie 350 sztuk na godz
praca po 10 godz
przerwy nieplatne
team manager czyli teoretycznie kadra zarzadzajca na magazynie to tempaki po zawodowkach z lokalnych wioch
i ponad polowa pracuacych w Dordon to Rumuni

powodzenia rodacy
Zainteresowany 2015-07-29 00:29:55
Na stronie Ocado Careers pojawiło się ogłoszenie, że poszukują do pracy: Permanent Warehouse Operative - Hatfield. Jako miejsce pracy podano: Inbound, Frameload or despatch, freezer pick. Czy ktoś z pracujących tam może napisać czym się charakteryzują te stanowiska pracy? Na które najlepiej aplikować, a na które nie? I czy pod którąś z tych nazw kryje się pakowanie na taśmie?
EQ 2015-08-16 22:54:45
Inbound to przyjęcie towaru. Nowi trafiają na chill decant najczęściej.. A tam praca polega na przenoszeniu produktow z palet do koszy, obliczenie ilosci, wpisanie dat waznosci do systemu i tak dalej i tak dalej.. Dobre miejsce na start w Ocado.

Frameload to przekładanie pełnych koszy na ramy (frames) - praca dla silnych, mozna zaoszczedzic na silowni bo dziennie nawet do kilkunastu ton mozna przerzucic..

Despatch to zaladunek do vanow badz ciezarowek przy wykorzystaniu paleciakow..

Freezer Pick - jak sama nazwa wskazuje pakowanie w zamrazarce.. Raczej odradzam na poczatek.. Mozna sie skusic na warm up przerwy co godzine i wyzsza stawke ale jak ktos nie lubi zimna to nie ma co sie tam wciskac.

Ocado to bardzo fajna firma. Wiadomo, ze nie kazdemu sie dogodzi.. Na magazynie kazdy o kazdym plotkuje ale ludzie sami sobie winni bo wszystkim o sobie opowiadaja.. Najlepiej trzymac sie z boku z daleka od kwasow.. Najczesciej najbardziej narzekaja ci co juz tu sa z 5 lat albo i wiecej.. A jak zapytac czemu nie pojdziecie gdzie indziej to sie obruszaja strasznie..

