GT Development Sp. z o.o. w organizacji

Konstancin-Jeziorna

Opinie o GT Development Sp. z o.o. w organizacji

admin 2015-07-22 05:15
Pracowałeś lub pracujesz w firmie GT Development Sp. z o.o. w organizacji? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
pracownik 2017-04-04 15:47
Osoba, która założyła tą spółkę, to nikt inny jak OSZUST!!!! Radzę sprawdzić ile spółek widnieje w KRS na jego nazwisko i jak są ze sobą powiązane. Radzę także skontaktować się z Urzędem Skarbowym i ZUS-em w Piasecznie - oni udzielą informacji czy jest wypłacalny.

OSTRZEGAM KAŻDEGO - tak samo potencjalnego pracownika jak i inwestora, który zamierza powierzyć wykonanie usług spółce GT Development Sp. z o.o. - Współpraca z tym Panem to tylko nie zapłacone wynagrodzenia, składki i stracony czas poświęcony na "pracę za darmo" i próby odzyskania wynagrodzeń, co i tak jest mało realne bo formalnie facet nic nie ma....
Zostaw swoją opinię o GT Development Sp. z o.o. w organizacji - Konstancin-Jeziorna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GT Development Sp. z o.o. w organizacji