Pzdr, EQ
Jo 2015-10-20 03:31:30
Wy mi lepiej wszyscy powiedzcie, co to jest, to całe "Ocado"? Dzis dostalam maila- skąd, bladź, mieli mój adres? ( wiem, wiem, sprzedaja!)- że mam dostać jakąś przesyłkę pomiędzy 12- 14! Nigdy, nic, w ogóle nie znam, a tu przesyłka i list przewozowy (doc), który chyba tylko informatyk rozwikła! Dla mnie to jakieś kolejne oszustwo!!! Piszcie tutaj, by ostrzec innych przed oszustwem i oszustami! To ich adres: customerservices@ocado.com
Wygląda na niby normalny, ale nawet jeśli jest ok, to metody stosują bandyckie!
Thomas 2015-10-21 10:35:43
Witam, Pytanie dla kumatych. Czy warto wypelniac aplikacje z ich strony (ocado careers) bedac jeszcze w kraju czy lepiej juz po przyjezdzie do UK z angielskim adresem?
Moniek 2015-10-28 16:30:33
Ja dostałam od Ocado oferty pracy jako nauczyciele znający język włoski w Gdańsku i przyznam, że lepszego kontraktu wcześniej nie miałam. Warunki pracy są dobre do tego warunki kontraktu są przestrzegane. W obecnych jest mało agencji pracy które byłyby tak rzetelne jak ta http://preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-włoskiego
EQ 2015-11-07 23:52:54
A jak dostajesz phishing maila od banku to tez uwazasz ze to wina banku? Ktos sie podszywa pod Ocado a ty wyskakujesz z jakimis bzdurami. Ocado to sklep online ktory dostarczy ci do domu zamowienie za ktore wczesniej zaplacisz i raczej bedziesz wiedzial ze je zlozylesz. Zainwestuj lepiej w jakis program antywirusowy z filtrem poczty..
EQ 2015-11-07 23:55:42
Chyba cos ci sie pomylilo. Ocado w Polsce ma dwa oddzialy informatyczne w Krakowie i we Wroclawiu i raczej nauczycieli tam nie zatrudniaja. Bzdura totalna.
Kurs 2015-11-23 18:03:05
Witam
Kiedyś tam pracowałem i chciałbym się znowu zatrudnić. Nie jest tam tak źle, chociaż praca w fabryce jest uciążliwa psychicznie. Pamiętam że działały mi na nerwy troleye z którymi się chodziło i wkładało do nich produkty. Oczywiście pomału pomieszczenia przebudowywano i robiono taśmy, po których jechały koszyki na produkty. Powiedzcie mi czy te durne troleye jeszcze gdzieś tam są? Czy też już wszędzie zrobili linie?
EQ 2015-12-05 20:14:29
juz nie ma wylaczajac freezer. tam do tej pory nic lepszego nie wymyslono.. teraz masz nowy osr z prodem 600 sztuk na godzine :)
Hammer 2015-12-15 15:30:26
Witam : ) Pracowalem w Ocado Hatfield w 2012 roku. Bardzo dobrze sie tam czulem i chcialbym tam wrocic. Czy jest jaka s agencja ktora tam przyjmuje? Czekam na odp ;)
krewtka 2016-01-04 17:11:59
6 stycznia mam interview w mailu napisali , ze bedzie jakis test, ktos sie orientuje blizej na ten temat? a moze jest ktos z Luton kto ma interview tego samego dnia ))
krewetka 2016-01-04 17:16:10
jeszcze jedno pytanie czy ktos dojezdza pociagiem albo busem z Luton do Hatfield? znalazlam polaczenie pociagiem za 88.00 funtow miesiecznie ktos ma lepsza opcje ?
Krzychu 2016-01-17 20:41:12
A wiecie jak jest z zakwaterowaniem w Hatfield ? czy jest duży problem żeby coś znaleźć i za ile? Chciałbym złożyć do Ocado CV ale nie mam zakwaterowania. Poradzicie coś? :-)
EQ 2016-01-18 23:43:25
Wybor jest spory. Jak chcesz miec blisko to wchodzi w gre ok 450-500f za pokoj - dosc drogo jesli jest sie singlem. Lepiej generalnie w dwie osoby jako para w pokoju dwojce za ok 650f. Jak chcesz taniej to wglab Hatfield za ok 320-400f. Dojazd wtedy rowerem badz piechotka.

Test o ktorym ktos tu wspomnial to taki test na inteligencje troche ale bardzo prosty nie ma sie czego bac. chyba ze jest sie anglikiem bez zadnego wyksztalcenia nie umiejacym myslec..
nowy 2016-01-23 01:42:40
witam. ja kolei szukam kogos kto dojezdza z luton do hatfield do ocado. na nocki od 21.45 , moj mail leo.jedrzej@gmail.com
lukasz 2016-01-25 13:49:09
Witam. A jak wygląda praca jako kierowca w ocado? Jakiego języka wymagają?
m 2016-01-31 09:36:02
Też dołączam się do pytania, jednak bardziej chodzi mi o to, czy wymagają experience do Delivery Driver i czy prawko może być polskie czy uk?
Andrzej 2016-02-01 14:29:56
Krzysztofie "Errorze" Podwysocki... generalnie to potwierdzam co piszesze z tym, że Stec miał na imię Robert, a nie Sebastian. On się nie nadawał na teamlidera, a miał takie ambicje by nim być. Słaby psychicznie koleś. Miał raz egzamin na teamlidera i nie zdał bo nie znał angielskiego zbyt dobrze i nie potrafił odpowiedzieć na zadane pytania. Spadł przez to na zwykłego robola na produkcji i chodził przestraszony jakby ducha zobaczył. Całe Ocado się z niego śmiało. Kasia Piszeczek to prawda, że bardzo krzyczała na szkoleniach dla nowo zatrudnianych. Ali Sigirmatic zbok i dewiant jak to arabowie. Polacy którzy awansują są przeważnie bardzo podli dla pozostałych. Nic nowego tak jest wszędzie w całej Anglii. Ocado polecam, kasa dobra, praca lekka (ale tylko na produkcji), psychicznie tylko męcząca z powodu monotonii, sztucznego światła, tej samej muzyki z głupiego radia.
ali 2016-02-02 10:30:12
Czy na prdukcji można jakoś podszkolić język angielski czy raczej nie ma na to szans?
Mam też pytanie odnośnie lokalizaji, Dordon lub Hatfield która z nich jest lepsza dla pracownika produkcji?
Chciałbym tam pracować jednak jeszcze jestem w Polsce. Ktoś rekrutował właśnie z Polski czy trzeba już być tam na miejscu?
Arci 2016-02-15 19:45:43
Jak można się dostać do Ocado na kierowcę słyszałem o jakimś teście czy ze słabym angielskim przejdę go mieszkam w Luton licencja brytyjska jak się dostać ?
salvador 2016-02-16 15:50:13
witam

Czy jezdzi ktos do ocado z luton ?
dajcie znac czy bylo by miejsce wolne dla 1 lub 2 osob na 21.30 na maila leo.jedrzej@gmail.com
pozdawiam
robo 2016-02-29 09:21:11
witam

ocado ocado, coz ty mi za los dałes. Jak to wygląda od strony pracowniczej ? cóż, idąc do ocado myślałem o dobrych zarobkach za ciężką pracę jednak prawda okazała sie zupełnie inna. Praca b. ciężka , z góry jeślki chca dać ci kontrakt to szykuj się na najgorszą pracę w ocado. Freezer czy Frameload. Ja trafiłem na te drugie, Framload. Target tutaj jest jak z kosmosu 385 skrzynek trzeba załadować na wózki w ciągu jednej godziny. Dla wyjasnienia, koszyk przeważnie , średnio, ważą ok 10 kilogramów. Ciężko jest zrobic target, jesli zrobisz ok 300 to jest super, wiec latwo przeliczyc ze to ok 3 tony na godzine co daje w przeliczeniu ok 24 tony dziennie. Plecy siadają, z mojej grupy ostały sie tylko 2 osoby. Njgorsze to jest to że mówią ci że po 3 miesiącach charówki, bo umówmy się , nie jest to lekka praca, możesz przejść na inne stanowisko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda bowiem oni wiedzą że w ocado frameload to najgorsze z najgorszych i nikt tam nie chce tyrać wiec nie ma mozliwosci praktycznie by przeniesc sie na inny dział, chyba ze na freezer, minus 28 stopni. Dla mnie bezsensowny jest system płacowy w Ocado, za frameload masz taką samą kase jak za dispatch czy pickowanie, a o bonusy tam jest o wiele łatwiej. Ludzie z frameloadów i freezerów powinni być na piedestał wystawiani i winni dostawać lepsze pieniadze niżeli reszta.

Jak dostaniesz 300 funtow za tydzien to bedziesz happy, nic poza tym.
A ci co winduja target powinni sie w łeb puknąć bo takich jest moze 3 na kilkanascie osob, zamiast zwolnic tempo i pokazac im , tym z góry że praca ciężka, to moze by target zmniejszyli do 300 tak jak to mialo miejsce pare miesiecy temu.

Ps. OCADO to poczekalnia, jak nie frejmy czy lodówka na kotrakt to pikowanie i inne bzdury poprzez agencje.

pozdrawiam

Bodek 2016-03-16 14:23:13
Gdzie jestes w hatfield czy w dordon? Czyli jak chcesz miec permament contract to tylko frajmy albo lodowka?
robo 2016-03-16 18:00:57
hatfield, ale z tego co sam wiem z doswiadczenia to kontrakt na frejmy albo lodówkę, choc slyszalem ze niby kierowcow na vany szukaja
pati123456 2016-03-25 12:46:58
Hej , z tego co wiem to Kasia Piszczek awanasowała na TL a później managera , i nie wydaje mi się aby traktowała chamsko i arogancko , po prostu była wymagająca również w tej firmie pracuje i jest dobrze płatna praca jesli ktoś nie boji się pracować ciężko , chociaż uważam że niektorzy Polacy to wykorzystują !
robo 2016-03-25 13:34:39
Dobrze płatna ?

Mówisz chyba o pikowaniu. Idz na frejmy i zrób bonusa . Denerwowało mnie to że ludzie zatrudnieni poprzez agencję na najnizszej stawce podchodzili do nas , ludzi z frejmów, oznajmując nam jak to zrobili bonusa na 100 funtów w jeden tydzień a my, frejmowcy, do takiego bonusa dojść nie możemy, pomimo że praca bardzo ciężka , bonusów brak bo wywindowany target. Zechciała byś napisać zapewne ze mozna sie przeniesc, ale tam , na frejmach ludzie po 5-6 miesięcy czekają na przeniesienie, juz po próbnym okresie .
Pati 2016-03-26 11:35:36
witam robo, tak mowie o pikowaniu , wiem ze frame jest ciezki bo pracowal tam moj maz ale o tym tez moge cos powiedziec na pocatku bonusy na framech byly duze ludzie bili sie aby tam isc ale jak Polacy pokazali jak szybko moga robic UPH ak szybko poszedl on do gory. Sami jestesmy sobie winni . Ciagle narzeamy ze jest gorzej ale jak komus ie nie podoba i ktos nie ma ambicji aby isc dalej to niech zamknie buzie na klodke i szuka czegos innego. Ocado to miejsce plotek ludzi ktorzy pracuja tam po 6-10 lat bo sa tacy i nie maja odwagi odejsc bo nie ukrywajmy jezyk zly lub nie maja jaj aby isc dalej naprzod. Prace polecam osobom ktore chwilowo nie wiedza co chca robic lub chca byc tylko na chwilowy okres w Anglii. jestemy narodem ktory ciagle narzeka nawet jak cos jest dobrze!
robo 2016-03-26 14:12:28
Gratuluję, w 110 % zgadzam się z Tobą. Rozmawiając już tam, na miejscu w Ocado z ludzmi którzy pracują tam ponad 5 lat i więcej, przygnębienie mnie łapało. Szkoda że marnują się tam, aczkolwiek jeśli rozmawiam z kimś i mówi mi że po 5 latach pracy w Ocado nie zna języka, sam jest sobie winien. Co do historii Frejmów, po części tylko z Tobą się zgodzę, bowiem kiedyś, kiedy była możliwość robienia bonusów, nie tylko Polacy ale i Anglicy potrafili wyrobić 200 funtów bonusa a teraz ? Żadnen z nas się tego nie podejmuje, szkoda zdrowia. ocado, tak jak powiedziałaś, to jest poczekalnia a pracy w UK jest wiele. Może to chamskie co teraz napiszę, ale dobrze że są ludzie którzy poprzez barierę językową nie blokują pracy w innym miejscu ludziom którzy język znają, bo jaja ma każdy, nie każdy ma język
robo 2016-03-31 15:24:48
dodam jeszcze coś od siebie, jako że przepracowałem trochę w Ocado i nigdy nie zdarzyło mi się iść na holidaya, wobec czego mam paredziesiąt godzin niewykorzystanego urlopu za który należy mi się wynagrodzenie. Z myślą taką, otwieram payslip4you w nadziei że do wypłaty zostaną mi dodane pieniądze za niewykorzystany urlop.I co ? i nic, goła wypłata. Zaniecierpliwiony i dosadnie wkurwio...y zaistniałą sytuacją slę maila do HR w Ocado z zapytaniem kiedy mogę oczekiwać w/w dodatku za niewykorzystany urlop. Z dniem dzisiejszym dostaję maila od Pani X. z HR w którym pisze że ..... to jest najciekawsze - zwrócę im całą odzież jaką dostałem od Ocado, czyli RĘKAWICZKI, BLUZY, SPODNIE. Najciekawsze jest to że dostałem od nich tylko buty, za które defacto potrącili mi 15 funtów, plus cotygodniową rację świeżych rękawiczek które po tygodniu nadawały się juz tylko do wyrzucenia na śmietnik. Żadnych bluz, żadnych spodni. To już jest na tyle żenujące i denerwujące iż utwierdzam się nadal w przekonaniu że Anglicy to idioci ( nie wszyscy, nie chcę szufladkować ).
Odnośnie maila, odpisałem że mogę im dostarczyć schodzone buty i podartą kamizeleczkę, lecz będe miał problem z rękawiczkami.
Ocado polecam, jako poczekalnię.

Ps. w/w sytuację opisałem w usdaw, zobaczymy czy pomogą.
Krawiec 2016-05-02 15:24:03
( usunięte przez administratora )miała straszny akcent. Wypowiadała angielskie słowa z polskim akcentem. Była wszędobylska i rozplotkowana. Unikajcie jej wszędzie gdzie się na nią natkniecie. Czy Ocado czy gdzie indziej. Chłopi się z niej śmiali, to prawda, że żaden by jej nie przerżnął ze względu na brzydotę, ale jednak jakiś frajer się znalazł, bo ona kilka lat temu urodziła bachorka. Ona krzyczała na ludzi w czasie szkolenia niczym histeryczka, jak coś ci nie wyszło to reagowała tak, jakbyś popełnił najgorszą zbrodnię !!! Jeżeli zaś chodzi o Ocado to praca jest tutaj różnoraka, najlżejsza na taśmie, najcięższa na frameloadingu.
Anka 2016-07-06 14:02:11
Czy teraz w związku z Brexitem zaobserwowaliście może wzrost niechęci do Polaków w UK ? Mam zamiar wyemigrować do UK w ciągu najbliższych miesięcy zanim pozamykają rynek pracy dla nas. Też myślę nad Ocado bo znam kogoś kto tam pracował (oczywiście również miał również negatywne wspomnienia związane z Kasią Piszczek).
rysiek 2016-10-11 04:08:18
Ocado to najgorsza firma w jakiej pracowałem ,zero szacunku do czlowieka i wykonanej przez niego pracy a najgorsi managerowie polacy (zwłaszcza taki grubas robert)przyczepia sie do wszystkiego jezeli nie jest sie ich przydupasami. Ciezko tam przepracowac zmiane normalnie zeby cié nikt nie wkur...ił, ciagle za mało pikow zrobione a to karton zle rzucony ktos powinien nakrecic materiał do tv jak sie tak traktuje ludzi gorzej jak zwierzeta
Mike 2016-10-12 21:58:24
W ocado kierowców na vana zawsze szukaja. Praca hmm jak dla mnie średnia ale w porównaniu z taśma i magazynem to wolę vana. Dostawy do domu wiec trochę po schodach trzeba się nachodzić. Trzeba sie spinać z czasem bo na każdego klienta jest okienko czasowe o którym klient wie. Inaczej trzeba dzwonić do klienta i informować.
Po 2-3 dniach jazdy ze wszystkim sie da wyrobic a nawet wrócić przed czasem. Nie odliczają godzin za wcześniejszy powrót i wyjście. Liczone jest 8h a jak sie ociagasz to liczą overtime. Auta z kamerami.
Jada przeważnie północny Londyn i centrum jeśli tyczy się Hatfild. Czasami trafia sie Ipswich albo Cambridge.
Na Londyn dają 20-28 dropow. Jak Ipswich i tamte rejony to raz mialem 5 dropow.
Dwie zmiany rano w przedziale 6-9 start albo popołudnie 13.30-16 start.
Tygodniowka 330-360. Przy overach czasami dojdzie do 380-400.
Angielski musi byc w miarę rozumieć. Dogadać sie z klientem poinformować go o spóźnieniu...dlaczego ect. Czasami anulacja zamówienia to dzwoni do ciebie centrala. Tygodniowe szkolenie w klasie.
Na assessment-cie test z jazdy okolo godzinę i test pisemny 20 pytan z kodeksu.
Umowa o pracę. W trakcie szkolenia stawka godzinowa jest niższa o 1£ ale tylko przez dwa tygodnie.
Praktycznie prowadzą jak dziecko za rękę
Rekrutacja na stronie ocado. Mają depo do okoła Londynu i inne miasta
Mike 2016-10-12 22:02:24
Ja odchodzę po zrobieniu C+E.
Jam 2016-10-12 22:47:42
Wiesz co, no jesli tak uważasz i jeśli musisz to odchodź, twoja w tym rzecz, ja uważam, że nie powinieneś, bo jeszcze dużo dobrych lat w firmie przed Tobą, ale to już jest Twoja własna decyzja jeśli Cię to nie insteresuje, mówi się trudno, zrobią nowe ogłoszenie
Ewa 2016-11-11 18:34:07
chciałabym aplikowac do ocado i mam pytanie czy bez znajomości języka angielskiego też przyjmują?
Zostaw swoją opinię o Ocado Limited - Hatfield
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ocado Limited